התינוקת שלי ממש שעירה

התינוקת שלי ממש שעירה

כבר חמישה חודשים שאני סוחבת את זה איתי, אל תשפטו אותי פשוט תעזור לי בבקשה.

לפני חמישה חודשים נולדה לי תינוקת, היא נולדה ממש שעירה בראש ובכל הגוף, בעלי אומר שזה שיער תינוקות ושזה נושר אבל זה עדיין לא נשר.

אני אוהבת אותה בלי קשר לשיער, באמת. אני יודעת שאתם תשפטו אותי על זה שאני כותבת את זה אבל לא משנה מה יקרה אני עדיין אוהבת אותה.

אני פשוט רוצה לדעת איך להתמודד עם זה שהתינוקת שלי שעירה ואולי יציקו לה כשהיא תגדל ואיך להגיב להערות שאני מקבלת מדי פעם או לתחושות האלה שהיא תהיה הכי מוצלחת שיש וחכמה אבל היא לא תהיה יפה אלא שעירה.

אני אוהבת אותה אבל גם קצת נגעלת...מה אם היא תישאר ככה?

שעירה לא סותר יפה, ומקסימום אפשר

להוריד שיער מאזורים בעייתיים, להבהיר, וכו', כשהיא תגדל.
אני לא רואה סיבה להיות מוטרדת מזה עכשיו, ומאוד יכול להיות שבעלך צודק וזה ינשור בקרוב.

בדיוק

אחת הבנות שלי נולדה עם הרבה שיער בגב. את בנזוגי זה מאוד מטריד, בעיקר בגלל שהיא כבר בת 7 ועדיין לא נשר...
אז אנחנו צוחקים ביחד, שלבן הגדול אנחנו חוסכים לטיפול פסיכולוגי, ולבת בשביל הסרת שיער בלייזר...

MotheRonit

New member
מכירה ילד כזה

כתינוק קראנו לו קופיף... זה לא ממש הפריע להתקשרות/אהבה אליו.
במידה מסוימת זה באמת נשר/חלף אבל בחלק מהגוף זה נשאר... וזה לא מפריע לו... או לנו... וממה שידוע לי, לא גורם לבעיות עם בני גילו... לדעתי זה בכלל לא אישיו... אני לא יודעת אם הוא בכלל מודע לזה...
צריך לזכור שעכשיו "האריזה" קטנה אז זה בולט, אבל עם הגיל כל הפרופרציות (תרתי משמע) משתנות וזה מסתדר...

למעלה