המלצות למנשא מגיל לידה

המלצות למנשא מגיל לידה

נוספה לנו פיצית חדשה למשפחה - כרגע בת שבועיים ועל מנת להקל על ההתנהלות הייתי שמחה להמלצות על מנשר שמתאים מגיל לידה ואינו מבד...
עדיפות למנשא שיחזיק זמן ממושך,
אם יש מנשא שכזה שמחירו הוא סביב 500 ש"ח (או פחות) - גם יכול להיות נחמד,
תודה מראש!

מזל טוב

היי,
&nbsp
זוכרת אותך ואת המתוק שלך עוד מהפעם הקודמת שלך בפורום, ושמחה בשבילכם על התוספת החדשה למשפחה

&nbsp
לשאלתך - אמנם אני לא מומחית במנשאים, אבל לא ידוע לי על מנשאים שאינם מבד... האם כוונתך למנשאים שבהם אין צורך בקשירות? אם הבנתי אותך נכון, אז כדאי לך לנסות מנשא כמו לופיקס ודומים לו שבהם אין צורך בקשירות והם מתאימים מגיל לידה.

תודה רבה!

גם אני זוכרת אותך
,
צודקת בהחלט! - אין מנשאים שאינם מבד ואכן התכוונתי למנשאים ללא קשירה (איתם אני משום מה פחות מצליחה להסתדר...),
אנסה את המנשא שציינת - תודה!

מיכל784

New member
לילי בייבי

ממליצה מאוד מאוד. התחלתי להשתמש בו בגיל שלושה חודשים אבל הוא מתאים גם מגיל לידה. תומך מאוד בגב של ההורה. דומה לארגו בייבי (לדעתי תומך יותר בגב) ֿ לא צריך לקנות תוספות וגם יותר זול.

מזל טוב!

אני יודעת שלארגו וללילי (שהוא דומה מאוד לארגו אבל זול יותר) יש מתאים מגיל לידה וכביכול גם בייביביורנים למיניהם מתאימים מגיל לידה (כשמדובר בתינוקות מעל 3.5 ק"ג אאל"ט).
עם זאת, יש גם אנשי מקצוע שממליצים לעבור למנשא ילקוט רק סביב גיל 3 חודשים. כדאי לזכור גם שתינוקות כ"כ צעירים יעדיפו להיות בתנוחת ערסול, מה שמתאפשר רק במנשא בד. כשהם כל כך קטנטנים ורוב היום עובר בשינה, הרבה יותר נוח להתנהל איתם כשהם מעורסלים במנשא בד. אני אישית עדיין משתמשת בו להרגעה עם הפיצית שלנו שהיא בת 4 חודשים. בקיץ זה היה סיוט, אבל עכשיו זה מאוד נחמד עבודה ומציל אותנו ברגעי קריזה קשים (ולסתם טיולים היא בבייביביורן).
יש מנשאי בד נוחים יותר, כמו שרון דרור שהוא לא רצועת בד אחת ארוכה אלא קל יותר ללבישה ולקשירה.
&nbsp
בכל מצב - עדיף ללכת עם הקטנטנה לחנות, להתנסות ולמדוד מה נוח לך. לילי למשל נחשב למנשא מעולה, אבל לי אישית היה מאוד לא נוח לסגור אותו. יש גם יועצות מנשאים שמגיעות הביתה עם מנשאים שונים למדידה ואפשר לקנות מהן.

אני חושבת שלא, אבל תלוי איזה

לי יש את האוריג'ינל שהוא מהדגמים הישנים יותר ואין צורך במתאם. הוא כביכול מתאים ממשקל 3.5 ק"ג אבל הבנתי שאנשי מקצוע ממליצים לחכות לגיל 3 חודשים לפחות.
יכול להיות שבייביביורן one מתאים מגיל לידה, אין לי מושג.

liri251

New member
סאפי מאי

מנשא בד מתחכם..
יש לו רצועות והכול. הבן שלי חי בו עד גיל 4 חודשים בגלל שהיו לו גזים כל היום. מאוד נוח . רק הרצועות הארוכות מעצבנות. אחר כך עברנו לארגו.
עולה 500 ש"ח. קניתי אותו אצל נציגה של האתר המנשא הנכון

shuttles3

New member
אני עם בייבי ביורן (אקטיב) - עובר ילד שני כבר

אפשר ממשקל 3.5 קילו (אני מזייפת ומתחילה קצת קודם...).
קנינו יד 2 (אחרי שימוש קל)
שרד ילד ראשון עד בערך גיל 9 חודשים, בשימוש אגרסיבי יומי (לא היתה עגלה עד גיל 6 חודשים)
עכשיו בשימוש כבר 3 חודשים עם הילדון השני ובתכנון להמשיך ולהמשיך (לא מתכוונת להשתמש בעגלה בחורף).

למעלה