מחפש לדבר עם הורה שחווה קשיים

מחפש לדבר עם הורה שחווה קשיים

האם רק אני שם לב לקח שפתאום נפלה עליי אחריות ואני חווה חרדות? אם אתה הורה שחווה את מה שאני חווה אשמח לחלוק ולשתף.
תודה רבה

alit shecter

New member
אתה לא לבד

הי, מה שאתה מתאר קורה כמעט לכל הורה חדש, יש הרבה קבוצות בפייסבוק שנותנות מענה לקשיים האלה, אני באופן אישי מכורה לקבוצת ״ממים של הורים״, שמשמשת בעיקר לקיטורים של הורים עייפים, הנעזרים בהומור כדי להתמודד עם המצבים האבסורדים והמבחנים בהם ההורות מעמידה אותנו. מבטיחה שזה משתפר :)

http://www.molinobabies.co.il/

לא כשאתה סובל מחרדות ומטופל בכדורים

אני איבדתי את עבודתי, אני בקושי שורד את היום, למזלי אני לא בזוגיות אלא בהורות משותפת אבל אבהות זה דבר שלא מצליח להתלבש עליי ומכניס אותי לחרדות ולתפקוד נמוך בחיי היום יום.

alit shecter

New member
נשמע לא קל בכלל

אוקיי, יש לי חבר קרוב שסובל מהפרעה דו-קוטבית ומטופל בכדורים, אבל זה נושא שאני לא מבינה בו מספיק. יתכן שכדאי להיעזר באיש/ת מקצוע, להציף את הבעיה, אם תרצה להגיד לי מאיזה אזור אתה אולי אוכל להמליץ על מישהו/י. והייתי מעדכנת את השותף/ה שלך במצב. סליחה שלא יכולה לעזור יותר, מאחלת לך שתעבור את התקופה הקשה הזו מהר ותהנה מהצדדים החיוביים של ההורות

אני מטופל אצל פסיכואנליטיקאית וברור שהשותפה יודעת

היא יודעת הכל, את התקפי החרדה, את איבוד העבודה, היא רואה איך ירדתי במשקל והדרדרתי. אבהות זה לא בשבילי וגם לא בשביל המשפחה שלי שרואים את זה כמטרד.

נשמע שמה שאתה עובר ממש לא פשוט
ואני שמחה לשמוע שאתה נעזר באיש מקצוע כדי להתגבר על הקושי ולטפל בו.
&nbsp
&nbsp

למעלה