• פותח הנושא muga
  • פורסם בתאריך

perach1or

New member
האם מישהי משתמשת בהתקן

למניעת הריון, וממליצה, או לא ממליצה, ואיזה סוג? הבנתי שיש אחד יקר ואחד זול, מה מהם אפקטיבי יותר?

Maggi10

New member
לא משתמשת אבל

יש לי שתי חברות שהשתמשו בהתקן ללא הורמונים (נראה לי שזה מה שאת מגדירה הזול) ונכנסו להריון...

23rony

New member
מירנה נחשב היקר

עם הורמונים אבל צריך לזכור שמידת היעילות של התקן היא 98%. ז"א 2 מתוך 100 תכנסנה להריון בטווח של שנה

מדבקות

אני עם evra ומאוד מאוד מרוצה. גם אין כמעט תופעות לוואי, גם לא צריך לזכור וגם ממש נוח.

Rainbowww

New member
מה עושים בבית??

אני משתגעת! חורף משתולל בחוץ, חשוך בבית.. ומ-ש-ע-מ-ם! מה אפשר לעשות בבית עם בת שנה ו3? משחקים, פעילויות.. כל רעיון שיפיג את השעמום שלה (ושלי
) יתקבל בברכה.. חיפשתי קצת אונליין אבל לא מצאתי משהו שנראה לי.. מי זורקת לי
?

Rainbowww

New member
עבודות יצירה

משהו ספציפי שאפשר לעשות עם בת שנה ו3? היא לא מתלהבת מלצייר נתתי לה להדביק מדבקות, היא נורא אוהבת וזה העסיק אותה חצי שעה..

nicky17

New member
אולי תנסי לתת לה לצייר עם צבעים אחרים?

סוג אחר, יותר צבעוניים, שיותר קל לצייר איתם, צבעי מים אפשר לתת לה להדביק כל מיני דברים (את תמרחי עם דבק והיא תדביק) משחקי בצק (בצבעים שונים ותבניות) אפילו סתם לקרוע נייר זה משחק בשבילם

Rainbowww

New member
אני רוצה לקנות לה טושים

כרגע מה שיש לי בבית זה צבעים שבאמת לא עושים מי יודע מה צבע.. לוח מגנטי שלפעמים היא מציירת בו אבל לא מעניין במיוחד וצבעי ידיים (או שפתיים
) ש.. מתאימים לקיץ
יש לי צבעי פנדה של גדולים.. אולי אתן לה ואנסה למנוע ממנה לאכול אותם

nicky17

New member
תני לה כבר לצייר עם האודמים שלך

דווקא מתאים לה כחול
שמתי לב שאצלינו יש העדפה ברורה לסוג מסוים של צבעים (כאלה שאין עליהם עטיפה/נייר כמו בקרייונס אלא חלקלקים ונעימים) את גם יכולה לקנות/לעשות איתה משחקי השחלות, נראה לי שהם אוהבים את זה בגיל הזה

Rainbowww

New member
יש לה צבעים חלקלקים ונעימים

אבל היא לא ממש מפעילה לחץ והם צובעים נורא עדין..

muga

New member
עדיף דווקא לא טושים

לא בגיל שלה. כי בטושים קל מאוד לצייר, ואח"כ הם לא מתאמצים יותר עם צבעים רגילים. את יכולה לתת פנדה או קריון - יש כאלו לא רעילים.

merime

New member
אצלי עם צבעים רגילים הם מעדיפים את הקירות!

כנראה נותן קונטרה יותר טובה חחח

muga

New member
את צריכה לצבוע חלק מהקיר בצבע-לוח-גיר

ולתת להם לצייר עליו עם גירים
(או לחילופין - חינוך
)

merime

New member
חינוך הולך חזק אצלנו

נראה לך שאצבע את הקיר בצבע מגנטי.. רוב הסיכויים שכל הבית שלי יהיה בצבעי גירים. אנחנו דבקים בטושים. זה עובד יותר טוב.

למעלה