נסיעה לתאילנד עם בת שנה וחצי

mizmuzit

New member
נסיעה לתאילנד עם בת שנה וחצי

שלום,
אנחנו מתכננים נסיעה לתאילנד בדצמבר. הטיסה שהזמנו מאל על היא בזמן הלילה. אנחנו מתלבטים אם להזמין תיירים פלוס או מקומות רגילים. בתיירים פלוס יש מקום עם מרחב גדול מקדימה אבל קראתי שאם רוצים להניח על הרצפה את הילד אל על עושים בעיות. האם למישהו יש עצות למקום ישיבה ולטיסה בכלל?

תודה

AlicePJ

New member
לשים על הרצפה זה לא בטיחותי אז לא מציעה לכם

לעשות את זה בכל מקרה
אני חושבת שטיסה זה משהו שהוא ארוך וקשה גם למבוגרים (לא טסתי אף פעם לתאילנד אבל מניחה שזאת גם טיסה ארוכה). זה לא כיף, זה לא נעים, אבל זה שווה את זה. אז אל תלכו לטיסה בציפיה שיהיה כיף ומוצלח ונעים, אלא בידיעה שזה הולך להיות לא כיף אבל כשיעבור אתם מאוד תהנו. ובגלל זה אני גם בדיעה שאין סיבה לשלם עוד כסף, אלא אם כמובן כסף זה משאב שיש לכם הרבה ממנו, ואז אחלה. אני מעדיפה להוציא את הכסף על דברים כייפים אחרי הטיסה, במקום היעד.
וכן, טיסה עם ילדים זה לא תמיד סיוט, אבל אני מעדיפה במקרה הזה להיות מופתעת לטובה מאשר להפך.

לשים את הילד על הרצפה? מה פתאום?

בגיל שנה וחצי הטיסות אצלנו נראות כך - או שהילדה ישנה על אחד מאיתנו, או שהיא רואה סרט, או שהיא מסתובבת איתנו במטוס. אבל היא תמיד יושבת עלינו כשהיא לא מהלכת במטוס. זה נראה לי ממש מסוכן לשים את הילד על הרצפה.

אגב, אם מה שתיארתי לגבי הטיסה נשמע סיוט - זה נכון, זה באמת סיוט, לפחות אצלנו.

יש בני שנה וחצי שעדיין יכולים להיכנס לסל קל

במיוחד מהסוג היותר גדול. תבדקו אם למישהו ממכריכם יש סל קל גדול מספיק ואם אל על בכלל מאפשרת להעלות את זה לטיסה...

על הרצפה לא יאפשרו לכם בכל מקרה

השינה - עליך או על בן הזוג
ואם התינוק ישן בשעה זו...הכי סבבה
(למרות שסביר שיהיה ער וב"היי" עד שיתרסק
)

למעלה