נופש-חופש-פנאי

Maggi10

New member
נופש בדיל ליוון/קפריסין – האם כדאי? המלצות?

אז הגוזל כבר בן שנה והגיע הזמן בו נוכל לצאת יחד לחופשה ובאמת להנות ממנה. הגוזל תינוק מאוד פעיל, נמרץ וחסר סבלנות. הולך עצמאית ולא מוכן לשבת בעגלה או מנשא לאורך זמן. נראה לי שהחופש הכי מתאים כרגע הוא מלון-ים-בריכה. בד"כ אנחנו מזמינים מלון וטיסה בנפרד כדי למצוא מקומות פחות עמוסים אבל אנחנו קצת מאותגרים כלכלית כרגע וחשבנו לנסוע הפעם בדיל של נופש+מלון ליוון או קפריסין. אשמח לשמוע אם מישהו נסע בדיל כזה לאחרונה? איך היה? האם היה עמוס ורועש? אני יודעת שאני נשמעת כמו הדודה הפולנייה של עצמי אבל אנחנו באמת רוצים שקט ושלווה… אשמח גם לקבל המלצות. תודה.

babkas

New member
לדעתי אם לא תסעו בסוכות...

לא יהיה עמוס זה כבר סוף העונה.
אישית עוד לא הייתי בסוג כזה של נופש.
קפריסין יקרה רצח אז אולי עדיף יוון.
תהנו

muga

New member
אחרי החגים יהיה שקט למדי

עם זאת,
כבר עכשיו נהיה קריר למדי במקומות האלו,
ואחרי סוכות בכלל...
אז כדאי לוודא מזג אוויר.

ביוון - רודוס וכרתים מקסימות, יש מלונות טובים, ים יפה וגם שפע פעילויות לטיולי יום.
את קפריסין אני פחות אוהבת...

Maggi10

New member
תודה לכולכן על התגובות

הוחלט על יוון, כנראה רודוס. אם יש למישהי המלצה על מלון או איזור (חוף מזרחי/מערבי) ספציפי - אשמח.

לה מרקיז ברודוס

בצד המזרחי. מלון מעולה. היינו עם הקטנצ'יק (בן שנה וחצי) באוגוסט. מעין כפר נופש, המון מקום להסתובב ולרוץ. מאוד ידידותי לילדים. החדרים הם ממש על הבריכה, אין בריכה אחת מרכזית אלא מלא ערוצים של בריכות שאפשר לצאת אליהם מהחדר. מלון יחסית שקט. מאוד מאוד מומלץ

Maggi10

New member
תודה. אכן מלון מקסים!

לצערי כבר לא היה מקום ונאלצנו להתפשר על מלון שפחות נראה לנו... נקווה לטוב.

עדלילה

New member
הבוקר חזרנו מכרתים-יוון

היה פשוט תענוג...!!!
החלק הכי קשה בחופש היה בזמן הארוחות - גם אצלנו עופריקי (בת שנה וחודש) הולכת עומדת
ושובבה אמיתית, אז בארוחות היה קשה פשוט לשבת ולהנות מהאוכל, וגם קצת בזמן ההסעה לחזרה
לשדה תעופה (נסיעה שלקחה שעה וחצי בגלל עצירות איסוף אנשים מהמון בתי מלון אחרים), אבל חוץ מזה היה
ממש כיף. היינו במלון עם 6 בריכות שחיה - אחת ממש קרובה לחדר שלנו והיתה כמעט בריכה פרטית שלנו,
וחוף הים היה במרחק נסיעה קצרה מהמלון (היה שאטלים).
המלון שהיינו בו מבוסס על הכל כלול או חצי פנסיון (זה מה שלקחנו), בקיצור היה כיף!
את הדיל סגרנו דרך אשת טורס ויצא לא נורא יקר - באופן יחסי לחופשה בארץ, (אנחנו 2 מבוגרים, 2 ילדים ותינוקת).
בקיצור ממליצה!

Maggi10

New member
תודה, נשמע מעולה

אפשר לקבל את שם המלון?
אנחנו נוטים כרגע לכיוון רודוס אבל כלום עוד לא סגור (ומקסימום יהיה לפעם הבאה
).

נסיעה לאילת עם תינוק בן שלושה חודשים

ילדתי לפני כשלושה חודשים את הבייבי הראשון שלי, לא נסענו לחופשה כל ההריון ועוד מעט נגמרת חופשת הלידה לצערי....
אנחנו שוקלים לנסוע בסוכות למלון באילת עם הבייבי אבל אני ממש מפחדת שזה יהיה ממש קשה ולא נהנה שם.
גם ככה הוא לא יוכל להיכנס לבריכה ויהיה קשה להעסיק אותו בחום הזה מחוץ לבריכה. אני גם חוששת מהנסיעה עצמה (גרים באיזור ירושלים) שלא יהיה לו נוח ושיזיע 4 שעות בסלקל.....
מה דעתכן? מישהי התנסתה בנסיעה בגיל הזה?

אני נסעתי עם בן 4 חודשים

הנסיעה עברה בקלות
שם הוא היה איתנו ליד הבריכה על מזרן
אני הייתי בינואר שזה חורף כך שלא היה חם.
סעו ותהנו

babkas

New member
נסענו לחו"ל...

היה אחלה. היא היית אז בת חודשיים וקצת.
לאילת לא נסענו איתה עדיין. לא בטוח שיהיה חם מידי.
בכל מרקה לעצור כל איזה שעה וקצת ולשחרר אותה מהסל קל. ההמלצה הרשמית זה 45 דקות ו10 דקות התמתחות

אנחנו נסענו, בגיל 3 חודשים

זה גיל מעולה בשביל לנסוע למלון - כי הבייבי עדיין לא דעתן ולא תובעני ולא מצפה שתבדרו אותו כל היממה, מעבר לדרישות הרגילות של תינוק בגילו

אנחנו נסענו ברכב מהרצליה לאילת עם כמה עצירות בדרך ותוספת של ילד בן 3.

טיפים: אם יש אפשרות כזאת - תחליפו את הסלקל בכסא בטיחות רגיל שמחובר הפוך - מצב השכיבה הרבה יותר נוח לתינוק. תתלו מעל הכסא משהו שמצלצל ומקרקש. תסעו במסלול שיאפשר הרבה נקודות עצירה - אנחנו נסענו דרך דימונה וכביש הערבה, יש שם כל הזמן תחנות דלק ומסעדות. לבריכה הבייבי אכן לא יכול להכנס, אבל את יכולה להביא איתך טרמפולינה ולתת לו להתחרדן בצל לידך. מנסיוני קולות הפכפוך של הבריכה מאוד מרגיעים.

Maggi10

New member
התלבטות - האם לקחת את העגלה שלנו לטיסה

יש לנו עגלת אינליזינה AVIO. היא דיי קומפקטית ונוחה ואני לא רואה שום צורך להחליף אותה ולקנות טיולון. האם כדאי לקנות טיולון במיוחד לטיסה? לא בא לי לקנות סתם טיולון שאני לא צריכה ומצד שני יהיה חבל אם העגלה שלנו תינזק. מניסיונכם, האם כדאי לקנות טיולון למטרת הטיסה בלבד?

babkas

New member
טסתי עם הבייבי גוגר...

3 פעמים. לא קרה לו כלום. יש אפשרות לשים בתוך שקית או תיק זה מעולה.
אם הבייבי אוהב וישן טוב בעגלה לא הייתי מחליפה למשהו שאולי הוא לא יחבב. תינוק עייף יכול להרוס כל טיול.
טיסה נעימה

טסנו עם עגלת מוצי

אפילו לא עטפנו אותה בניילונים וכלום, והיא היתה בסדר גמור. לא הייתי מוכנה לוותר על הנוחות של המוצי.

muga

New member
אין לי מושג כמה עולה הAVIO

אבל אם היא יקרה - לא הייתי לוקחת.
ברור שיש המון מקרים בהן לא קרה כלום לעגלה,
אבל לנו עגלה אחת (לא יקרה במיוחד) נקרעה (הבד בגגון) בטיסה.
ואני כן מכירה אנשים שהעגלות שלהם נפגמו.

אני הייתי קונה טיולון זול, אפשר גם יד2.
מדובר על ילד בן שנה, לא תינוק בן יומו שצריך עגלה סופר-מפנקת.

panda27

New member
אנחנו טסנו עם סייבקס

ודווקא מאוד שמרו על העגלה, שמו את כל העגלות בנפרד וחזרה אלינו כמו שבאנו איתה
גם אני קצת פחדתי שיזרקו אותה והיא תהרס אבל בסוף החלטתי שמקסימום... לא רציתי להוציא הוצאה שאולי תהייה מיותרת וסתם יהייה לי עוד טיולון בית. מה שכן - אולי למישהי מהחברות שלך יש טיולון אקסטרא לטיסות, טיולים וכאלה ואז זה חוסך לך את הדילמה.

למעלה