לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4577145,771 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לתינוקות

נולד.ה לכם תינוק.ת חדש.ה? 
זה המקום בשבילכם!!
אנחנו כאן כדי לדבר על כל מה שמעניין הורים לתינוקות: 
חיתולים, משחות, הנקות, תמ"ל, שינה (או חוסר בשינה), גזים, טעימות, בכי, איך להיות הורים ולהישאר בני אדם... 
מקבלים באהבה ובלי ביקורת את כל השאלות וכל הקיטורים, ומנסים ביחד ללמוד מנסיון, להתמודד עם בעיות, להחליף חוויות וגם להשוויץ קצת בגוזלים שלנו ... 

מנהלת הפורום: פיצי ופיצית היא אמא לתאומים, יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

נולד.ה לכם תינוק.ת חדש.ה? 
זה המקום בשבילכם!!
אנחנו כאן כדי לדבר על כל מה שמעניין הורים לתינוקות: 
חיתולים, משחות, הנקות, תמ"ל, שינה (או חוסר בשינה), גזים, טעימות, בכי, איך להיות הורים ולהישאר בני אדם... 
מקבלים באהבה ובלי ביקורת את כל השאלות וכל הקיטורים, ומנסים ביחד ללמוד מנסיון, להתמודד עם בעיות, להחליף חוויות וגם להשוויץ קצת בגוזלים שלנו ... 

מנהלת הפורום: פיצי ופיצית היא אמא לתאומים, יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים

לצפיה ב-'קודם קול אמא : הזוגיות שלי'
קודם קול אמא : הזוגיות שלי
<< ההודעה הנוכחית
09/07/2012 | 11:17
44
833
היום ניגע באחד ה- נושאים שמעסיקים אמהות ואבות לאחר לידה.

הפינה היום תהיה בהמשכים גם בשבועות הבאים ולכן ניתן מקום לזוגיות שמשתנה גם בהמשך.

כיום, הייתי שמחה אם נצליח לגעת במקומות של הזוגיות לפני ההורות.

אשמח אם תוכלי להיזכר ברגע ההיכרות שלכם, מה היה שם, במה התאהבת ? (אם התאהבת, לא כולן מיד מתאהבות...)

איזה תכונות של בן/בת הזוג מושכות אותך, מה את מעריכה בו או בה.

לאחר שנשהה רגע במקומות האלה, אני מאמינה שנוכל בשבועות הבאים לצלול למקומות האחרים. אבל בואו רגע נתענג על הבסיס החיובי שבקשר.

מצפה לקרוא אתכן כרגיל - כיף כל כך להיות פה,
בטי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'איזה נושא כיפי '
איזה נושא כיפי
09/07/2012 | 11:41
2
489
היכרנו דרך אתר היכרויות. לא כזה רומנטי...
הוא הצחיק אותי וזה היה הדבר הראשון שקנה אותי.
הייתי בתקופה לא קלה, אבא שלי ז"ל היה מאוד חולה ונפטר פחות מחודשיים לאחר שהיכרנו.
הוא תמך בי מאוד, עזר נפשית ופרקטית. אני לא יודעת איך הייתי עוברת את המשבר הנוראי הזה בלעדיו.
יצא שהוא הכיר די בבת אחת את כל המשפחה שלי ככה.

התאהבתי בו די מהר, היה חיבור והרגשה שזה הדבר הכי נכון בעולם.
זה היה לפני 4 וחצי שנים וגם היום אנחנו, בין השאר, החברים הכי טובים.
אנחנו מאוד שונים, לחיוב ולשלילה.
התכונות שאני אוהבת אצלו - הוא מצחיק, מתחשב, עוזר, מעריך אותי. הוא ג'נטלמן כזה...
יש לנו תמיד על מה לדבר ולצחוק. והוא אוהב אותי הכי בעולם וחושב שאני יפה (גם עם הגוף שלי אחרי ההריון).

הוא פרק ב' שלי אז כנראה למדתי דבר או שניים מטעויות העבר

אחלה נושא
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-''
09/07/2012 | 12:25
1
219
לצפיה ב-'תודה מותק '
תודה מותק
09/07/2012 | 17:19
29
לצפיה ב-''
09/07/2012 | 11:55
294
אני דווקא לא התאהבתי מהתחלה. הייתי יותר מדי עסוקה בללקק את הפצעים מהקשר הקודם (שהיה קצר, חלומי ונגמר פשוט בהנחתה של "את לא מתאימה לי יותר". הייתי מאוד פגועה).
בדייט הראשון הלכנו להחלקה על הקרח (יש בת"א) ונפלתי ממש חזק על היד. נדהמתי לראות איך הוא התרוצץ להביא לי מים, קרח, לעזור לי ולדאוג לי.
יום למחרת קיבלתי המון סמסים ממנו - היה לי ממש מוזר לקבל כל כך הרבה תשומת לב על ההתחלה
בערב הלכתי למוקד לעשות צילום כי ממש כאבה לי היד כבר יותר מיממה, אז הוא קפץ לשבת איתי כשאני מחכה בתור והביא לי עוגיות
לאחר כמה חודשים התחלנו לחפש דירה. אני החלטתי שנעבור לשלב הבא. עוד חשבתי על הקשר הקודם שלי, היה לי מאוד קשה לשחרר ולסלוח.
אבל הייתה לי הרגשה ברורה לגמרי איפשהו בפנים שאני לא אתן לבן אדם הזה ללכת וגם היה לי נוח לחשוב על ילדים בהקשר אליו - מה שלא קרה לפני זה עם אף חבר שהיה לי.
אני מאוד חבבתי אותו, מאוד הערכתי אותו, אבל לא היה קליק מידי כמו שהיה לי בכל הקשרים הקודמים שנגמרו בפרידה, מין הסתם. אז אמרתי לעצמי שאני חייבת לתת סיכוי גם למשהו שאני לא רגילה אליו - להתאהב בבן אדם עם זמן, אחרי שאני מכירה אותו.
ות'אמת - זה כל כך עבד. אני כל כך צדקתי בתחושת הבטן שלי ואני כל יום מברכת על זה שסמכתי על האינטואיציה שלי ושלא נכנעתי לדימוי של "איך הקשר האידאלי שלי צריך להראות".
אני מאוד אוהבת את בעלי. אני אוהבת את חוש ההומור המיוחד שלו, הוא תמיד יודע להצחיק אותי ולא אכפת לי שהרבה אנשים, אפילו חברים קרובים לפעמים לא מבינים את הבדיחות שלו - אני מבינה וכיף לנו ביחד!
אני אוהבת את רצון האינסופי שלו להשקיע במשפחה, בחברים וסתם להיות בקשר טוב עם המון ידידים שלו וליזום מפגשים וליזום פעילויות ואת האנרגיות המטורפות שלו לעשות דברים.
אני אוהבת שאני מרגישה טוב כשאנחנו ביחד, אני מרגישה מין שלווה חמימה בפנים.
אני אוהבת שהוא בן אדם רגוע וחייכן. שמעתי אותו צועק רק פעם אחת,  הוא סובלני ברמות על (טוב, אם הוא סובל אותי כבר 4 שנים בלי להתעצבן, אז מגיע לו צל"ש )
אני אוהבת שהוא חולק את האהבה שלי לחיות
ועוד הרבה דברים
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-''
09/07/2012 | 12:53
278
הכרנו כי היינו באותה "חבורה"
אבל אף פעם לא תיארתי לעצמי שנצא ונהפוך לזוג
גם כבר שכולם הבינו שאנחנו ביחד אני הכחשתי ואמרתי שאנחנו סתם נהנים לבלות יחד (אנחנו מהחברה הדתית, וסתם לבלות יחד לא מסתדר כאן כ"כ)

עד שיום אחד אמרתי די. או כן או לא.
הוא אמר שכן אבל שגם הוא מבולבל ולאט לאט חשפנו עצמנו לעולם
(שלא תבינו לא נכון... עבר אולי אולי חודש מהיציאה בפעם הראשונה עד "שנחשפנו" כזוג)

ואז אחרי עוד חודשיים הודעתי לו חד וחלק- טבעת או הביתה!
הוא לא הופתע מאד אבל ביקש עוד קצת זמן... לקח לעצמו עוד חודשיים, התקשר אלי לעבודה וביקש שאבחר איזו טבעת שאני רוצה ונלך לקנות (ממש רומנטי הבחור )

במה התאהבתי?
קודם כל קסם לי ממש הוא קצין בקבע, אני מגיעה מבית שכולו צבא, מצדיעים לחיילים כל יום ולהיות נשואה לקצין קסם לי מאד
עד היום אני מרגישה ככה וגאה בתפקיד בעלי נושא על כתפיו!
התאהבתי באמת שלו, הוא לא מסתיר כלום, אומר כל מה שהוא חושב
התאהבתי בכנות שלו, בפגיעות שלו, בחוסר ההגנות שלו כשהוא מולי
ומנגד התאהבתי גם בנחישות שלו, ביכולת לעמוד על שתי רגליים וללכת קדימה... מאוהבת!!!!

אני מעריכה אותו מאד על כך שהוא מסוגל להשתנות
זה לוקח בד"כ זמן והרבה אנרגיות אבל בסוף, כשנופל האסימון והוא מבין שהוא טעה הוא מודה ומשתנה..
מעריכה אותו על היכולת שלו לעמוד מול ההורים שלו שלפעמים יוצאים נגדי, זה היה כך מהיום השכרנו, תמיד אני הייתי בראש סדר העדיפויות וגם אם לרגע הרגיש לי שאני לא במקום הראשון, אמרתי והדברים השתנו לטובה

הלוואי שתמיד יהיו כאלו פינות שגורמות לי להתאהב מחדש בגבר שלי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'7 שנים ביחד '
7 שנים ביחד
09/07/2012 | 13:32
412
וואו מחזיר הרבה אחורה,
האמת שההתחלה שלנו היתה קצת עקומה
הכירה בינינו חברה שיצאה בעבר עם חבר שלו, אותו חבר לא הכיר אותי, אותה חברה לא הכירה אותו...
הייתי בת 23 הוא כמעט 28, שנינו גרנו בת"א, ולא הייתי בטוחה שאני בכלל רוצה בליינדייט
אחרי 2 דייטים, שבאמצע חגגתי יומולדת, החלטתי שאני לא רוצה, אחרי שבוע החלטתי שאני כן רוצה ובקיצור שיגעתי אותו,
אחרי 4 חודשים עברנו לגור ביחד, אחרי 3.5 שנים התחתנו, ואחרי קרוב ל- 6 שנים נולד האפרוח שלנו

בעלי הוא אחד האנשים היחידים בעולם שאני סומכת עליו בעיניים עצומות, החבר הכי טוב שלי והאיש הכי קרוב אלי בעולם,
אין דבר שיותר משמח אותי בעולם ממנו ומדניאלי.

התאהבתי בו (לקח זמן עד שקופידון שלח את החץ), במי שהוא, ברוגע שלו, בקבלה שלו, בזה שהוא מצחיק אותי ומשתטה אתי. בזה שהוא אוהב אותי ומקבל אותי כמו שאני, עם הטוב ועם הקריזות (לא שיש הרבה כאלה), הוא זורם אתי.

התאהבתי בו במכלול של מי שהוא- וגם היום, אחרי 7 שנים, כל יום אוהבת אותו.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'וואו, מאיפה להתחיל?'
וואו, מאיפה להתחיל?
09/07/2012 | 14:12
2
400
יש לנו סיפור שמתאים לטלנובלות ואופרות סבון
התאהבתי ונסחפתי אחריו.
הייתי אז בתקופה די מעורערת והוא מקסים ויציב ונדיב בלי גבולות. הוא נתן לי מקום חם לקבל בו תמיכה, אהבה, חיבוק, עצה. תמיד תמך ועודד אותי- ללמוד, להחליף עבודה, לבקש העלאה... הוא לא נרתע משום דבר בי.

ועכשיו אני מעריכה אותו כפליים- הוא שותף מלא והורה מדהים. הוא תמך בי בחזרה לעבודה כשהיה לי קשה ותמיד מוכן לצאת אם הילד לא מרגיש טוב או נתקעתי עד מאוחר במשרד.
אני שומעת "סיפורי זוועה" על כל מיני אבות מנותקים ואני באמת מודה שיש לי שותף לגידול הילד ואבא מדהים לבני.
ומה אני מוצאת בו מושך?
שהוא נותן לי לישון עד מאוחר בסופי שבוע סתם. משום מה אני חושבת שזה מאוד סקסי שהוא מבין במחשבים ויודע לחנות ברוורס.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחח
09/07/2012 | 20:13
1
185
גם אני אוהבת את יכולות החנייה המופלאות של בעלי! כל פעם שיש מקום קטנטנן והוא מצליח לחנות אני מחמיאה לו בהתלהבות, זה כבר הפך להיות מן בדיחה ביננו שאחרי שהוא מחנה הוא מסתכל עליי במבט שמחכה למחמאה.... חחחחחחח
אני צריכה שטחים פנויים וגדוליםםםםםםםם כדי להצליח לחנות והרבה פעמים אני מחנה רחוק ונאלצת ללכת ברגל הרבה רק בגלל שאני גרועה בחניות!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'בדיוק כמוני! '
בדיוק כמוני!
09/07/2012 | 21:37
120
למרות שמאז שיש לי חיישני רוורס המצב השתפר פלאים...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'בעלי המהמם '
בעלי המהמם
09/07/2012 | 15:18
297
היכרנו ב.......פייסבוק, כן כן, דרך איזו אפליקציית היכרות זניחה.

במה התאהבתי? קשה לומר. מהשניה שהתחלנו לתקשר במסנג'ר (ככה זה התחיל בימים עברו) הייתה לי תחושה חזקה לגביו שזה-זה. ניסיתי לא להיפגש איתו כי ידעתי שלמשפחה שלי תהיה בעיה עם זה שאצלו זה סיבוב שני אבל לא ממש החזקתי מעמד, ואחרי שנפגשנו פעם ראשונה וחזרתי הביתה לפנות בוקר (כי ישבנו ודיברנו שעות על שעות) ופשוט ידעתי שזה זה.

יש לו המון תכונות שאני אוהבת- הוא רגוע, מאוד חכם וסקרן והכי מעניין לדבר איתו, מאוד רציני וממוקד כשהוא עובד ומאוד אוהב את מה שהוא עושה, הוא עדין ותמיד אפשר לסמוך עליו שיעשה מה שהוא אומר.
הוא עושה הרבה בבית, וכשאני צריכה עזרה אקסטרה הוא תמיד שם לעזור. הוא מצחיק ושמח במהותו. ויש לו חוש טכני מדהים ככה שכל התיקונים בבית הוא עושה עוד לפני ששמתי לב שצריך לתקן משהו

הוא גם מאוד סבלן לרגישויות שלי, ויש כאלו. בכלל, הוא מאוד מאוד מיוחד
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'איזה כייף '
איזה כייף
09/07/2012 | 15:26
2
428
הלוואי והייתי יכולה להעניק לו עכשיו את מה שמגיע לו.
אבל אני עייפה תמידית, מרגישה פיכסה (אפילו שזה כבר 4 וחצי חודשים אחרי הלידה) ובלי חשק יותר מידי (כנראה הגלולות).

הוא אדם מדהים! אין לי איך לתאר אותו :)
כשאני רוצה להכיר משהו לחברות שלי, הן אומרת שהן רוצות אחד כמו שלי.
והקטע, שלפני שהכרנו לא הלך לו כי הוא חננה ואף אחת לא רצתה אותו ולא ראתה את הפוטציאל העצום בו!
היום כולן אומרות שהוא חתיך. נו בטח..

הכרנו פה בתפוז בפורום הכרויות. הוא התחיל עם המנהלת וזכה
התכתבנו 4 חודשים עד שנפגשנו והיה קליק מיידי.
סיפר לחברים שלו שמהתחלה הוא ידע שאני אהייה האמא של הילדים שלו.
בחצי השנה לאחר מכן, הקשר היה מאוד אינטנסיבי ומאוד מהר עברנו לגור יחד.
אחרי חצי שנה נסעתי לכמה ימים להורים (פרידה ראשונה למספר ימים) ואז נפל לו האסימון שהוא לא רוצה לבלות יותר שום יום בנפרד ממני וכשחזרתי קיבלתי את ההצעה
לקח עוד שמונה חודשים עד שהתחתנו.

הוא מושבניק מלח הארץ. מהדור הישן שאין כבר כאלה.
הוא עוזר המון! בבית. אני לא צריכה לבקש כלום, הוא יודע מה התפקיד שלו ועושה. הוא מסודר ונקי, ושותף מלא בטיפול עם הגורון.

אנחנו יודעים שהימים שלפני ההורות לא יחזרו, ונהנים מאוד מההורות.
אבל זה חסר הביחד. חבר לנו השקט והרוגע, חסר לנו לא להיות תלויים בכלום.
אולי זה קשה יותר כי אין לנו סבים וסבתות או עזרה כלשהי והכל נופל עליינו.
ולמרות הכל אנחנו מנסים למצוא את דרל המלך ולהנות מל רגע.

עם כל הריצות והמטלות של החיים, אני לא מספיקה להגיד לו שאני מתה עליו. שכל יום אני אוהבת יותר (אבל את הגורון יותר ).
שאני כל בוקר מחייכת כשאני רואה אותו לידי.
שאני שמחה שהוא חיכה לי ואני לו (הורות מאוחרת).
שאני מאושרת שהוא שלי!

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הייתי רק חייבת להגיד לך משהו אחד קטן...'
הייתי רק חייבת להגיד לך משהו אחד קטן...
09/07/2012 | 16:41
402
זה לא כבר ארבעה וחצי חודשים אחרי הלידה. זה רק ארבעה חודשים.
זה קשה להתרגל למציאות החדשה, לעייפות, לאחריות, לחלק את האהבה שלך. זה עולם אחר לגמרי.
לי לקח המון זמן לצאת מהשוק וגם היום, שנה וחודש אחרי אני לא בטוחה שלגמרי יצאתי ממנו.
יש לי חברות שאומרות שזה עשור קשה, אז תני לעצמך קצת זמן, ארבעה וחצי חודשים אחרי להיות עייפה ועם פחות חשק זה מה זה מותר!
ונראה לי שלאט לאט תגלי שאת לא היחידה באותו מצב שמרגישה ככה...
נשמע שטוב לך, שיש לך אהבה אמיתית שעושה אותך מאושרת, וגורון קטן וחמוד. אלה הדברים שחשובים באמת.
עם כזה בסיס ל השאר כנראה פשוט יסתדר בהמשך.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כ"ד חודשים עד שכל אברי האישה חוזרים למקומם.'
כ"ד חודשים עד שכל אברי האישה חוזרים למקומם.
09/07/2012 | 21:20
80
לצפיה ב-'מספרת על יונתן שלי'
מספרת על יונתן שלי
09/07/2012 | 20:30
16
435
הכרתי את יונתן  כחצי שנה לאחר שנפרדתי מבן זוגי הקודם, שהיה גדול ממני ב8 שנים, וזו היתה זוגיות מתעללת.(נמשכה 4 שנים) הוא למעשה עשה הכל חוץ מלהרביץ לי (כולל משהו שיכול להיחשב כאונס/תקיפה מינית)

אני תמיד היתי "מגנט ללוזרים". גם בגלל שאני טיפוס מטפל (לא סתם אני עו"ס ) ואהבתי שבני הזוג שלי צריכים אותי כמטפלת שלהם, וגם כי היה לי מעניין הקושי והאתגר, וגם כי לא אהבתי את עצמי מספיק כדי לפרגן לעצמי את מי שבאמת מגיע לי. חשבתי שאיש לא ירצה בי, ולכן עלי להיות עם מי שיביע בי עניין, כי זה סוג של פוקס..
אחרי שנפרדתי מההוא, הלכתי לטיפול פסיכולוגי של כשנה.. במהלכו הגעתי למסקנה איזה בחור אני רוצה.. חסל סדר בחורים יפים, כריזמתיים, קצת לא נורמליים.. מסעירים אבל בני זוג גרועים. רוצה איש טוב, נחמד, אוהב, מטפח.. שאומר מה הוא מרגיש וחושב.. ושיאהב דברים שדומים למה שאני אוהבת, שנתחבר על רקע תחומי עניין..(שבמקרה שלי זה אומר חנון מארץ החנונים)

כתבתי את זה לידיד בצ'אט.. וכמו שקורה לי הרבה, ברגע שאני  מעלה בעיני רוחי מה אני רוצה, בפרוטרוט, זה קורה. שבועים אח"כ הכרתי את יונתן.
הכרנו בצ'אט של תפוז..
הוא שאל אותי האם אני *אוהב* את פינק פלויד, כי הכינוי הוא מתוך שיר שלהם. אמרתי שכן, אני*אוהבת*. הוא לא חשב שיש בנות שאוהבות את הסגנון. המשכנו לדבר וגילינו שאנחנו אוהבים את אותה מוסיקה, סרטים, תוכניות, ספרים, . נתתי לו מס' טלפון, אבל בדיוק התחלפו המספרים ל7 ספרות ונתתי מס' לא נכון..
לאחר שבוע הוא מצא אותי שוב באותו חדר צ'אט (ששזה למרבה ההפתעה חדר ששנינו לא שהינו בו רבות) נתתי לו שוב את המספר. דיברנו בטלפון והיה קליק מידי. דיברנו המון, כמה ימים או יותר, ואז הוא הגיע לבקר אותי ברכבת (הוא גר ברחובות, אני בנהריה). אבל החנון החמוד שלי ביישן, והוא היה גמלוני ומבוייש.. ולכן לא התחברתי. הוא אמר שהוא שואל בנות לפני שמנשק, אם מותר. ואני אמרתי שטוב שלא שאל. והוא אמר שזה מה שהוא עשה כרגע.. הרגשתי נורא.. ולכן כשנפרדנו והוא אמר "פעם הבאה תבואי את אלי" אמרתי "אולי" והתכוונתי ל"לא", פשוט לא רציתי להיות רעה מידי..
יש לי יותר מזל משכל, כי הוא הבין את ה"אלי שלי" כ"כן", והמשיך להתקשר.. דיברנו המון בטלפון ונקשרנו אחד לשני. הוא היה כן, רגיש, מקסים, שנון, מצחיק, אוהב את אותם דברים, אותו עולם תוכן, אותו חוש הומור..

חודש לאחר מכן (הינו סטודנטים בתקופת בחינות) נסעתי אליו לסופ"ש כשהוריו היו בחו"ל. הוא נישק אותי, והלב דפק במרץ, ומאז אני שלו. והוא שלי.
היה לנו סופ"ש מדהים , התאהבנו לגמרי ומיד (דבר שלא קורה לי, שכלתנית שכמותי) ופחות או יותר בילנו את הסופ"ש במיטה..
מאז, 8 שנים, אנחנו ביחד. בשנה הראשונה נפגשנו פעם בשבוע לסופ"ש, ואז עברתי למרכז לגור בשכירות עם אחי, אח"כ הוא הצטרף אלינו ואז עברנו לגור יחד לבד, התארסנו והתחתנו. ונולדה לנו לפני 8 חודשים אהבת חיינו טליה.

כתבתי במה התאהבתי. אבל אוסיף. הוא לא רק בן זוג טוב. הוא איש טוב. הוא לא מאצ'ו, אין לו משחקי כבוד של גברים. הוא אומר בדיוק למה הוא מתכוון, הוא מטפל, מטפח, מעריץ אותי, מפנק אותי. הוא מצחיק בטירוף. הוא חכם בטירוף. הוא הבעל הכי בעולם והאבא הכי מקסים. הוא מתתתת על הילדה שלו. הוא חולק את חוש ההומור המופרע שלי, הוא נון קונפורמיסט כמוני. אבל בניגוד אלי הוא לא שרוט:) הוא פשוט.. הוא הכי הכי.. (מתרגשת עדין לכתוב עליו. 8 שנים יחד ואני לא רק אוהבת אותו. אני מ-א-ו-ה-ב-ת בו לגמרי.) והוא מאהב נפלא ועדין.

אני מעריכה אותו על הסבלנות 0במיוחד אלי עם הקפריזות שלי) על החוכמה, האצילות, על זה שהוא שותף מלא ולא רק "עוזר".. על מי שהוא כאדם. על זה שהוא התחתן איתי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'וואו זו ההודעה הכי מלאת אהבה'
וואו זו ההודעה הכי מלאת אהבה
10/07/2012 | 01:24
1
201
שקראתי כבר הרבה זמן.
איזה כיף לכם. ואיזה כיף זה שיש ככה מישהו לאהוב
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
10/07/2012 | 07:38
101
אנחנו בהחלט שמחים בחלקנו , ויודעים דשזה לא מובן מאליו.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'טוב, אז עכשיו...'
טוב, אז עכשיו...
10/07/2012 | 07:54
9
412
את צריכה לדמיין את זה ברוטרוט

כי רק ארמון כזה יוכל להכיל כל כך הרבה אהבה
(אה, איך יצאתי מגזרת החומרניות באלגנטיות?)

מהסיפורים שלך ושלי אני רק מבינה כמה זה לא נכון שהפכים נמשכים... וכמה זה לא משעמם שיש כמעט בדיוק את אותו הטעם ואותו הסגנון
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'*פרוטרוט'
*פרוטרוט
10/07/2012 | 07:54
46
לצפיה ב-'נכון!'
נכון!
10/07/2012 | 08:21
7
147
אפילו למדנו במבוא לפסיכולוגיה (מזמן כשהיתי סטודנטית צעירה ורזה ) שיש יותר סיכויי הצלחה לזוגיות כשיש רקע דומה. וראיתי פעם תוכנית שאמרה שלפעמים גם למראה דומה יש קורלציה להצלחה זוגית , ונזכרתי שיש תמונה שאני ויונתן הצטלמנו במכונת פספורט שמי שרואה אותהנ אומר שאנחנו ניראים כמו אח ואחות אז מאז התוכנית אני לוקחת את זה כמחמאה

(או כמו שיונתן אומר, הוא מחובר לצד הנשי שלו, רק שהצד הנשי שלו זו אני)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ואת דירת החלומות שלי כבר יש לי'
ואת דירת החלומות שלי כבר יש לי
10/07/2012 | 08:23
2
202
אומנם היא  ברחובות ולא במנהטן, ובקומה 4 ללא מעלית, אבל יש בה את יונתן, טליה וטופו. (ולא מזיק שהיא ענקית, נוחה ובמרחק הליכה מהכל)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'AWWWWWWW....'
AWWWWWWW....
10/07/2012 | 08:24
1
34
לצפיה ב-''
10/07/2012 | 08:27
15
לצפיה ב-'בדיוק! בדיוק!'
בדיוק! בדיוק!
10/07/2012 | 08:26
3
131
אני אישית לא הייתי מסתדרת עם מי שהוא ההיפך ממני. היינו רבים כל היום.
יובל הוא טיפוס הרבה יותר נוח ממני, אבל גם לו אני חושבת שזה היה קשה מאד.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כמו אצלנו'
כמו אצלנו
10/07/2012 | 08:29
2
113
יונתן הרבה יותר נוח ממני (לא קשה, אני  quite a handfull ) אבל אני חושבת שגם הוא מעדיף את זה ככה, שאנחנו חושבים דומה על רוב הדברים ותפיסות העולם דומות. (הצלחתי אפילו למצוא עוד שמאלני כמוני. חשבתי שנכחדנו)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ממש לא נכחדתם, מה יש לך'
ממש לא נכחדתם, מה יש לך
10/07/2012 | 09:52
1
87
הפיד שלי בפייס מפוצץ בפוסטים שמאלניים למהדרין. טוב, רוב חברותיי שם הן פמיניסטיות ופעילות חברתיות
או יש לי משהו להראות לך בנושא! שולחת לך מסר

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני יודעת, זה בצחוק'
אני יודעת, זה בצחוק
10/07/2012 | 13:24
43
זה פשוט בגלל שיש כזו דה לגיטימציה להיות שמאלני היום (אפילו אחי הקטן מדבר על "השמאלנים הארורים" ושוכח שהוריו, אחיו, גיסתו, אחותו וגיסו הם כאלו)

ויש איזה שהיא הרגשה שהשמאלנים מתחבאים. וגם כאלו שדעותיהם הם שמאל לכל דבר חוששים להגדיר את עצמם ככאלו (כמו שנשים חוששות להגדיר עצמן פמיניסטיות) וגם יש הרגשה שמאכילים את הציבור שאין שמאל בארץ.. דבר שהוא כמובן לא נכון..
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'איזה כיף לקרוא....'
איזה כיף לקרוא....
10/07/2012 | 13:45
3
92
מזכיר את מה שיש לי עם האיש שלי (לא קוראים לו יונתן...).

גם אני עדיין מאוהבת אחרי 10 שנים ביחד (ו8 שנות נישואין).
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'נהדר שיש עוד זוגות מאוהבים כמונו'
נהדר שיש עוד זוגות מאוהבים כמונו
10/07/2012 | 13:58
2
69
אין כמו אהבה
אגב, את מספרת שבעלך מנחש בדיוק מה את חושבת.. גם אצלנו זה קורה, רק שאני מנחשת אותו (הוא בכלל טוען שאני צריכה לעשות הסבה מקצועית למכשפה בגלל התחושות שלי והדברים שאני מרגישה או "מריחה" שיקרו, ואכן קורים)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הוא לא מנחש. הוא יודע'
הוא לא מנחש. הוא יודע
10/07/2012 | 14:56
1
75
כפי שכתבתי- יש לו חוש שישי.

הוא סיפר לי שהוא מילולית קולט מה שעובר לאנשים בראש- בדרך כלל זה מי שמולו (כלומר- אני), אבל פעם אחת לא מזמן למשל הוא קלט מה שעבר בראש לבחורה שהלכה לפניו, שעמדה לחצות את הכביש.
הוא סיפר שהוא שמע שהיא חשבה על משהו (מיהרה לאנשהו) והייתה כל כך מרוכזת בזה שלחלוטין לא שמה לב מה קורה בכביש וכמעט נדרסה (הוא היה עד לכמעט דריסה הזאת וזה השאיר בו חותם, לכן זכר את זה).

אבל מה שהכי הדהים אותי זה שפעם לפני ארבע ומשהו שנים, הוא חלם בלילה משהו שקרה לי למחרת.
הוא חלם את האירוע בדיוק מבהיל של מה שאני חשבתי, מה שקרה, הכל.
ככה גיליתי על החוש שלו.

גם אני כבר הצעתי לו כמה פעמים ללכת לכיוון הזה ולפתח אותו, אבל הוא לא בענין.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'וואו, ממש סייקיק'
וואו, ממש סייקיק
10/07/2012 | 16:56
38
אצלי זה יותר תובנות ותחושות ואינסטינקטים נכונים שניראים למי שבחוץ כ"מכשפה"..

אבל נשמע שהוא ממש ניחן בכישרון
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פתחתי דף בפייסבוק לפני 3 שנים'
פתחתי דף בפייסבוק לפני 3 שנים
09/07/2012 | 23:58
261
ושמתי לב שיש לי כל מיני התראות מגברים שמעוניינים להכיר אותי. מסתבר שיש איזו אפילקציית הכרות שלא יודעת איך השתרבבה לפרופיל שלי.
מכיוון שבאותו הזמן הייתי אחרי קשר שהסתיים היה נראה לי נחמד להכיר בדרך נוספת.
הוא שלח לי התראה, אני הגבתי ומהר מאוד עברנו לטלפון. היה קליק בטלפון, החלטנו להיפגש, אבל כל פעם שרצינו להיפגש לא הסתדר לנו.
אחרי כחודש של שיחות הצלחנו סוף סוף להיפגש. הוא היה שונה מאוד מכל הגברים שבד"כ יצאתי איתם. הוא היה חנון, ואני בכלל אהבתי מאצ'ואים.
הוא לא ממש עשה לי את זה, אבל במסגרת העבודה שלי על עצמי החלטתי לתת לזה צ'אנס.
מאוד הרשימה אותי ההשקעה שלו. גרתי אז באזור הדרום והוא בשרון, ובכל זאת פעמיים בשבוע הגיע אחרי יום עבודה, נשאר איתי כשעתיים שלוש וחוזר בלילה. מעולם לא אמר מילת קיטור ולא התלונן שקשה לו.
לשנינו זה היה פרק שני. אני הייתי גרושה כבר 10 שנים, אחרי שתי מערכות רציניות ועם 3 ילדים והוא גרוש 5 שנים עם שני ילדים.
לאט לאט הלב שלי נפתח והתאהבתי בו. אחרי שנה אינטנסיבית החלטנו לעבור לגור יחד ולפני כשנה נולד לנו תינוק.

אני אוהבת את הפירגון שלו, את המחמאות שהוא נותן לי כל יום. תמיד חושב שאני הכי יפה, הכי חתיכה.
אוהבת את החוכמה שלו.את הידע העצום בהמון תחומים. מסתכלת עליו בהערצה לא פעם לנוכח הידע הנרחב שלו.
מעבר לזה הוא יודע לתקן כמעט כל דבר, יודע כמו מקגיוור לאלתר דברים כדי לסדר אותם. אלוף במחשבים ותמיד ידע לתקן כל תקלה שהייתה במחשב.
אוהבת לראות איזה אבא נפלא הוא, כמה הוא רגוע ושליו עם ניתאי, כמה הוא שותף פעיל. בשבילי זה אפילו יותר וואו, בגלל שילדיי הגדולים לא זכו כמעט לאבא ואני לא זכיתי לבעל ולפרטנר. מרגישה באיזה שהוא מקום שהוא התיקון שלי. שכל מה שלא היה לי, היום קורה לי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'היו זמנים...'
היו זמנים...
10/07/2012 | 01:58
3
362
התאהבתי באדם רגיש, מוזיקאי מוכשר, צייר ומאייר מופלא, אדם שעבר קשיים בחיים..כמוני. הרבה רגעי הזדהות.
לצערי שנה ומשהו אחרי לידת הבן שלנו...הקסם פג. לגמרי. מרגישה לבד.
האור היחיד הוא שהוא מטורף על הילד והילד עליו.
זה מרגיש טוב..וחשוב כ"כ לו כאבא, לי כאמא ולבונבון כילד אהוב מאוד.

וזהו. ועצוב לי שזה ככה.

תודה על הקריאה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-''
10/07/2012 | 08:12
24
לצפיה ב-' תודה שהבאת את עצמך'
תודה שהבאת את עצמך
10/07/2012 | 12:02
125
ואת הקול הזה. אני בטוחה שרבות שלא העזו לכתוב פה מרגישות ככה ועם השרשור הזה.

מה את חושבת שיכול לעזור לך בסיטואציה הזו?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'עונה ומתרפקת על ההתחלה'
עונה ומתרפקת על ההתחלה
10/07/2012 | 05:32
226
הכרנו בג'י דייט: אני נכנעתי לחברה שלחצה עלי להירשם ואמרתי לה "רק דייט אחד" והוא היה שבע דייטים ואמר לעצמו "עוד אחד אחרון וזהו"... לדייט הפיזי קדמו שעות של שיחות טלפון ממושכות, ואני חושבת שכבר אז התאהבתי בו קשות. כשהכרנו הוא היה סטודנט בבאר שבע. בפעם הראשונה שנפגשנו, זה היה אחרי שיחת טלפון שהחלה בערב וגלשה ללילה ופתאום אזרתי אומץ ונסעתי אליו בלילה לבאר שבע. משהו בתוכי כל כך סמך עליו, כי עד אז הייתי הולכת לדייטים רק בבתי קפה, במקומות הומים כדי לא לסכן את עצמי... התלהבתי מאיך שהוא תיחזק את דירת הסטודנט שלו, שהייתה ביתית וחמימה. נסענו באותו דייט לאנדרטת הנגב ושם הוא אמר לי "אני חושב שהתאהבתי בך"....
אחרי שנתיים, חודשיים, שבועיים ויומיים מאותו דייט לילי עמדנו מתחת לחופה (את זה גילינו רק אחרי שקבענו את התאריך) וכיום אנחנו הורים מאוהבים לשירי בת החמש וחצי ולדנה בת שנה וחודשיים.
כל יום מחדש, אפילו תוך כדי ויכוח, אני יודעת שבחרתי נכון: הוא שקול ורגוע, יודע להכיל את ההסטריות והחששות שלי, להרגיע ולאזן. הוא בעל נפלא ואבא מופלא. ולא פחות חשוב - זכיתי גם במשפחתו הנהדרת.
טפו טפו חמסה שהאהבה לא תיגמר אף פעם
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'משתפת גם'
משתפת גם
10/07/2012 | 07:01
2
326
הכרנו לפני חמש וחצי שנים, בחנוכה, דרך חברים משותפים.
שנינו היינו למודי זוגיות קודמת, שכמעט הובילה לחתונה. הוא אפילו היה מאורס.
לפני שנפגשנו התכתבנו במסנג'ר במשך כשבוע, וכבר שם ידענו שנתחתן ואפילו ידענו איפה נגור
הוא שלח לי תמונות שלו, סיפר על עצמו. ואני התאהבתי בצורה טוטאלית. וכך גם הוא.
כשנפגשנו, עשינו זאת ליד הבית שלי. ישבנו בגינה והוא סיפר לי עוד על עצמו (ועל האקסית).
אני, שהייתי מאוהבת לחלוטין, לא יכולתי להביט לו בעיניים והייתי קרה ומרוחקת, והוא חשב שלא בא לי עליו

בפגישה השניה הוא הביא לי שרשרת עם תליון של נבל אירי קטן, עם הקדשה מרגשת, והסביר שהוא קנה את השרשרת בטיול שלו לאירלנד שממנו חזר לפני כחודש, לפני שהכרנו. הוא החליט לקנות תכשיט לאהובתו העתידית וכשזו תופיע לתת לה אותו

התחתנו בדיוק שנה לאחר שהכרנו. באנו שנינו מרקע דתי לאומי.
שנינו עברנו שינויים עצומים בארבע וחצי שנות נישואינו.
אני גיליתי את הפמיניזם, מה שהעמיק אצלי עוד ועוד ועוד ועד היום אני מעמיקה לתוך הנושא הזה.
הספקתי לחזור בשאלה, להחליט שבכל זאת חלק מהדת חשוב לי וכרגע להגדיר את עצמי כרפורמית וואנאבי. אני עדיין לא סגורה על עצמי.
הוא הפך מגבר דתי שהולך עם העדר לגבר עם חשיבה עצמאית שפועל לקידום מניין שוויוני בקהילה שלנו, מיוזמתו.

הוא הגיע איתי לפגוש את המשפחה הביולוגית שלי (אני מאומצת), והיה שם איתי כשבישרתי לאמי הביולוגית שאת ילדינו העתידיים היא לא תוכל לראות (יש סיבות, אנחנו לא סתם מרושעים). וחיבק אותה כשהיא בכתה.
והוא חיבק אותי כשאני בכיתי לו כשראיתי זונות בתל אביב ואמרתי לו שאני יכולתי להיות האשה הזו, שעכשיו מישהו קונה אותה לשעה ויעשה בה ככל העולה על רוחו

לא הייתי מצליחה לצמוח ככה אם הוא לא היה הגבר שלצידי שתמך בי ותומך בי לאורך כל הדרך.

יובל הוא האיש המושלם בשבילי, והבנתי את זה רק אחרי שנישאנו. ומיום ליום אני רק מבינה עד כמה.
איש שאוהב אמנות, גבר שכשנכנסתי אליו לחדר שלו בבית הוריו גיליתי ארמון של יצירות אמנות.
חלקן הוא עשה, וחלקן הוא קנה.
שותף מלא בהכל, מההתחלה.
מקשיב, מנחם, מחבק, הולך איתי יד ביד בהתפתחות הדעות העצמאיות שלי.
יודע לא להסכים עם מה שלא נראה לו בצורה מכבדת.
יש לנו גם טעם זהה כמעט לחלוטין בכל דבר.

ועכשיו הוא אבא. ואין דבר שיותר מרגש אותי בעולם מלראות אותם ביחד. אותו ואת הבת שלנו, ורד.
ורד, זכית לאבא מדהים מאין כמותו

לשאלתך, משהו מיוד שהתאהבתי בו זה הקשר המכבד שיש לו להוריו.
הוא מעולם לא היה תלוי בהם או כרוך אחריהם, אבל כיבד ומכבד אותם בצורה בלתי רגילה.
אני זוכרת שלפחות פעמיים כשרציתי להיפגש איתו הוא ביקש לא להיפגש באותו היום כי באותו השבוע הוא לא היה מספיק פעמים בארוחת הערב המשפחתית... הוא הקפיד לפחות פעמיים-שלוש בשבוע להיות בארוחות האלו עם הוריו.
הוקסמתי מזה, מהאכפתיות שלו.
וגם היום בכל פעם שהם צריכים משהו הוא מתאם איתי מתי נוח שילך והולך. תמיד אחרי ההשכבה של ורד, אחרי ארוחת ערב ואחרי שאנחנו מבלים זמן מה בצפיה באחת הסדרות האהובות עלינו.
הוא לא יתן לשום דבר לבוא לפני הזוגיות והמשפחה שלו.

אינ אוהבת אותך כל כך כל כך
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ריגשת אותי רחלי!'
ריגשת אותי רחלי!
10/07/2012 | 07:43
1
133
וואו, כמה אהבה! (לא יפה ככה דמעות על הבוקר...)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-''
10/07/2012 | 07:59
96
תודה רבה
גם אני דמעתי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אז גם אני :)'
אז גם אני :)
10/07/2012 | 10:48
1
168
הכרנו לפני מעל ל13 שנה בצאט של וואלה
אני הייתי שם עם חברה קבועים שמדברים ונפגשים ויצאתי בערך עם מישהו אחר...
לא ממש דיברתי עם חדשים וגם אז הבאתי אותם למפגשים בשביל להכיר אותם במקום נייטרלי
פה היה משהו שונה...קישקשנו קצת ועברנו ישר לטלפון ומסתבר שהם היו 2 חברים שסתם נכנסו לצאט...אז דיברתי עם שניהם פעם עם זה ופעם עם זה...
להבדיל מפעמים אחרות פה לא אמרתי ישר שאני מאוד שמנה וזה נמתח ונמתח...היה חביב בטלפון אבל לא משהו ליפול ממנו . יאחד מהם אמר לי שאני אדבר יותר עם השני כי הוא דלוק עלי או משהו כזה...וסתם שיחות חולין כאלה...גם רבנו בטלפון שזה היה בכלל מצחיק בדיעבד אבל אז הכל היה מלא רגשות כזה...אחרי חצי שנה של חשבונות טלפון ענקיים נרדמנו יחד בלילה בטלפון והבנתי שאני חייבת לקטוע את זה. הוא כבר היה ממש מאוהב בי וגם אני התחלתי להרגיש דברים וידעתי שהוא לא אוהב שמנות אז אמרתי יאללה נפגש ונפרד. בשיחה אמרתי לו שאני מאוד שמנה. בתכלס רק כשנפגשנו הוא הבין כמה ועניו ממש נפערו לרווחה.
הוא רזה לפני הפגישה החליף מלתחה ומשקפיים ואני? ירדתי עם בגדי בית מלאיי אקונומיקה מלאה בכדורים נגד אלרגייה ממסטלים...הכל בשביל להרוס את זה
טיילנו בשכונה דיברנו המון ובסוף הערב הוא נשק לי על היד מה שאני פרשתי כסימן ללא תודה...
חצי שעה אחרי כבר לא יכולתי והתקשרתי אליו...וכך המשכנו....הוא הראשון שלי אני הראשונה שלו...חווינו יחד המון ואחרי חצי שנה הבנתי שאני רוצה יותר ונפרדנו
הוא החליט שהוא רציני חזרנו הכיר אותי להורים ולמשפחה ומאז אנחנו יחד. עוד מעט חוגדים 13 שנה למפגש הראשון :)
יש ביינינו חברות אמיתית חזקה ואיתנה. עברנו יחד המון!!! הוא ליווה אותי כשבתא שלי נפטרה. ארגן תרומות מזון ושילם חשבונות חשמל לאמא שלי לאחיי ולי...היה לצידי כשהרדמתי את החתולה. היינו יחד בטוב וברע
אני אוהבת אותו והנשיקות שלו עדיין עושות לי פרפרים בבטן והתרגשות עצומה
אנחנו חושבים אותו הדבר צוחקים משטויות ועדיין כל ערב יושבים ומדברים ותמיד יש על מה!
החיבוק שלו גורם לי להרגיש הכי מוגנת בעולם
אחרי הניתוח הוא לא זז ממני וכל כך דאג לי . בכניסה לניתוח פתאום קלטתי שאולי זו הפעם האחרונה והבנתי כמה אני אוהבת אותו וכמה הוא חשוב לי בחיי
הוא סלע איתן של יציבות וחום. הוא מבין אותי גם בלי מילים מכיר את כל החולשות
לשנינו יש מגרעות והמון ריבים ולפעמים צעקות אבל בתכלס...לא יכולתי לחיות אחרת בלי התנגדויות
חוץ מזה שמבחינה גנטית לפי הילדים ברור לי שאנחנו מתאימים :)
חולה לו על התחת באמת ובתמים.
קשה לי שהוא לא ליידי.  הוא באמת החבר הכי טוב שלי
מאהב קשוב משקיע ומקסים

אז עזבו מה שמספרים לכם , אחרי 13 שנה הדברים רק משתפרים!!!
החום האהבה ההשקעה וגם הסקס

טלי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לא חשבתי כמוך polegra, אבל את צודקת :) ושלנו:'
לא חשבתי כמוך polegra, אבל את צודקת :) ושלנו:
11/07/2012 | 11:59
37
הכרנו בצורה עקומה לגמרי, בפייסבוק. הוא צירף אותי ואני הייתי תפוסה בזוגיות רעה מאוד שאין לי מושג למה החזקתי אותה. זוגיות על גבול הטירוף והשגעון, שנחצה כמה פעמים.
מייד במגעים הראשונים הרגשתי חיבור אליו, בהתחלה חשבתי שזה רק עניין של משיכה פיזית. כשנפגשנו פנים מול פנים, הרגשתי שהכה בי ברק. שיא הקיטש. ואני הכי לא קיטשית. פשוט הרגשתי כאילו אני מתקדמת לקראתו בעולם שאין בו חמצן.
יכולתי להריח אותו ממרחק של מטרים, וזה היה בדיוק הריח שחשבתי שיש לו. לא יודעת להסביר, עברו שנתיים פלוס ואני עדיין בשוק מכל העניין.
ניסיתי להשמיד את הקשר הזה הרבה פעמים על ידי בדיקת גבולות ולחיצה על נקודות רגישות אצלו. למזלי יש לו המון סבלנות ונטייה לחרוש לאט ולסלוח, הוא לא מבטל דברים בקלות כמוני. מצד שני הוא גם סולח יותר לאט והיום אני מודעת ומרגישה את כל הפגיעות שפגעתי בו בדרך, ומנסה לכפר עליהן.
הוא גבר חתיך ויפה בכל קנה מידה, וגם נשים שהוא לא בדיוק הטעם שלהן מביטות עליו מבט שני. ולפעמים גם שלישי. כעת כשאני בסוף ההריון וקצת מרגישה מעפנה מבחינה פיזית, אני מאוד שמחה שהוא כזה שלא מתרגש משטויות ולא פוזל ולא מתעקם לצדדים כמו גברים אחרים שהכרתי. אחרי שנתיים יחד יש לו בטחון שלא היה לי בכלום מעולם. הוא פשוט יציב ואמין כמו סלע ואני בשוק שמצאתי שותף כזה.

היו לנו המון משברים אישיים וזוגיים בדרך ואנחנו לא חיים את האיזי לייף. אבל לא הייתי מחליפה את היום הכי קשה שהיה לנו יחד ביום כיפי ומקסים במקום אחר.
פשוט כי היינו ביחד.
אתמול אמרתי לו שהוא הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים, ואני מאוד מקווה שהוא הבין את העומק של הכרזה כזו מצדי. :)

אני מקווה שגם אחרי הלידה ימשיך להיות לנו טוב ביחד ושרק נתפתח ונגדל. אני מרגישה שבשנתיים האלו גדלתי ובגרתי ומצאתי את המקום שלי מהרבה בחינות, והרבה בזכות הקשר הזה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שרשור חשוב לאחר לידה'
שרשור חשוב לאחר לידה
10/07/2012 | 12:00
146
כמה חיוכים, כמה אהבה...

זה ממש חשוב לפעמים לקחת כמה רגעים ולהיזכר במה הביא אותנו להיות ביחד, למה החלטנו להביא ילדים ביחד. במיוחד, בחיי היום יום האינטנסיביים ומלאים בעייפות, בטיפול בתינוק/ת/ות וילדים...

אז אם מתאים לך, אולי תספרי גם לו על השרשור הזה ועל הזיכרונות ועל מה שכתבת. כי אולי הוא כבר לא ממש זוכר שאת מרגישה ככה כלפיו, בתוך האינטנסיביות של הטיפול בתינוק/ת. אולי הוא לעיתים חש כמו הצלע השלישית, כמו איזה מישהו בינך לבין המאהב החדש שלך (התינוק).

ואני מתארת לעצמי שיש אמהות שקוראות את השרשור הזה והלב שלהן נצבט. כי הן כל כך כועסות על בן הזוג שהן לא מסוגלות להרגיש את כל הרגשות החמים האלה כלפיו. וזה גם בסדר.

אני רוצה להגיע לדבר בשבוע הבא על המורכבויות והקשיים, מתוך זה שאתן זוכרות ומגיעות עם כל הבסיס האיתן הזה (למי שמגיעה ככה, כלומר). אז תודה לכן יקרות ונתראה בשבוע הבא
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ההיכרות שלנו....'
ההיכרות שלנו....
10/07/2012 | 13:40
114
למה בחרתי בו, קודם כל - בגלל הקרבה הגאוגרפית. הוא גר אז בראשון, אבל למד באוניברסיטה העברית (בירושלים), וגר בעיר (היה גר במעונות תקופה, ואז עבר לגור במרכז העיר).
אני גרתי בקיבוץ לא רחוק מהעיר (אותו אחד שאנחנו עוברים אליו בסוף החודש הזה), והתאים לי שהוא יחסית קרוב.

במה התאהבתי - בשלווה, ותחושת הבטחון שהקרין.
ברגע הראשון שראיתי אותו במציאות (ראיתי גם תמונה במחשב כי זה היה דרך קופידון), עברה לי בראש המחשבה- הוא בסדר.
זה מישהו שאני יכולה לחיות איתו את כל חיי.

הרבה יותר מאוחר גיליתי את החוש השישי שלו, וזה בדרך כלל ממש כיף שהוא יודע בדיוק מה אני חושבת רק מלהסתכל עליי...

בשבוע שעבר נסענו אחה"צ לבית החדש בקיבוץ עם עמריקי ואופצ'ו, ותוך כדי שהוא עושה סיור לאופצ'ו ומסביר לה מה הולך להיות איפה, הוא הגניב אליי חיוך ואמר- "אני רואה אותך מסתכלת עליי וחושבת- איך הוא כבר יודע איפה כל דבר יהיה?"
הפעם זה לא היה בדיוק במלים האלה.
בדרך כלל הוא גם קולע בדיוק לניסוח שעבר לי בראש

אהבתי גם את הסבלנות שלו. בהתחלה זה התבטא בתחום הזוגי (לא לחץ להתקדם), אבל הוא הרבה יותר סבלן ממני בהכל, וזה תענוג בדרך כלל... הוא משלים אותי.

בשנתיים שלוש האחרונות הוא השתנה קצת והשלווה והסבלנות הלכו לאיבוד קצת, וזה די מפחיד לראות אדם, שהיה סלע מבחינה רגשית, מתפרק לך מול העיניים.
אני מקווה ומאמינה שזה ישתפר בשנים הקרובות, כשמצבנו ישתפר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'היו זמנים...'
היו זמנים...
10/07/2012 | 13:44
93
אנחנו מכירים כבר 16 שנה, מתוכם 14 שנה ביחד.
הימים ימי הצבא, אני משרתת בבסיס נידח במרכז הארץ, יחידה קטנה. באוטובוסים נוסע איתי מישהו מהבסיס עד לבית. ממש אותן תחנות. הוא מאוד מאוד גבוה, ויש לו משקפי שמש שמכסות חצי פרצוף. הוא גם כל הזמן מחייך אלי. לקח לי זמן לקלוט שיש לו את אותן התגיות שלי. מסתבר שאנחנו באותה יחידה, ואני קומה מעליו. הוא התחיל לבוא לבקר במשמרות לילה שלי וזכה לכינוי "צומת" ("אני צריכה לסיים את השיחה, הענק הגיע וצריך לתת לו צומת לב").
באותו זמן דיברתי באיי-אר-סי באינטרנט עם כמה אנשים- הפלא ופלא, מסתבר שהוא אחד מהם. הפכנו לחברים טובים, אני הייתי תפוסה ואחרי שברון לב רציני. הוא היה תפוס... כשהוא הפך לפנוי ניסיתי לשדך לו חברה שלי. זה לא עבד.
שנתיים אחר כך שנינו היינו פנויים ומאז הכל הסטוריה.
אני בעיקר זוכרת ומעריכה את היכולת שלנו לדבר במשך שעות. אז, כשהיינו צעירים היינו יכולים פשוט לשבת ולדבר במשך שעות. אפילו עוד לפני שהיינו ביחד. היום יש לנו פחות זמן, אבל עדיין בערבים, אחרי שהילדים ישנים, אני מגלה שבמקום ללכת לישון נשארנו לדבר.
הורים לתינוקות >>

הודעות אחרונות

09:11 | 13.02.20 RakSheela9
13:50 | 04.02.20 לורן יעקובי
11:30 | 26.01.20 יהודית כהן10
15:08 | 17.01.20 דניאלה1311

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ