• פותח הנושא muga
  • פורסם בתאריך

שני פ

New member
המלצות על מייבש ומכונת כביסה

היי בנות, יש לנו מכונת כביסה בקיבולת של 5 ק"ג ואני מרגישה שהגיע הזמן לשדרג למשהו גדול יותר כמו7 ק"ג חוץ מזה, לאור תלאות החורף האחרון אני שוקלת ברצינות לקנות מייבש, אם יש לכן המלצות אשמח לשמוע!

דפנה180

New member
אני אוהבת

מוצרים של בוש. לי ספציפית מכונת כביסה של בוש אבל כבר לא מוכרים את הדגם הזה.

muga

New member
מכונת כביסה של בוש

לנו יש 7 קילו. יש גם גדולות יותר. מצויינת, נוחה ועמידה.

שני פ

New member
עוד כמה שאלות ברשותך

אם תוכלי לשכתוב לי את הדגם, אשמח מאוד כמה זמן יש לך את המכונה? האם היא מרעישה? האם יש למכונה תוכנית לסחיטה בלבד? האם הטכנאי ניסה למכור לכם מוצרים נוספים? האם יש לכם את המגנט נגד אבנית? איפה קניתם? אשמח אם תעני- אפילו אם זה רק על שאלה אחת. תודה רבה!

muga

New member
תשובות

צרפתי לינק לדגם בהודעה מעל יש לי את המכונה בערך 4 שנים היא לא מרעישה במיוחד יש תוכנית לסחיטה בלבד בטח הוא ניסה...לא קנינו.. לא נראה לי שיש לנו מגנט. אין לי מושג. קנינו בזמנו במכירה-פומבית ברשת

skalariya

New member
בוש מצויינים

אנחנו עם מכונה ומייבש של בוש (8 ק"ג) ומאוד מרוצים

שני פ

New member
עוד כמה שאלות ברשותך

אם תוכלי לשכתוב לי את הדגם, אשמח מאוד כמה זמן יש לך את המכונה/ מייבש? האם הם מרעישים? האם יש למכונה תוכנית לסחיטה בלבד? האם למייבש יש תוכניות שונות לייבוש? האם הטכנאי ניסה למכור לכם מוצרים נוספים? האם יש לכם את המגנט נגד אבנית? איפה קניתם? אשמח אם תעני- אפילו אם זה רק על שאלה אחת. תודה רבה!

skalariya

New member
יותר מאוחר אבדוק דגמים

יש לי אותם 3 חודשים וקצת מכונה שקטה לחלוטין ומייבש מרעיש סביר לא זוכרת, אבדוק מלא תוכניות יבוש ברור, קנינו רק מגש מפריד לא, אבל נקנה אותו לבד אלמ

בלונזית

New member
קונסטרוקטה

תוצרת גרמניה מרוצה מאוד מגוון תוכניות גם תוכניות קצרות (שאני מעדיפה) מגוון אפשרויות סחיטה אחלה מכונה

zivaf2

New member
בדיוק עכשיו קניתי מייבש של בקו + נצלוש

עדיין אין לי תובנות כמובן, סה"כ אתמול הוא הגיע, אבל קניתי אותו גם בגלל האמינות של החברה, וגם קנה אותי ענין האחריות- לכל החברות יש שנה אחריות, ולבקו 5 שנים. מנצלשת אותך ברשותך, בנושא המייבש: אילו בגדים לא כדאי לייבש במייבש? כלומר סוגי בדים שנהרסים?

skalariya

New member
בצער רב חייבים בית חדש ל

בצער רב, אחרי התלבטויות ויעוצים רבים חייבים למצאו בית חדש לכלב האהוב שלנו
בוקסר גזעי, עם תאודות בינלאומיות, מחוסן ומחונך , בן 6 וחצי. הכלב ****לא מתאים לילדים קטנים ולא מסתדר עם כלבים אחרים****. כלב יבוא אישי מחו"ל, מקו דם עובד(שמירה והגנה) ובהחלת מתאים למטרה של ליווי אדם בוגר או שמירה כללית. בא לי למות מהחלתה הזו, במיוחד שלפני שבועיים עשינו המתת חסד לכלבה שלנו שהייתה כלבה גדולה בת 14 והפסיקה לתפקד גופנית לגמרה...
כל מי שמכירה מאמץ מתאים(לא נמסור כלב לכל אחד), בבקשה תפנו עלי במסר

skalariya

New member
הוא

תקף את הילד. לא נשך, אבל הפיל וגרגר מעליו וניסה עם רגליים לתפוס את הילד... מזל שכלב היה קשור באותו רגע ואנחנו היינו ממש שם, במרחק של פחות ממטר. לילד לא נשארו טראומות משום סוג(שריטה יחידה נעלמה תוך יומיים) הטריגר לזה היה אוכל מבושל חד פעמי, כי נגמר השק ולא הספקתי להביא וכלב שמר על צלחת.... אבל דעה חד משמעית של כל המאלפים וכלבנים שהתיעצתי איתם - פוטנציאל תמון בכלב ולא ניתן לשמוך עליו יותר לעולם בהקשר לילדים. כרגע ילדים וכלב בהפרדה מוחלתת, כלב גם מאז המקרה(לפני כמה ימים) לא מקשקש לילד בשארית זנבו ולא נראה ידידותי וחברי כמו שהיה בעבר

flaming june

New member
מצטערת לשמוע,

נשמע לא פשוט. תשמעי, כמי שכלבים הם אהבת חייה קשה לי מאוד להסכים עם ההחלטה הזאת שלך, שאין לי ספק, ואני מרגישה את זה מדברייך, שהיא מאוד קשה עבורך. מוזר לי מאוד שכל אנשי המקצוע שהתייעצת איתם אמרו לך שלכלב אין תקנה. מעטים הכלבים שאי אפשר לחנך מחדש. "פוטנציאל טמון בכלב" משמעו שהכלב חונך לצורכי תקיפה. מי חינך אותו לזה? הוא אצלכם מגיל גור? האם הוא נשלח לאילוף מתישהו? האם הוא מקבל את כל מה שהוא זקוק לו? (אוכל, טיולים, תשומת לב... ציינת שהוא קשור. זה יכול לתסכל). בכל מקרה, אני מאוד מקווה שאם תמסרו אותו לא תמסרו אותו לצורכי שמירה. כלבים לא נועדו לשמירה. הם לא עובדים אצלנו. הם צריכים בית. חוץ מזה, אני מאוד מקווה שהוא לא יגיע לידיים הלא נכונות וישמש כלב לקרבות כלבים.

skalariya

New member
החלתה מאוד קשה וכואבת

אני גידלתי אותו מגור, הזמנתי מחו"ל , הגיע בגיל 3 חודשים וחצי. בבית גידול החזיקו אותו בכלוב(שם התחילה הבעיה) והיו מוציאים לטיול קצר, כדי שלא יהיו עליו שריטות וכאלה. (לא לבקשתי) עד גיל שנתיים אני השקעתי שעה אילוף ביום + טיול, חודש הוא היה בפנסיון + אילוף מקצועי(אגב, המאלף הזה הכי הרבה המליץ לי לא לקחת סיכון עם הכלב הזה ספציפי), כי הייתי אז בספירת מלאי ולא רציתי לפספס . כלב שתוקף ילד - אין לזה תקנה. מזל שלא נשך, אחרת הייתי מעבירה אותו לפנסיון באותו יום ומשם מחפשת לו בית מתאים. כן, לכלב יש מזון סופר פרמיום לכלבי עבודה, הוא מטייל חופשי בחצר גדולה שלנו, בבית היה נקשר בגלל שהיה במשחק מפיל את הילד. כן, ברור, שהיה לו צומי מצידיינו וגם הילד היה כל הזמן מגיע עליו ומלטף ומדבר ..... אני כותבת את זה ובוכה..... ולא, כלב לא ימסר למשהוא לא מתאים(אגב, שמירה ככלב פרטנר אני לא פוסלת) ובטח לא לקרבות ולא להיות כלב שרשרת נטו

skalariya

New member
אגב, אני יכולה לספר לך

שלהורים של בעלי יש כלב שנשך כמה אנשים וילדים בינהם. עבר אילוף, מקבל הכל, מסורס וכל האפשרויות. ממשיך לנשוך.(ולא, הם לא מוסרים אותו, כי אין להם ילדים קטנים בבית, ברגע שנחדים קטנים באים - כלב נסגר בחדר או נקשר בפינה של חצר). יש לי ניסיון של הרבה שנים(מעל 30 ) עם כלבים ואהבה גדולה עליהם. בת הגדולה שלי (בחודש הבא בת 22) גדלה אצלי מגיל 3 עם כלבים ובוקסר היה כלב הראשון שלה אז.אך לא מוכנמה לסכן את הילדים, לא שלי ולא של אחרים

למעלה