• פותח הנושא muga
  • פורסם בתאריך

mcFLAME

New member
נצלש, איפה קונים צבעים?

שמתאימים לגיל שנה. קרביץ רחוק ממנו יש רק גרפוס ואני לא בטוחה שיש להם. רשום בגדול על הצבעים שהם לא רעילים? זאת אומרת שאין בעיה שהבת שלי תאכל אותה? כי היא בטוח תעשה את זה

בועת sabon

New member
פאזלים, סיפורים..

ובמקרה הספציפי שלך מנציחים אותה בבוק פראי פשוט כי אין דברים כאלה...

Rainbowww

New member
את יודעת איזה קשה זה לצלם

את ספידי גונזלס בזמן האחרון?
סיפורים קוראים כל יום.. היא נורא אוהבת לדפדף בספרי תמונות ולציין את השמות של הדברים שהיא מכירה
אז זה ברגיל.. פאזלים .. היו לנו כמה פאזלים מעץ שחלקים פזורים ברחבי ארגזי הצעצועים בבית
חשבתי על משהו יותר HOME MADE כזה.. זוכרת שלפני כמה חודשים היה שרשור של דברים שאפשר להכין לבד בבית ונתנו כמה קישורים מגניבים.. חבל שלא שמרתי לימים סגרירים

merime

New member
אגב, המשחק האהוב על שני הבנים שלי זה מספרה :)

אבל הם יותר גדולים... אני מביאה להם כל מיני מברשות/מסרקים, גומיות וקליפסים קטנים (קיבלנו באיזה יומולדת) ויושבת וסובלת בשקט.

Rainbowww

New member

היא כבר היום אוהבת להסתרק (כל מה שנראה כמו מסרק מעבירה על השיער.. אפילו סכין חד פעמית
)

flaming june

New member
מתחרפנים

קשה, קשה. נראה לי שהיום אני אעשה לה בצק ואתן לה לשחק איתו. נראה אם התעסוקה הזאת תחזיק מעמד ליותר מ-5 שניות.

Rainbowww

New member
חשבתי על זה ואפילו מצאתי אתר ממש חמוד

ליצירת כל מיני דברים בבית (הרוב לגילאים גדולים יותר) ובינהם בצק ביתי צבעוני.. אולי אכין לה.. לא יודעת אם זה הגיל היא בטח סתם תזרוק את זה ברחבי הבית או תאכל אותו

כל דבר שאפשר להכניס ולהוציא מקופסא

אצלנו מככבים הפונפונים שבצנצנת שקופה, עוד אפשרויות זה מקלות ארטיק, קוביות, חרוזים גדולים. חתיכות בד ושרוכים קצרים בתוך קופסא ריקה של טישו. צעצועים וסל כביסה או ארגז גדול - לסדר את הבית ולבלגן אותו. זה בערך הגיל שלימדתי את הקטנטונת שלי לעזור לי בכביסה - היא מוציאה מהסל ואני מכניסה למכונה, ואח"כ היא מוציאה מהמכונה ואני מכניסה למייבש. "לנקות" את השולחן/רצפה/קירות/ספות עם סמרטוט יבש.

Rainbowww

New member
רעיונות חמודים

את הרעיון עם הקופסאת טישו בא לי כבר הרבה זמן לעשות.. רק צריכה להשיג שאריות בד
לסדר את הבית.. לא הולך לי איתה בזה.. אני מגדלת בלגאניסטית קטנה! (אם רק היית רואה איך נראה הבית כרגע..) אני מסבירה לה ומראה לה שמחזירים לארגז והיא אולי אוספת דבר או שניים ואז פונה לעיסוקיה - להמשיך לבלגן
הרעיון של הכביסה חמוד ואני אנסה! אגב.. כל פעם שאני רואה את היוזר שלך אני מקבלת חשק לחזור אל שני השליש כס המלכים שמחכה לי כבר חצי שנה על משענת הספה..
לא מגיעה לזה.. מתגעגעת אבל

bananarama17

New member
סרט מתנה מתפוז

אז לכבוד יום ההולדת של תפוז, הוזמנתי לסרט. ולמה לכתוב על זה בהורים לתינוקות? מכיוון שלכבוד המאורע החלטתי לשחרר ולתת לאמא שלי לשמור על הנסיך (בן 5 חודשים) ולצאת בזוג! אז כמובן שכל הסרט הייתי עם פלאפון על רטט למקרה שנצטרך לחזור, אבל לשמחתי הכל עבר חלק! וקצת על הסרט עצמו: הסרט "כרוניקה של זמן אמת" מספר על שלושה נערים שמקבלים כוחות על טבעיים.אחד מה הוא הנער הפופולרי, השני "רגיל" והשלישי ביישן ומופנם שמגיע מבית הרוס, עם אב מתעלל ואם חולה. כל אחד מהם עושה עם הכוחות הללו משהו אחר ובסופו של דבר הם נאבקים זה בזה על מנת למנוע הרס ופגיעה בחפים מפשע. הסרט מצולם בסגנון של צילום ביתי (אחד הנערים מתעד הכל במצלמתו) וזה ממש נחמד לדעתי. את סוף הסרט פחות אהבתי, אבל ההתחלה היתה טובה. תודה לתפוז שאירגנו את ההקרנה לגולשים והוציאו אותנו מהבית!!! היה כיף!

mariett1

New member
אז גם אני נכחתי בהקרנה

קודם כל רוצה להגיד תודה לתפוז וכפי שהבטחתי רשומה על הסרט: העלילה עוקבת אחרי 3 נערים בגיל התיכון כשלכל אחד סיפור משלו אך החשוב מכל הוא סיפורו של אנדרו- הדמות הראשית שאמו חולה במחלה סופנית ואביו אלים ברמות. אנדרו רוכש מצלמה בכדי לתעד כל רגע בחייו- כולל האלימות של אביו. באחד הימים כשנגרר למסיבה עם בן דודו קרה המקרה שהביא להנ"ל ולסטיב- הפופולארי את כוחות העל. תחילה ניצול הכוחות מהנה, לא מזיק ונותן הרגשה של לרצות גם אך ככל שהעלילה מתקדמת, אנו מבינים כי כוחות טלקנטיים יכולים להיות גם הרסניים לבעל הכוחות ולסביבתו.

יש פה בנות מאיזור צופים?

כי התחלנו לחפש שם בית ורציתי לשמוע קצת עליה, גם מבחינת ילדים וגם מבחינת אווירה והכל..... אז אם מישהי יכול לעזור אני אשמח לשמוע כל תשובה ותובנה

למעלה