אתן סומכות על הבייביסנס?

אתן סומכות על הבייביסנס?

שמעתן פעם על מוות בעריסה למרות הבייביסנס?
כי מבחינתי, אם הדלקתי אותו, אז הילד בטוח לחלוטין.
זה לא נכון?

פיץ40

New member
לפי מה שכתוב בכל ההמלצות- זה לא הבטחה.

אבל אני משתמשת בבייבי סנס וזה מאוד עזר לי לישון בשבועות הראשונים ורק בשביל זה זה שווה את זה.
כמובן שמומלץ לעשות את כל ההמלצות של משרד הבריאות/טיפת חלב וכו' (לשים את התינוק על הגב, רצוי עם מוצץ וכו')

---------------------------------------------------------------------------------------------
הבלוג שלי על קניות ברשת - מומלץ להורים :)
http://amothersguidetoonlineshopping.blogspot.co.il/

אין 100% בטחון. מבדיקה באתר של בייביסנס:
"האם זה בטוח?
מכשירים לניטור נשימה, תנועה או דום נשימה אינם מושלמים."
&nbsp
וגם, מאותו האתר:
"בייביסנס אינו מחליף את ההורה או המטפל. זהו מכשיר המיועד להפנות את תשומת הלב של ההורה או המטפל לצורך בעזרה. המכשיר אינו יכול לפתור את כל הבעיות, ואינו יכול לפעול באופן אקטיבי, אלא רק להסב את תשומת הלב שלנו אם הוא מאתר מצוקה נשימתית, דבר העשוי לספק זמן קריטי להתערבות.
מכשירי בייביסנס לניטור אינם באים להחליף את הנחיות הבטיחות החשובות שכל הורה צריך להקפיד עליהן בנוגע לתנאי השינה של התינוק: שינה על הגב, אין לחמם את החדר יתר על המידה, לעולם אין לעשן בסביבת הילד, יש להשתמש במצעים מחומרים מוצקים, ולנהוג בזהירות בשימוש בשמיכות ומפגעים העלולים לגרום לחנק. בנוסף, כל הורה ומטפל צריך להכיר את הכללים הבסיסיים של עזרה ראשונה, כדי לאפשר פעולה אופטימלית ומהירה במקרה צורך. הקפדה על הנחיות בטיחות אלה יחד עם השימוש במוניטור נשימת תינוק בייביסנס, תבטיח בטיחות אופטימאלית של ילדך ותאפשר לך הן שקט נפשי והן מנוחה טובה בלילות."
&nbsp

Cafe Latte

New member
מה נותן לך הבייביסנס

אם הילד הפסיק לנשום, אבל את לא יודעת לעשות החייאת תינוקות?
הבייביסנס יציל את התינוק?

liri251

New member
אצלי ציפצף אתמול סתם בשתיים בלילה

כמעט התעלפתי מבהלה

snitza

New member
אני אפילו מתעלפת מבהלה

אם אני מרימה את הילד ושוכחת לכבות אותו... פעם היא צלצלה לי כשהילד היה איתי, כמעט רצתי לחדר השני לבדוק שהוא בסדר. הטמטמת.

למעלה