מסגרות לאמצע השבוע

skalariya

New member
כמה שאלות ומטלבטת :

אני בבית עם שני הילדים שלי : בן שנתיים ו3 חודשים +בת חצי שנה

אנחנו גרים בבית פרטי גדול ומסודר ויש לי זמן , כח ורצון לטפל בעוד ילד/ה, אבל :
1. יש לנו כלבים בבית, כמובן כלבה שבתוך הבית מעולה עם ילדים, בוקסר בזמן שילדים ערים במכלאה סגורה בחצר ועוד גורה אנחנו מתכננים לקנות בעוד כמה חודשים(מגזע קטן).
2.הילדים שלי איתי, זה יוצא טיפול של אחת ל 3
3.יש לנו גינה פרטית, כמובן מגודרת ונעולה, אפשרי אפילו לקנות כמה מתקני חצר ביתיים בנוסף לנדנדה שכבר יש לנו
, תמיד יש צד אחד לפחות של הגינה שיש צל. אבל אני לא יצא עם כל הילדים להסתובב בשכונה

...השאלה אם זה יפריע להורים אחרים? שמחפשים מטפלת לתינוק/פעוט/ילד שלהם?

בפלוסים - את כל מה שכתבתי קודם
)))
, ילד/ה ישחקו עם כלבה מקסימה,
ילמדו לאהוב בעלי חיים,
יהיה באינטראקציה עם ילדים שלי,
אני מבשלת בשביל ילדים שלי ויש אוכל תמיד
,
יש גינה פרטית מסודרת ובטוחה, ללא סכנות.
בנוסף בית בטוח לילדים עד גיל 3, יש לנו ים צעצועים לכל מיני גילעים ,אני גמישה בשעות, אפשרי גם לעשות בייבי סיטינגכל

כל זה בנוסף לזה שאני מאוד אוהבת ילדים ויש לי ניסיון (יש לי בת הבכורה שלי כבר בת 22
)

אפשרי 3-5-9 שעות ביום, לפי צורך, השאלה גם כמה תשלום אני יכולה לבקש? (גרה בחדרה)

תודה על כל תשובה ומחשבה

מצרפת תמונה של בן שלי משחק עם חברה שלו

muga

New member
לחלק יפריע, לחלק לא...

מה שמפריע לאחד, לאו דווקא מפריע לשני.
לי לדוגמא, הכלבים לא היו מפריעים.
אבל אני לא הייתי שולחת את הילדה שלי לאמא+2.
החשש העיקרי שלי במקרה כזה זה שמירב היחס יהיה קודם כל לילדים שלך (מה שנראה לי טבעי).
בנוסף, אני תוהה בקשר לטווח הגילאים.
ילד בן שנה לא זקוק לאותו טיפול כמו ילד בן 3.
יש להם צרכים שונים. איך תאזני את הנושא?

בתור בייביסיטר - זה פתרון מעולה מבחינתי. בתור מטפלת באופן קבוע - אני פחות מתחברת לכך.

אבל, שוב, זו אני.
יש אנשים אחרים שהרעיון יכול לקסום להם.

בהצלחה!

skalariya

New member
תודה על התשובה

לגבי יחס - את צודקת בזה שיש סיכוי ל יחס מועדף, יש את זה גם בגנים. אישית משתדלת(ולרוב מצליחה) לתת יחס שווה לכל הילדים שסביבי(הרבה פעמים ילדים של חברים דורשים יחס יותר ממה שהילדים שלי, גם כשה בן אחות של בעלי אצלנו, כולם מקבלים אותו יחס) אבל בהחלת צד בעיניין, שיכול להיות יש הורים שיפריע להם ולא מכירים אותי...
לגבי טווח גילאים - לא רואה בעיה, כמו שאני מטפלת ומפעילה שני ילדים בגילאים שונים, אפשרי לעשות את זה ל שלושה, בכל מקרה , העדפה שלי בהחלת לילד שקרוב בגיל לבן שלי, כך הרבה יותר כיף(ונוח בשבילי, הם יכולים לשחק ביחד מצויין)
אולי הפתרון הכי טוב זה יום-יום, אבל שליש-חצי יום, אם יהיו אנשים שירצו וגם יתאים לנו
תודה

תמידכאן

New member
אני באופן אישי לא הייתי שולחת,

במיוחד מכיון שהכלבה גדולה פיזית, ומדובר בלא מעט כלבים.

skalariya

New member
תודה

הייתי רוצה להגיד משהוא לגבי כלבים ותינוקות - כלב מחונך, אוהב ילדים וגדול(שילד לא יכול להכאיב לו ) - זה נהדר!
מצרפת לך תמונה מהיום

לא הייתי שולחת

זה בלתי נמנע שתתני יחס מועדף לילדייך
כמובן לא מתוך כוונה רעה אבל הם שלך והם קודמים לכל דבר אחר.
מהכלבים אני פחות מתלהבת, אני אישית לא משתגעת על חיות בתוך הבית אבל לא הייתי פוסלת בגללם.

הכלבה לא מפריעה לי כעקרון בתנאי שיש הפרדה

כבר שלחתי לגן שלבעלת הגן היה כלב, אבל הוא לא היה באינטראקציה עם הילדים במהלך שעות פעילות הגן. לא ה ייתי רוצה מגע בין הילד שלי וכלב של מישהו אחר כשאני לא שם כדי להשגיח באופן אישי. כי בעל חיים תמיד יכול להיות לא צפוי. מעבר לזה, כעיקרון אני לעולם לא אשלח את אחד מילדיי למסגרת שיש בה רק אדם מבוגר אחד - בעיני השגחת עמיתים היא תנאי סף למסגרת בה ילדיי ישהו. במיוחד לא כששאר הילדים שם הם של המטפלת (לא אישית נגדך, פשוט זו המדיניות שלי בבחירת גן.) הייתי שוקלת זאת רק במידה והיתה לי היכרות אישית קרובה איתך. בהצלחה

למישהי יש המלצה למשפחתון/מעון בחיפה??

מחפשת באיזור אחוזה (חורב-סורוקה-דניה-פרויד)
אפשרי גם מטפלת למי שיש המלצה - אשמח לטלפונים
תודה

sefia

New member
ממליצה על הבייביסיטר המקסימה שלנו..

מאיה בת 30 וקצת, מעולה עם ילדים והיחידה שאני מסכימה שתשמור לי על התאומים (בני שנה וחודש)
עד עכשיו עבדה במשרה מלאה ונעזרתי בה בערבים, סופ"ש וחגים כשהייתי צריכה עזרה איתם

אתמול היא סיפרה לי שהיו קיצוצים במשרד שלה ופיטרו אותה והיא ממש זקוקה להכנסה ולכן ביקשה שאפרסם
שהיא פנויה לבייביסיטר בכל שעות היממה.

היא גרה באזור בקעת אונו , ממונעת (קטנוע) .
אפשר לשלוח לי מסר ואעביר את הנייד שלה. אני מאד ממליצה עליה.

מתפנה מטפלת (הוד השרון-כפ״ס או רעננה) בספטמבר

מטפלת מדהימה מתפנה בספטמבר הקרוב מאחר ופיצי הקטנה הולכת לגן.
היא יכולה להגיע לכפר סבא, הוד השרון או רעננה.

פרטים במסר.

למה מחקו את ההודעה שלי?בסך הכל ביקשתי המלצה

למשפחתון ברחובות, למה לעשות את זה...?

אני באמת לא מצליחה להבין

למעלה