לא מצליח להחליט איזה דגם של תלת אופן לרכוש

• פותח הנושא r2m
  • פורסם בתאריך

r2m

Member
לא מצליח להחליט איזה דגם של תלת אופן לרכוש

אני רוצה לקנות של סמארט טרייק אבל יש כמות דגמים שרובם אפילו לא מופיעים באתר של החברה,
יש כאלה עם ידית שעשויה מצינור אחד דק וכאלה עם משהו שנראה כפול ויותר חזק, יש נשכבים של שנים קודמות (splash) שלא מופיעים באתר הרשמי, אלו הנשכבים שכן מופיעים (recliner) נורא יקרים ולא משתלמים, יש כאלה שהידית עולה ויורדת ויש ישנים יותר שאין בהם מה שנקרא היום touch steering, אז גם לא טוב
מה עושים, איזה דגם לקנות?

זה תלוי בגיל ובתקציב

הדגם היותר יקר עם משענת מתכוונת סביב ה 800 ש"ח מתאים גם לגיל 8 חודשים ותלוי אם זה קריטי לך.
החדשים יותר יש בהם טכנלוגיית טא'צ ויותר קל לדחוף את התינוק באופניים ולדעתי זה קריטי בגיל שהמבוגר סוחב את הילד.
בדרך כלל סביב 500-600 ש"ח עם הטכנולוגית ט א' צ. וזה הדגם שהייתי קונה יש להם מיליון שמות תחפש משהו במבצע עם הטכנולוגיה הזו.אם אתה מעוניין בפחות מ500 ש"ח יש חיכויים מוצלחים בכל בו סימה

לנו היה לתקופה קצרה דגם ספורט

(בלי כלום, רק האופניים) וזה היה מוצלח. מה שנראה לי ששווה לבדוק - שהגלגלים מגומי ולא מפלסטיק, שיש חגורת בטיחות, שיש איפה להניח את הרגליים כשלא מדוושים, שהידית נוחה לך, ורצוי גם צלון. כל השאר נראה לי מיותר למדי.
אנחנו עם אופני דינוזאור (170 שח) שהבעיה היחידה שלהם היא גלגלי הפלסטיק הרועשים.. על העניין הזה לא הייתי מתפשרת, אם אני כבר מוציאה סכום נכבד על אופניים של סמארט טרייק.

למעלה