שינות יום - בת חודשיים וחצי

לילי1986

New member
שינות יום - בת חודשיים וחצי

שלום לכולם!
יש לנו תינוקת מתוקה בת חודשיים וחצי. עד לפני כשבוע הייתה ישנה בשעות היום רק במנשא עלינו, אבל היתה ישנה טוב.ֿ
לפני שבוע החלטנו שלא עוד- לא יכולנו יותר להסתובב כל היום איתה במנשא והתחלנו להרגיל לשינה במיטה (כמובן עוד לא הירדמות עצמאית, אני טופחת ולוחשת והיא נרדמת) וזה הולך די טוב. אלא מה? ברוב השינות, אחרי משהו כמו 20 דקות היא מתעוררת, ואם אני לא שם כדי מיד מיד להחזיר מוצץ ולטפוח שוב, היא מתעוררת בבכי, ואם מנסים להרדים אותה שוב- צרחות...
יוצא שאנחנו מוציאים אותה ומשחקים איתה כרגיל, אבל היא בעצם עוד מאד עייפה אז צריך להרדים אותה שוב... ושוב אנחנו בסיפור של יקיצה אחרי 20 דקות אם אין מי שיושב לידה ומיד מרגיע בתחילת ההתעוררות.
אשמח לשמוע רעיונות/הצעות איך ניתן להאריך את השינה בלי לשבת לידה בכל שנת יום, במיוחד שתכף היא נכנסת למשפחתון ואני בספק אם יתפסו שם את הרגע המסוים הזה להרדים אותה שוב...
תודה!!

חיפאית88

New member
אולי לא תאהבי את התשובה הזו

אבל שתישן עליך כשאת יושבת או שוכבת, מאוד יכול שהיא עדיין צריכה את הקרבה אליך.
און ת'ה ברייט סייד, זה נותן לך תירוץ לנוח ולא לעשות מטלות בית וכו'...

לילי1986

New member
היא כבר לא זורמת

על לישון עלינו, ומנשא הוא כבר לא אופציה.. אבל תודה...

חיפאית88

New member
שלב לא קל, תיהי חזקה

ראיתי מה כתבת למטה ואצלי דביר נכנס לתינוקיה בגיל 7 חודשים ושם השינה הסתדרה.
למרות שהם יחסית גמישים בסדר היום בהחלט הצליחו להכניס אותו לשגרת שינה שם.
לפני שהוא נכנס הבעתי את הדאגה בעניין בפני הגננת והיא אמרה לי "בסדר, בהתחלה הוא לא ישן, אחרך כך ישן כמו כולם" וזה מה שקרה...

לילי1986

New member
תודה, מעריכה את התמיכה

מקווה שכך יהיה במשפחתון... כואב לי באופן כללי להשאיר אותה בלעדי, אבל אין הרבה ברירות..
&nbsp

Arirel18

New member
תרשמי בגוגל תנומות קצרות

ותקראי, גם אצלינו זה ככה ואני נאלצת לשבת לידה צמוד גם שעה וחצי,אין מה לעשות כרגע..ולי בינתיים לא מתאים לתת לה לבכות וללמד הירדמות עצמאית..

לילי1986

New member
גם לי לא מתאים.. היא פיצקית

ואת תמיד מצליחה להאריך? כי אני לא תמיד, על אף שיושבת ממש לצידה כל השינה...

Arirel18

New member
גם אני לא

כל פעם מנסה דרך אחרת להאריך..או יושבת ושמה לה יד על הגב ועושה ששש ואם זה לא עובד אז מנדנדת בידיים,לפעמים עיטוף מאוד עוזר לי..כל פעם משהו אחר..אצלי היא בת חמישה חודשים ואין שיפור חחחח,לא יודעת אם מצחיק או עצוב

לילי1986

New member
היא הולכת למשפחתון?

אצלי נכנסת עוד חודש וחצי, תוהה איך יהיה שם (וחוששת!)...

Arirel18

New member
אין לך אפשרות

להישאר איתה עוד קצת? לא אצלי היא לא תיכנס השנה אלא ספטמבר הבא, תהיה בת שנה וחצי
גם את הגדול שלי הכנסתי בגיל הזה, כמובן כי הייתה לי אפשרות, אחרת זה היה סיפור אחר

למעלה