סטרליזציה למוצצים ובקבוקים

סטרליזציה למוצצים ובקבוקים

כיצד עשיתם את הסטרליזציה הראשונית לבקבוקים ומוצצים?
עדיין אין לי בגלל בעיות משלוח את הסטרליזטור שקנינו לבקבוקים ששמים במיקרו, אבל כן רוצה לעשות סטרליזציה. האם מספיק להשרות במים רותחים/חמים אחרי קרצוף עם מים וסבון?

ובכלל אשמח לטיפים בנושא

beetle2

New member
5 דקות בסיר עם מים רותחים

כדאי לקנות בקבוקים כמספר ההאכלות, וככה בסוף היום לעשות סטריליזציה לכולם.

בעיקרון מתכננת על הנקה ואם לא- בבית החולים יש בקבוקי תמ"ל

מוכנים לשימוש אבל רוצה שיהיה לי בכל זאת כמה בקבוקים. קניתי כמה סוגים אז מתכוונת לעשות סטרליזציה לבקבוק מכל סוג ומקסימום כשנחזור נעשה עוד- זה לא בעיה

פשוט רוצה לארוז את התיק לביה"ח

הייבי

New member
סיר עם מים רותחים

את הבקבוקים צריך לשטוף קודם במים וסבון ואז 5 דקות במים רותחים. מוצצים ישר למים רותחים.

זה לא יישאר סטרילי עד הלידה, את יודעת

תראי אם יש מישהו שיכול לעשות את זה (אפילו בן הזוג) כשאת בביה"ח אחרי הלידה.
אגב, בישראל יש בתינוקיות בקבוקי תמ"ל מוכנים, מניחה שיש כאלה גם בארה"ב. אנחנו לקחנו איתנו כמה כאלה מהתינוקיה כדי שיהיה נוח יותר בלילות הראשונים, את יכולה לקחת כמה עד שתתארגנו על סטריליזציה. יש גם בקבוקים של מאמ שעושים להם סטריליזציה במיקרו בלי סטריליזטור, זה הכי נוח בעולם.

ברור, זה העיקור הראשוני ואחרי זה בעלי יעשה שוב

יש גם בקבוקי תמ"ל כאלה, בעיקרון מתכננת הנקה אבל מעדיפה שיהיה נגיש במידת הצורך וחלק מהבקבוקים שעשיתי להם סטרליזציה הם של ההנקה.
בנתיים כל בקבוק כזה שמתי בשקית זיפלוק אחרי שהתייבש אז זה גם מגן במידה מסוימת מפני חיידקים.
&nbsp
יש לך לינק לבקבוקים הספציפים של מאמ?

זלופית

New member
חייבת לומר שנראה לי מיותר לקחת בקבוקים רגילים לבי"ח

בקבוקים שמתאימים למשאבה שלך, כן - אבל בקבוקים רגילים יש כבר מוכנים בתינוקייה. יש כ"כ הרבה דברים לקחת, חבל סתם לסחוב מה שלא צריכים, במיוחד שלבקבוקים יש נפח והם תופסים הרבה מקום בתיק.
זו דעתי האישית, אולי היא לא מייצגת

שתהיה לידה קלה ותצאו בידיים מלאות

תודה

אני יודעת שפה אם נותנים תמ"ל בבית חולים זה בבקבוקים מוכנים ויש בזה חומר משמר כך שמעדיפה שלא ושבמידת הצורך נקנה תמ"ל בעצמנו ומזה ניתן. בכל מקרה לא מתכוונת לקחת את כל הבקבוקים שקנינו רק כמה- מקסימום לקחנו לחינם- המונית סוחבת הכל

למעלה