שאלה על תחליפי חלב

valeta2

New member
שאלה על תחליפי חלב

הי,

לקראת ילד שלישי, צריכה לקבל החלטה לגבי איזה תחליף חלב לבחור:
אני מבינה שיש בעצם, עקרונית, שלושה סוגים (מטרנה, סימילאק ונוטרילון).
אני לא מצליחה להבין האם יש הבדלים משמעותיים ביניהם (או הבדלים כלשהם בכלל), ואשמח מאוד אם תאירו את עיני.
וגם - אנחנו נשהה בחו"ל בסמוך ללידה. האם זה צריך להוות שיקול בבחירת התחליף? (כי למשל מטרנה יש הרי רק בישראל).

חיפאית88

New member
קצת הבדלים

לא יודעת ממש לגבי רכיבים וכזה אבל בעיקרון סימילאק נחשב הכי מסיך וכבד, בקצה השני נוטרילון שנחשב הכי קל על הבטן ומטרה בין שניהם אבל נוטה לצד הדליל והקל.
כל תינוק מגיב לזה אחרת ולפעמים מתחילים עם אחד ואחרי כמה שבועות רואים שלא מסתדר ומנסים להחליף...
&nbsp
לגבי חו"ל- באירופה יש נוטרילון, בארה"ב יש סימילאק, אז זו תקופה של יותר מכמה ימים ולא בא לכם להיסחב עם קופסאות מהארץ הייתי מתחשבת בזה...

valeta2

New member
אז שאלת המשך ברשותך -

איך בוחרים תחליף? כלומר איך יודעים "במה להתחיל"? איך מישהי מחליטה להתחיל בסימילאק דווקא?
וגם - אני כנראה אצטרך להתחשב בנסיעה ולקנות משהו שיש גם בחו"ל, אבל עדיף אולי לקנות שני סוגים?
את הגדולים הנקתי כך שאין לי מושג...

חיפאית88

New member
אני התחלתי במה שידעתי שאחות שלי נתנה לילדים שלה

אני באמת חושבת שכולם סך הכל טובים. יש גם הבדלים במחיר, אולי זה גם משהו לקחת בחשבון (לדעתי סימילאק הכי יקר).
&nbsp
ממליצה להחליט על אחד, להתחיל איתו ואם רואים שלא טוב אז אפשר לנסות להחליף. כמובן שגזים זה רגיל בגיל צעיר בלי קשר לאיזה תמ"ל וגם אחרי שמחלים לרוב אחרי שבוע- שבועיים של שימוש מלא רואים שינוי (אם יש).
&nbsp

בועת sabon

New member
הרבה הורים ממשיכים עם מה שהתינוק

מקבל בביה"ח. אם הוא יסתדר עם התמ"ל שהוא יקבל שם אפשר להמשיך עם זה.

חיפאית88

New member
היום על פי חוק גם בתינוקייה חייבת להיות בחירה

של לפחות שתי חברות, בחלק מבתי החולים יש את שלושת החברות.

בועת sabon

New member
ילדתי לפני שנה ברמב"ם

הוא היה בפגיה ונתנו לו מטרנה פגים. לא שאלו אותנו אבל אולי עם פגים זה שונה.

למעלה