קודם קול אמא : הזוגיות שלי

emmily plays

New member
ואת דירת החלומות שלי כבר יש לי

אומנם היא ברחובות ולא במנהטן, ובקומה 4 ללא מעלית, אבל יש בה את יונתן, טליה וטופו. (ולא מזיק שהיא ענקית, נוחה ובמרחק הליכה מהכל)

RacheLeob

New member
AWWWWWWW....

RacheLeob

New member
בדיוק! בדיוק!

אני אישית לא הייתי מסתדרת עם מי שהוא ההיפך ממני. היינו רבים כל היום.
יובל הוא טיפוס הרבה יותר נוח ממני, אבל גם לו אני חושבת שזה היה קשה מאד.

emmily plays

New member
כמו אצלנו

יונתן הרבה יותר נוח ממני (לא קשה, אני quite a handfull ) אבל אני חושבת שגם הוא מעדיף את זה ככה, שאנחנו חושבים דומה על רוב הדברים ותפיסות העולם דומות. (הצלחתי אפילו למצוא עוד שמאלני כמוני. חשבתי שנכחדנו)

RacheLeob

New member
ממש לא נכחדתם, מה יש לך

הפיד שלי בפייס מפוצץ בפוסטים שמאלניים למהדרין. טוב, רוב חברותיי שם הן פמיניסטיות ופעילות חברתיות

או יש לי משהו להראות לך בנושא! שולחת לך מסר

emmily plays

New member
אני יודעת, זה בצחוק

זה פשוט בגלל שיש כזו דה לגיטימציה להיות שמאלני היום (אפילו אחי הקטן מדבר על "השמאלנים הארורים" ושוכח שהוריו, אחיו, גיסתו, אחותו וגיסו הם כאלו)

ויש איזה שהיא הרגשה שהשמאלנים מתחבאים. וגם כאלו שדעותיהם הם שמאל לכל דבר חוששים להגדיר את עצמם ככאלו (כמו שנשים חוששות להגדיר עצמן פמיניסטיות) וגם יש הרגשה שמאכילים את הציבור שאין שמאל בארץ.. דבר שהוא כמובן לא נכון..

שונצו

New member
איזה כיף לקרוא....

מזכיר את מה שיש לי עם האיש שלי (לא קוראים לו יונתן...).

גם אני עדיין מאוהבת אחרי 10 שנים ביחד (ו8 שנות נישואין).

emmily plays

New member
נהדר שיש עוד זוגות מאוהבים כמונו

אין כמו אהבה

אגב, את מספרת שבעלך מנחש בדיוק מה את חושבת.. גם אצלנו זה קורה, רק שאני מנחשת אותו (הוא בכלל טוען שאני צריכה לעשות הסבה מקצועית למכשפה בגלל התחושות שלי והדברים שאני מרגישה או "מריחה" שיקרו, ואכן קורים)

שונצו

New member
הוא לא מנחש. הוא יודע

כפי שכתבתי- יש לו חוש שישי.

הוא סיפר לי שהוא מילולית קולט מה שעובר לאנשים בראש- בדרך כלל זה מי שמולו (כלומר- אני), אבל פעם אחת לא מזמן למשל הוא קלט מה שעבר בראש לבחורה שהלכה לפניו, שעמדה לחצות את הכביש.
הוא סיפר שהוא שמע שהיא חשבה על משהו (מיהרה לאנשהו) והייתה כל כך מרוכזת בזה שלחלוטין לא שמה לב מה קורה בכביש וכמעט נדרסה (הוא היה עד לכמעט דריסה הזאת וזה השאיר בו חותם, לכן זכר את זה).

אבל מה שהכי הדהים אותי זה שפעם לפני ארבע ומשהו שנים, הוא חלם בלילה משהו שקרה לי למחרת.
הוא חלם את האירוע בדיוק מבהיל של מה שאני חשבתי, מה שקרה, הכל.
ככה גיליתי על החוש שלו.

גם אני כבר הצעתי לו כמה פעמים ללכת לכיוון הזה ולפתח אותו, אבל הוא לא בענין.

emmily plays

New member
וואו, ממש סייקיק

אצלי זה יותר תובנות ותחושות ואינסטינקטים נכונים שניראים למי שבחוץ כ"מכשפה"..

אבל נשמע שהוא ממש ניחן בכישרון

פתחתי דף בפייסבוק לפני 3 שנים

ושמתי לב שיש לי כל מיני התראות מגברים שמעוניינים להכיר אותי. מסתבר שיש איזו אפילקציית הכרות שלא יודעת איך השתרבבה לפרופיל שלי.
מכיוון שבאותו הזמן הייתי אחרי קשר שהסתיים היה נראה לי נחמד להכיר בדרך נוספת.
הוא שלח לי התראה, אני הגבתי ומהר מאוד עברנו לטלפון. היה קליק בטלפון, החלטנו להיפגש, אבל כל פעם שרצינו להיפגש לא הסתדר לנו.
אחרי כחודש של שיחות הצלחנו סוף סוף להיפגש. הוא היה שונה מאוד מכל הגברים שבד"כ יצאתי איתם. הוא היה חנון, ואני בכלל אהבתי מאצ'ואים.
הוא לא ממש עשה לי את זה, אבל במסגרת העבודה שלי על עצמי החלטתי לתת לזה צ'אנס.
מאוד הרשימה אותי ההשקעה שלו. גרתי אז באזור הדרום והוא בשרון, ובכל זאת פעמיים בשבוע הגיע אחרי יום עבודה, נשאר איתי כשעתיים שלוש וחוזר בלילה. מעולם לא אמר מילת קיטור ולא התלונן שקשה לו.
לשנינו זה היה פרק שני. אני הייתי גרושה כבר 10 שנים, אחרי שתי מערכות רציניות ועם 3 ילדים והוא גרוש 5 שנים עם שני ילדים.
לאט לאט הלב שלי נפתח והתאהבתי בו. אחרי שנה אינטנסיבית החלטנו לעבור לגור יחד ולפני כשנה נולד לנו תינוק.

אני אוהבת את הפירגון שלו, את המחמאות שהוא נותן לי כל יום. תמיד חושב שאני הכי יפה, הכי חתיכה.
אוהבת את החוכמה שלו.את הידע העצום בהמון תחומים. מסתכלת עליו בהערצה לא פעם לנוכח הידע הנרחב שלו.
מעבר לזה הוא יודע לתקן כמעט כל דבר, יודע כמו מקגיוור לאלתר דברים כדי לסדר אותם. אלוף במחשבים ותמיד ידע לתקן כל תקלה שהייתה במחשב.
אוהבת לראות איזה אבא נפלא הוא, כמה הוא רגוע ושליו עם ניתאי, כמה הוא שותף פעיל. בשבילי זה אפילו יותר וואו, בגלל שילדיי הגדולים לא זכו כמעט לאבא ואני לא זכיתי לבעל ולפרטנר. מרגישה באיזה שהוא מקום שהוא התיקון שלי. שכל מה שלא היה לי, היום קורה לי.

היו זמנים...

התאהבתי באדם רגיש, מוזיקאי מוכשר, צייר ומאייר מופלא, אדם שעבר קשיים בחיים..כמוני. הרבה רגעי הזדהות.
לצערי שנה ומשהו אחרי לידת הבן שלנו...הקסם פג. לגמרי. מרגישה לבד.
האור היחיד הוא שהוא מטורף על הילד והילד עליו.
זה מרגיש טוב..וחשוב כ"כ לו כאבא, לי כאמא ולבונבון כילד אהוב מאוד.

וזהו. ועצוב לי שזה ככה.

תודה על הקריאה.

תודה שהבאת את עצמך

ואת הקול הזה. אני בטוחה שרבות שלא העזו לכתוב פה מרגישות ככה ועם השרשור הזה.

מה את חושבת שיכול לעזור לך בסיטואציה הזו?

רעיגאני

New member
עונה ומתרפקת על ההתחלה

הכרנו בג'י דייט: אני נכנעתי לחברה שלחצה עלי להירשם ואמרתי לה "רק דייט אחד" והוא היה שבע דייטים ואמר לעצמו "עוד אחד אחרון וזהו"... לדייט הפיזי קדמו שעות של שיחות טלפון ממושכות, ואני חושבת שכבר אז התאהבתי בו קשות. כשהכרנו הוא היה סטודנט בבאר שבע. בפעם הראשונה שנפגשנו, זה היה אחרי שיחת טלפון שהחלה בערב וגלשה ללילה ופתאום אזרתי אומץ ונסעתי אליו בלילה לבאר שבע. משהו בתוכי כל כך סמך עליו, כי עד אז הייתי הולכת לדייטים רק בבתי קפה, במקומות הומים כדי לא לסכן את עצמי... התלהבתי מאיך שהוא תיחזק את דירת הסטודנט שלו, שהייתה ביתית וחמימה. נסענו באותו דייט לאנדרטת הנגב ושם הוא אמר לי "אני חושב שהתאהבתי בך"....
אחרי שנתיים, חודשיים, שבועיים ויומיים מאותו דייט לילי עמדנו מתחת לחופה (את זה גילינו רק אחרי שקבענו את התאריך) וכיום אנחנו הורים מאוהבים לשירי בת החמש וחצי ולדנה בת שנה וחודשיים.
כל יום מחדש, אפילו תוך כדי ויכוח, אני יודעת שבחרתי נכון: הוא שקול ורגוע, יודע להכיל את ההסטריות והחששות שלי, להרגיע ולאזן. הוא בעל נפלא ואבא מופלא. ולא פחות חשוב - זכיתי גם במשפחתו הנהדרת.
טפו טפו חמסה שהאהבה לא תיגמר אף פעם

RacheLeob

New member
משתפת גם

הכרנו לפני חמש וחצי שנים, בחנוכה, דרך חברים משותפים.
שנינו היינו למודי זוגיות קודמת, שכמעט הובילה לחתונה. הוא אפילו היה מאורס.
לפני שנפגשנו התכתבנו במסנג'ר במשך כשבוע, וכבר שם ידענו שנתחתן ואפילו ידענו איפה נגור

הוא שלח לי תמונות שלו, סיפר על עצמו. ואני התאהבתי בצורה טוטאלית. וכך גם הוא.
כשנפגשנו, עשינו זאת ליד הבית שלי. ישבנו בגינה והוא סיפר לי עוד על עצמו (ועל האקסית
).
אני, שהייתי מאוהבת לחלוטין, לא יכולתי להביט לו בעיניים והייתי קרה ומרוחקת, והוא חשב שלא בא לי עליו

בפגישה השניה הוא הביא לי שרשרת עם תליון של נבל אירי קטן, עם הקדשה מרגשת, והסביר שהוא קנה את השרשרת בטיול שלו לאירלנד שממנו חזר לפני כחודש, לפני שהכרנו. הוא החליט לקנות תכשיט לאהובתו העתידית וכשזו תופיע לתת לה אותו

התחתנו בדיוק שנה לאחר שהכרנו. באנו שנינו מרקע דתי לאומי.
שנינו עברנו שינויים עצומים בארבע וחצי שנות נישואינו.
אני גיליתי את הפמיניזם, מה שהעמיק אצלי עוד ועוד ועוד ועד היום אני מעמיקה לתוך הנושא הזה.
הספקתי לחזור בשאלה, להחליט שבכל זאת חלק מהדת חשוב לי וכרגע להגדיר את עצמי כרפורמית וואנאבי. אני עדיין לא סגורה על עצמי.
הוא הפך מגבר דתי שהולך עם העדר לגבר עם חשיבה עצמאית שפועל לקידום מניין שוויוני בקהילה שלנו, מיוזמתו.

הוא הגיע איתי לפגוש את המשפחה הביולוגית שלי (אני מאומצת), והיה שם איתי כשבישרתי לאמי הביולוגית שאת ילדינו העתידיים היא לא תוכל לראות (יש סיבות, אנחנו לא סתם מרושעים). וחיבק אותה כשהיא בכתה.
והוא חיבק אותי כשאני בכיתי לו כשראיתי זונות בתל אביב ואמרתי לו שאני יכולתי להיות האשה הזו, שעכשיו מישהו קונה אותה לשעה ויעשה בה ככל העולה על רוחו

לא הייתי מצליחה לצמוח ככה אם הוא לא היה הגבר שלצידי
שתמך בי ותומך בי לאורך כל הדרך.

יובל הוא האיש המושלם בשבילי, והבנתי את זה רק אחרי שנישאנו. ומיום ליום אני רק מבינה עד כמה.
איש שאוהב אמנות, גבר שכשנכנסתי אליו לחדר שלו בבית הוריו גיליתי ארמון של יצירות אמנות.
חלקן הוא עשה, וחלקן הוא קנה.
שותף מלא בהכל, מההתחלה.
מקשיב, מנחם, מחבק, הולך איתי יד ביד בהתפתחות הדעות העצמאיות שלי.
יודע לא להסכים עם מה שלא נראה לו בצורה מכבדת.
יש לנו גם טעם זהה כמעט לחלוטין בכל דבר.

ועכשיו הוא אבא. ואין דבר שיותר מרגש אותי בעולם מלראות אותם ביחד. אותו ואת הבת שלנו, ורד.
ורד, זכית לאבא מדהים מאין כמותו

לשאלתך, משהו מיוד שהתאהבתי בו זה הקשר המכבד שיש לו להוריו.
הוא מעולם לא היה תלוי בהם או כרוך אחריהם, אבל כיבד ומכבד אותם בצורה בלתי רגילה.
אני זוכרת שלפחות פעמיים כשרציתי להיפגש איתו הוא ביקש לא להיפגש באותו היום כי באותו השבוע הוא לא היה מספיק פעמים בארוחת הערב המשפחתית... הוא הקפיד לפחות פעמיים-שלוש בשבוע להיות בארוחות האלו עם הוריו.
הוקסמתי מזה, מהאכפתיות שלו.
וגם היום בכל פעם שהם צריכים משהו הוא מתאם איתי מתי נוח שילך והולך. תמיד אחרי ההשכבה של ורד, אחרי ארוחת ערב ואחרי שאנחנו מבלים זמן מה בצפיה באחת הסדרות האהובות עלינו.
הוא לא יתן לשום דבר לבוא לפני הזוגיות והמשפחה שלו.

אינ אוהבת אותך כל כך כל כך

emmily plays

New member
ריגשת אותי רחלי!

וואו, כמה אהבה! (לא יפה ככה דמעות על הבוקר...)

למעלה