לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4558545,585 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לתינוקות

נולד.ה לכם תינוק.ת חדש.ה? 
זה המקום בשבילכם!!
אנחנו כאן כדי לדבר על כל מה שמעניין הורים לתינוקות: 
חיתולים, משחות, הנקות, תמ"ל, שינה (או חוסר בשינה), גזים, טעימות, בכי, איך להיות הורים ולהישאר בני אדם... 
מקבלים באהבה ובלי ביקורת את כל השאלות וכל הקיטורים, ומנסים ביחד ללמוד מנסיון, להתמודד עם בעיות, להחליף חוויות וגם להשוויץ קצת בגוזלים שלנו ... 

מנהלת הפורום: פיצי ופיצית היא אמא לתאומים, יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

נולד.ה לכם תינוק.ת חדש.ה? 
זה המקום בשבילכם!!
אנחנו כאן כדי לדבר על כל מה שמעניין הורים לתינוקות: 
חיתולים, משחות, הנקות, תמ"ל, שינה (או חוסר בשינה), גזים, טעימות, בכי, איך להיות הורים ולהישאר בני אדם... 
מקבלים באהבה ובלי ביקורת את כל השאלות וכל הקיטורים, ומנסים ביחד ללמוד מנסיון, להתמודד עם בעיות, להחליף חוויות וגם להשוויץ קצת בגוזלים שלנו ... 

מנהלת הפורום: פיצי ופיצית היא אמא לתאומים, יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים

לצפיה ב-' שרשור פמפרס חדש '
שרשור פמפרס חדש
20/02/2010 | 10:48
129
11
אז מה היה לנו עם פמפרס?
קיבלתי את החבילה במשלוח עד הבית שזה היה כיף כמעט כמו המשלוח מנות
המידה שביקשתי זה 3 ולצערי לא היו דמויות של רחוב סומסום אלא דמויות שזכורות לי מימי הניו בורן וזה קצת ביאס אותי- הפילפילונים והגירפות.. חיכיתי לאלמו וחבריו
לשמחתי הטיטול לא היה מסריח מידי מסוג של בישום, כמו של הפמפרס אקטיב- ששם פשוט מבאס, לא יודעים אם הוא עשה משהו או לא, פשוט תמיד יש ריח מזעזע ונוראי של כאילו בושם.
החיתולים החדשים נוסו בעיקר בלילות והם אכן סופגים יפה, לטוסיק המתוק של הבוביק לא נראה שינוי לרעה שזה אחלה
סך הכל הדעה שלי על הטיטול היא הבאסה היחידה שלי עם פמפרס זה שהם עושים ניסויים בבעלי חיים[!!!] לכן אם אזכה אני לא סגורה מה אני אעשה עם החיתולים, יש סיכוי גדול מאוד שאני אתרום אותם לגן תקשורתי שבו אני עובדת- כדי שהרווח יהיה לילדים ולהורים.
אני ממליצה על babyoct09
שיהיה לנו ולכולן בהצלחה בתחרות ואני מקווה שכולן ינהגו בצורה מכובדת כי קצת ביאס אותי איך שבנות אחרות "רימו" כדי שיכנסו לקישורים שלהן

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אז למה בורח השתן מהפמפרס ?'
אז למה בורח השתן מהפמפרס ?
20/02/2010 | 11:09
11
6
התאכזבתי בילדה הגדולה זה לא קרה לי .
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני מסכימה עם ההשערה שיצא להם'
אני מסכימה עם ההשערה שיצא להם
20/02/2010 | 11:28
8
4
קו ייצור דפוק.

יכול להסביר הרבה בעיות שבנות כאן מתלוננות עליהן.

שתן לא תמיד ברח מהחיתולים האלה (לא פמפרס ולא האגיס).  מה שכן תמיד היה שם זה כלור (הסיבה, לפחות אצלנו, לאדמומיות על הטוסיק). לא נראה לי שהם ישנו את זה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-' שונצו אני חייבת מילה\שתיים מקווה שאני '
שונצו אני חייבת מילה\שתיים מקווה שאני
20/02/2010 | 20:31
7
3
לא מעליבה... אני לא יודעת מי עשה לך את האתר אבל הוא ממש לא טוב בעיני... אני לא מבינה בבנית אתרים וזה לא התחום שלי אבל זה נורא שאין לך לינק מסודר בצד העמוד לרשימת כל המוצרים שנמכרים עם מחירים. ניסיתי לשווא במשך עשרים דקות עכשיו למצוא את המשטחי החתלה האקולוגים שמישהי כתבה עליהם פה ואחרי שלא מצאתי בשום קטגוריה באתר, נואשתי וויתרתי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הי קריסטל, את לא מעליבה בכלל, אני תמיד'
הי קריסטל, את לא מעליבה בכלל, אני תמיד
20/02/2010 | 20:51
2
1
שמחה לקבל משוב על האתר.

אנחנו (בנזוגי לחיים ולעסק ואני) בנינו את האתר בעצמנו, באמצעות הממשק של חברת לייב סיטי אם את מכירה.
לא הממשק הכי יעיל בעולם, וברגע שיגמר החוזה שלנו איתם אנחנו לוקחים את הדומיין שלנו ועפים משם כל עוד נפשנו בנו.

בכל אופן, האתר שלנו בנוי כך שהמוצרים למעשה נמצאים בחנות עצמה- בדף המרכזי, לא בתפריטי הצד.

כך למשל משטחי ההחתלה הנ"ל נמצאים תחת קטגורית "משטחי ספיגה" (וזה קטגוריה שאת רואה איך שאת נכנסת לאתר, אין צורך לחפש). ושימי לב- בדף הבית עצמו יש בקטגוריה הנ"ל תמונה של משטחי ההחתלה עצמם.

אגב, תמיד, כשאת מחפשת משהו ולא מוצאת בכוחות עצמך, את יכולה להיעזר במנוע החיפוש הפנימי של האתר.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'היי שונצו, בקשר לאתר שלך'
היי שונצו, בקשר לאתר שלך
21/02/2010 | 13:09
1
גם אני בניתי את האתר שלי דרך לייבסיטי, ואני מרוצה מאוד, מה שכן את צריכה רקע בעיצוב כדי לבנות נכון את האתר,
אני גרפיקאית לכן בעיצוב אני מבינה, ואת האתר בניתי דרך התוכנה שלהם וזה יצא ממש טוב, ואני מקבלת המון מחמאות עליו.
הנה לינק לאתר שלי http://www.sagit-costa.com/

אם האתר מסודר נכון, אז אין בעיה.

הבעיה היחידה שלי איתם זה סוג הפונט שיש להם.

לגבי מחירים את יכולה להכניס מחירים, ואם את לא מבינה משהו את יכולה לשאול שם בצ'אט און ליין, אני נעזרת בו כשמשהו לא מסתדר לי.

בהצלחה
שגית
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'בן הזוג שלי טוב עם גרפיקה'
בן הזוג שלי טוב עם גרפיקה
21/02/2010 | 18:49
1
הוא לא גרפיקאי במקצועו אבל אבל עשה עבודות מקצועיות עבור חברות שונות.

אני לא כל כך מבינה למה את מתכוונת "מסודר נכון".

בכל אופן- בן זוגי הוא אדם מאוד סבלן.  והחבר'ס בלייב סיטי פשוט הצליחו לשגע אותו כבר.
זה לא שאי אפשר להוסיף מה שאנחנו רוצים- אפשר. אבל זה עולה ים כסף שאין לנו כרגע, וזה דורש טיפת גמישות בנהלים שלהם, והם לא גמישים.  ביקשנו שיעשו משהו עבורנו, אמרנו שאנחנו מוכנים לשלם על זה, והתשובה הייתה- נחשוב על זה.

מה ז"א לגבי מחירים? לא רשמתי באף מקום שיש לי בעיה להזין מחירים.

ולגבי הצ'אט שלהם- יותר טוב שלא אגיב. חבורת דפ"רים....  
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אפשר לישאול למה צריך משטח החתלה '
אפשר לישאול למה צריך משטח החתלה
21/02/2010 | 20:57
3
2
אקולוגי חד פעמי? אנחנו במסגרת החבילות לידה של ניו פארם וכאלה קיבלנו משטח ח"פ של האגיס ועד היום משמש אותי אותו אחד, למה בעצם צריך לזרוק את זה?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'וואלה, אז שלנו עוד לא התלכלך =)'
וואלה, אז שלנו עוד לא התלכלך =)
21/02/2010 | 21:44
1
והפעם היחידה שהחלפתי במשטח המתקפל הזה קודם העברתי מגבון אלכוהול =)
טוב נו. בכלל רוב הזמו אני מחתלת בעגלה/ספות בבית קפה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם אני מעבירה מגבון לחיטוי משטחים ובכל זאת זה'
גם אני מעבירה מגבון לחיטוי משטחים ובכל זאת זה
22/02/2010 | 08:18
2
די מגעיל אותי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם אני התאכזבתי מהישן'
גם אני התאכזבתי מהישן
22/02/2010 | 19:58
1
אבל פמפרס החדש עשה פלאות לשלישיה שלי!

בבקשה עיזרו לנו לזכות בטיטולים לשנה.רק להכנס ללינק וכמה שיותר

מי כמוכם יודע איזה נטל זה טיטולים לילד אחד אז לשלישייה זה יעזור לי המון.

פורים שמח

הורים לתינוקות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ניאותה לגלות - גילוי נאות '
ניאותה לגלות - גילוי נאות
24/02/2010 | 14:50
1
אם בענייני הפמפרס החדשים עסקינן...
אז ככה, לא הוזמנתי לארוע ההשקה של פמפרס לחיתול החדש, אך לשמחתי איכשהו נמניתי על אלו שזכו להתנסות בו בין הראשונות. אמא שלי תמיד אמרה לי ש"סוס שמקבלים במתנה לא בודקים לו את השיניים", אך מאחר ומטרת כל העסק היא בכ"ז לחוות דעה, להלן חוות-דעתי האישית, הכנה והבלתי משוחדת
אז מסתבר שהחיתול החדש והמשודרג - "פמפרס פרימיום" מחליף את סדרת ה"אקטיב פיט" המוצלחת של פמפרס, האחרון ככל הנראה יוצא מהמגוון. יש להניח שגם בחברה המתחרה (האגיס) לא יישארו אדישים - שמתי לב לאחרונה שגם חיתול הפריפיום שלהם (האגיס סופרים - Supreme) הורד לאחרונה מהמדפים.
ולעניין
מבדיקה אישית - אין הבדל במוצר עצמו, נקודה
חוץ מהאריזה החיצונית, לא נראה לי שמדובר בשיפורים טכנולוגיים כלשהם, לא במרקם, לא בגזרה, לא בחומרי הגלם, ולא בכושר הספיגה (ואפילו לא בציורים). כמשתמשת קבועה בחיתולי האקטיב-פיט ללילה, חייבת להודות שבאמת לא מצאתי שום יתרון יחסי, או מוחלט, בין הגירסה החדשה של סדרת האקטיב-פיט לבין הגירסה החדשה ("a.k.a "Premium),
ואדרבא, כל שכן מצאתי היה דווקא הבדל בכמות החיתולים בכל אריזה
שימו :
כמות חיתולים במידה 1 הקודמת (סדרת ניובורן הצהובה): 27, ובסדרת הפרימיום קר תמצאו באריזה 33.
כמות חיתולים במידה 2 הקודמת (סדרת ניובורן הצהובה): 62, ובסדרת הפרימיום קר תמצאו באריזה 32 (או 72 בחבילה גדולה, אם תשווק כאן)
כמות חיתולים במידה 3 הקודמת (אקטיב פיט-הסגולה): 60, ובסדרת הפרימיום קר תמצאו באריזה את אותה כמות- 60.
כמות חיתולים במידה 4 הקודמת (אקטיב פיט-הסגולה): 58, ובסדרת הפרימיום קר תמצאו באריזה 52.
כמות חיתולים במידה +4 הקודמת (אקטיב פיט-הסגולה): 48, ובסדרת הפרימיום קר אין כבר את המידה הזו כלל.
כמות חיתולים במידה 5 הקודמת (אקטיב פיט-הסגולה): 46, ובסדרת הפרימיום קר תמצאו באריזה 44.
בקיצור, יש מצב שפמפרס השקיעו באריזה החיצונית, ע"ח כמות החיתולים בכל אריזה
אנחנו בכל אופן ככל הנראה נישאר נאמנים לפמפרס ומשתמשים בחיתול הזה על הקטנה מגיל 0, בגלל שלטעמנו זהו החיתול עם המיימדים הכי "שפויים" שקיים לדעתנו (המתחרה פשוט נראה לנו כמו כרית עבה וכבדה במיוחד אחרי שהוא מתמלא כהוגן) ואם המחיר של החיתול החדש ישאר בטווח של החיתול בגרסתו הקודמת, נראה לי שאנחנו ממשיכים עם פמפרס עד הגמילה...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני לא מתכוונת להתחיל פה דיון'
אני לא מתכוונת להתחיל פה דיון
20/02/2010 | 11:10
37
אבל לגבי ניסוי הטיטולים על בעלי חיים - עדיף לדעתי עליהם ולא על ישר על הטוסיק של הילד שלך.
אותו כנ"ל לגבי תרופות שאת נותנת לילד להורדת חום או טיפול בפריחה וחיסונים ועוד ועוד ועוד. הכל נוסה על בעלי חיים. וטוב שלא עלינו ישר.
זו דעתי בלבד.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אז למה את כותבת כזו פצצה אם את *לא*'
אז למה את כותבת כזו פצצה אם את *לא*
20/02/2010 | 11:24
2
1
רוצה להתחיל דיון?

מקבלת את דעתך שעדיף שלא ינוסו דברים מפחידים עלינו, אבל תחשבי על זה-

את מעדיפה שזה ינוסה על בע"ח?
א. מה עשו לך רע הארנבות?

ב. מה זה עוזר לך שזה מנוסה על ארנבות? זה לא אומר כלום לגבי אופן ההשפעה על בני אדם- הגוף של בע"ח מגיב שונה מהגוף האנושי ולכן הניסויים על בע"ח הם חסרי טעם וחסרי תועלת. ומזיקים לבע"ח. לא חבל?

אני לא זוכרת כרגע בדיוק מה, אבל יש דרכים יותר הומניות לבדוק את המוצרים האלה.   זוכרת שקראתי על זה.

נכון שלא כדאי לעשות ניסויים על הטוסיק של הילד- לא כדאי להפגיש אותו עם כל מיני כימיקלים שלכי תדעי מה הם יעשו לעור שלו.

עם זה אני לגמרי מסכימה.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני עוברת ברגע שיסתיימו החיתולים שלנו '
אני עוברת ברגע שיסתיימו החיתולים שלנו
20/02/2010 | 17:17
1
לאקולוגים של עמיר.
ולגבי הניסויים בבע"ח קודם שיראו מה עושים להם ואז אולי יבינו כמה אנחנו מבצעים שואה לחיות ואני אפילו לא מדברת על מוצרי קוסמטיקה שזה בכלל מזעזע ומיותר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'זה שלבים שחייבים בפיתוח תרופה'
זה שלבים שחייבים בפיתוח תרופה
22/02/2010 | 22:59
מי שאומר לך אחרת, לא מבין כלום במדע.
את מוזמנת להביא את מה שקראת ואני אסתור לך את השטויות שיהיה רשום שם וגם אני בטוחה שזה יהיה ממקור כדוגמת יוטיוב וחבריו ולא מקור מהיימן כמו מאמר מדעי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'בעלי חיים לא נבראו ע"מ שיבצעו בהם ניסויים מה '
בעלי חיים לא נבראו ע"מ שיבצעו בהם ניסויים מה
20/02/2010 | 17:43
18
גם שהם לא אינדקציה לבני אדם.
צריך לשים סוף להתעללות הזו וחבל שיש אנשים כמוך שתומכים בנושא.
אולי כדאי שתראי כמה סרטים בנושא ואז בטוח תשני את דעתך.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אז את מעדיפה שילדה שלך תקבל תרופות/ חיסונים'
אז את מעדיפה שילדה שלך תקבל תרופות/ חיסונים
20/02/2010 | 18:28
10
שלא נוסו על בעלי חיים והיא תהיה "שפן ניסיונות"?
לא מדברת פה על מוצרי תיפוח וכו', אלא על תרופות וחיסונים.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'זה לא כזה שחור ולבן'
זה לא כזה שחור ולבן
20/02/2010 | 18:39
1
כבר מזמן גילו שיש אמצע, יש דרכים אחרות לבדוק דברים.
ולצערנו רוב הניסויים היום הם על מוצרי טיפוח וקוסמטיקה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תאמיני לי שעושים הכל מלהמנע מנסויים אלו'
תאמיני לי שעושים הכל מלהמנע מנסויים אלו
22/02/2010 | 23:03
לגבי "מוצרי טיפוח וקוסמטיקה" מסכימה בהחלט
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כמו שציינתי קודם'
כמו שציינתי קודם
20/02/2010 | 19:30
7
בע"ח אינם אינדקטור לבני אדם. מערכת החיסונית של בעלי חיים והתגובות שלהם לתרופות אחרות משלנו ולכן אין לניסויים האלו שום תועלת עבורנו.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אה ושלחתי לך במסר את הסיכום של התזונה לפי'
אה ושלחתי לך במסר את הסיכום של התזונה לפי
20/02/2010 | 20:12
1
הרפואה הסינית
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שוב תודה '
שוב תודה
21/02/2010 | 20:50
לצפיה ב-'באותה מידה, ניתן לרשום שתנאי מעבדה הם "אינם '
באותה מידה, ניתן לרשום שתנאי מעבדה הם "אינם
22/02/2010 | 23:08
3
אינדקטור לבני אדם", אז תעזבי את פיתוח המעבדה וישר תתחילי על בני אדם.
בע"ח בהחלט אינדקטור לבני אדם, אך הוא לא אינדקטור מושלם ונדרש לעשות עליו שינויים.
חבל לרשום דברים מבלי שקראת עליהם חומר מדעי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'היום יש חלופות נאות לבדיקות מעבדה שאינן '
היום יש חלופות נאות לבדיקות מעבדה שאינן
23/02/2010 | 08:21
2
מצריכות ניסויים על בעלי חיים . ובכלל מי נתן לנו את הזכות לפגוע ככה ביצורים חסרי אונים שלא יכולים להגן על עצמם.
וזה בדיוק העניין שיש דמיון אבל זה רחוק מלהיות מושלם בע"ח מגיבים שונה מאיתנו לתרופות ומינונים ,את תנני לילד שלך תרופה שלא בטוחה ב 100% לבני אדם ?!
אולי כדאי שאת תקראי קצת חומר בנושא שלחת לי לינק לאתר אנונימוס אולי זה יאיר את עינייך.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'קראתי ורשמתי לך מענה'
קראתי ורשמתי לך מענה
23/02/2010 | 14:02
1
אני מניחה שאת גם צמחונית או טבעונית.

אין מה לעשות, אנחנו בהשרדות תמידית וחייבים לעשות ניסויים בבע"ח, אך בצורה יותר מושכלת.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אכן צמחונית אדוקה וחבל שאני לא יכולה לוותר'
אכן צמחונית אדוקה וחבל שאני לא יכולה לוותר
23/02/2010 | 20:02
1
גם על מוצרי חלב ולהיות טבעונית אבל זה דיון אחר לגמרי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני בדיוק'
אני בדיוק
22/02/2010 | 10:31
2
חשבתי על זה הבוקר
כשהוצאתי חיתולים מהאריזה של פמפרס והתחלתי לקרא קצת על האריזה שהם בעצם שייכים לקוצרן שעושה ניסויים על בעה"ח האמת שאני מאוד מאוכזבת.... ולא אקנה יותר פמפרס

מזמן רציתי לעבוא לאקולוגיים מסיבות אחרות... גם כי גם ככה אנחנו משתמשים בהרבה מוצרים אקולוגיים בבית אבל אנחנו גרים במקום שקשה להגיע למוצרים אלו אז איכשהו תמיד המחשבה על החיתולים האקולוגיים הסתימו על המדף בסופר פארם כי זה יותר קרוב ונוח... אבל לא עוד
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני תמיד מסתכלת למי שיך המותג '
אני תמיד מסתכלת למי שיך המותג
22/02/2010 | 12:04
1
היות ויש המון מוצרים תחת הקונצרן המדובר ,אפילו מזון לבע"ח (כמה אבסורד).
אגב הוא לא היחיד אם מעניין אותך אז יש רשימה של חברות שעושות ולא עושות ניסויים .
אבל הכי פשוט זה לחפש על המוצר ציור של ארנבון באקולוגיים יש ציור של תלתן.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/02/2010 | 13:18
אני מכירה ויודעת אבל איכשהו על החיתולים דילגתי

טנקס אניווי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'וסרטים זה ה"מקור" מבחינתך?'
וסרטים זה ה"מקור" מבחינתך?
22/02/2010 | 23:00
3
לצפיה ב-'הסרטים שיש בנושא '
הסרטים שיש בנושא
23/02/2010 | 08:03
2
ממחישים הכי טוב מה קורה בתעשייה הזו .
מדובר בסרטים דוקומנטרים. הייתי ממליצה בחום גם לקרא חומר בנושא יש אתר בשם אנונימוס ועוד המון אחרים.
http://www.anonymous.org.il/
מקווה שתקראי ....
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אתר ממש "מדעי"'
אתר ממש "מדעי"
23/02/2010 | 13:55
1
תאמיני לי שאני בתחום ואני יודעת בדיוק מה קורה ואני מודעת לאיפה לא צריך לעשות ואיפה כן.
קיראי את תגובתי לשםמים
הורים לתינוקות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'המדע בחיים לא יפרסם מה שנוגד אתהאינטרסים שלו '
המדע בחיים לא יפרסם מה שנוגד אתהאינטרסים שלו
23/02/2010 | 19:56
מאיזה תחום את מגיעה ?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אין לך מושג מה את אומרת בכלל.'
אין לך מושג מה את אומרת בכלל.
20/02/2010 | 20:48
5
אם את חושבת שלפני שאת שמה את החיתול על הטוסיק של הילד שלך שמים אותו קודם על טוסיק של ארנב - זה לא הולך ככה.

קודם כל, יש הפרדה בין תרופות לבין תכשירים קוסמטיים. אולי גם מבחינה מצפונית, אבל בטח מבחינת אופן הניסוי.

לא מנסים את החיתול עצמו, מנסים את החומרים הכימיים שמוסיפים לו. חומרי הלבנה וכו'.
את החומרים האלה מטפטפים לעיניים של ארנבים, ומחכים לראות באיזה מינון תתפתח דלקת וכמה מהר הדלקת תְאַכֵּל להם את העיניים.
וכדי שהתהליך לא יופרע חס וחלילה, לא נותנים להם לגרד את העיניים שלהם ומחזיקים אותם במעין סד. חלקם שוברים את המפרקת שלהם בנסיון לצאת ממנו ולגעת בעיניים הצורבות שלהם.
מי שלא מאמינה לי, מוזמנת לחפש תמונות.

ואחרי כל זה, איזה בעסה, עדיין יש חיתולים שגורמים אדמומיות ותפרחת.
אז למה היה צריך את זה?
כדי שתהיה לך איזשהי תחושת בטחון מזוייפת ששומרים על הטוסיק של הילדה שלך?
איך לנסח את זה בעדינות - לפמפרס לא אכפת מהתחת של הילדה הפרטית שלך. מעניין אותם רק למכור חיתולים. לכן יש עליהם ציור חמוד ומושקע ים כסף בפרסום שלהם.
כל הבדיקות האלה - כולה סוג של כסת"ח.

אז אם אני כבר קונה חיתולים, יש כאלה שלא ניסו אותם על בעלי חיים, הם סופגים מצויין ועושים הרבה פחות תפרחות מאלה שכן נוסו, כמה מוזר!

טוב שאף אחד לא חשב לנסות את חיתולי הבד וחיתולי הטטרה על בעלי חיים. גם אלו דברים שהעור העדין של התינוקות שלנו נוגע בהם כל הזמן. ואיזה פלא, גם מי שמחתלת בחיתולי בד מספרת על פחות תפרחות ופחות בעיות.

ההתעללות הזאת לגמרי לגמרי מיותרת.
(אבל היי, אין עוד חיתולים עם ציור של רחוב סומסום עליהם!)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ייקס. זה כל מה שיש לי להגיד.'
ייקס. זה כל מה שיש לי להגיד.
20/02/2010 | 20:55
אני רגישה מכדי להסתכל בתמונות של הדברים המזעזעים האלה, הסיפורים לבד עושים לי בחילה .
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'על איזה חיתולים את מדברת ?'
על איזה חיתולים את מדברת ?
21/02/2010 | 13:56
3
"יש כאלה שלא ניסו אותם על בעלי חיים, הם סופגים מצויין ועושים הרבה פחות תפרחות מאלה שכן נוסו"
לפי מה שיצא לי לקרוא (מעט מאוד ) בפורומים הבנתי שהחיתולים השונים דווקה סופגים פחות טוב
אשמח לשמוע על מה מדובר
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הו, ממש לא!'
הו, ממש לא!
21/02/2010 | 17:36
2
במבו והחיתולים של קיבוץ עמיר סופגים מצויין.
לא קרה לי אפילו מקרה אחד של דליפה מבמבו (ולהזכיר, החיתולים האלו משמשים לנו בעיקר ללילה, ובבוקר הם כ-ב-ד-י-ם....).

החיתולים הרב פעמיים סופגים קצת פחות טוב, כי יכולת הספיגה של בד קטנה לעומת יכולת הספיגה של מה ששמים בח"פ.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כמה שעות את מגדירה כלילה?'
כמה שעות את מגדירה כלילה?
22/02/2010 | 23:16
1
כמה עולים במבו והחיתולים של קיבוץ עמיר?
תרשמי גם כמה חיתולים יש בחבילה בכדי שנשקלל במחיר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לילה - שמונה עד שמונה'
לילה - שמונה עד שמונה
23/02/2010 | 07:44
שמיםעליו חיתולילה בשמונה, ואני לא מחליפה עד שאני קמה בבוקר גם אם הילד מתעורר כמה פעמים בלילה. אני רק מניקה קצת וחוזרים לישון.

העלות ומספר החיתולים בחבילה תלויים במשווק ובמידה.
בגדול - זה טיפה פחות משקל לחיתול (לפחות במקומות שאני קונה בהם. אם זה רלוונטי למישהי מאיזור ת"א, שתמסרר אותי או את אמא של תהלולי, שקונה בר"ג).
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לכל המתחסדים'
לכל המתחסדים
21/02/2010 | 10:22
2
1
באמת שלא התכוונתי להתחיל פה דיון. רק כתבתי את דעתי.
אנחנו חיים בעולם שכל מה שסביבנו מנוסה קודם על חיות. כל הקידמה, הניתוחים, החלמה משברים ועוד אינספור דברים מבוצעים קודם כל על בעלי חיים.
יש וועדה שמאשרת או לא מאשרת את הניסויים הספציפיים על חייב זו או אחרת, לפי הצורך - כאשר גם המדען מנסה כמה שיותר פהמנע מפגיעה בחיות. לכן בהתחלה עובדים על תרביות ואח"כ עולים רמה לבעלי חיים יחסית נחותים וכך הלאה.

אבל - אין ברירה, זה לא מתוך רוע או אכזריות - אלא מתוך הבנה שאנחנו רוצים לחיות בעולם הזה, וכדי לעשות זאת אנחנו צריכים אמצעים להחלמה והגנה ממחלות.

כל אחד באמונתו יחיה. אם אתם נגד ניסויים בכלל בבעלי חיים אל תקחו תרופות ואל לתכו לבתי חולים ואל תשתמשו במוצרים היפואלרגניים.

כל אחד והדעה שלו.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כשאת רושמת לכל המתחסדים את ממשיכה את הדיון'
כשאת רושמת לכל המתחסדים את ממשיכה את הדיון
21/02/2010 | 13:44
לשמחתי יש מספיק חברות של תרופות שלא עושים ניסויים וגם בשמים וקוסמטיקה ואני דואגת לבדוק ולרכוש כאלו.
לצערי, מאז שנולד הבן שלי קשה לי להתמיד אבל אני לאט לאט חוזרת לזה ובגדול.
ולמען האמת אני חושבת שאם עוד כמה אנשים היו עם טיפלה מודעות ולא עם הראש באדמה, המצב היה הרבה יותר טוב.
הטענה הגדולה שלי היא שרוב הניסויים ומה שהחיות המסכנות האלו עוברות זה ממש לא עוזר לנו בשיט... ואין קשר בין התגובות שלהן למה שיקרה לנו ובכלל הצורה והדרך הלא אנושיים שמבצעים בהם את זה- זה מה שנורא בכל העניין.
אבל שוב כמו שרשמו לך, למה זה יעניין אותך... את רשמת שאת רק רוצה לחיות בעולם הזה.. ומה איתם? הם לא ? להם מגיע שנרמוס אותם ככה..
אז נכון באמונתי אני דואגת לסביבה ולבעלי החיים וקונה מוצרים אקולוגים לניקיון הבית ובכלל וככה אני גם שומרת על הסביבה וגם עלינו מכל הזבל והרעלים שמכניסים באותם חומרים
אבל אם אני נגד ניסויים וכואב לי על זה אני חושבת שלהביא למודעות את זה- כי המון בנות בכלל לא יודעות על זה.. אולי יעזור [לא לפמפרס אבל לחיות כן]

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לפי התגובות שלי, את בטח רואה שאני לא '
לפי התגובות שלי, את בטח רואה שאני לא
22/02/2010 | 23:34
1
מ"המתחסדים".

אך, יש המון נסויים בבע"ח שמיותרים, במיוחד של הביולוגיים.
דעתי היא שחשוב לעשות נסויים בבע"ח, אך עם מחשבה מרובה ולא לעשות על כל שטות.
הרבה פעמים נסויים בבע"ח נעשים בכדי לקבל גרנטים, כי זה יותר מרשים ובזה אני מסכימה לחלוטין עם מתנגדי הניסויים
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מה שהעין לא רואה - לא כואב ?!'
מה שהעין לא רואה - לא כואב ?!
22/02/2010 | 12:40
5
1
תינוק = זה תינוק ... אפילו במדינת עולם שלישי ------------->

וכאב זה כאב .
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'איזה מותק!'
איזה מותק!
22/02/2010 | 12:42
1
לצפיה ב-'איזה תמונה מרגשת'
איזה תמונה מרגשת
22/02/2010 | 15:06
לצפיה ב-'וואו!'
וואו!
22/02/2010 | 15:09
דווקא במדינות עולם שלישי יש הרבה פחות ניכור. והרבה פחות עיוורון מרצון
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מדהים '
מדהים
22/02/2010 | 21:46
לצפיה ב-'גדול! אני הייתי בוחרת פשוט להקדים את הטעימות '
גדול! אני הייתי בוחרת פשוט להקדים את הטעימות
22/02/2010 | 23:06
אבל כל אחת והשקפתה!
וגם בטח כשהילדה מוצאת גור כלבים האמא אומרת לה עזבי אני עדיין מניקה את הקוף שהבאת הביתה פעם שעברה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'רוצות לראות על מה כולן מדברות ?'
רוצות לראות על מה כולן מדברות ?
20/02/2010 | 11:41
כנסו לקישור שלנו ותוכלו גם לראות את החיתול החדש וגם לעזור לנו לזכות בחיתולים לשנה חינם

http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...

ואם אפשר הקליקו גם כאן :

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'סיפור הפמפרס החדש שלא ניסינו'
סיפור הפמפרס החדש שלא ניסינו
20/02/2010 | 13:41
1
שמעתי על התחרות,
בתור תחרותית ,אמרתי לעצמי שזה במיוחד בשבילי,

מה גם שהמאמית שלי מאז שנולדה אני משתמשת רק עם פמפרס,
התחיל מניו בורן ,ואני ממשיכה עם אקטיב,שמעתי על הסגול ניסיתי ולא ראיתי שינוי ,מבחינתי הוא כמו האקטיב ,
רק יותר יקר,
והאקטיב היה מבחינתי מעולה ונשאר מעולה,
המאמית אוהבת אותו ,והטוסיק הקטן שלה והעדין גם אוהב אותו,
לא בורח,לא מאכזב,ואנחנו איתו נאמנים.!

ואז המליצו עליי מתחתנת הקיץ הנפלאה,ועוד חברה שאיתנו בקבוצה,
ועוד מישהי יקרה שאני ממליצה עלייה,יצרנו קבוצה נפלאה,
והתחלנו במרץ ועדינות להוביל את המהלך שלנו,(מה רע לקבל טיטולים לשנה)

קיבלתי את הפמפרס החדשים כבר לפני שבוע,וההתלהבות קצת ירדה ,
אחת הסיבות אני דווקא אדבר על האריזה עצמה כשראיתי אותה,התאכזבתי
(העיצוב נורא חשוב ,טוב בתור גרפיקאית ומעצבת לשעבר זה דבר שמשפיע),והיא לא עשתה לי את זה,
הצבע הלבן,הכיתוב,והביקורת דווקא של הבנות שהוא דומה לסגול החיתול עצמו-אני לא ראיתי אותו ,כי כמו שאמרתי לא פתחתי את האריזה  אפילו.

החבילה עד היום נשארה סגורה,ותאמת בננות אני לא חושבת שאני אפתח אותה,
כמו שאמרתי ,הנאמנות שלי לפמפרס מוחלטת,אבל כנראה לא להכל ,
רק למוצר שקיים כבר והוא לא חדש האקטיב הכחול

את החבילה אני מתכוונת למסור לחברה שבאמת זקוקה לו וצריכה.
אפילו שזו חבילה אחת זה עוזר,
ואם אני והקבוצה הנפלאה שלי נזכה,זה אומר שגם אני אזכה ב30 חבילות,
אז אני אתחלק עם כולן

כייף להשתתף במשהו שמחבר אותי עם עוד בנות נפלאות,
וזה מה שכייף בזה,ואני עכשיו להפך לוקחת   כעת את התחרות בצורה כייפית בהחלט
ולא כמו בהתחלה.

המומלצת שלי היא meytali3

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'בנות תקראו תצביעו תשפיעו ....'
בנות תקראו תצביעו תשפיעו ....
20/02/2010 | 16:33
לצפיה ב-'פמפרס מול האגיס'
פמפרס מול האגיס
20/02/2010 | 19:09
1
14
אני משתמשת כבר מעל חצי שנה בהאגיס,
בואו תקראו את דעתי על הפמפרס החדש, כנסו ללינק
הורים לתינוקות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'התכוונתי מעל שנתיים וחצי...'
התכוונתי מעל שנתיים וחצי...
20/02/2010 | 19:10
לצפיה ב-'הקליק שלכם יכול לתרום חיתולים'
הקליק שלכם יכול לתרום חיתולים
20/02/2010 | 20:15
אם אני זוכה החיתולים עבורים לתרומה למי שבאמת צריך !
הקליקו על הלינק

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-' מה הבדל בין פמפרס "החדש" לבין "ישן סגול"?'
מה הבדל בין פמפרס "החדש" לבין "ישן סגול"?
20/02/2010 | 20:54
2
1
בעקבות כל השרשורים קניתי היום חבילה של "החדשים".
פתחתי והבנתי שזה בדיוק הסגולים הישנים רק באריזה חדשה. אפילו ציורים על החיתול הם אותם ציורים (לפחות את זה היו משנים )
מי יכול להגיד מה השוני? (אני לאמצאתי)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני חושבת שהם מעט יותר דקים'
אני חושבת שהם מעט יותר דקים
21/02/2010 | 10:25
1
לצפיה ב-'יש הבדל קטן מאוד '
יש הבדל קטן מאוד
21/02/2010 | 13:22
2
את יכולה לקרוא בקישור שלי כי בדיוק על זה רשמתי
כאן
ועל הדרך כמובן לעזור לקבוצה שלנו  לזכות
הורים לתינוקות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'איך מקבלים אותם הביתה עם שליח?'
איך מקבלים אותם הביתה עם שליח?
21/02/2010 | 07:51
לצפיה ב-'הנה חוות הדעת שלי על פמפרס'
הנה חוות הדעת שלי על פמפרס
21/02/2010 | 10:24
2
קישור
הורים לתינוקות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'גם לי יש מומלצות:dididi7 ו-shani shay !!!'
גם לי יש מומלצות:dididi7 ו-shani shay !!!
22/02/2010 | 00:06
1
לצפיה ב-'קופון לפמפרס ב-40 ש"ח!!!'
קופון לפמפרס ב-40 ש"ח!!!
21/02/2010 | 16:48
15
1
היי בנות,אשמח אם תיכנסו לקישור שלי ותעזרו לי בתחרות פמפרס,וברשומה שלי יחכה לכן קופון לרכישת פמפרס (האריזה הירוקה,לא החדש),ב- 40 ש"ח בלבד,בתוקף עד יום ד' 24/02/10 בסופר פארם.
תודה!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'איזה קופון איך קופון?! לכל מי שתקליק לך על '
איזה קופון איך קופון?! לכל מי שתקליק לך על
21/02/2010 | 16:55
2
הרשומה?? אני לא נכנסת לקישור אבל אשמח שתסבירי עם זו עוד דרך לנסות ולזכות בקולות לתחרות
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'יש קופונים בעיתוני סוף השבוע'
יש קופונים בעיתוני סוף השבוע
21/02/2010 | 17:01
ונראה לי שגם באתר של סופר פארם.מדובר בפמפרס הכחול. זה גם פורסם בשרשור מבצעים בשבוע שעבר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פמפרס'
פמפרס
21/02/2010 | 17:01
בדיוק כמו שרשום,מי שתיכנס לרשומה שלי של פמפרס,גם תעזור לי בתחרות וגם מחכה לה ברשומה קופון לפמפרס ב- 40 ש"ח ,היכנסו והיווכחו בעצמכן...יום טוב!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אכן יש קופון ברשומה.'
אכן יש קופון ברשומה.
21/02/2010 | 16:59
1
כמובן שהלינק הוא לינק סופר...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פמפרס'
פמפרס
21/02/2010 | 17:03
רשמתי במפורש שזה יעזור לי בתחרות פמפרס אם תיכנסו,לא הסתרתי זאת...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ומי שרוצה את הקופון מבלי להקליק על הסופר לינק'
ומי שרוצה את הקופון מבלי להקליק על הסופר לינק
21/02/2010 | 17:02
6
מוזמנת לרשום לי מסר עם מייל ואני אשלח לה.... כמו שנרשם הקופון טוב עד ה 26.2.....וזה רק על האקטיב בייבי....
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פמפרס'
פמפרס
21/02/2010 | 17:05
4
אני לא מבינה למה כ"כ חורה לכמה אנשים פה,העובדה שאני  משתתפת בתחרות ומנסה להשיג הקלקות בדרך לגיטימית...מה מפריע לך שאנשים יכנסו ללינק שלי???
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-' גם אני לא אוהבת את הדרך שלך...ותודה לשחר'
גם אני לא אוהבת את הדרך שלך...ותודה לשחר
22/02/2010 | 19:26
3
שמאפשרת לבנות לקבל משהו ככה- בלי אם תעשי X תקבלי Y
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פמפרס'
פמפרס
22/02/2010 | 19:43
2
זו תחרות,ואני עובדת קשה ע"מ להשיג עוד הקלקות  והכל נעשה בשיקוף  וכנות מלאים ,אמרתי במפורש שזו עזרה בתחרות אם תלחצו על הקישור שלי,ובנוסף ציינתי שיש גם קופון ברשומה ע"מ שתהייה לכן עוד סיבה להקליק,אז מי שלא יכולה לפרגן זו בעיה שלה...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מה הקשר פה לפירגון אם את מציעה משהו לאחרות'
מה הקשר פה לפירגון אם את מציעה משהו לאחרות
22/02/2010 | 20:56
1
תני עם כל הלב.. בלי התניות, אחרת זה קצת מוציא את החשק - לי לפחות.
גם אני בתחרות ואני לא מתכננת "לשחד" בנות שיכנסו ללינק שלי ויקבלו הטבות- ובטח לא הטבות שהן יכולות להשיג בעצמן.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פמפרס'
פמפרס
22/02/2010 | 21:10
מה שעשיתי זה לא נקרא לשחד זה נקרא לשווק,וזה ההבדל...כל אחת צריכה לדעת איך לשווק את הבלוג/רשומה שלה,ע"מ להשיג עוד הקלקות,כמובן בצורה חוקית ולגיטימית,את צריכה לגרום לאנשים שיהיה להם כדאי להיכנס לרשומה שלך ולא רק אם הם רוצים לשמוע את חוות דעתך על פמפרס...צריכים להיות יצירתיים,אין מה לעשות,,,ושוב הכל נעשה בשקיפות מלאה אז לא צריכה להיות לאף אחת בעיה עם זה..שיהיה בהצלחה לכל המשתתפות בתחרות.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני רוצה'
אני רוצה
23/02/2010 | 18:44
ואיך אני משתתפת בקבלה את החיתול החדש?
כי אנחנו השתמשנו רק באקטיב פיט ואני לא מצאתי אותו בשום מקום לאחרונה אז....ננסה את החדש
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לכל מי שרוצה מצורף הקופון של הפמפרס ב40 שח'
לכל מי שרוצה מצורף הקופון של הפמפרס ב40 שח
21/02/2010 | 17:54
ויש גם בפנים , קופון של סימילאק אדוונס ב 70 שח (זה עד ה 24 לחודש !!) - מישהי מהפורום שלחה לי למייל , אז תודה למי שזו הייתה ....

ואתם מוזמנים גם ללחוץ אם אתם רוצים על הלינק שלי (בלי קשר לקופון )

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה על הקופונים!'
תודה על הקופונים!
22/02/2010 | 15:22
לצפיה ב-'תודה על הקופונים והבלוג הנפלא!'
תודה על הקופונים והבלוג הנפלא!
22/02/2010 | 15:30
לצפיה ב-'התחרות של פמפרס-מישהי מעוניינת?'
התחרות של פמפרס-מישהי מעוניינת?
21/02/2010 | 18:15
14
3
היי בנות!
אני מחשפת אמא תפוזית להמליץ עליה לתחרות של פמפרס. למי שלא מכירה או יודעת, האמא המומלצת תקבל חבילת פמפרס מתנה ע"י שליח עד הבית. שקית אבקת כביסה וחלוק מגבת מדליק.

במהלך הזמן היא תנסה לעזור לפרסם כמה שיותר לינקים לחוות הדעת ששאר האימהות והיא כתבו בעקבות הנסיון בפמפרס. (מי שאין לה חשק להתאמץ לא יכולה להשתתף)

מי שיהיו לו את הכניסות המרובות ביותר ללינקים יזכה בטיטולים לשנה !!!!!

יש אמא תפוזית שמעוניינת ולא מצאה לה קבוצה להתצטרף אליה??
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'בחשיפה ראשונה'
בחשיפה ראשונה
21/02/2010 | 18:16
לצפיה ב-'הייתי שמחה להצטרף.. אבל משבוע הבא אני'
הייתי שמחה להצטרף.. אבל משבוע הבא אני
21/02/2010 | 18:45
חוזרת לעבודה ולא יהיה לי כל כך זמן .. עד מתי צריך לפרסם את הלינקים?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני אשמח להשתתף... אם אפשר'
אני אשמח להשתתף... אם אפשר
21/02/2010 | 18:47
לצפיה ב-'אני רוצה'
אני רוצה
21/02/2010 | 19:27
לצפיה ב-'או קיי יש לי 2 אמהות להמליץ עליהן אני מקווה '
או קיי יש לי 2 אמהות להמליץ עליהן אני מקווה
22/02/2010 | 00:00
1
שאני רושמת את זה במקום הנכון : dididi7  ו-shani shay בהצלחה!!!  
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אם זה עוד לא מאוחר, אשמח מאוד !!!'
אם זה עוד לא מאוחר, אשמח מאוד !!!
22/02/2010 | 07:23
2
.............................................
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם אני רוצה......'
גם אני רוצה......
22/02/2010 | 08:15
1
לצפיה ב-'תחרות פמפרס'
תחרות פמפרס
22/02/2010 | 10:49
היי
אמורה לקבל חבילה בימים הקרובים. יכולה להמליץ על שתי בנות.
משמעוניינת יכולה לפנות אליי במסר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תיקון לגבי החבילה למשתתפות בפעילות פמפרס'
תיקון לגבי החבילה למשתתפות בפעילות פמפרס
22/02/2010 | 09:53
הבנות המשתתפות יקבלו הביתה חבילת חיתולים, ללא החלוק ואבקת הכביסה..

אתן מוזמנות לפנות אלי לכל שאלה..

מיכל
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אשמח להצטרף'
אשמח להצטרף
22/02/2010 | 12:33
אם עדיין אפשרי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'את בטוחה שגם אבקת כביסה וחלוק?'
את בטוחה שגם אבקת כביסה וחלוק?
22/02/2010 | 14:39
1
כי אני קיבלתי רק חבילת חיתולים...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מיכל תיקנה בהמשך השרשור'
מיכל תיקנה בהמשך השרשור
22/02/2010 | 15:10
שאכן רק טיטולים. אבל גם טוב...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני אשמח להיות מומלצת'
אני אשמח להיות מומלצת
22/02/2010 | 15:10
לצפיה ב-'היי כולן - '
היי כולן -
22/02/2010 | 15:13
1
תודה לכל הפונות. כרגע יש לי אמא תפוזית, ובהמשך יתכן שהיא תפנה לאחת ממכן כדי להיות תחת השרשור שלה.
תודה לכל הפונות המקסימות!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם אני לא האמנתי!!!'
גם אני לא האמנתי!!!
<< ההודעה הנוכחית
21/02/2010 | 21:41
6
4
פמפרס חדשים (אריזה לבנה),

לפני מספר ימים קיבלתי חבילה של פמפרס החדשים, האמת, בהתחלה הייתי די סקפטית בעניין הספיגה שלהם (מנסיון של הפמפרס הישן).

אבל... הפתעה... ולטובה.

תמיד אהבתי את האלסטיות והגמישות של פמפרס על פני המתחרים, בטיטולים החדשים האלסטיות משודרגת ומתלבשת כמו כפפה לטוסיק של התינוק.

בנוסף, רמת הספיגה השתפרה פלאים (לאחר נסיונות של טיטולים בלילה).

בקיצור, אותי פמפרס קנו-עכשיו כשיש שילוב מנצח של אלסטיות וספיגה.

מחכה לראות האריזות החדשות על המדפים!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אז תקני אותם. בהצלחה'
אז תקני אותם. בהצלחה
21/02/2010 | 21:47
לצפיה ב-'מסכימה- הם רכים ונעימים'
מסכימה- הם רכים ונעימים
22/02/2010 | 14:18
לצפיה ב-'למי יש מושג מתי הטיטלים החדשים ימכרו בחנויות?'
למי יש מושג מתי הטיטלים החדשים ימכרו בחנויות?
22/02/2010 | 15:34
3
לצפיה ב-'היום כבר ראיתי בסופר פארם בקריון'
היום כבר ראיתי בסופר פארם בקריון
22/02/2010 | 16:47
המון חבילות לבנות וצחורות
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ראיתי בניו פארם 65 שח לחבילה'
ראיתי בניו פארם 65 שח לחבילה
22/02/2010 | 21:08
1
לצפיה ב-'השטיפת מוח של פמפרס עוזרת '
השטיפת מוח של פמפרס עוזרת
23/02/2010 | 00:11
לצפיה ב-'פמפרז פרימיום!'
פמפרז פרימיום!
22/02/2010 | 08:51
3
7
גם אני קיבלתי אתמול את החבילה החדשה!
ואחרי שימוש של כמעט 24 שעות...הילדה מרוצה!
ואם היא מרוצה אז אני מרוצה!

ההמלצה שלי היא 'המפונקת5' הלא היא בשמת המתוקה!
תודה!

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לא הבנתי מאיפה מקבלים את הפמפרס לנסיון...'
לא הבנתי מאיפה מקבלים את הפמפרס לנסיון...
22/02/2010 | 08:59
1
לצפיה ב-'אשמח אם מישהי תמליץ עלי '
אשמח אם מישהי תמליץ עלי
22/02/2010 | 11:12
למרות שרוב הזמן אני סמוייה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
02/03/2010 | 13:16

אז גם אני מרוצה!!

תני לה נשיקות בשמי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני מחפשת שתי אמהות להמליץ עליהן...'
אני מחפשת שתי אמהות להמליץ עליהן...
22/02/2010 | 13:48
1
למי שמעונינות להשתתף בתחרות , לקבל חבילת חיתולים להתנסות ואז לפרסם התרשמות וכך להכנס לתחרות.
אני מחפשת שתי בנות להמליץ עליהן שכל אחת מהן תוכל להמליץ על מישהי נוספת ( ככה שסה"כ נהיה קבוצה של 54 בנות)
מי שמעונינת ניתן לשלוח לי מסר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אשמח אם תמליצי עלי'
אשמח אם תמליצי עלי
22/02/2010 | 15:53
2
נמאס לי להרגיש כמו ילדה שאף אחד לא בוחר אותה למחניים.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מישהי יכולה להמליץ עלינו בתחרות הפמפרס?'
מישהי יכולה להמליץ עלינו בתחרות הפמפרס?
22/02/2010 | 13:56
לצפיה ב-'התחרות של פמפרס... מישהו מעוניינת ???'
התחרות של פמפרס... מישהו מעוניינת ???
22/02/2010 | 14:59
2
היי בנות!
אני מחשפת אמא תפוזית להמליץ עליה לתחרות של פמפרס. למי שלא מכירה או יודעת, האמא המומלצת תקבל חבילת פמפרס מתנה ע"י שליח עד הבית. .

במהלך הזמן היא תנסה לעזור לפרסם כמה שיותר לינקים לחוות הדעת ששאר האימהות והיא כתבו בעקבות הנסיון בפמפרס. (מי שאין לה חשק להתאמץ לא יכולה להשתתף)

הקבוצה שיהיו לה את הכניסות המרובות ביותר ללינקים יזכו בטיטולים לשנה !!!!!

יש אמא תפוזית שמעוניינת ולא מצאה לה קבוצה להתצטרף אליה??
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני אשמח!'
אני אשמח!
22/02/2010 | 15:09
לצפיה ב-'אני רוצה :)'
אני רוצה :)
22/02/2010 | 15:27
לצפיה ב-'פמפרס החדש'
פמפרס החדש
22/02/2010 | 15:42
1
גם אני קיבלתי ביום חמישי את החבילה החדשה.
אחרי שימוש של מספר ימים אני יכולה להגיד בבטחון שהילדה מרוצה!
ואם היא מרוצה אז אני מרוצה!

סופג יפה, גם בלילה, נוח וגמיש.

ההמלצה שלי היא kikush4
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מי שקיבלה את חבילת הטיטולים החדשה של '
מי שקיבלה את חבילת הטיטולים החדשה של
22/02/2010 | 16:20
1
פמפרס איך הטיטולים ניראים??? אני שואלת כי היו אמהות שאמרו שיש לו שכבת אלוורה בפנים ושהם ללא קשקושים וציורים מבחוץ כמעט לבנים לגמרי ויש כאלו שאמרו שהם זהים לגמרי לסגולים יכול להיות שכל חבילה היא משהו אחר????????????????   אני קיבלתי והם זהים 2 מים לסגולים!!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ההבדלים הם בגלל מידות שונות '
ההבדלים הם בגלל מידות שונות
22/02/2010 | 18:55
1
המידות הקטנות ניו בורן וכו' לבן עם ציור קטן של פיל עם אני זוכרת נכון ממה שראיתי בכנס
לנו יש מידה 4 דומה מאוד לסגול
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם אני התנסתי'
גם אני התנסתי
22/02/2010 | 21:01
2
11
גם אני קיבלתי לפני מספר ימים חבילה להתנסות של פמפרס פרימיום- החבילה הלבנה.

ושמתי לב שהם חשבו שם על הכל. החיים נעשים קלים החל מהשלב הראשוני של פתיחת האריזה- היא נפתחת בקלות ע"י משיכה של צידי החבילה ועד לספיגה המשופרת (לעומת הקודמים), הרשת שהתווספה לטיטול עושה את העבודה והיא באמת מצויינת בספיגת יציאות רכות (לפחות בפעמיים שיצא לי לנסות )שמתי לב שגם שהרשת טובה גם בלהרחיק את הנוזלים שנספגו בטיטול מהעור -כך גם כשהטיטול ספוג- העור איננו בא במגע עם הרטיבות וזה בהחלט מונע את הגירויים הנלווים.

בקיצור...מהנסיון הקצר שלי עד כה עם הטיטולים החדשים יש רק חוויות טובות.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה:)'
מסכימה עם כל מילה:)
22/02/2010 | 21:46
לצפיה ב-' קיבלתי את האריזה אתמול ... '
קיבלתי את האריזה אתמול ...
22/02/2010 | 22:20
מהתנסות של 24 שעות החיתול החדש ממש מוצלח ..
נעים למגע, רך ודק , רשת סופגת (למרות שלא היתה לנו בעיה עם הפמפרס אקטיב הישן)
אין בו אלוורה וזה לדעתי עדיף. ממילא משתמשים גם במעט משחה.
החיתול החדש "מחזיק" טוב יותר את הטוסיקון של הנסיכה כך שאין צורך למתוח וליישר את הצדדים-
חוצמזה שהם ממש יפים .... בקיץ ב"ה כשקצת נאוורר את הנסיכה מהבגדים- יהיה לה חיתול חתיכי ...
בינתיים יש לי מלאי גדול של החיתול הישן מהמבצעים האחרונים אבל לא נראה לי שאשקיע מחיר מלא על החיתול החדש.
בכל זאת, זה לא שהישן לא טוב לנו ועם כל ההוצאות אפשר ורצוי למשוך כמה שיותר עם ה"בזול" ....  
עכשיו אני מרגישה כמו ג' יפית רק עם פחות כסף
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שלום לכולן, אני חדשה פה......'
שלום לכולן, אני חדשה פה......
22/02/2010 | 23:53
1
אני בעיקרון בד"כ בפורום הורים לפגים.
גם אני משתתפת בתחרות פמפרס ואשמח מאוד אם תקליקו לי ותעזרו לי לזכות : )
תודה ויום נפלא, מקווה להיות יותר פעילה פה.

הורים לתינוקות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מקפיצה כי לא נראה לי שמישהו ראה'
מקפיצה כי לא נראה לי שמישהו ראה
23/02/2010 | 09:37
לצפיה ב-'שלום בננותתתתתתת- חוו"ד מרופא..'
שלום בננותתתתתתת- חוו"ד מרופא..
23/02/2010 | 11:30
4
שמי דליה ואני לראשונה כאן משתתפת בתחרות פמפרס.
קיבלתי אמש את הטיטולים והאמת שהייתי מאוד מרוצה. כך אני תמיד מרוצה מפמפרס ואני משתמשת רק בהם, בכל ילדיי. לא החלפתי ואני לא חושבת שאחליף אותם אי פעם, גם אם לא יהיה מבצע...
הקטנה שלי בת שנה וחצי ויש לי בבית עוד 5 חבילות סגורות של פמפרס אקטיב בייבי. אני מתכננת לגמול אותה בקיץ שיבוא עלינו לטובה ועל כן, במידה ולא אשתמש בחבילות (אם אזכה כמובן...) אז הם יעברו למטרה אחת חשובה מאוד- למשפחות שאין באפשרותם לקנות טיטולים עקב מחסור בתקציב.
אני מאוד אוהבת את הטיטולים כי:
1. הם דקים
2. הם סופגים
3. לא מסריחים
4. נמתחים
5. לא נוזלים
כל זה לעומת טיטולים אחרים שעוד לפני השימוש בהם נראה כאילו הם כבר אחרי שימוש...

המומלצות שלי הן: ליאני של סער, סיוון של עומרי. באמת מגיע להן לזכות.
אשמח שכל אחת ואחד מכם ילחצו על הקישור שאקבל בהמשך. בטוח כבר קיבלתם 1000 בקשות כאלה, אז מה זה עוד אחת?! תודה!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.as'
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.as
23/02/2010 | 12:53
1
לצפיה ב-'בטעות זה ללא קישור, יעוד דבר חשוב ביותר הוא'
בטעות זה ללא קישור, יעוד דבר חשוב ביותר הוא
23/02/2010 | 12:56
החסרון היחיד הוא שאין לפמרפס החדשים את מידה 4+, כלומר 9-20. יש 7-18 או 11-25.
תלחצו ותשפיעו, רק ללחוץ ותו לא.
נסו ותיווכחו- http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מצביעה לך מכל הלב ובגן תקבלי גם חיבוק גדול '
מצביעה לך מכל הלב ובגן תקבלי גם חיבוק גדול
23/02/2010 | 15:37
ממני אם תרצי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם אני רוצה - תודה '
גם אני רוצה - תודה
24/02/2010 | 10:57
לצפיה ב-'מחפשת מישהי להמליץ עליה'
מחפשת מישהי להמליץ עליה
24/02/2010 | 15:31
היי בנות,
היום קיבלתי את החבילה ובקרוב אנסה את הפמפרס החדשים.
בינתיים יש לי המלצה אחת לתת, מישהי מעוניינת?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'התנסות בפמפרס'
התנסות בפמפרס
24/02/2010 | 16:33
1
לאחר שהתנסיתי בפמפרס החדשים גיליתי מוצר משודרג להפליא,קודם כל זה החיתול הכי נמתח בצדדים,יתרון שמועיל במיוחד בלילה כשהבטן הקטנטנה מעכלת את הארוחה, אין מצב לנזילות,החיתול מותאם בצורה טובה יותר לגוף התינוק,הרשת המיוחדת סופגת גם יציאות רכות בצורה די טובה , היא אינה מאפשרת ליציאות לחזור כלפי עור התינוק,בגלל העובדה שהרשת היא חד כיוונית.
בקיצור אם בא לכן לקרוא את ההתרשמות המלאה שלי מהחיתול החדש של פמפרס וארוע פמפרס המושקע של תפוז  ,היכנסו לבלוג שלי ובתוכו תמצאו גם המון הפתעות,דוגמיות של בשמים ,קרמים,קופונים ועוד...הבלוג מתעדכן באופן יומיומי,כדאי להיכנס
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-''
25/02/2010 | 00:44
תודה על הבלוג הנפלא!
אחלה דברים....
הורים לתינוקות >>

הודעות אחרונות

12:40 | 12.05.19 11111111111113
14:05 | 06.05.19 אמילי97
19:00 | 19.03.19 לי ולך יועצת שינה
04:26 | 08.03.19 אישהקטנהגדולה
16:49 | 06.03.19 Nessa12
09:02 | 04.03.19 אני 59 מראשון
10:15 | 26.02.19 פיצי ופיצית
01:01 | 25.02.19 מיטל בר אילן

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ