חיסון 2 טיפות -פוליו

• פותח הנושא gd55
  • פורסם בתאריך

gd55

New member
חיסון 2 טיפות -פוליו

שלום לכולם,
אשמח לדעת מה אתם חושבים לגבי מתן חיסון 2 טיפות לפוליו (נגיף החי).
קודם כל אציין שאת כל החיסונים אני נותנת לילדים שלי, התחושת בטן שלי לא מאפשרת לי להיות רגועה עם החיסון הזה.
כשבני הבכור היה תינוק החיסון הזה טרם נכנס לסל, ושמעתי עליו לראשונה רק ב"מבצע 2 טיפות" שאז הייתה הסיטריה בנושא. בני הבכור היה אז בן 3 ולאחר התלבטיות רבות לא חיסנתי אותו. ובימים אלו שבאתי עם התינוק לטיפת חלב גילתי שהחיסון הזה נכנס לסל. ואני שוב בדילמה מה לעשות? לחסן? לא לחסן? ההחלטה ממש קשה לי. שוחחתי עם מס רופאים בנושא, והדיעות לכאן ולכאן.
אני חושבת מה יהיה כשהתינוק שלי יגיע לגן ויהיו כאלה שיתחסנו במנה השניה (גיל שנה וחצי) ואם אפשר לסמוך על המטפלות שישמרו על הגיינה כמו שצריך בהחלפות כי לוקח לנגיף לפחות 6 שבועות עד שהוא יוצא לגמרי מהגוף.
אז מה אתם חושבים? מה אתם עשיתם?
אציין שיש לי בבית ילד בן ארבע וחצי עם שיתוק מוחין קשה עקב רשלנות בלידה.
אובדת עיצות לגמרי

תודה רבה לכל העונים

Rossay

New member
לא פשוט

גם אני חיסנתי את בן הכמעט שנה וחצי בכל החיסונים, אבל עקב סיבה בריאותית דלגנו על הפוליו המוחלש, באתי לשני ביקורים לטיפת חלב, והאחות לא נראתה מודאגת מדי שלא חיסנתי, אז אני גם מחכה, לא החלטתי מה יהיה בחיסון שנה וחצי,
לגבי הגן, צריך לקוות שההורים האחרים יידעו לגבי החיסונים, ואת רק יכולה לוודא ששומרים על היגיינה רצויה.

kyki

New member
אני לא חיסנתי

חד וחלק.
כמו שאמרת שהבן הגדול שלך לא התחסן כי לא היה את החיסון הזה. ככה גם הבן הגדול שלי לא חוסן כי לא היה את החיסון.
ולא מתחרטת לרגע

למעלה