מישהי שמעה או שיש לה עגלת OYSTER2

מישהי שמעה או שיש לה עגלת OYSTER2

הגעתי אליה במקרה באינטרנט והיא נראתה לי קלילה נוחה וגם יפה.
היבואן הבלעדי שלה הוא במרכז או בירושליים ואני חיפאית.
לפני שנוסעת במיוחד לשם לראות אותה, אשמח לשמוע חוות דעת מהורים שיש להם את העגלה הזו.

josie1986

New member
יש לי אויסטר 1

אני אישית מאוד מרוצה ממנה.
היא לא מאוד כבדה, במיוחד ביחס לעגלות משולבות אחרות. האמבטיה שלה מאוד מרווחת והספיקה לנו לפחות ל-5 חודשים. היא נוסעת באופן חלק ונוחה לניווט.
את שלב הטיולון שלה אני מודה שקצת פחות אהבתי, אבל הסיבה לכך הייתה נעוצה בעיקר בגגון - שהוחלף באויסטר 2 והוא הרבה יותר טוב כעת.
עוד דבר ששינו באויסטר 2 זה הסל למטה, שהוגדל.
&nbsp
מבחינתי אם הייתי צריכה לקנות עכשיו עגלה יש מצב טוב שהייתי חוזרת אליה, במיוחד עם השינויים לטובה שנעשו בדגם החדש יותר.
&nbsp
ולמי שהגיבה שאפשר למצוא בצפון - אם בייבי סטאר פתחו סניף בצפון אז אפשר. אם לא אז לא, הם היבואן הבלעדי.
לפותחת השרשור - אני הייתי שוקלת את עניין המרחק בהקשר של צורך בתיקונים למשל (לא נדרשתי לזה מעולם, אבל תקלות עלולות לקרות) - אם חלילה תצטרכי לשלוח לתיקון, זה קצת סיפור בגלל המרחק... אז זה כן שיקול בעיניי.

אוי תודה לך

הבעיה היא שלא מוצאת עגלה טובה שמוצאת חן בעיני
האויסטר2 מושכת את תשומת ליבי כבר כמה זמן
אני חושבת ממש לכיוון לנסוע לרעננה לראותה אותה בביבי לנד
בקשר לתיקונים במרחק ....זו נקודה שגם חשבתי עליה , אך לא שומעת על הרבה בנות שיש להם תקלות עם עגלות בכלל לא משנה מאיזה סוג חברה
אבל אין ספק שזה לקחת צאנס
&nbsp
&nbsp
אוף...קשה למצוא עגלה שמתחברים אליה ועונה לך על הצפיות

josie1986

New member
מבינה אותך

גם לי היה קשה למצוא עגלה.. והאויסטר ענתה על רוב הדרישות שלי (כשאני יוצאת מנקודת הנחה שאין כזה דבר עגלה מושלמת).
אני בכל אופן כן ממליצה עליה.

למעלה