קודם קול אמא : תודות

קודם קול אמא : תודות

שלום לך,

היום בפינה את מוזמנת להודות על משהו שיש לך, על משהו שעובד לך טוב כרגע בחייך. זה יכול להיות משהו, זה יכול להיות מישהו או מישהי.

פעמים רבות, אנו שוקעות בקושי ומתקשות לראות את מה שעובד לטובתנו.

אז הנה רגע, גם אם מאוד קשה, נראה בכל זאת מה כרגע עובד לנו נכון ומדויק בחיים.

שמחה תמיד לקרוא אותך...

ואם עסקנו רגע בתודות, אני ממש מודה על הפינה הזו ועל העשייה של ליווי אימהות לפני ואחרי לידה.

בטי

mitmit11

New member
תודה לאמא שלי על עצם היותה

לא אהרהר פה על כל תקופת חיי אבל מאז לידת הדובון היא ידעה תמיד איך לייעץ ולהרגיע, לא להידחף ולא להציק למרות הפולניות שבה

הדובון שלי כל כך שמח לראות אותה בכל פעם מחדש וחוץ ממני ומהחצי היא האדם היחיד שהוא שואל לגביה מתי תבוא ומתי נלך אליה ומאוד מחובר אליה.

ועכשיו, בחודש תשיעי, היא כל כך עוזרת לי בהכל. וזה לא משנה שהיא עוד עובדת ולומדת ויש לה עיסוקים משלה.

אמא יקרה שלי

אמא שלי ילדה אותי פעמיים

בפעם הראשונה לפני 30 שנה. ובפעם השנייה לפני חודש כאשר תרמה לי כליה והצילה את חיי.
אמא שלי היא אישה מדהמה ומיוחדת ולעד אוקיר לה תודה על המעשה האצילי והנפלא שעשתה.
תודה אמא, על היותך ועל נוכחותך בחיי!

begonia

New member
תודה לבעלי

שאתה נותן לי להתרגז עליך אם אני עייפה או מותשת, גם אם זאת לא אשמתך, ותמיד גורם לי להרגיש טוב בסוף.

תודה שתמיד אחרי שאני מתלוננת שנמאס לי לשטוף כלים או לטפל כל הזמן בגוזל, אתה ניגש לעשות את מה שהתלוננתי עליו. תודה שאתה כל הזמן אוהב אותי, גם אם אני מתרגזת, או מתלוננת כל הזמן שנמאס לי לשטוף כלים או לטפל בגוזל.

תודה שאתה כל כך נחמד לגוזלי ושאתה כל הזמן משוויץ כמה הוא חמוד וכמה הוא גדול ומתפתח (אני שומעת מהצד כשאתה לא שם לב). נורא כיף שיש עוד מישהו שאוהב את הגוזל כמוני.

תודה שאתה תמיד חושב שאני צודקת ושאני הכי חכמה, יפה ונהדרת ושאני האמא הכי טובה שיש. זה ממש כיף.

ושתדע שאפילו אם לפעמים אני מעצבנת/ מתעצבנת, אני עדיין מאוד אוהבת אותך ותמיד תמיד אוהב.

תודה לילד שלי הגדול

שמרגע שנולד נתן לי פרופורציה על החיים ולימד אותי בעצם היותו להתגבר על הרבה דברים שהכשילו אותי בעבר, מאז שהפכתי לאמא התבגרתי וצמחתי, וכן, אני בהחלט חושבת שזה הודות לבטחון שנולד יחד איתו (נולדו גם קשיים וחרדות כמו לכולן מן הסתם, אבל אני מרגישה יותר שלמה כאמא).

בנוסף, במעלות שלו, אבל גם (ואולי בעיקר) בקשיים שלו הוא לימד אותי להיות אמא וגם להיות אמא יותר טובה.

תודה רבה לבעלי!!!!!

בכל רגע, ובמיוחד ברגעים הקשים, אני אומרת לעצמי כמה שזכיתי...
לא יכולה אפילו לדמיין את חיי בלעדיך!
תודה רבה על האהבה הענקית, הנתינה האינסופית שלך, הסבלנות, העזרה, ההקשבה, ההבנה, וכמובן - על הילד המתוק שעשית לי!!!!!

תודה תודה תודה! אתה פשוט מלך ואני מעריצה אותך!!!!

בטי את כל כך צודקת

אני מודה על כך שיש לי ילד בריא, שההריון שלי תקין. שיש לי בן זוג תומך ומפרגן
ועל כל האהבה שאני מקבלת מהסובבים אותי

סיגלב78

New member
לאימא שלי המקסימה

שבלעדיה היה הרבה יותר קשה
היא תמיד שם בשבילי, וכשהיא דופקת בדלת משהו בי נרגע וחוזר להיות אותה הילדה שהייתי פעם, ילדה של אימא :)
תודה תודה תודה

לבעלי

שהוא קודם כל החבר הכי טוב שלי, על התמיכה, העזרה, תמיד אפשר למצוא אותו עם איזה ילד על הידיים, לא משנה כמה עייף חזר מהעבודה
לא יכולה לדמיין איך הייתי עושה זאת בלעדיו

Angelina30

New member
תודה לשלושה אנשים מדהימים

ילדתי לפני שמונה ימים

אתמול אושפזתי עם חום ודלקת ממקור לא ידוע

בבית תינוקת בת שבוע וילדה בת שנתיים
אמא שלי, בעלי וחמתי התגייסו למשימה וארגנו לוח תורנויות להיות (בעיקר) עם הקטנה שכמובן צריכה טיפול מסביב לשעון ועם הגדולה מאחרי הגן ועד לשינה
אמא שלי הגדילה ועשתה! אחרי שבעלי ״בילה״ איתי במיון חמש שעות היא נתנה לו לישון בלילה והייתה עד ארבע בבוקר עם הקטנה על הידיים

מזל שיש משפחה שעוזרת! אין לי מושג איך היינו מתארגנים אחרת

אוהבת את כולם ומבטיחה (מקווה) לשוב הביתה במהרה

רפלקסולוגיה שאני עושה פעם בשבוע 45 דקות

ומתנתקת מכל העולם, וזה עוזר לי מאוד

tuku3

New member
תודה לבייביסיטר המדהימה שלנו!

שבזכותה תמיד יש לנו גב. שהופכת את הייאוש לזה שאין עזרה מההורים להרבה יותר נוח

MotheRonit

New member
את תמיד יודעת להכניס לי מחמאות כשאני הכי

לא מצפה להן... מרגשת שכמוך

אלופה!

אוהבת אתכם, רק לא שאני לא סובלת, אני אפילו נהנית

TT

dana285

New member
תודה לאלוהים ו..

לבעלי היקר, לבתי המקסימה שנולדה בשבוע שעבר ולדולה המקסימה שעזרה...
תודה לכם על לידה חוויתית ומרגשת, על התמיכה, הפרגון והאמונה ועל כך שסייעתם לי לקדם את הלידה ולעבור אותה עם כמה שפחות כאב...
ועל כך שבכל הזדמנות אתם מזכירים לי כמה השקעתי כוחות בלידהוכמה אני מדהימה.
אז תדעו שבלעדיכם זה היה הרבה יותר קשה
טוב די עוד מעט אני אתחיל לבכות...הורמונאלית אחת...

למעלה