מטרנה או נוטרילון

מטרנה או נוטרילון

סימילאק לא רלוונטי כי גורם כאבי בטן לקטן.
מדובר על תוספת להנקה בינתיים.
איזה תמ"ל עדיף לדעתכם?
כבר מבולבלת לגמרי

michal@gal

Active member
מנהל
צריך לנסות

אם סימילאק גורם לו לכאבי בטן, יש סיכוי שזה יקרה גם עם הסוגים האחרים של תמ"ל חלבי.
&nbsp
טוענים שהנוטרילון יותר עדין, אז אם לנסות סוג נוסף, הייתי מנסה אותו קודם.

בועת sabon

New member
בן כמה הוא?

והשאלה היעיקרית היא מה הסיבה לכאבים? גזים? רגישות ללקטוז? רגישות אחרת?
את בטוחה שאלה כאבי בטן ולא אולי ריפלוקס?
אם הבעיה היא גזים לרוב זה מסתבדר לבד אחרי גיל שלושה חודשים. מדובר בהבשלה של מערכת העיכול. נסי למנוע ככל האפשר כניסת אויר לפטמה ו/או אכילה מהירה מדי. להקלה על גזים יש תכשירים שונים שניתן לתת ללא מרשם רופא, קירוב ברכיים לבטן, נשיאה בתנוחה שבו התינוק שוכב על הבטן על זרועך ועיסוי של הבטן יכול לעזור.
אם את חוששת שמדובר ברגישות כלשהי לאחד הרכיבים כדאי לברר עם הרופא.
אני לא יודעת לגבי נוטרילון אבל גם לסימילאק וגם למטרנה יש תמ"לים עדינים יותר.

בן ארבעה חודשים

תקופ הגזים כבר עברה טפו טפו.
לא ברור למה הרגישות, אבל זה קורה רק בסימילאק וניסינו כבר 2 גרסאות של סימילאק ובשתיהן היו לו כאבי בטן איומים.
ניסינו מטרנה ונוטרילון ובשניהם זה לא קרה.
השאלה מה כדאי לטווח הארוך, באיזה מהם המרכיבים יותר טובים להתפתחות התינוק (הבנתי שיש בזה בלגן שלם)

חיפאית88

New member
לא באמת נראה לי הבדלים מהותיים

שלושתן חברות גדולות ומוצרים מבוססים על מחקרים נרחבים ומקצועיים. יש אולי מחקרים על הבדלים אצל ילדים שינקו או שלא ינקו (וגם אותם אני לא קונה ב-100%), לא מכירה מחקרים ארוכי טווח לגבי הבדלים אצל ילדים שגדלו על תחליפים שונים...
יש לי חברה שבגלל זה בכוונה כל פעם החליפה חברה, שהתינוקת כוויכול תקבל מהכל, לי זה לא נראה עקרוני ובכל מקרה תוך חודשים בודדים מתחילים לצמצם בקבוקים והנקות ומבססים ארוחות מוצקים.

בועת sabon

New member
מטרנה ונוטרילון הם תמ"לים קלים יותר

אם שניהם טובים לו פשוט תבחרו אחד. ההדלים לא גדולים ולכל אחד היתרונות שלו. אני אוהבת את מטרנה בין השאר בגלל נוחות השימוש.
לדעתי תבחרו אחד ותמשיכו איתו. רופאים שהתייעצתי איתם אמרו שלא מומלץ להחליף תמ"ל לעיתים קרובות אבל יש הרבה הורים שעושים את זה מאז פרשת רמדיה.

פיקוס123

New member
אני משתמשת

שלום לך,

אני נתתי מטרנה לגדול והיה בסדר גמור וגם לקטן אבל עכשיו עברנו ממטרנה חלבית רגילה למטרנה צמחית בגלל כנראה רגשיות לחלב...

תנסי מה שהבייבי יאהב

אני נותנת נוטרילון.
&nbsp
&nbsp

למעלה