לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4555045,550 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לתינוקות

נולד.ה לכם תינוק.ת חדש.ה? 
זה המקום בשבילכם!!
אנחנו כאן כדי לדבר על כל מה שמעניין הורים לתינוקות: 
חיתולים, משחות, הנקות, תמ"ל, שינה (או חוסר בשינה), גזים, טעימות, בכי, איך להיות הורים ולהישאר בני אדם... 
מקבלים באהבה ובלי ביקורת את כל השאלות וכל הקיטורים, ומנסים ביחד ללמוד מנסיון, להתמודד עם בעיות, להחליף חוויות וגם להשוויץ קצת בגוזלים שלנו ... 

מנהלת הפורום: פיצי ופיצית היא אמא לתאומים, יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

נולד.ה לכם תינוק.ת חדש.ה? 
זה המקום בשבילכם!!
אנחנו כאן כדי לדבר על כל מה שמעניין הורים לתינוקות: 
חיתולים, משחות, הנקות, תמ"ל, שינה (או חוסר בשינה), גזים, טעימות, בכי, איך להיות הורים ולהישאר בני אדם... 
מקבלים באהבה ובלי ביקורת את כל השאלות וכל הקיטורים, ומנסים ביחד ללמוד מנסיון, להתמודד עם בעיות, להחליף חוויות וגם להשוויץ קצת בגוזלים שלנו ... 

מנהלת הפורום: פיצי ופיצית היא אמא לתאומים, יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים

לצפיה ב-' טרי ליום שלישי '
טרי ליום שלישי
26/10/2010 | 07:36
75
4
לצפיה ב-'המלצה לספא באיזור פרדס חנה-כרכור? '
המלצה לספא באיזור פרדס חנה-כרכור?
26/10/2010 | 07:38
8
1
לאחות של בעלי יש יומולדת 30 השבוע.
היא לא נוהגת לפרגן לעצמה יותר מדי, אבל מאוד אוהבת להתפנק.
אז החלטנו לקנות לה פינוק...

מישהי יכולה להמליץ על מקום ממש מפנק שאפשר לבלות בו ככה חצי יום?
עדיפות לאיזור שבין חדרה לקיסריה אבל אפשר גם הרצליה/ת"א אם זה ממש שווה את הטירחה.

תודה רבה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כן הבעיה היא שאנלא בטוחה שאני זוכרת את השם'
כן הבעיה היא שאנלא בטוחה שאני זוכרת את השם
26/10/2010 | 07:47
3
1
זה נמצא בצומת העוגן והשם משהוא כמו שמיים וארץ?
בכל מקרה חפשי בגוגל ספא וזה בין הראשונים
שלחנו את ההורים שלי והם היו מאוד מרוצים

אם תרצי להדרים, יש אחד באבן יהודה מדהים עם בריכה וארוחת בוקר אם לא קר מידי. לזוגות לגמרי, מגניב ביותר אני מאוד נהניתי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה, היא לא בזוג.'
תודה, היא לא בזוג.
26/10/2010 | 09:25
2
הספא באבן יהודה יכול להתאים גם לבד?
זוכרת איך קוראים לו?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לבד במקום כזה לא ניראה לי מתאים'
לבד במקום כזה לא ניראה לי מתאים
26/10/2010 | 09:30
אם מדובר ביחיד אז את יכולה לנסות להזמין מישהיא הביתה?
את יכולה גם ללכת איתה (מה שעשיתי עם אמא שלי באבן יהודה)
לא זוכרת את השם
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פסיפס. אפשר גם לבד..'
פסיפס. אפשר גם לבד..
26/10/2010 | 19:22
1
לצפיה ב-'ספא קיסר, בקיסריה.... מעולה!!!'
ספא קיסר, בקיסריה.... מעולה!!!
26/10/2010 | 07:54
2
1
יש להם אתר
אני הייתי עם שובר שנקנה במחיר מצחיק דרך "חבר"
אבל שלחתי את הבנזוג לפינוק במחיר מלא (לא זול....) והיה שווווווווה
כל המחירים באתר שלהם
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני בודקת. תודה '
אני בודקת. תודה
26/10/2010 | 09:26
לצפיה ב-'אוי ספא קיסר!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
אוי ספא קיסר!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26/10/2010 | 18:35
1
קיבלתי שם את המסאז הכי טוב אי פעם!!!!!
הרגשתי ממש מרחפת לאחריו!

שווה כל גרוש!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'יש בבנימינה פיקוספא1'
יש בבנימינה פיקוספא1
26/10/2010 | 10:24
1
שמעתי שהוא נחמד
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מחפשת עוזרת להרצליה'
מחפשת עוזרת להרצליה
26/10/2010 | 11:33
1
אחרי שהעוזרת של היום הבריזה, אני חייבת דחוף עוזרת להרצליה.

פעם בשבוע, אמינה, נקיה ויסודית.

יש חיה כזו?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מתנצלת על המשפט האחרון'
מתנצלת על המשפט האחרון
26/10/2010 | 13:42
1
נכתב בסערת רגשות לאחר שהעוזרת של היום הבריזה פעם שניה (הייתה אמורה להגיע שבוע שעבר לא הגיע, הבטיחה היום, בטלתי ופיניתי את כל היום).
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הארי פוטר מגיע ל-'
הארי פוטר מגיע ל-
( לעמוד שלי בתפוז )
26/10/2010 | 13:02

שירה גולני - דוקטורנטית באוניברסיטה העברית וחובבת "הארי פוטר", אשר הרצתה בכנס אייקון האחרון בנושא דמויות בבואה בספרי הארי פוטר, תגיע הערב ב-20:00 לפורום הארי פוטר - הספר כדי להשיב על שאלות הקשורות לנושא.
העלו את שאלותיכם אליה כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

פורום הפרעות קשב ADHD יארח בין השעות 21:00-22:30 צוות יועצים לטכנולוגיה מסייעת (מיכשור ושימוש) לשיפור התפקוד של אנשים וילדים עם ליקויי למידה ומוגבלויות, אשר ישיב לשאלות הגולשים בנושא.
כולם מוזמנים:

יש לך תמונה מהממת מתקופת ההריון שלך?
העלי אותה בפורום הריון מרובה עוברים ואולי תזכי בפרסים יוקרתיים מתנת סטודיו ER וטל ב. – איפור מקצועי, הכוללות חבילות צילומי הריון בסטודיו:

לכל אחד יש מנה חורפית מנצחת שמחממת לו את ה-...
שתפו את פורום אוכל חלבי במתכון החורפי המנצח שלכם ואולי תזכו בספרי בישול - "עוגות בחושות" מאת בני סיידא בהוצאת מודן ו/או "הממולאים שלי" מאת מיכל לוי-אלחלל בהוצאת כנרת:
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'עזרת תמיכה בפייסבוק.... חשוב מאוד..'
עזרת תמיכה בפייסבוק.... חשוב מאוד..
26/10/2010 | 15:07
1
איך משחזרים מסר אישי שנשלח ואחר כך נמחק..

אשמח לעזרה...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תבדקי במסרים שנשלחו'
תבדקי במסרים שנשלחו
26/10/2010 | 15:14
2
לצפיה ב-'פרצל סומסום גאה להציג: המלאכים של מקס'
פרצל סומסום גאה להציג: המלאכים של מקס
<< ההודעה הנוכחית
26/10/2010 | 16:46
46
14
גם אני השתתפתי באירוע שארגנו לנו מפמפרס. בתור חברה ששמה השני (ובעצם, ליתר דיוק- שמה הראשון) הוא פינוק, פינקו אותנו כהוגן!
אבל הפינוק האמיתי באמת- הגיע בתוך חבילת החיתולים שקיבלנו- "פמפרס פרימיום דריי מקס"
במבט ראשון, קצת קשה להבחין בהבדל בינו לבין החיתול הרגיל, שגם הוא מוצלח ואנחנו משתמשים בו על בסיס קבוע. בכנות, הגעתי די סקפטית, כי אני רגילה שאירועים פרסומיים למיניהם תמיד מבטיחים הרים וגבעות, ולא ממש מקיימים. כבר יצא לי להתנסות דרך תפוז במוצרים לא ממש מוצלחים, אבל פה- סיפור אחר לגמרי.
כבר באירוע נערכה הדגמה סטייל ערוץ הקניות. הדגמות כאלה לא מדברות אליי- אני צריכה לנסות בתנאי שטח. ואכן, גיליתי שהחיתולים מקיימים את ההבטחות:
קודם כל- הם דקים בצורה ניכרת לעין לעומת הקודמים (גם ה"אקטיב" וגם ה"פרימיום"). ממש רואים את ההבדל דרך הבגדים- אין בליטות "דונאלד דאק" מעצבנות דרך המכנסיים. זה גם מה שהופך את החיתול להרבה פחות מסורבל, ולכן- סופר נוח לזוחלים (כמו שאפשר לראות בתמונה המצורפת...!)
אין נזילות, אין גומי לוחץ והגזרה מתאימה את עצמה לתינוק ונראית נוחה.
הנוזלים נספגים בצורה אחידה בחיתול, ולא נוצר אזור אחד ספוגי במרכז החיתול. המגע נעים, לעומת זאת הציורים נראים כאילו חזרו שלב אחורה לעומת ה"אקטיב" וה"פרימיום"- אבל זה ממש לא מה שחשוב בשבילנו...
מבחינתי, עיקר העיקרים היה כשבדקתי את החיתול בבוקר, אחרי 10 שעות של שינה- ונדהמתי לגלות שהטוסיק יבש ל-ג-מ-ר-י! לא לח, לא כמעט יבש- אלא יבש. ממש כמו הכתף או כף הרגל. ככה יבש.
במסגרת המוניטין שיצא לי בפעוטון כאמא חדשנית, ספצית ויסודית (עבדתי קשה על השם הזה, רובו נובע מקריאה מרובה פה בפורום), החלטתי להביא חצי מהחבילה גם לפעוטון- רציתי לשמוע מה יש למטפלת, שראתה כבר עשרות טוסיקים קטנטנים במהלך עבודתה, לומר על החיתולים החדשים. בנוסף, רציתי שהגוזלית שלי תתפנק עם החיתולים גם במהלך היום, לא רק בבית. לא התפלאתי בכלל כשהמטפלת הסכימה איתי בהתלהבות.
מבחינתי- מוצר מצוין. אני חייבת לציין שהשאלה אם אקנה אותו או לא- תלויה גם במחיר. אבל אני בטוחה שגם אם יהיה יקר, אשתמש ב"פמפרס דריי מקס" לפחות לשעות הלילה- אחרי התוצאות המדהימות שראיתי במו עיניי.

אז אחרי הרבה עבודה ותכנון, אני גאה להציג את הפרק הראשון בסדרת "המלאכים של מקס".
כן- זאת הולכת להיות סדרה בת שלושה פרקים, מותאמים אישית לתכונות של התינוקות של כל אחת מאיתנו.
כולכם מוזמנים להכיר את שו-שו, הגוזלית הפרטית שלי, ובקרוב תכירו גם את הגוזלית של רוזליטלה ואת הגוזלון של עיניים אוהבות, שעלילותיהם יופיעו פה בפורום בהמשך. אל תפספסו!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ווואו איזו השקעה!!!!!!'
ווואו איזו השקעה!!!!!!
26/10/2010 | 17:34
2
לצפיה ב-'אני במתח!!! עבודה מעולה '
אני במתח!!! עבודה מעולה
26/10/2010 | 17:48
לצפיה ב-'מהמם!! LIKE LIKE LIKE'
מהמם!! LIKE LIKE LIKE
26/10/2010 | 17:53
1
2
לצפיה ב-'תודה בנות! אתן לא מבינות איזה כיף'
תודה בנות! אתן לא מבינות איזה כיף
26/10/2010 | 18:27
2
זה היה, המון זמן לא איירתי (המטריות באירוע לא נחשבות... ) ואני מתה על האדרנלין הזה!
והמון המון תודה כמובן לרוזליטלה ועיניים אוהבות, על הרעיונות המעולים!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'איזה יופי'
איזה יופי
27/10/2010 | 09:05
1
לצפיה ב-' מהמם!!! שאפו! פשוט מתוק אש! '
מהמם!!! שאפו! פשוט מתוק אש!
27/10/2010 | 09:12
3
לצפיה ב-'הקומיקס מהמם!'
הקומיקס מהמם!
27/10/2010 | 14:49
1
מחכה בקוצר רוח לפרקים הבאים...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'קירתי, כמו כל דבר, כסף זה כסף...'
קירתי, כמו כל דבר, כסף זה כסף...
28/10/2010 | 08:07
1
2
ואם יש הזדמנות לחסוך קצת אז למה לא?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'זה לא שאני גורמת לה כוויות כדי לזכות בחיתולים'
זה לא שאני גורמת לה כוויות כדי לזכות בחיתולים
28/10/2010 | 10:21
5
4
לך החיתול הזה לא התאים, אצלכם הוא גרם לכוויה. אצלנו, אגב, האגיס גרם לכוויה.
כל תינוק והרגישויות שלו. אנחנו היינו מאוד מרוצים מהחיתול, התכוונתי לכל מילה שכתבתי בפוסט.
מה לא עושים בשביל חיתולים חינם לשנה? הרבה דברים: לא משקרים, לא פוגעים באחרים, לא עושים דברים שמנוגדים לעקרונות שלי. זה לא המקרה כאן.
צר לי שלך היתה חוויה לא טובה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פרצלית'
פרצלית
28/10/2010 | 10:28
2
5
את מלאת כשרון

גם עוגות טעימות גם קומיקס, רוצה לאמץ אותי???
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה, איזה כיף לשמוע! '
תודה, איזה כיף לשמוע!
28/10/2010 | 10:37
1
1
חיממת לי את הלב בדיוק בזמן...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-''
28/10/2010 | 11:09
1
לצפיה ב-'את צודקת, אני מתנצלת.'
את צודקת, אני מתנצלת.
28/10/2010 | 12:02
1
3
זה נכתב בעקבות זה שנמאס לי לראות את כל הילולי הטיטולים שגרמו לגוזל כזה כאב ולנו לילות לבנים.....

שוב מצטערת, לא היה לעניין.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אז אנחנו שולם '
אז אנחנו שולם
28/10/2010 | 13:26
2
אני שמחה שבסוף התברר שזאת סתם אמירה שנאמרה ברגע של חוסר תשומת לב, וההתנצלות הכנה שלך נגעה לי ללב.
זה הדהים אפילו אותי איך משפט אחד הכאיב לי ככה. אבל זה עבר ועכשיו הכל בסדר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'את יודעת? פעם ראשונה שאני נפגעת עד עמקי נשמתי'
את יודעת? פעם ראשונה שאני נפגעת עד עמקי נשמתי
28/10/2010 | 10:45
11
3
ממשהו שכותבים לי בפורום. אני קוראת שוב ושוב וממש נדהמת ממה שכתבת ובמיוחד בכותרת.
אני לא מתכוונת לנטור לך טינה או משהו, זה מה שאת חושבת וזאת זכותך. זה סיכון שאני לוקחת כשאני מפרסמת משהו מעשה ידיי במקום ציבורי.
חבל לי כל כך. הלוואי שלא הייתי רואה את זה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-''
28/10/2010 | 11:07
2
2
אל תפגעי!
אני בטוחה שלבייבי לי  לא הייתה שום כוונה לפגוע בך בשום צורה וזה נכתב אך ורק בגלל מה שהיא חוותה עם פמפרס..
נכון שזה נכתב בצורה לא הכי יפה אבל אני בטוחה שזה לא מכוונה לפגוע
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם לא בכוונה זה עדיין פוגע'
גם לא בכוונה זה עדיין פוגע
28/10/2010 | 11:17
1
2
גם אני חושבת (ומקווה) שזה לא היה בכוונה. מה לעשות, זה לא משנה הרבה את השורה התחתונה (או העליונה במקרה הזה). רק היא תוכל להגיד למה היא החליטה לכתוב תגובה כזאת ועוד על האיור.
בכל מקרה, אל תדאגי, יעבור קצת זמן ואני ארגע ואעבור הלאה.
קורה...

ו... כבר אמרתי לך תודה היום?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-' טוב, אז גם פה- '
טוב, אז גם פה-
28/10/2010 | 12:04
7
2
(מקווה ששמתי אייקון מתאים כי אין לי אייקונים בעבודה)

מצטערת, לא לעניין.

הקומיקס מדהים ואת כישרונית בטירוף, אני בטוחה שאת יודעת את זה.

התגובה לא הייתה קשורה לזה בכלל וכבר הקלקתי לך.

הלוואי שתזכי.

שוב- מצטערת!!!!!!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ד"א.... אני משתמשת בפמפרס'
ד"א.... אני משתמשת בפמפרס
28/10/2010 | 12:39
6
מההתחלה.
יש לי חבילה שלדעתי גרמה לכוויות, אחת מבין אולי עשרות חבילות שהשתמשתי מכל המידות (אנחנו כבר במידה 5). שמתי אותה בצד - שלחתי לבדיקה - לא מצאו כלום אבל כנראה לקטנה שלי זה עשה רע.

בכל מקרה גם אם קורה כזה מקרה זה לא מחייב שצריך לשלול את החיתולים - יש מקרים בכל החברות של החיתולים
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אצלנו נגרמה כוויה מחיתול של האגיס'
אצלנו נגרמה כוויה מחיתול של האגיס
28/10/2010 | 13:35
5
11
באותה תקופה השתמשנו גם בחיתולים וגם במגבונים של האגיס. אין לי מושג מה מהם גרם לכוויה...
רק המשחה של וולדה עזרה.
אם היה אירוע דומה להאגיס, גם אני לא הייתי הולכת אליו (אבל כמובן שאין לי בעיה עם מי שכן משתמשת ומרוצה).
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'האגיס האלה לא עושים שום אירוע'
האגיס האלה לא עושים שום אירוע
28/10/2010 | 13:45
בקושי דוגמית בזה של הסופר פארם נתנו איזה 10 טיטולים...
חבל..אני הייתי שמחה לאירוע של האגיס חחח
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'יודעת מה? הם לקחו'
יודעת מה? הם לקחו
28/10/2010 | 13:50
3
1
דגימה מהחיתולים ובדקו אותם (לטענתם) שלחו לי 3 חבילות חיתולים במקום וקופון לאבקת כביסה (מה הקשר? בירה נשר!) והיחס היה מעולה.... ובאמת זה לא חזר על עצמו

לאירועים אני לא הולכת בלי קשר
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'איך נראית הכוויה המדוברת...????'
איך נראית הכוויה המדוברת...????
29/10/2010 | 04:14
2
עכשיו פתאום נופל לי האסימון..היתה לפיצית אדמומיות באזור החיתול והעור שלה נעשה קשה ועבה יותר בחלקים האדומים, חשבתי שזה האטופיק דרמטיטיס שלה (שדיי עבר בשאר הגוף) וקניתי את המשחה שמרחנו לה בזמנו (אדרמה) וכעת זו המשחה שלנו לטוסיק (באמת עזרה). אבל עכשיו כשאני חשבת על זה יש מצב שאלו היו כויות ולא האטופיק

איך נראות הכויות האלו ?

אגב - משתמשים בפמפרס פרמיום.

תודה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שמעי,'
שמעי,
28/10/2010 | 11:05
13
1
את יודעת שלי הייתה בדיוק אותה חוויה ואכזבה כמוך מפמפרס ולא הייתי שמה אותם על יהונתן בשום מחיר...
אבל יש אנשים שהטיטול באמת טוב להם והם מאוד מרוצים ממנו אז למה לא?
זאת אחלה הזדמנות בדיוק בשביל אותם האנשים שבאמת מרוצים ממנו לזכות בטיטולים ואני חושבת לצורך העניין שבקטע הזה פמפרס שיחקו אותה, האגיס בחיים לא עושים כזה דבר וחבל!

מעבר לזה שנראה לי שהכותרת שלך קצת תוקפת את האנשים הלא נכונים... אם יש לך טענות לפמפרס אין צורך לכתוב דברים כאלה למשתמשים בפמפרס...במיוחד שסכ"ה לא עושים שום דבר רע..כותבים מה שהם עצמם חווים ואת דעתם... ועוד בצורה יצירתית ומיוחדת שאני מאוד אהבתי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'צודקת ב- 100%.'
צודקת ב- 100%.
28/10/2010 | 12:00
11
הולכת להתנצל,

וכבר הקלקתי ....
למרות שאני לא מבינה גדולה אבל זה קישר אותי לאותה הודעה אז לא יודעת בכלל אם זה הקישור הנכון....
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'חח נראה לי ההקלקה וההגעה להודעה'
חח נראה לי ההקלקה וההגעה להודעה
28/10/2010 | 13:47
10
זה מה שנספר..איכשהו..נסתרות דרכי האנטרנט..

ואני שמחה שהכל בסדר איתכן עכשיו...ויאללה, אולי אני ואת נשכנע את האגיס לעשות אירוע למעריצי האגיס חחחח
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לצערי ממש לא.... אני דווקא עם פמפרס אבל הכחול'
לצערי ממש לא.... אני דווקא עם פמפרס אבל הכחול
28/10/2010 | 14:39
9
אני אנטי הלבן!

להאגיס אני לא מתחברת כי הם יותר עבים ומגושמים, והסוגר שלהם גדול וגס.....

יאלה, שייגמל כבר, שונאת את הטיטול הזה....
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'האמת שלא ניסיתי אפילו את הכחול'
האמת שלא ניסיתי אפילו את הכחול
28/10/2010 | 15:14
8
אחרי מה שהלבן עשה לו...למרות שהם שלחו לי דוגמיות של הכחול נתתי אותם מתנה...

ויאללה ..רק עוד שנה לא? מתי נגמלים בכלל?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'וואו כל הכבוד לכם'
וואו כל הכבוד לכם
29/10/2010 | 00:48
6
1
לי אין אומץ בכלל להתחיל עם זה האמת..נראה לי מסובך לרוץ כל הזמן לאסלה, מה גם שהוא בגן הרבה זמן אז שם בטוח אף אחד לא יתעסק עם זה בגיל שלו

ולגבי טיטולים אקולוגיים, התעניינתי בזה אבל לא מצאתי אף אחד שמביא לנהריה בזמנו וויתרתי..
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'חיתול אקולוגי לא מכיל כל מיני חומרים שעלולים'
חיתול אקולוגי לא מכיל כל מיני חומרים שעלולים
29/10/2010 | 14:06
3
1
לעשות כוויות - זה היתרון העיקרי שלהם לטוסיקים רגישים.

לגבי הפגום - ככל הידוע לי זה הסוג של קיבוץ עמיר. אלו שמשווקים בארץ הם סוג ב' ולעיתים יש להם כל מיני דפקטים - בעיקר בסגירה של החיתול. זה לא בנוי עם פס דבק כמו בחיתולים הרגילים ולא תמיד תופס טוב. אבל הבנתי שהמשווקים תמיד מחליפים כל חיתול פגום כך שלא מפסידים מהסיפור הזה.

הסוג השני - במבו, משווק בארץ מייבוא מדנמרק, סוג א', ואין לו דפקטים כאלה. וגם ההדבקה שלו עובדת בדיוק כמו בחיתולים הרגילים. אין כאן סיכוי לפגומים יותר ממה שיש עם האגיס.

אני למען האמת הייתי מוכנה להתעסקות עם הבלאגן של החיתולים של עמיר (משווקים ישירים שצריך לקבוע איתם, סוג ב', סיכוי לפגומים, התעסקות עם החלפות) בגלל שהם זולים יותר והאמת שהם נראים לי עשויים בצורה שמתכלה מהר יותר מחיתולי במבו. אבל בנזוגי לא רוצה והכמה חיתולים עם הסגירה הפגומה שקיבלנו עיצבנו אותו והוא אמר שהוא מעדיף את במבו כי אין שם את הבעיות האלה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'חייבת להגיד, כל הכבוד לך'
חייבת להגיד, כל הכבוד לך
29/10/2010 | 15:34
2
אני מעריצה אנשים שלא משתמשים במוצרים שנוסו על בעלי חיים. הלוואי שהייתי מספיק חזקה ופחות עצלנית להיות ככה, אבל אני פשוט קונה. זה מזכיר לי שפעם אחרי שקראתי את "NO LOGO" של נעמי קליין (מומלץ!!! במיוחד למעצבים גרפיים, אני בטוחה שקראת ואם לא אז חובה!!!) הייתי נורא מושפעת ונסערת מהספר והפסקתי ללכת למקדונלדס והחרמתי את נייק והכל, עד שהיה בא לי מקדונלדס והלכתי. אני פשוט חסרת עמוד שדרה בדברים האלה. מוריד את הכובע בפנייך, אחותי!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם אני כמוך '
גם אני כמוך
29/10/2010 | 15:44
1
לצפיה ב-'לא צריך להגזים'
לא צריך להגזים
29/10/2010 | 17:47
אני משתדלת בנושא הזה, אבל מודה שלא בודקת לפרטי פרטים כל מוצר שאני קונה. משתדלת בגדול לא לקנות מחברות שאני יודעת בפירוש שעושות ניסויים (כמו פרוקטר אנד גמבל) אבל לפעמים יש מוצרים של חברות בת שלא תמיד אני יודעת על הקשר ביניהן. מי שרציני בענין בודק כל דבר ויודע בדיוק גם מה הן חברות הבת. אני מודה שאני בטח נופלת בזה לפעמים.
בטח שקראתי את No Logo אבל לא ממש החרמתי אף פעם את מקדונלדס. אני משתדלת שלא לאכול שם, וזה גם לא קשה כי ההמבורגר שלהם הוא גרוע בעיני. אבל מודה שלפעמים קשה לי לעמוד בפני הפוטטוס...

בכל אופן, במקרה של החיתולים זה לא היה סיפור כי יש תחליף לא פחות טוב לפמפרס מחברה שלא עושה ניסויים. וברגע שהבנתי שגם האקולוגיים זה לא כזה סיפור ולא הרבה יותר יקר (החיתולים של עמיר אפילו ממש באותו מחיר או זולים יותר) אז היה לי ברור שזה עוד צעד קטן שניתן לעשות - אז למה לא?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ואני רוצה להוסיף...'
ואני רוצה להוסיף...
28/10/2010 | 12:03
בתור מישהי שגם השתתפה באירוע של פמפרס וכתבה את חוות דעתה,
שלא קיבלנו שום הנחייה לעניין אופי הביקורת שאנחנו כותבות; גם חוות דעת שלילית מקבלת במה - באותה המידה - ומשתתפת בתחרות.
התחרות היא הרי של מס' ההקלקות, ולכן היא אמורה להיות מעניינת לקריאה, ואין כל חשיבות לכיוון שלה.

לכן ממש אין מה לבוא בטענות לכותבים, ובטח שלא לרמוז על הטייה לטובת הפרס
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'סחטיין עליך'
סחטיין עליך
28/10/2010 | 08:35
לצפיה ב-'מעולה את!!'
מעולה את!!
28/10/2010 | 12:25
1
למרות שאני לא אוהבת במיוחד את מה שפמפרס עושים ואת דרכי השיווק הללו, אני חייבת להוריד את הכובע בפני הקומיקס המקסים שלך!! כשרונית כבר אמרנו?

איפה מקליקים בשבילך? אמנם אני קצת אנטי התחרות הזו אבל ברור שאם למישהי מגיע לזכות זו את!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פשששש.... תודה!'
פשששש.... תודה!
28/10/2010 | 13:57
טוב, עד עכשיו לא ממש נכנסתי לזה אבל אני מרגישה שכנראה זה מתבקש לפתוח את הנושא קצת... בקטנה.
אני רוצה להגיד את דעתי על אירועי השיווק האלה:
קודם כל, זה דיבר אליי כי אני משתמשת קבועה של המותג הזה. הרגיש לי טבעי ומאוד במקום לנסות מוצר חדש.
אני מבינה לגמרי את האינטרס שיש למשווקים של פמפרס, אני מודעת לרווח שיש להם מזה באמצעות הנסיינים, ואין לי בעיה עם זה. אני הרווחתי יום כיף, וחבילת חיתולים. יש גם פוטנציאל להרוויח הרבה יותר מזה.
הם הרוויחו אמא שמנסה את המוצר שלהם וכותבת את חוות הדעת שלה במקום ציבורי, מעלה אותו למודעות של אמהות אחרות- כן, גם מפרסמת אותם, ובחינם (ולמה לא? אם אני מרוצה- אני שמחה לשתף עוד אמהות). לא הייתי חייבת להשקיע ולהוסיף את האיורים, את זה עשיתי מרצוני החופשי.
אני חושבת שזאת דוגמה טובה למצב של Win win situation- כל הצדדים מרוויחים.

לעומת זאת, יש קווים אדומים שלא הייתי עוברת בעד שום מוצר או מתנה:
לא הייתי מפרסמת בציבור צילום של התינוקת שלי, כי אני מאמינה שאין לי זכות להחליט בשבילה כזה דבר.
לא הייתי משקרת או מסלפת או נותנת ביקורת שאיננה אמיתית עבור שום תמורה שהיא.

אני מודעת לזה שלא כולם היו מחליטים כמוני, אני מייצגת אך ורק את הדעה שלי.
ואחרי כל הנאומים הכבדים האלו, תודה על כל המחמאות!!!! ולגבי איך מקליקים- פשוט נכנסים ללינק שבחתימה שלי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מהמם! את ממש מוכשרת '
מהמם! את ממש מוכשרת
28/10/2010 | 12:32
1
לצפיה ב-'אז גם אנחנו ניסינו את הפמפרס החדש'
אז גם אנחנו ניסינו את הפמפרס החדש
26/10/2010 | 18:43
והאמת? מלבד הדקיקות שלו אין משהו משמעותי.
אנחנו משתמשים נלהבים של פמפרס אקטיב/ פרימיום כבר תקופה ארוכה, מרוצים מאוד מיכולת הספיגה המעולה,  ומבחינה זו הטיטול החדש אכן עושה את עבודתו נאמנה- הטוסיק נשאר יבש לחלוטין אחרי לילה שלם.
מן הסתם נשתמש בחיתיול החדש אם המחיר יהיה סביר, ואם לא- נשתמש בפמפרס הישן.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מגבשת קבוצה חברתית בחיפה-דכאון אחרי לידה'
מגבשת קבוצה חברתית בחיפה-דכאון אחרי לידה
26/10/2010 | 17:59
3
היי לכולן,

החלטתי ליזום הקמת קבוצה של נשים שהתמודדו/מתמודדות עם דיכאון אחרי לידה באיזור חיפה/נשר/קריות (כמובן שאם מישהי רוצה להגיע מיותר רחוק גם מוזמנת).
מדגישה כי לא מדובר בקבוצה מקצועית, אלא לתמיכה ועידוד שלנו אחת בשניה וכמובן גם לכיף (אפשר עם הקטנטנים).
בהתאם, המפגשים הם ללא תשלום.

מוזמנות ליצור קשר אם מעניין אתכן, אפשר כמובן גם במסרים.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כל הכבוד על היוזמה!'
כל הכבוד על היוזמה!
28/10/2010 | 12:30
1
בתור אחת שעברה את זה לא ידוע לי על קבוצות אחרות שקיימות וצריך כאלה.
אישית לא הייתי רוצה לחזור לשם ולפתוח את הבור.

בהצלחה
יוזמה מבורכת
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה רבה ובהחלט מבינה אותך ומכבדת.'
תודה רבה ובהחלט מבינה אותך ומכבדת.
29/10/2010 | 07:55
מקווה שאת מרגישה יותר טוב.

אני אנצל את המסר הזה כדי קצת להבהיר על מה חשבתי: משהו כמו 4 פגישות כשכל אחת יכולה לבחור אם לבוא לכולן או רק מה שבא לה. נראה לי שזה יהיה סביב נושא אחר כל פעם, כמו: כוחות, התמודדות עם משפחה מורחבת, הזוגיות שמשתנה ועוד.
המפגשים יהיו כאמור בחיפה.  
מוזמנות ליצור איתי קשר במסרים.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-' שלחתי לך '
שלחתי לך
29/10/2010 | 02:15
1
לצפיה ב-'צלמ\ת תינוקות '
צלמ\ת תינוקות
26/10/2010 | 23:52
7
יש המלצה לצלם או צלמת לצילומי תינוקות\משפחה מאזור המרכז (במחיר סביר) ?

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'רשמתי לך '
רשמתי לך
28/10/2010 | 11:57
1
1
לצפיה ב-'אפשר גם? '
אפשר גם?
28/10/2010 | 12:28
לצפיה ב-' מה זה "מחיר סביר" לצילומי תינוקות?'
מה זה "מחיר סביר" לצילומי תינוקות?
28/10/2010 | 13:25
4
2
לצפיה ב-'תלוי אבל'
תלוי אבל
28/10/2010 | 17:12
3
שאלה טובה כי שאלתי 2 והיו הבדלים גדולים..
אבל בשביל לתת לך תשובה מתחת ל300

יש לך הצעה ?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לא ממש'
לא ממש
28/10/2010 | 17:37
2
300 זה מחיר מאוד נמוך לזמן העבודה שמושקע בדבר כזה.
צלם שיש לו סטודיו לא ייקח סכומים כאלו, עד כמה שידוע לי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'למה שאלת ? '
למה שאלת ?
28/10/2010 | 17:50
1
את מהתחום ?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לא, בעלי '
לא, בעלי
28/10/2010 | 18:10
1
לצפיה ב-'מחיים את השפה העברית ב-'
מחיים את השפה העברית ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
28/10/2010 | 12:25

בואו להיות מחיי השפה העברית!
פורום תרבות עברית מזמין אתכם לתחרות שכולה פרשנות יצירתית למילים בשפה העברית.
הקליקו, השתתפו ואולי תזכו בספר "יופי של עברית" מאת אבשלום קור:
הורים לתינוקות >>

הודעות אחרונות

12:40 | 12.05.19 11111111111113
14:05 | 06.05.19 אמילי97
19:00 | 19.03.19 לי ולך יועצת שינה
04:26 | 08.03.19 אישהקטנהגדולה
16:49 | 06.03.19 Nessa12
09:02 | 04.03.19 אני 59 מראשון
10:15 | 26.02.19 פיצי ופיצית
01:01 | 25.02.19 מיטל בר אילן

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ