יום חמישי ללא קיבה לתינוקת בת חצי שנה.. איך אפשר לשחרר?

בייבה7

New member
יום חמישי ללא קיבה לתינוקת בת חצי שנה.. איך אפשר לשחרר?

הגורה יונקת כמעט כל היום ומקבלת 2 בקבוקי מטרנה בשעות הבוקר. מאז ומתמיד לא התפארה ביציאות תכופות.. ותמיד הקיבה יוצאת יחסית רכה (לא גללים או משהו). מה שכן מתחילת פסח (כנראה בגלל המצות שאני אוכלת) נראה שקשה לה לעשות קיבה, מתאמצת ובוכה ברגע האמת ונכון לעכשיו נכנסנו ליום החמישי ללא יציאות.. מתסכל..

ניסיתי מסג'ים, לתת מיץ עגבניה, לקחת אותה עלי בתנוחה שהרגליים מקופלות ולא יוצא... יש עוד טיפים? (שזיפים אין לי איך להשיג כעת..)

turner11

New member
כן

קודם כל להימנע מהמזונות הבאים- בננה, תפוח, דייסת אורז.
שנית, לתת מיץ עגבניה בלי גרעינים (לסנן את גרעיני העבניה) ולהוסיף למיץ כפית שמן זית. אם לא עוזר, גם מיץ של אגס או תפוח (המיץ בלבד ללא הפרי) או ענבים אמורים לעזור גם.
להמשיך מסג'ים בתנועה מעגלית עם כיוון השעון- לעשות זאת בזמן אמבטיה חמה שמרגיעה וגם אחריה כשהגוף עדיין רגוע
אם יש בבית גליצרין לתינוקות- אפשר להכניס חתיכה קטנה לא את כל הנר
ותשתי הרבה מים
&nbsp
מקווה שיעזור

בייבה7

New member
הלוואי ויעזור.. ממש מתלבטים אם לקחת למוקד..

נתתי מיץ עגבניה בצהריים.
היא ישנה יפה אבל בשעת ערות אם אני מקרבת את הרגליים לבטן כדי לעזור לה לעשות היא בוכה.. ממש מנסה ולא מצליחה.. ניסיתי גם את "שיטת המדחום" לכמה שניות ולא עוזר..

לצערי אין גליצרין לתינוקות, ולא בא לי לחשוף לוירוסים במוקד.. נראה איך מתקדם היום.. הלוואי ותצליח לעשות כשתקום..

Clair24

New member
עוד רעיון

יש טיפות פרוביוטיקה לילדים. לתינוקות אפשר לשים לפי מה שהסבירו לי בחנות טיפה אחת בבקבוק שאת נותנת לה. אצלנו עוזר מאוד.

kyki

New member
מעל 72 שעות חייבים טיפול

נר גליצרין בהוראת רופא

בייבה7

New member
מעדכנת מהניסיון שלנו למקרה שמישהי תיתקל בבעיה דומה..

&nbsp
תינוקות בהנקה מלאה, ללא שום תוספות, אכן יכולים לא לעשות קיבה גם שבוע או יותר ואין סיבה לדאגה במקרים כאלה (האמצעית שלי הגדילה לעשות והיתה 14 יום בלי קיבה וזה בסדר גמור, הקיבה שיצאה לה היתה רכה ועשתה אותה ללא בעיה).
&nbsp
במקרה שלנו, הקטנה (7 חודשים) מקבלת 2 בקבוקי מטרנה ביום ובשאר הזמן יונקת. במצב כזה היא חייבת לעשות קיבה יחסית תכופה. במוקד הרופא לא התרגש משום מה.. אמר שהבטן שלה רכה מאוד. היא גם היתה פתאום מאוד נינוחה וצחקה איתו :). למרות האמור, ביקשתי נרות גליצרין. כשהגענו הביתה שמתי לה חצי נר והקיבה יצאה תוך דקה עם המון דמעות וסבל :(
אחרי הנר עברו עוד 4 ימים בלי קיבה, ושוב.. ביום הרביעי היא התחילה להיות מאוד לא נינוחה, מתאמצת לעשות קיבה, בוכה.. ושום דבר לא יוצא. שמתי שוב נר ויצאה הקיבה תוך דקה.
הלכתי יום למחרת לרופא הילדים להתייעץ מה לעשות להבא, קיים חשש בשימוש ממושך בנרות שהגוף יתרגל לעשות קיבה רק בדרך זו (הנר מגרה את הגוף להוציא את הקיבה).
לדברי הרופא במידה והתינוקת לא עשתה קיבה במשך 4-5 ימים ונראית סובלת לתת נר בלי להסס. בנוסף, המליץ לערבב את העגבניה שאני נותנת לה עם שמן זית.
חזרנו הביתה, נתתי עגבניה עם שמן זית ועשתה קיבה לבד עם קצת מאמץ.
&nbsp
נקווה שימשיך כך..
&nbsp
עכשיו אנחנו עם צינון בעקבות הביקורים במרפאות

turner11

New member
לגבי העגבניה-

האם נתת לה גם את הגרעינים של העגבניה?

למעלה