שרשור סופ"ש

שרשור סופ"ש

החל מהיום נתחיל בשרשור שבועי שמוקדש כולו לסופ"ש:
איך היה השבוע שלכם
ספרו דבר אחד טוב
, דבר אחד רע
, דבר אחד לא נורא

מה התוכניות לסופ"ש
לא לשכוח לעדכן אם יצא לפועל

המלצות חמות- מקום מיוחד שביקרתם בו, ספר, תוכנית טלויזיה, סרט, הצגה.

ובמידה ויש מישהו/י שמעוניינים לקחת את הפינה על עצמם- דברו איתנו המנהלות במסרים
.

plumaria

New member
אני אפתח (למרות שרשמית עוד לא באמת כאן)

* השבוע עבר בשלום.
דבר טוב - נפגשתי להיכרות עם דולה שרוב הסיכויים אבחר בה ללוות אותי בלידה.
דבר רע - אני עם סכרת הריון והערכים שלי פתאום מעט יצאו מאיזון. אני ממש מקפידה והכל, מקווה שהערכים יחזרו לעצמם.
דבר לא נורא - הבטחתי לעצמי לסיים לסדר כל מיני סידורים עד סוף החודש, והיום סוף החודש הגיע וכמובן שלא סיימתי. אבל לא נורא, אעשה מאמץ לסיים הכל בחודש הבא

* תוכניות לסופ"ש - היום היינו בכנס הריון של שיבא, והיה מאוד נחמד וקיבלנו דוגמיות של כל מיני דברים וקניתי לעצמי שמן של וולדה. מחר מארחים לארוחת בוקר את האחים של בעלי כולל אחיינים, מקווה שיהיה מוצלח.

* המלצות - אין משהו מיוחד. ראינו את ההצגה "פליישר" של הבימה לפני זמן מה, אבל זו הצגה לא פשוטה מבחינת התוכן, ואני פחות התחברתי. איכשהו בא לי בזמן האחרון לראות או לקרוא רק דברים מצחיקים ואופטימיים. אבל למי שמתחבר - השחקנים טובים וההצגה בנויה טוב.

תודה ששיתפת

איזה כיף לגבי הדולה- אנחנו התלבטנו ובסוף החלטנו שלא כי הרגיש לנו שזה יפגע באינטימיות ושיש מספיק אנשים זרים שיהיו בחדר וגם סומכת על בעלי שיתפקד ויהיה בסדר. ככל הנראה זה הולך לכיוון קיסרי כך שנראה לי גם פחות רלוונטי. איך הגעת לדולה שלך?
&nbsp
לגבי סכרת ההריון- הבנתי שיש ימים שמצליחים לאזן ויש ימים שלא- כל עוד את במעקב זה נהדר ומאוד חשוב.
&nbsp
איזה כיף שיש את הכנס הריון הזה- ניסיתי למצוא כנס כזה באיזור שלי אבל לא היה. במקום זה עשיתי ריגסטרי באמאזון ובעוד 2 חנויות כבר לפני כמה חודשים וקיבלתי כל מיני גודי בגס משם כך שיש כל מיני דוגמיות ודברים נחמדים.
&nbsp
תהני עם ארוחת הבוקר- לא להתאמץ יותר מידי

plumaria

New member
תודה

ארוחת הבוקר עברה בהצלחה. הכנו שקשוקות למבוגרים וחביתות לילדים והיו לנו מלא גבינות ולחמים טעימים

לגבי הדולה - קיבלתי כמה המלצות, על אחת במיוחד שאיתה גם נפגשתי ונראה לי שאיתה גם אסגור. אפילו לא בא להיפגש עם אחרות.
על בעלי אני סומכת מאוד כתומך רגשי, אבל אני מרגישה שצריכה גם ליווי יותר מקצועי, של מישהי שמכירה את כל תהליך הלידה ויש לה הרבה יותר כלים לעזור לי בסיטואציות השונות שיכולות להתרחש. מקווה מאוד ללידה טבעית ומוצלחת, אבל לוקחת בחשבון שעלולים להיות סיבוכים.
למה הכיוון אצלכם הוא קיסרי? רק אם מרגיש לך בסדר לשתף קצת...

איזה כיף!

מאוד אוהבת שקשוקה- מתגעגעת לזה!
זה לא אותו הדבר כשהורגים את הביצה כדי שיהיה אפשר לאכול

&nbsp
הכיוון אצלי קיסרי כי הגברת עקשנית ולא מתהפכת כבר חודשים והסיכוי שתתהפך אפסי. יש לי רחם דו קרני והריון שנקרא angular pregnancy- זה אומר שהיא התקבעה ממש גבוה ובצד ברחם (בהתחלה חשדו שזה חוץ רחמי כי הייתה ממש צמודה לחצוצרות)- כל הנתונים האלה מקשים על היפוך והסיכוי שהיפוך ידני יצליח קטן. בעיקרון נראה מה הרופא יגיד בפגישה השבוע ושבוע אחרי זה כשאהיה בשבוע 35 תהיה לנו פגישה עם הרופא של ההיי ריסק ונחליט סופית אם מנסים היפוך או הולכים על קיסרי אלקטיבי. ככה או ככה מנסה להכין את עצמי נפשית לזה...

השבוע שלי היה משעמם

כמה כבר אפשר שיהיה מרגש כשאת כל הזמן בבית

&nbsp
דבר טוב
עשינו צילומי הריון עם חברה שלי אבל היא נסעה לשבועיים אז נקבל את התמונות רק עוד שבועיים בערך- סקרנית לראות איך יצא. ממבט מהיר במצלמה יצאו תמונות מהממות!
הבחור הפתיע ושיתף פעולה ברמה שהייתי צריכה לסלק אותו שיפטפט עם בעלה כדי להצטלם גם לבד

&nbsp
דבר רע
הגוף ממש ממש כואב ולא נוח לי בשום תנוחה, שלא לדבר על זה שאני פשוט משועממת בטירוף. מנסה לקרוא, לראות טלויזיה, אינטרנט וכו' אבל... אין חשק לכלום.
&nbsp
דבר לא נורא- אני כנראה לא מעריכה נכון את הגודל של הבטן שלי כי כל הזמן נתקלת בדברים, מקבלת שריטות מהכיור וכו' וגם לילה אחד כשנתפסה לי הרגל והורדתי אותה לריצפה, כנראה הייתי ממש קרובה לשידת הלילה שלי ונתקעה לי שם הזרוע בין השידה לבין המיטה וקיבלתי מכה ממש חזקה בזרוע. לא בטוחה שהבעל ירצה לבוא איתי לביה"ח ללידה מחשש שיאסרו אותו כי יחשבו שהוא עושה לי משהו

&nbsp
תוכניות לסופ"ש- סופסוף סופשבוע ללא תוכניות ודברים שמגבילים אותנו.
בגדול המקרר שלנו די ריק כך שהבחור יילך לסופר ויעשה קניות, צריך כביסות ועוד יש לי לסדר את כל הציוד שלי מהגן שאין לי מושג איפה לשים
גם רוצה ללכת לסרט כי מתחילת ההריון יצא שלא הייתי בסרט ואני אוהבת את הקולנוע- אם יש המלצות לסרטים שרצים עכשיו (אמריקאים ,לא ישראלים) -אשמח לקבל המלצות.
&nbsp
המלצות- צופה בסדרה שנראה לי בארץ נקראת "צווארון לבן" על פושע שכל הזמן נמלט ונתפס ובסוף מקבל הצעה לעזור ליחידת FBI. ראיתי את זה בעבר עד לעונה מסוימת ובימים האחרונים התחלתי לראות שוב והגעתי כבר לעונות החדשות יותר. ממש נהנית מהסדרה.
&nbsp

סיפורי הבטן הנתקעת הזכירו לי

שכמה ימים לפני הלידה הייתי בדירה של ידיד, דירה תל אביבית עם חדר שירותים פצפון. נכנסתי, הורדתי את המושב (בכל זאת, דירה של גבר), סיימתי את ענייני, קמתי ו... הדלת נפתחה רק עד חצי הדרך. אמרתי לעצמי שאם הבטן עברה בדרך פנימה, היא תעבור גם בדרך החוצה. ניסיתי להידחק ו... נתקעתי.
הסתבר שהייתה עוד סיבה לזה שהמושב היה למעלה - כשהוא למטה הוא בולט עוד קצת והדלת נתקעת בו, אבל אני פשוט לא שמתי לב לעניין הזה והייתי בסרטים שגם עם בטן של שבוע 40+ אני עוברת

אוי ויי מתארת לעצמי אותך בסיטואציה

בראש אני עדיין מידה s עם בטן שטוחה ונראית בול כמו גל גדות או בר רפאלי. מותר לחלום, לא?

&nbsp
האמת שהבטן שלי נראית רע- אין לי סימני מתיחה חוץ מהסימן באמצע שפתאום צץ לפני כמה שבועות אבל הכל מכות ושריטות ופה בבתי חולים מאוד נלחצים מדברים כאלה ויחד עם החבורה שיש לי על הזרוע בכלל נראה לי יחקרו אותו. מקווה שזה יעבור עד שאלד

הם רגילים להריוניות חבולות

כמה שאני קלאמזי ביומיום, הייתי מלאה בכחולים מלהיתקע עם הרגליים בכל מיני רהיטים פשוט כי לא ראיתי אותן מעבר לבטן.
אגב, ללידה הגעתי עם סימן כחול על הבטן, לא ברור אם בעקבות מוניטור הדוק מדי ששמו לי באחד המעקבים או כי הידית של הדלת נתקעה בה באותה תקרית

פה הם בהיסטריה מכל דבר

וישר בודקים ב4 עיניים אם הכל בסדר בבית.
זו גם שאלה קבועה במסגרת השאלות ששואלים כשמישהו בא למיון או מתאשפז מסיבה כזו או אחרת.
&nbsp
הרופאים שלי כבר רגילים לזה כך שמקווה שהרופא שלי פשוט ירגיע אותם שהכל תקין אצלנו אם יתחילו להרים גבה.
&nbsp
התחלנו אגב בלהכניס את כל הכיסאות של השולחן אוכל צמוד לשולחן כדי לצמצם את כמות ההתקלויות בכיסאות

למעלה