הילד מתנגד לחיתול - מה עושים??

leekoren1

New member
הילד מתנגד לחיתול - מה עושים??

היי אני כבר משתגעת!
הקטן שלי בוכה ומנסה כל הזמן להרויד את החיתול, אני שמה לו בכוח ומלבישה על זה טייצ כדי שלא יוריד, אבל לא תמיד זה עוזר, ועד שהוא מרגע מהבכי, אני יוצאת מדעתי, עכשיו ראיתי חוות דעת של מישהו עם בעיה דומה שהשתמשה בחיתולים של האגיס וזה עזר לה, הבעיה שהחיתולים שהיא משתמשת מאד יקרים ומתלבטת אם זה כדאי או שיש דרך אחרת, אשמח לעצות

בכל אופן זה הקישור לכתבה שקראתי חיתול האגיס

בועת sabon

New member
אני אישית לא אהבתי אותם

כי הם קשים לדעתי. אני גם נוטה לא להתרשם מה"תגובות של אימהות" שכביכול כותבות שם. זה אתר פירסומי לכל דבר.
לא כתבת בן כמה הוא אבל אם את חושבת שהחיתול לא נוח לו ורוצה לנסות חיתול אחר אפשר לקבל כמעט מכל חברה דוגמית של 2-3 חיתולים ולנסות. אפשר גם לבקש מחברות שלך שמשתמשות בחיתול אחר משלך 2-3 חיתולים להתנסות.
אם באופן גורף כל חיתול שהוא מפריע לו אולי הוא בשל לגמילה ואולי זה הפתרון.

leekoren1

New member
הוא בן שנה

אולי באמת אנסה לקבל מהם דוגמיות, מקוה שיעזור..

iameden

New member
כל תינוק והחיתול שמתאים לו

אצלנו האגיס ממש לא עבדו והיו גורמים לתפרחת או נזילות מסוגים שונים.
זה עניין של מבנה ושל משקל ומלא גורמים.
הייתי מנסה חיתול אחר. אולי מה שאת שמה לא נוח לו. הייתי מנסה גם מידה אחרת...

iameden

New member
זה תלוי מיבנה ולא רק משקל...

אולי פשוט לא נוח לו.
נסי חברה אחרת, מידה אחרת...

האגיס וטיטולים הם מאוד דומים, תנסי את טיטולים.

מחיר סביר זה מבצע של 3 ב-100, מחיר מצויין זה 30 או פחות לחבילה.

זלופית

New member
לדעתי אקסטרא-קר של האגיס הם בדיוק כמו ההאגיס הרגיל

אני מנאמני פמפרס, בד"כ פרימיום (קונה כמויות כשיש מבצעים), אבל מפריע לי הריח של פמפרס ולכן כשהאגיס הוציאו את ליין האקסטרא-קר קניתי כדי לנסות. אני לא רואה שום הבדל - עדיין עבה, עדיין הסגירה ניראית לא נוחה לתינוק (וגם לא כ"כ לאמא/אבא), עדיין לא גמיש ולא רך. מבחינת ספיגה - אני חושבת שכולם סופגים טוב, לא זה ההבדל המשמעותי לדעתי.
יש מצב שזה המידה כמו שאמרו לפניי, תנסי מידה גדולה יותר

שלגיה60

New member
מנסה לעזור

כשאני מחתלת אני פשוט מדברת עם הקטנצ'יק שלי תוך כדי ומסיחה את דעתו. מספרת סיפור, שואלת שאלות ואז הוא רגוע ואני מסיימת תוך שתי דקות. גם אני אגב משתמשת בהאגיס אבל את האקסטרה קר קונה רק לפעמים כי הם באמת יותר יקרים. ויש באתר של האגיס קופון של 10 ש"ח הנחה לאקסטרה קר בסופר פארם (תורידי ותשתמשי בזה).

goniga5

New member
תנסי טיטולים של פמפרס pants

אני ניסתי לא מזמן טיטולים של פמפרס pants שהם מתלבשים כמו תחתון.
אני אישית מעדיפה את הטיטולים הרגילים אבל בת שלי כמעט ולא מורידה את הטיטול רק לפעמים מאוד קשה לשים לה טיטול....
תנסי לתת לו משהן להתעסק איתו בזמן ההחתלה לוודווקא משחק אולי גרבים שהם עדיין באריזה שלהם או איזה חפץ אחר שיסקרן אותו או שתנסי לשיר לו....
איכשהו להסיח א דעתו.... לגבי המחיר אם יש לידכם סניף של מוצצים הם מוכרים את הטיטולים ביותר זול וגם אריזה חסכונית בהצלחה.

שילוב

הי,
הילד שלי עם "האגיס" מאז שנולד (כעת בן 4 חודשים). העניין הוא- שהחיתולים של האגיס מאוד עבים ולא גמישים. זה עשה לילד שלי תפרחת חיתולים. לכן, בבקרים- כשהילד שלי פעיל- אני משתמשת בחיתולים של "לייף" (זולים מאוד, במיוחד כשיש קופונים) שהמרקם שלהם מאוד עדין ונעים אך החיסרון שלהם זה שהם פחות סופגים נוזלים (לא מתאימים, לדעתי, ללילה ארוך) . לכן בלילה- לפני השינה-כשהבן שלי פחות פעיל- אני משתמשת בחיתולי האגיס שיכולת הספיגה שלהם הכי טובה.

קונה תמיד מה שיש במבצע

מבין החברות השונות
איך שהוא יצא...שדווקא אצלנו, הטיטולים של בייביסיטר מתאימים
מבחינת הספיגה...סבבה
מבחינת העובי והגמישות של הרצועות - כמו של פמפרס (גמיש ולא משאיר סימן)
אבל עדיןן...יש לך את הענין של ההלבשה של הטיטול
&nbsp
בגיל שנה אחותי היתה מחתלת רק על הרצפה
כדאי התינוק שלה היה שובבבבב....
מצאה לה שטיחון חמוד וכביס
ושמה את הרגלים שלה על הכתפיים שלו (היה נינגה)
ובכך מונעת את ההתהפכות שלו
ובשניה מחליפה את הטיטול
צריך קצת גמישות
אבל ...עובד
&nbsp
לי אישית (עם כל חמשת הילדים שלי ועוד ילדים רבים שהיו תחתיי במשפחתון)
&nbsp
לא יצא לי להכיר עדיין משתולל חמוד כזה

אבל...אם אין ברירה ...אין ברירה...
&nbsp
&nbsp
דרך אגב...אצלי השידת ההחתלה, מלאה במדבקות זוהרות, מדבקות מראה, חיות
צבעים, חיכנים...שאם יש תינוקי פעיל ושובב ..מייד תופסים לו את תשומת הלב עם איזה
קול עושה כלב
(גם בגיל שנה
)
&nbsp

ShAmUnA

New member
המכנסונים של פמפרס

מעולים בדיוק לסיפורים כאלה!
נוח מאוד, והספיגה כרגיל מעולה כמו שרק פמפרס יודעים..
מומלץ בחום מניסיון.
&nbsp
בהצלחה!

iriss33

New member
חיתולים

הי, אני משתמשת ומאז ומתמיד בפמפרס - עם כל שלושת ילדיי. יש מצבים שהילדים מנסים להוריד את החיתול אבל זה לא קשור לסוג החיתול
חיתולי פמפרס הם דקים, נוחים, סופגים מעולה ואיכותיים
מבחינת המחיר - יש כל הזמן מבצעים
ולדעתי לא כדאי להתפשר על חיתול ומחירו - כי בסופו של דבר חיתול זול ולא איכותי סתם תשתמשי ביותר ותבזבזי יותר
מאחלת לך הצלחה רבה

leekoren1

New member
לא כזה אהבתי את פמפרס

ומכנסונים לא נראים לי נוחים בשבילו ובעיקר שיש מעל זה מכנסיים..

בועת sabon

New member
אנחנו התחלנו עם המכנסונים של פמפרס לפני כמה ימים

אני לא חסידה גדולה של פמפרס אחרי שכבר נפלתי איתם בעבר ולא היה עם מי לדבר... אבל גם הקטנצ'יק שלי נינג'ה ולפעמים בלתי אפשרי לחתל לכן מחתלת בעמידה ולאחרונה עם המכנסונים (היו במחיר מבצע בסופרפארם) שלמעשה הם בגזרת תחתון, דקים וגמישים ואני מאוד מרוצה. אין בעיה ללבוש מעל זה מכנס.

למעלה