לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4443844,438 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

לצפיה ב-''
20/02/2010 | 17:42
365
427
לצפיה ב-''
17/02/2010 | 17:15
364
309
לצפיה ב-'סקר המסגרות הארצי הגדול-2010'
סקר המסגרות הארצי הגדול-2010
15/02/2010 | 11:45
362
1390
אנחנו בעיצומה של תקופת הרישום לגנים לילדים.
הגנים הטובים והמבוקשים עוברים מהר מאד לרשימת המתנה
זה הזמן לערוך סקירת גנים מחודשת בכל הארץ
כדי לעזור להורים אחרים להחשף למסגרות שונות, ללמוד מהניסיון שלנו ולקבל נתונים אובייקטיביים/סובייקטיבים מהורים אחרים על גנים ספציפיים.
בשנה שעברה ערכנו סקר גנים דומה שהצליח לעזור להרבה הורים:
http://www.tapuz.co.il//Forums2008/ViewMsg.aspx?Fo...
,
נשמח באם תוכלו לעזור לנו במילוי השאלון הנ"ל עבור שרשור שישמר בטאגליינס ויוכל לעמוד לטובת אמהות אחרות.
כתגובה להודעה זו יופיעו כותרות עם ציון איזורי מגורים,
נודה לכן באם תוכלו לענות על השאלון בהתאם לעיר שבה אתן גרות
צריך לשרשר את הגן לאיזור המגורים שלו (כלומר לפתוח את ההודעה של איזור המגורים וללחוץ על "הוסף תגובה"),
ולכתוב בשורת הנושא של ההודעה את שם המסגרת (גן, משפחתון,פעוטון, גן ללא גן, מטפלת וכו') והעיר.
לדוגמא:
""גן סביונים, אשדוד"

"גן" – מתייחס לכל מסגרת שהיא.
השאלות הן רבות ומפורטות כדי לתת מקסימום מידע אם הוא ברשותיכם אבל אפשר בהחלט להחסיר תשובות שלא יודעים/לא בטוחים לגביהן..
כשמביעים דעה אישית צריך ורצוי לפתוח את ההתרשמות בביטויים כמו: "לדעתי" "לאור התרשמותי האישית" וכו', כיוון שכל התרשמות אישית סובייקטיבית אינה עובדה אלא דיעה.

שם הגן/משפחתון:
מיקום+ טלפון:
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה:
סוג הגן (פרטי, עיריה):
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?:
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):
מחיר:
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:
חוגים:
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :
טווח גילאים בקבוצה:
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים):

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?),
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים:
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות?
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו')
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?):

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם:
תנאי שינה- מזרנים/מיטות:
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים?
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ?

תזונה:
מקור המזון וגיוונו:
האם האוכל מבושל במקום?
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם?
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד:
מקום האכלה:

ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים:
התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים -
האם ישנו גיוון בצעצועים?
האם הצעצועים תקינים ושלמים?
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים?
טלויזיה יש/אין:

שקיפות ונגישות הצוות המטפל להורים:
מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין:
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל?
האם ניתן להגיע בהפתעה?
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב?
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד?

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ):
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל?
לחצן מצוקה למד"א?
מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'):

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה):

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן:
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן:
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש):

תודה על שיתוף הפעולה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'צפון'
צפון
15/02/2010 | 11:47
17
41
לצפיה ב-'חיפה וחוף הכרמל'
חיפה וחוף הכרמל
15/02/2010 | 11:47
7
56
לצפיה ב-'גן טנדו בחיפה (ורדיה)'
גן טנדו בחיפה (ורדיה)
15/02/2010 | 16:44
1383
שם הגן/משפחתון:טנדו
מיקום+ טלפון:מרכז מסחרי ורדיה
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה:יש חניה בשפע
סוג הגן (פרטי, עיריה):פרטי
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?:כמו שאני רואה את זה - אהבה וחיבוקים, והרבה עניין לילדים
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):7:30-13:00, 7:30-16:30
מחיר:2100, 2600 (בהתאמה)
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:כן, כתבתי למעלה
חוגים:חוג חיות וחוג מוסיקה
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :הבן המתוק שלי בגן
טווח גילאים בקבוצה:שנה+ עד שנתיים+ (כרגע)
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים):לא, אני חושבת שזה עד גיל 3

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), בשנה הבאה יהיו 3.5 בנות על 18 ילדים, לא זוכרת אם זה בחוזה
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים:מהצהריים יש 2 אבל כרגע נשארים לישון רק7 ילדים
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות?יש קבוצה אחת
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו')3 מטפלות נטו עם הילדים, עוד אחת מבשלת ומתעסקת במינהלות
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?):גננת, אין לה ימי חופש

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם:יש אזורים מוגדרים, המרחב הוא עצום!
תנאי שינה- מזרנים/מיטות:ישנים על מזרונים בחדר עם שטיח מקיר קיר
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים?משטח קבוע, נראה לי שמחליפים בזמנים קבועים וגם לפי הצורך
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ?החיסרון הגדול הוא שאין חצר, הם יוצאים לטיול עםעגלולים למקום שאינו מוצל לגמרי

תזונה:
מקור המזון וגיוונו:אוכל מבושל כל ום ע"י אחת מצוות הגן
האם האוכל מבושל במקום?לא, היא מבשלת בבית ומביאה לגן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? יש גישה למטבח, למרות שהוא לא באיזור שהם מסתובבים וגם אין שם גז כי לא מבשלים שם
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד:כולם יושבים יחד לשולחן בכיסאות מתאימים
מקום האכלה: פינת אוכל

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים -יש הרבה מאוד צעצועים, מותאמים לגילם
האם ישנו גיוון בצעצועים? יש גיוון
האם הצעצועים תקינים ושלמים?כולם שלמים ותקינים, לפי מה שאני ראיתי
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים?מחליפים מצעים פעם בשבוע, גם מגבות ידיים, בקבוקים רוחצים כל צהריים, את החדרים שוטפים כל יום
טלויזיה יש/אין:אין

מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין:אין
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):צריך לשאול ביוזמתך
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל?כן
האם ניתן להגיע בהפתעה?כן
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? לא
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? כמו בכל גן אחר שראיתי, מקשיבים למה שיש לך להגיד, בד"כ מסבירות לך למה הן נוהגות כך

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ):פעמון
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל?לא יודעת
לחצן מצוקה למד"א?לא יודעת
מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'):רחוק וגבוה מהישג ידם

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לוח משרד החינוך

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן:כן, אני מאוד מרוצה. אני לאגרה בשכונה (אלא בנווה שאנן) ובכל זאת מסיעה אותו לשם כל יום, אחרי שראיתי את כל הגנים בנווה שאנן)
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):8
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן:את זה שהמקום אליו מטיילים לא כל כך מוצל, למרות שהן אמרו לי שבקייץ מטיילים למקום יותר מוצל, אבל בישראל השמש מזיקה כל השנה.
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש):הגן נמצא בתוך משחקיה שבאים אליה גם ילדים אחרים, לגן עצמו יש חדר נפרד- שם עושים את כל הפעילויות ובשטח של המשחקיה משחקים. בעיניי זה לא מפריע, אולי יש כאלו שיפריע להם. הכי טוב לבוא לראות.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן סוד היער הקסום (דניה)'
גן סוד היער הקסום (דניה)
16/02/2010 | 13:54
95
שם הגן/משפחתון: סוד היער הקסום
מיקום+ טלפון: שדרות אבא חושי (בין שתי הכניסות של דניה)
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: יש שתי תחנות אוטובוס + חניה ליד הגן
סוג הגן (פרטי, עיריה): פרטי
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: המון אהבה והשקעה. בעיקרון יש מסגרת אבל זורמים עם הילדים
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7:00 - 17:00 אבל אפשר לקצר
מחיר: תלוי בשכבת הגיל
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: כן
חוגים: ריתמימוסיקה, חיות ועוד משהו שלא זוכרת
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : בן בגן
טווח גילאים בקבוצה: 8 חודשים עד שנה וחצי
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים):  כן. הגן ממשיך עד גן חובה

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), 8 על גננת ו - 2 סייעות
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: לא
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? בעקרון הסייעות עוברות בין הקבוצות אבל יחס הסייעות לילדים נשאר קבוע
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') רק טיפול בילדים
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יש כל יום

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: כן. יש חדר משחקים, פינת אוכל, פינת החתלה, חדר שינה וגינה
תנאי שינה- מזרנים/מיטות: לול לכל ילד
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? משטח קבוע
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? גינה. אחרי גשם יוצאים למרפסת של שכבת הגיל הגדולה יותר

תזונה:
מקור המזון וגיוונו:
האם האוכל מבושל במקום? כן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? חדר סגור אצל השכבה הגדולה יותר (לילדים אין גישה)
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: כל אחד בנפרד
מקום האכלה: פינת אוכל קטנה

האם ישנו גיוון בצעצועים? כן. אחת לתקופה מחליפים את הצעצועים.
האם הצעצועים תקינים ושלמים? כן
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? בקבוקים אחרי כל ארוחה. מצעים פעם בשבוע
טלויזיה יש/אין: אין (רק בשכבות הגדולות יותר)

מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין: יש
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): מחברת בה כתוב כל מה שהיה במהלך היום לכל ילד + לוח מודעות
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? כן
האם ניתן להגיע בהפתעה? כן

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער, אינטרקום
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל? כן. בתחילת השנה (וההורים מוזמנים להצטרף)
לחצן מצוקה למד"א? כן
מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): בארונות למעלה.

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לוח חופשות מקוצר

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: כן
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 9
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: לפעמים למנהלת לוקח קצת זמן לחזור אלי אבל לא משהו קיצוני
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן אורנה'
גן אורנה
16/02/2010 | 18:12
1
77
שם הגן/משפחתון: הגן של אורנה
מיקום+ טלפון: טשרניחובסקי 7 חיפה
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: יש אוטובוסים לגן (115, 23, ועוד כמה).חניה מעט בעייתית, אבל יש.
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: אין אג'נדה מסוייימת.
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7:20-17:00
מחיר: לפני שנה היה סביב 2100.
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: עד כמה שידוע לי - כן.
חוגים: התעמלות, אנגלית, מוסיקה.
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : בני היה בגן מגיל 9 חודשים ועד שנה וחמישה חודשים.
טווח גילאים בקבוצה: קבוצת תינוקות וקבוצת פעוטות (פעוטות - 1.7-3...).
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): כאמור כן. תינוקות ופעוטים.

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), יחס מטפלות הכי טוב שפגשתי - רשמית היחס הוא אחד ל6-7, בפועל רב שעות היום יש יחס של 1:5 או 1:4.
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: חלק מהצוות מגיע מאוחר, וחלק מהצוות יוצא מוקדם (סביב 14:00-15:00.)
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? לא.
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') נטו טיפול בילדים.
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): בעלת הגן היא גננת מוסמכת. היא לא נמצאת שני אחה"צים בשבוע. וכל שאר הזמן היא במקום.

מרחב פעולה וסדר יום –

תנאי שינה- מזרנים/מיטות: מזרנים
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? לתינוקות - יש שידה, לגדולים אין מקום קבוע. מחליפים כשיש צורך, אין זמנים מוגדרים.
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? החצר היא למעשה על גג הבית, מגודרת ומקורה.

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: מבשלת שמכינה את האוכל בגן במקום. המטבח קרב לילדים אך אין להם גישה אליו. השירותים ממוקמים מעבר למטבח, ולכן כשהולכים לשירותים - עוברים בו עם אחת המטפלות.
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: אוכלים יחד סביב שולחנות.
מקום האכלה: שולחנות נמוכים.

המון ציוד וצעצועים. רמת נקיון טובה.
טלויזיה יש/אין: אין.

מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין: אין.
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): מיילים, אישית, לוח מודעות, פתקים בתיקים.
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? כן.
האם ניתן להגיע בהפתעה? כן.
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? לא כל כך.. רק כשהם בחצר.
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? כן בהחלט. המון תקשורת, םגישות עם ההורים, אירועים של הגן...

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): דלת נעולה מבפנים.
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל? לגננת כן. לשאר אני לא יודעת.

מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): אין לילדים גישה לחומרים מסוכנים.

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לוח חופשות של הגנים הפרטיים (עובדים עד 14.8).

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: מאוד
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 9.5
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: מעט צפוף.
הגן אינו מושלם. אף גן אינו מושלם. אבל יחס המטפלות, האנרגיות של הגננת, האהבה האמיתית שלהם לילדים, והעובדה שהילד שלי היה מאושר שם - מבחינתי עשו אותי מרוצה מאוד.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שאלה לגבי התזונה בגן'
שאלה לגבי התזונה בגן
17/02/2010 | 14:34
45
ראיתי באתר שלהם ( דרך אתר "גננת") תפריט שבועי ובו פירוט של הארוחות והמנות לכל ימות השבוע.
רשום שיש 3 ארוחות מדי יום : בוקר, צהריים ואחה"צ.  לעומת זאת, ביתר הגנים שבדקתי בסביבה הייתה גם ארוחת 10 של פירות בד"כ וסה"כ 4 ארוחות.
כמו כן, רשום שארוחות הבוקר הן לחם עם חומוס/ גבינה בעיקר ולעתים מאפה. גם כאן הרגשתי דלות יחסית לעומת גנים אחרים בהם מגישים ביצים ועוד וכי באחד מימות השבוע מגישים נקניקיות(!) לארוחת צהריים.
רציתי לשאול אם את יודעת עד כמה התפריט שבאתר משקף את המציאות והאם את מרוצה מנושא התזונה בגן? האם מוגש שם בצהריים אוכל מעובד?
מלבד זאת, שמעתי המלצות על הגן ואני מתכוונת ללכת לראותו בקרוב.
( אני מקווה שאני לא נשמעת קטנונית, פשוט עניין התזונה בהחלט חשוב לי)
תודה מראש

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן תלתלים ורדיה ("הגן של חיה" לשעבר)'
גן תלתלים ורדיה ("הגן של חיה" לשעבר)
16/02/2010 | 22:04
141
שם הגן/משפחתון: גן תלתלים ורדיה
מיקום+ טלפון: רחוב ורדיה (אין לי עליי את הטלפון)
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: קו 5 מגיע די קרוב אבל זה לא קו שהייתי מסתמכת עליו. חנייה בשפע בלי בעיה
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: הרבה אהבה, מוזיקה ויצירה
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7:30 עד 16.30. השנה אפ/רו מ-7.15 להורים שחייבים להגיע לעבודה מוקדם. לא יודעת אם יתאפשר שנה הבאה
מחיר: 2400 (כולל החוגים)
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: כן עד 13, אני חושבת 2100 אבל לא סגורה על זה
חוגים:
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :הבן שלי שם השנה וממשיך לשנה הבאה
טווח גילאים בקבוצה: 2-3.5
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): קבוצה אחת אבל לגדולים יש עבודה בקבוצות בנפרד, ישנים בחדרים נפרדים

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?),  לפחות 2 אנשי צוות על 20 ילדים. המקסימום הוא 20 ילדים. יש שעות שיש 3 אנשי צוות
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: הצוות מתחלף. בבוקר זה גננת+סייעת ואחה,צ 2 סייעות
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? אין קבוצות...
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו')- הסיעות גם מבשלות- בזמן שהילדים שונ"צים
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): כן. ביום החופשי שלה יש גננת מחליפה

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: בהחלט. יש אזורים ליצירה, משחק שינה, אכילה וזה מאוד ברור לילדים
תנאי שינה- מזרנים/מיטות: מזרונים
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? יש משטח. מחליפים בזמנים קבועים וכשצריך. מעט ילדים לא גמולים (לפחות השנה)
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? לא. החצר בלי ארגז חול אלא מרוצפת כולה. יש פרגולה

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: בישול במקום בייתי ומאוד בריא (אוכל מלא, הקפדהעל איכות המרכיבים לא אוכל מוכן)
האם האוכל מבושל במקום? כן- כל יום מבשלים ללמחרת
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? לילדים יש גישה לאזור אבל לא לגז ולתנור. יש שער שחוסם גישה מאלו שלא מפנימים שזה מחוץ לתחום
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: קבוצות. לקטנים יותר נותנים תשומת לב לעזור באכילה
מקום האכלה: אוכלים סביב השולחן

ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים: המון המון ציוד די חדש. בגלל העברת הבעלות על הגן יהיה שדרוג בציוד בשנה הבאה
התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - לגמרי מתאים. יש המון אפשרויות והגננת יודעת להתאים לכל ילד מה מתאים לו
האם ישנו גיוון בצעצועים? כן
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? מצעים מביאים מהבית וכל שבוע מקבלים לכביסה. אני מניחה שלא תהיה בעיה אם הורה ירצה להחליף יותר. בקבוקים- רוב הילדים עם בקבוק מי עדן. מי שעם בקבוק "תינוק"- רוחצים כל הזמן את הבקבוקים
טלויזיה יש/אין: יש. לא מחוברת לכבלים. רק DVD ולא הופעל חודשים....

שקיפות ונגישות הצוות המטפל להורים: אין בעיה. תקשורת במייל, באתר אינטרנט בטלפונים ובזמן הבאת/לקיחת הילד
מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין: אין
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): לוח מודעות ואתר אינטרנט
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? לא. יש שער שצריך לצלצל בו ע"מ להכנס
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? כן, יותר מדי

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער עם פעמון+ דלת שנעולה מבפנים
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל? לא יודעת
לחצן מצוקה למד"א? לא יודעת
מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): מרוחק מהילדים

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה):  ערבי חג+חגים+חוה"מ פסח+פורים (1 יום) חנוכה (1 יום) מסיימים שנה ב-11/8

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: עקרונית כן. הצוות חדש (רק חודשים מאז מכירת הבעלות). לא בטוחה שיש בכלל מקום לשנה הבאה
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):8
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: בשירותים של הילדים אין דלת שזה כמובן נח מאוד לצוות אבל קצת מציק לי ברמת ההגיינה והפרטיות
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): המקום פעל 14 שנה בהנהלה הישנה. מאז השינוי לא הרגשתי שינוי משמעותי (וזו מחמאה כי היה גן נפלא קודם)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן הפרחים של דבורה ואילנית (נו"ש)'
גן הפרחים של דבורה ואילנית (נו"ש)
17/02/2010 | 13:09
301

שם הגן/משפחתון: גן הפרחים של דבורה ואילנית
מיקום+ טלפון:נו"ש, רח טרומפלדור, ממש קרוב למרכז זיו
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה:תחבורה ציבורית בשפע, עם החנייה קצת בעיה, לרוב עם ממתינים מוצאים בלי בעיה
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):משעה 7 ועד 17
מחיר:משתנה בין כיתה לכיתה
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:למיטב ידיעתי כן
חוגים:יש
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :בני בגן
טווח גילאים בקבוצה:בקטנים בין 3 חודשים לשנה+. יש עוד 3 כיתות לגדולים יותר
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): כאמור הגן הוא עד גיל 4 (אאל"ט)

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), בקבוצה שלנו 2 מטפלות על 8 ילדים ועוד מטפלת שעוזרת בזמנים הלחוצים.
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? כן
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') נטו טיפול בילדים
יש גננת, יום חופשי אחד
מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם:בכיתה של הקטנים הכל במתחם אחד, הכיתה דיי קטנה אבל יש מעט ילדים.
תנאי שינה- מזרנים/מיטות:מיטות
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים?משטח קבוע בזמנים קבועים ולפי צורך
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? מרפסת

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: תמ"ל מביאים ההורים ופירות ומרק מכינים כל יום טרי בגן, יש טבח
האם האוכל מבושל במקום?כן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? לילדים אין גישה למטבח
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד:אצלנו בתינוקות זה אחד אחד, בכיתות הגדולות יותר אני מניחה כי אחרת
מקום האכלה:

ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים:צעצועים חדישים ובכמות מספקת
האם ישנו גיוון בצעצועים?יש
האם הצעצועים תקינים ושלמים?בהחלט
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? פעם בשבוע מחליפים מצעים אבל כל יום מחליפים את חיתול הפלנל, שוטפים מבפר פעמים בשביע ושוטפים את הבקבוקים לאחר כל האכלה, סטרליזציה בסוף כל יום
טלויזיה יש/אין: אין

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):לוח מודעות וכמובן שהמטפלות זמינות לכל שאלה
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? בהחלט
האם ניתן להגיע בהפתעה?כן
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב?לא
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד?כמובן שמעודד, מספרים מה עשה כל היום, האם היה בכיין או עצבני וכו'

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): פעמון וגדרות
מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): הרחק מהישג ידם של הילדים

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): כמו בכל גן פרטי, בערבי חג חצאי ימים וחוה"מ חופש

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: בהחלט
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 9
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: הכיתה של התינוקות קצת קטנה
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): הגן מקסים ביופיו, איך שנכנסים מרגישים את החום של הצוות המטפל, הגננות פנויות לכל שאלה של ההורים ומשתפים פעולה עם כל בקשה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מחפשת המלצות לגן LITTLE PEOPLE, ברחוב מיכל'
מחפשת המלצות לגן LITTLE PEOPLE, ברחוב מיכל
22/02/2010 | 00:32
49
בחיפה..מי מכיר ויכול להמליץ?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'קריות'
קריות
15/02/2010 | 11:48
3
16
לצפיה ב-'מחפשת המלצה לפעוטון בקריות'
מחפשת המלצה לפעוטון בקריות
18/02/2010 | 14:51
2
20
רצוי בקרית מוצקין/ ים, עם כמות חופשות מינימלית (יש חיה כזו?).
איתי יהיה בן שנה וחצי בספטמבר ועד אז הוא עם מטפלת בבית.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן שבלולים, קרית מוצקין וביאליק'
גן שבלולים, קרית מוצקין וביאליק
18/02/2010 | 18:57
42
הגן מפותל לשניים: חלוקה לפי גיל.
בקרית ביאליק יש את התינוקיה ונדמה לי עד גיל 1.5-2.
במוצקין יש קבוצה של בוגרים יותר - אנחנו שם.
אני  ממליתה בחום רב. הצוות מעולה, אכפתי, חם ואוהב. הילד לומד המון תכנים ואנחנו מאוד מאוד מאוד מרוצים.
בנושא החופשות - זהו גן פרטי ומתנהל לפי חופשות מקוצרות (19 ימים בקיץ, יום בחנוכה, יום בפורים, בפסח פתוח וכו'..) מה שמאוד מתאים לנו זוג הורים עןבדים.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן "כמו בקיבוץ" - קרית מוצקין'
גן "כמו בקיבוץ" - קרית מוצקין
19/02/2010 | 13:45
107
אנחנו בקבוצת הגיל עכשיו של 1-2
ומאוד מרוצים
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'עכו-נהריה'
עכו-נהריה
15/02/2010 | 11:48
12
לצפיה ב-'הגליל והעמקים- טבריה והסביבה'
הגליל והעמקים- טבריה והסביבה
15/02/2010 | 11:49
4
לצפיה ב-'עמק יזרעאל'
עמק יזרעאל
15/02/2010 | 11:50
8
לצפיה ב-'כרמיאל והסביבה והמושבים'
כרמיאל והסביבה והמושבים
15/02/2010 | 11:51
1
18
לצפיה ב-'פעוטון חלומות כרמיאל'
פעוטון חלומות כרמיאל
16/02/2010 | 15:57
330
מיקום+ טלפון: שכונת מכוש (רחוב יסעור). טלפון 0507624411 (טניה בן אבו)
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: שפע של חניה על יד הגן. תחבורה ציבורית - יש באיזור
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: ה"אני מאמין" הוא לאהוב את הילד ולהענות לצרכיו (הרגשיים והפיזיים)
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7:00 עד 16:00
מחיר: 1800 ש"ח עד 16:00
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:1500 ש"ח עד 13:00
חוגים: חוג חיות וחוג ספוטיגן (בתוספת תשלום), חוג אנגלית ללא תשלום (הגננת דוברת אנגלית)
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : בני היה בגן
טווח גילאים בקבוצה:1-3 שנים
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): לא. סה"כ יש בגן עד 12 ילדים. באופן לא פורמלי יש 2 קבוצות - גדולים וקטנים, כשכל מטפלת מפעילה את אחת הקבוצות לפי רמת ההתפתחות שלה.

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), 2 מטפלות ל12 ילדים
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: תלוי כמה ילדים נשארים לישון וכמה הולכים הביתה
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות?2 מטפלות על כל הילדים אבל בדרך כלל יש אחת קבועה עם הגדולים יותר והשניה באופן קבוע עם הקטנים יותר
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') מוגדר כטיפול נטו. הן גם מבשלות אבל לפני שרוב הילדים מגיעים (בערך ב7:00)
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): הגן מופעל ע"י 2 מטפלות (בעלת הגן ועוד שכירה), לכל אחת מהן יום חופשי אחד ואז יש ממלאת מקום קבועה.

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם:כן
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? יש משטח החתלה בשרותים ורק שם מחתלים. לא זוכרת כבר מה התדירות אבל יודעת שיש זמנים קבועים וחוץ מזה- לפי הצורך. בואי נגיד ככה- לא נתקלתי אף פעם בתפרחת או אדמומיות הקשורים לשהיה עם חיתול לא נקי.
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? חצר מקסימה מרופדת. ארגז חול מכוסה.

תזונה:
מקור המזון וגיוונו:אוכל ב. יתי, מגוון מאוד וטעים מאוד (טעמתי....). לא חוסכים בכלום (אפילו בשר בקר 2-3 פעמים בשבוע)
האם האוכל מבושל במקום?כן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? המטבח בקומה הראשונה והגן בקומה שניה. אין לילדים גישה.
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: כולם ביחד.
מקום האכלה: שולחן אוכל ההמוקם בגן

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - שפע של צעצועים (הרבה מחו"ל) איכותיים ביותר
האם הצעצועים תקינים ושלמים? כמובן
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? מצעים ההורים מביאים מהבית אז זה תלוי בהורים. כנ"ל בקבוקים.
טלויזיה יש/אין:יש. בשימוש רק לקראת השינה (DVD), בזמן שהמטפלות מכינות את המזרונים ומחליפות חיתולים

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):דיווח בע"פ
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? כמובן
האם ניתן להגיע בהפתעה?כן
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב?  אפשר להציץ על החצר. אי אפשר להציץ לגן כי הוא בקומה השניה אבל אפשר לשמוע מהרחוב
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד?כן. שולחים תמונת באי מייל כל הזמן, הורים רבים נשארים עם הילדים אפילו כשעה בתחילת היום.
בטיחות ואבטחה: הגן בתוך בית פרטי, בקומה שניה. דלת הכניסה נעולה תמיד ויש אנטרקום עם מצלמה, כך שהן יודעות מי מגיע
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): לחצר יש גדר עם שער נעול
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל?כן
לחצן מצוקה למד"א?לא
מתקנים ובטיחותם:100%. הכל שמור ומתוחזק כראוי
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): אין בגן. מה שיש- ממוקם בקומה הראשונה של הבית. בגן יש תמי4 המונח רחוק מהישג הילדים (על שיש גבוה, צמוד לקיר)

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): חופשות עפ"י הלוח של התמ"ת

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: מאוד מאוד מאוד
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):10
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש: המטפלות חמות ואוהבות בצורה יוצאת דופן. האוירה בגן רגועה ונעימה. מומלץ בחום
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'איזור השרון והסביבה'
איזור השרון והסביבה
15/02/2010 | 11:52
110
47
לצפיה ב-'זכרון, בנימינה,חדרה וישובי עמק חפר'
זכרון, בנימינה,חדרה וישובי עמק חפר
15/02/2010 | 11:54
10
48
לצפיה ב-'סקר מעולה - אבל קצת מאוחר מידי'
סקר מעולה - אבל קצת מאוחר מידי
15/02/2010 | 17:49
2
40
אצלינו ההרשמות כבר נסגרו. מי שמתחיל לחפש עכשיו, ימצא עצמו בעיקר ברשימות המתנה בגנים הטובים.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'באיזור שלך אין הרבה גנים?'
באיזור שלך אין הרבה גנים?
15/02/2010 | 20:34
1
24
כי אצלינו אפילו עוד לא נפתחו ההרשמות לכל הגנים- רק לחלקם.
כנראה שהביקוש אצלכם רב יותר מההיצע אם כל הגנים הטובים כבר תפוסים.
אצלינו, באשדוד, ברוב הגנים ההכי מבוקשים רק נפתחה ההרשמה.

בכל מקרה, רשימת המתנה זה לא כל כך נורא אם אתם רשומים ב-10 המקומות הראשונים.
תמיד יש ביטולים/מעברי דירה/החלפות כיוון שהרישום נעשה כל כך מוקדם, ויש גם הרבה שנרשמים ליתר בטחון (אם לא יקבלו את גן העיריה שרצו, למשל)- בשנה שעברה היינו עקשנים ברשימת המתנה ונכנסנו לגן שרצינו.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אין אצלינו הרבה גנים גדולים'
אין אצלינו הרבה גנים גדולים
15/02/2010 | 20:46
24
לגילאי שנה-שלוש רוב הגנים / משפחתונים 12-20 ילדים. יש מבחר, אבל כנראה שלא מספיק. בחלקם אפילו באוקטובר כבר לא היה מקום לספטמבר 2010.
לגילאי שלוש-חמש יש מעט מאוד אפשרויות, הרשימות נסגרו בתחילת בפברואר. רשימת המתנה = בד"כ סיכוי קלוש, כי מי שמשלם מקדמה + צקים מראש, בד"כ לא יבטל גם אם יקבל את גן המועצה שביקש.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'יכולה להציע את עצמי,יש שני מקומות פנויים אצלי'
יכולה להציע את עצמי,יש שני מקומות פנויים אצלי
16/02/2010 | 14:13
2
43
במשפחתון
(מטפלת בשלושה ילדים,אחד עובר לגן כבר בעוד חודש,אז יש מקום אחד מעוד חודש ועוד אחד מספטמבר)

במושב באזור פח"כ.

הגעתי לכאן דרך ההזמנה בפורום נשים אחרי לידה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-' ואני יכולה להעיד על להבה איתנה'
ואני יכולה להעיד על להבה איתנה
16/02/2010 | 23:31
1
22
שהיא מקסימה וחמה ונהדרת, ובני מזל הקטנטנים שזוכים לבלות איתה את ימיהם
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'יו,תודה'
יו,תודה
17/02/2010 | 07:16
9
לצפיה ב-'משפחתון עמנואלה בזכרון יעקוב '
משפחתון עמנואלה בזכרון יעקוב
17/02/2010 | 11:01
1
62
משפחתון עמנואלה בזכרון יעקב
מי שרוצה טלפון מוזמנת לפנות במסר

יש חניה סמוכה
משפחתון פרטי לגילאים צעירים מאוד - 3 חודשים עד שנה וחצי

האני מאמין של עמנואלה הוא לזרום עם הילד , לאהוב ולפנק.
7:30 - 16:30 , לא עובדת ימי שישי
מחיר: לא יודעת מה המחיר כיום אך לפני שנתיים וקצת שילמתי 2000 ש"ח וזה היה שווה כל שקל
חוגים: אין אך יש מספיק פעילויות לגיל הזה

אופן הכרות : בני היה במשפחתון מגיל 10 חודשים ועד שנה וחצי. ביתי היתה מספר שעות בשבוע לכמה חודשים.

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים : בזמנו היו 7 ילדים עם 2 מטפלות והיא סירבה להכניס עוד ילדים. היחס המועדף עליה הוא 1:4 בערך
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים: היא גם מבשלת אבל תמיד לפני שהילדים מגיעים הכול כבר מוכן.

לעמנואלה יש נסיון רב שנים בתחום.

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: יש מקום קבוע לשינה ולאוכל , משחקים בכל מקום אך לא בזמן האוכל / שינה. הגדול מספיק בהחלט.

תנאי שינה- מזרנים/מיטות: ישנים בלולים

החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? אין משטח קבוע , בשכיבה ובתדירות גבוהה.

-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש חצר מקסימה וגדולה מספיק עם מתקני חצר. אין חול אך יש גינה.

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: בישול ביתי (ומעולה , היא איטלקיה) , טרי , המון ירקות ופירות.
יש גישה למטבח אבל הוא מאובטח היטב.
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: הקטנים אוכלים אחד אחד והגדולים אוכלים יחד בתור קבוצה על כסאות נמוכים סביב שולחן נמוך או על כסא אוכל.

ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים: יש ציוד בשפע והאיכות גבוהה לדעתי.
התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - מעולה
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? מצעים כל שבוע , בקבוקים כל יום , צעצועים אין לי מושג.
טלויזיה יש/אין: יש אך לא מופעלת לעולם.

שקיפות ונגישות הצוות המטפל להורים: מאוד טובה , עמנואלה מאד כנה.
מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין: אין , לא היה צורך כזה מעולם ותמיד אפשר לבוא ולבדוק באופן אישי מה קורה.
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): מדווחת אישית
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? ברור
האם ניתן להגיע בהפתעה? ברור
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? כן
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? מאוד

בטיחות ואבטחה: יש שער נעול וזו חצר פנימית ובנוסף הבית נעול גם כן.

האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל? כן , עברה קורס עזרה ראשונה.
לחצן מצוקה למד"א? לא שידוע לי , אבל בעלה עובד במד"א ויש לו מכשיר חירום שכזה.

מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): הכול מאובטח.

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה):  יש לא מעט חופשות לדעתי

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: מאוד!
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 10
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: יש הרבה חופשות והיא לא עובדת ביום שישי אבל לי זה ממילא לא הפריע מעולם כי לא עבדתי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שולחת לך מסר'
שולחת לך מסר
17/02/2010 | 14:08
26
יש לי חברה שמחפשת בזכרון.
רק לא הבנתי דבר אחד- עמנואלה ונתנאלה זה שני משפחתונים שונים?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'משפחתון נתנאלה בזכרון יעקוב'
משפחתון נתנאלה בזכרון יעקוב
17/02/2010 | 11:03
1
34
השאלון הזה ארוך כאורך הגלות ולי נגמר הזמן לענות , חייתב ללכת...
אני ממליצה בחום!!!
לגילאי שנה - 3 שנים אאא"ט

נתי היא מדהימה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-' פרטי התקשרות יש?'
פרטי התקשרות יש?
17/02/2010 | 11:48
24
איך מגיעים אליה?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ישובי השומרון'
ישובי השומרון
15/02/2010 | 11:55
6
לצפיה ב-'נתניה והסביבה'
נתניה והסביבה
15/02/2010 | 11:55
20
31
לצפיה ב-'לא מסגרת, אבל מנצלת את השרשור - מחפשת|'
לא מסגרת, אבל מנצלת את השרשור - מחפשת|
15/02/2010 | 21:08
3
25
בייביסיטר קבועה, עם נסיון וגישה,  באבן יהודה לבוקר/שניים בשבוע + אחה"צ/ערב מידי פעם
לבן שנה וחצי, (ועוד שניים "גדולים": 10, ו-7.5)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-' גם אני מחפשת'
גם אני מחפשת
16/02/2010 | 08:31
8
וגם אני באבן יהודה.
לשעות שקודמתי לא צריכה - אם אפשר לבוא אליי.
3 -  4 פעמים בשבוע. לכמה שעות.
אני מאוד גמישה...
הבת שלי בת 3.5 חודשים...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הכי פשוט למצוא בייביסיטר:'
הכי פשוט למצוא בייביסיטר:
16/02/2010 | 10:06
19
אם הגדול בן 10 בצופים או בתנועת נוער אז לשאול שם הרבה מהמדריכות אוהבות גם לעשות בייביסיטר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר...'
שלחתי לך מסר...
16/02/2010 | 13:02
9
לצפיה ב-'אשמח לקבל המלצות לגני ילדים'
אשמח לקבל המלצות לגני ילדים
17/02/2010 | 11:17
4
56
בנתניה ,אנחנו גרים בקרית השרון ומחפשים גן מספטמבר לילד שיהיה בן שנה .

תודה מראש
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גני גלית בבית יהושע'
גני גלית בבית יהושע
<< ההודעה הנוכחית
17/02/2010 | 12:58
2
451
לצפיה ב-'תודה ,מחר אנחנו הולכים לבדוק את גני גלית '
תודה ,מחר אנחנו הולכים לבדוק את גני גלית
18/02/2010 | 12:17
1
87
לנו זה יוצא יחסית קרוב ובדרך לעבודה .
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'וגם תגלי שחצי קריית השרון שם...'
וגם תגלי שחצי קריית השרון שם...
18/02/2010 | 12:42
79
לצפיה ב-'היי,'
היי,
18/02/2010 | 16:14
37
גם אנחנו מק. השרון, בא לכם להיפגש?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ליאת בכפר יונה- פעוטון, מומלץ בחום!'
ליאת בכפר יונה- פעוטון, מומלץ בחום!
17/02/2010 | 21:03
18
פרטים אצלי במסר, למי שרוצה.
מאיה שם
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אין שום המלצות בנתניה עצמה?'
אין שום המלצות בנתניה עצמה?
18/02/2010 | 07:26
3
30
אומנם אנחנו מתכננות לו עוד שהות ארוכה בבית (אוטוטו בן שנה) אבל בשל מצבנו המשפחתי הלא שגרתי התחלנו לדסקס את העניין...

האם זה שאין המלצות אומר שאין גנים ממולצים כאן? כי יש כאן די הרבה נשים מנתניה, לא?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם אני מנתניה ומחפשת,אבל יש מקום אחד ש'
גם אני מנתניה ומחפשת,אבל יש מקום אחד ש
18/02/2010 | 09:11
59
שמעתי מכמה אנשים שהוא נורא נורא מומלץ,
אני אישית עוד לא הייתי שם ובדקתי,
אבל מתכוונת לבדוק כשתתחיל ההרשמה,זה המעון של נעמת בגבעת האירוסים ,
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לא כתבת מאיזה אזור בנתניה, אבל עונה לשתיכן -'
לא כתבת מאיזה אזור בנתניה, אבל עונה לשתיכן -
18/02/2010 | 10:36
1
57
מעון נעמ"ת באירוסים אכן יצא לו שם למרחקים, ולא ברור לי למה כי רק הכניסה שלו, בעליבותה, הביאה אותי לעשות אחורה פנה ולחפש מקום פרטי.
אבל שוב, אם אין לך בעיה עם מסגרות כאלו, על כל חסרונותיהן (שעות מצומצמות, אוכל צמחוני וכו') - תבדקי.
גם שם, אגב, הבנתי שיש רשימת המתנה ארוכה.

בנתניה עצמה - בהנחה שאתם מדרום העיר - יש את הגן החדש בחוף הירוק (קאנטרי גן). הבת שלי שם ונחמד לנו מאודמאוד.
אם תצטרכי פרטים - תגידי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הממ.. צודקת... אנחנו ממרכז העיר'
הממ.. צודקת... אנחנו ממרכז העיר
18/02/2010 | 19:26
26
לצפיה ב-'למישהי יש המלצות על גנים/מעונות בבית חפר ?'
למישהי יש המלצות על גנים/מעונות בבית חפר ?
18/02/2010 | 09:44
4
24
לצפיה ב-'מתכוונת - בת חפר?'
מתכוונת - בת חפר?
18/02/2010 | 15:13
3
10
לצפיה ב-'כן, ברחה לי י'...'
כן, ברחה לי י'...
18/02/2010 | 21:44
2
10
לצפיה ב-'גם אנחנו מבת חפר'
גם אנחנו מבת חפר
18/02/2010 | 22:53
1
10
ואני יכולה להמליץ לך על גן גורים. אני לא יודעת אם עדיין יש מקומות לשנה הבאה. אני רשמתי את ביתי לשם אחרי שהאחיין שלי היה שם במשך שנתיים- ואחותי מאוד מרוצה.
אם את רוצה טלפון של הגן אני אשלח לך במסר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'את יודעת אם החופשים שלהם הם כמו נעמת?'
את יודעת אם החופשים שלהם הם כמו נעמת?
18/02/2010 | 22:59
12
אשמח למספר טלפון - תודה!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מעוניינת להצטרף / לחלוק מטפלת'
מעוניינת להצטרף / לחלוק מטפלת
21/02/2010 | 21:02
8
מעוניינת לצרף את בני למטפלת באמצע מאי (יהיה בן 7 חד' ) גרה ברמת פולג ....
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'קיסריה והסביבה'
קיסריה והסביבה
15/02/2010 | 11:57
8
לצפיה ב-'רמת השרון-הרצליה'
רמת השרון-הרצליה
15/02/2010 | 11:57
25
26
לצפיה ב-'מה העלות לגן עירייה?'
מה העלות לגן עירייה?
16/02/2010 | 07:44
5
32
האם המחיר משתנה בהתאם לאיזור המגורים? אני גרה ברמת השרון.

שאלה נוספת היא מאיזה גיל אפשר להכניס לגן עירייה?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'עלות גן עירייה רמה"ש'
עלות גן עירייה רמה"ש
16/02/2010 | 09:34
4
40
גן עירייה ראשון הוא טרום טרום חובה.
באתר של העירייה תוכלי לראות מאיזה תאריך בדיוק ניתן להכניס ילד לשם.
ההרשמה הסתיימה כבר לשנה הבאה.
(יחד עם זאת לפי הגיל של הבת שלך זה כלל לא רלבנטי בינתיים).
המחיר תלוי אם את בוחרת יום לימודים ארוך (יול"א) או גן עירייה רגיל (מסתיים ב13:20, מתחיל ב08:00)
גן עירייה רגיל עולה בסביבות 700 שח
תוספת ליול"א משהו כמו 1000 לחודש.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן העירייה נפתח ב-7:45 ומסתיים'
גן העירייה נפתח ב-7:45 ומסתיים
16/02/2010 | 22:29
3
23
ב-13:30 בימים א'-ה' ובימי ו' מסתיים ב-12:45.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'זה לא מה שכתוב באתר העירייה. מוזר'
זה לא מה שכתוב באתר העירייה. מוזר
17/02/2010 | 08:27
1
15
לצפיה ב-'באמת מוזר. אבל מה שכתבתי זה מניסיון, כי'
באמת מוזר. אבל מה שכתבתי זה מניסיון, כי
17/02/2010 | 22:03
13
נגה בגן עירייה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אצלנו נפתח ב-7:30... מוזר.'
אצלנו נפתח ב-7:30... מוזר.
18/02/2010 | 12:28
12
לצפיה ב-'מעון ויצו מרדכי רמת השרון'
מעון ויצו מרדכי רמת השרון
16/02/2010 | 09:31
48
שם הגן/משפחתון: מעון ויצו מרדכי רמת השרון
מיקום+ טלפון: רחוב מרדכי, מרכז העיר
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: קו 24 בעיקר, חנייה לא פשוטה אבל יש.
סוג הגן (פרטי, עיריה): מעון ויצו
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: בטיחות בראש ובראשונה
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 0700-1600 ימי ו עד 1245
מחיר: משתנה בהתאם להחלטת התמ"ת ולפי נתוני המשפחה (תלושי משכורת וכו) מחיר מקסימלי ופירוט באתר ויצו
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: לא
חוגים: תלוי בוועד. עקרונית יש מוזיקה ויש תנועה. כמו כן יש חדר גימבורי
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : שני בניי בשתי קבוצות גיל שונות באותו מעון זו השנה השניה.
טווח גילאים בקבוצה: 3 כיתות- תינוקיה (מיל 6 חודש), פעוטון וגנון. משם ממשיכים לטרום טרום חובה ..
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים):

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), היחס הוא לפי הקבוע בחוק. נדמה לי 1:7
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: ישנים צהריים. הגננת המקצועית עוזבת בשעה 13:30 למעט פעם בשבוע של חופש ופעם בשבוע שהיא נשארת עד סוף היום.
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? מספר אנשי צוות
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו'). יש צוות של הכיתה ובנוסף יש מנהלת של המעון כולו, מבשלת וכו.
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יום חופש אחד כנהוג בשבוע.גננת אחת וצוות מנוסה.

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: כן.
תנאי שינה- מזרנים/מיטות: מזרנים על הרצפה
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? משטח קבוע בתינוקיה ובפעוטון
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? חצר ייעודית מותאמת לכל קבוצת גיל. אין חול וזה נהדר! יש הגנה מהשמש. אין מעבר בין החצרות של הקבוצות השונות.

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: מבשלת + מטבח במעון עצמו. אוכל נהדר בריא וטרי.
האם האוכל מבושל במקום? כן. תמיד
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? בשום אופן הילדים אינם מגיעים למטבח. הוא רחוק ויש דלתות בין לבין שלא ניתן לעבור.
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: קבוצות
מקום האכלה: כל כיתה בכיתה שלה.
*שימו לב המזון בויצו חלבי. יש למשל קציצות סויה או דג וכו אבל רק חלבי.

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - טעון שיפור
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? שאלה טובה בקבוקים תלויים בהורים. הכיתה מנוקה מידי יום. לגבי המצעים איני יודעת.
טלויזיה יש/אין: יש.

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): יש דיווחים שוטפים וגם זמינות במייל!
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? חד משמעית כן
האם ניתן להגיע בהפתעה? בהחלט
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? אם מישהו רוצה תמיד אפשרל מצוא דרכים להציץ לכל מקום.
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? בהחלט כן. הורים עושים פעילות בהתנדבות, יש ועד הורים פעיל וכן הלאה.כמו כן מקבליפם דיווחים שוטפים.

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): דלת+אינטרקום+קוד, לאחריה דלת נוספת עם משקולת ולאחריה 3 דלותות+מנעולים בכניסה לכל כיתה וכיתה. הכי בטוח שיכול להיות.
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל? חד משמעית כן
לחצן מצוקה למד"א? כן
מתקנים ובטיחותם: כן
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): לא יודעת לא נתקלתי שם

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): המינימום של ימי החופש

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: ללא ספק כן
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):9
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: הלוואי שהיו יותר אנשי צוות
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): חשוב להדגיש שיש אוזן קשבת תמיד
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן סילבי רמת השרון'
גן סילבי רמת השרון
16/02/2010 | 09:59
93
שם הגן/משפחתון: גן סילבי
מיקום+ טלפון:סימטת הגינה רמת השרון035479044
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: קרוב מאוד לרחוב סוקולוב עם כל התחבורה הציבורית שלו. חנייה - יש מפרץ חנייה לגן אבל אני משתדלת להגיע בלי רכב כי בשעות הפיזור/איסוף צפוף.
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: אין מוצהר עד כמה שאני יודעת
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 07:30-16:20
מחיר: 2700 ש"ח
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: אני חושבת אבל לא יודעת אם יש מישהוא שמנצל אותה.
חוגים: יש , כל שנה אחרים. כשניים בשבוע.
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : בני בגן, שנה ראשונה ימשיך לשנה הבאה.
טווח גילאים בקבוצה: ה"צעירים" משנה וחצי ועד שנתיים וחצי. ה"בוגרים" משנתיים וחצי ועד טרום טרום חובה.
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): שתי קבוצות, כמפורט למעלה.

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?),
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: ישנה גננת שהיא מנהלת הגן שנעזרת בשתי סייעות לטיפול בצעירים  (14 ילד) ולקבוצת הבוגרים  (14 ילד) יש גננת וסייעת. לא מעוגן בחוזה אבל למיטב ידיעתי נשמר. מנהלת הגן עוזבת בשעה אחת כשהילדים הולכים לישון. פעם בשבוע היא נשארת עד סוף היום. הגננת השנייה גם נשארת עד סוף היום פעם בשבוע. בשאר הימים הילדים נשארים עם סייעת וותיקה ומנוסה.
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? לא למיטב ידיעתי.
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') מנהלת הגן גם מבשלת. היא טוענת שהיא עושה את זה רק מוקדם בבוקר כשיש מעט ילדים ובשאר הזמן נמצאת איתם.
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): כן, שתי גננות לכל אחת יום חופשי בשבוע.

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: הגן קטן מאוד יש מרחב מוגדר לפעילות לכל קבוצה. לעומת זאת החצר רחבה, מוצלת ומצויידת ויש מעין "פטיו" מקורה קטן שגם בו מתבצעת פעילות. המבנה היה השיקול היחיד שהיה לי כנגד רישום בני לגן הזה ובסוף החלטתי שהשיקולים בעד גוברים על השיקול הזה.
תנאי שינה- מזרנים/מיטות: ישנים על מזרנים עם סדין מהבית.
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? החלפת חיתולים על משטח קבוע, מרופד ונעים. החלפת חיתולים לפי הצורך, ללא זמנים קבועים. אני מרוצה מהתדירות, לבני ישבן רגיש במיוחד ולא סובל מדלקות בעור כמעט, מה שאומר שהן מקפידות.
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? החצר מרופדת במעין שטיחים ירוקים כאלה (לא דשא סינתטי, משהו יותר פשוט אבל לא חול). ארגז החול מכוסה כשאינו בשימוש. החצר מוצלת.

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: מנהלת הגן מבשלת, כל יום תפריט שונה. האוכל מגוון לא תעשייתי מכיל את כל אבות המזון. אחרי הצהריים נותנים כריכים עם גבינה/חומוס ולמי שלא רוצה נותנים כריך עם ריבה. אני לא מתה על זה, אבל בסך הכל האוכל בריא.
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? המטבח בתוך הגן, בחלל שמשרת את שתי הקבוצות. המנהלת יכולה לפקח משם על הנעשה בגן אבל הילדים לא יכולים לגשת. מלבד זאת, הבישול נעשה כאשר יש מעט ילדים בגן עם כמה אנשי צוות.
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: כל הילדים אוכלים ביחד סביב שולחנות לפי קבוצות הגיל.
מקום האכלה: חלל הגן.

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - יש הרבה מאוד ציוד, נראה במצב טוב ונקי.
האם ישנו גיוון בצעצועים?
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? מצעים נשלחים הביתה לכביסה כל שבוע. בקבוקים וכוסות נרחצים כל יום. צעצועים - שאלה טובה.
טלויזיה יש/אין: יש, מופעלת פעם ביום לחצי שעה בעיקר בימי גשם.

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): מענה לשאלות, אימייל תקופתי של דף מידע (בערך פעם בשבועיים). הרבה תמונות מצולמות בפעילות ומפורסמות באתר (המוגן בססמא) של הגן.
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? לא באופן אקטיבי אבל עונים כששואלים בצורה נעימה ומשתפת פעולה.

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער שהילדים לא יכולים לפתוח. כל החצר מגודרת. דלת הגן לא נעולה במהלך היום.
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל? כן
לחצן מצוקה למד"א? אם אני לא טועה
מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): מרוחק מהילדים ובמקום נמוך.

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): המון. למשל בפורים שני ימי חופש. כנראה לפי לוח החופשות של משרד החינוך בלי הכיסוי של יול"א.

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: כן, בהחלט
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 8
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: המבנה קטן מאוד.
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): צוות הגן חם מתאים במיוחד לילדים צעירים. חיבוקים, נשיקות כל הזמן כל הצוות מכיר מקרוב את כל הילדים, כולן יודעות מה הילד אכל באותו היום, עם מי הוא שיחק. הצוות עובד בשיתוף פעולה. הבן שלי הולך בשמחה רבה כל בוקר. אוכלוסיית ההורים נחמדה, משתפת פעולה, לא "פלצנית". לא נתקלתי בשום מקרה אלימות.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מה יהיה אין פה בורים מהרצליה?'
מה יהיה אין פה בורים מהרצליה?
16/02/2010 | 15:53
8
21
אני צריכה די דחוף למצוא גן/ פעוטון/ משפחתון בהרצליה לבתי בת ה5 חודשים.
אשמח לשמוע על המלצות...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אופס... התכוונתי הורים....'
אופס... התכוונתי הורים....
16/02/2010 | 17:47
8
לצפיה ב-'נחמד לדעת שיש כאן עוד מישהי מהרצליה'
נחמד לדעת שיש כאן עוד מישהי מהרצליה
16/02/2010 | 20:34
5
10
,הבן שלי שבוע הבא יהיה בן חצי שנה ונכנס אחרי פסח למשפחתון. קיבלתי עליו המלצה מחברה של גיסתי אבל אין שם כבר מקום..
אבל יש משפחתון ברח' חפציבה ששמעתי שהוא טוב אני יכולה לברר לך את הטלפון
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מצויין אני אשמח מאוד!'
מצויין אני אשמח מאוד!
16/02/2010 | 21:47
8
לצפיה ב-'גם אני מחפשת... ואשמח להמלצה'
גם אני מחפשת... ואשמח להמלצה
17/02/2010 | 10:55
3
12
לצפיה ב-'מסתבר שגם אני בבעיה'
מסתבר שגם אני בבעיה
17/02/2010 | 20:09
2
16

הלכתי היום בכוונה לרשום את הקטנצ'יק למשפחתון שקיבלתי עליו המלצה ופתאום קלטתי כמה דברים שלא אהבתי:
יש בגן טלויזיה
בחדר של הקטנטנים מופעל רדיו
הפיצקים נמצאים על שטיח ולא על מזרן רך וקטן שלי תוך 5 דק' קיבל מכה בראש
ועוד כל מיני
אז גם אני בבעיה כרגע אבל נכנסת להילוך גבוהה בחיפוש אשמח לשתף ולשמוע גם מכן המלצות.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'איפה היית? שאני אחסוך לעצמי.'
איפה היית? שאני אחסוך לעצמי.
17/02/2010 | 20:57
1
12
לצפיה ב-'לא נעים לי לפרסם כאן את השם ,אני שולחת לך מסר'
לא נעים לי לפרסם כאן את השם ,אני שולחת לך מסר
20/02/2010 | 16:38
12
לצפיה ב-'המלצה להרצליה'
המלצה להרצליה
18/02/2010 | 11:47
14
משפחתון יומבי - רח' הצנחנים 8.
משפחתי, צוות אינטילגנטי וחם. ארוחות טריות, דגש על בטיחות.
בעלת הגן היא אמא של ילד מהגן לשעבר של הגדולה שלי (תקראו כמה פעמים, אני יודעת שזה נשמע מסובך).

גילוי נאות: אני מרמה"ש והייתי שם פעמיים כשחיפשתי מקום וכמעט רשמתי לשם. ברגע האחרון התפנה מקום ברמה"ש אז העדפתי קרוב יותר לבית (יש לי הסעות בבוקר לפיזור בגנים ). חברה שלי נרשמה לשם והיתה מאוד מרוצה. נאלצה להוציא את בתה מהגן בגלל מחלה ממושכת שהצריכה אשפוז והשגחה (לא ויראלי ולא בגלל הגן) אבל עד אז היתה מאוד מרוצה.

בעלת הגן - ענבר. 050-2208684
ממליצה לדבר איתה וללכת להתרשם.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן דניאל ברמה"ש??'
גן דניאל ברמה"ש??
18/02/2010 | 11:39
1
10
עבור חברה שעוברת לרמה"ש ומתלבטת לגבי גן עבור בן שנתיים..
מישהי מכירה / שמעה? למיטב הבנתי זה גן אנטרופוסופי בנווה רסקו...

תודה!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני שמעתי על הגן הזה - אני שולחת לך פרטים במס'
אני שמעתי על הגן הזה - אני שולחת לך פרטים במס
18/02/2010 | 15:27
14
לצפיה ב-'המלצה חמה ברמה"ש : גן הבית שלי'
המלצה חמה ברמה"ש : גן הבית שלי
18/02/2010 | 12:02
3
43
או "הגן של מיכל".

יש 2 "סניפים" (למרות שזו לא רשת מסחרית, לפני שנתיים נרכש גן נוסף).
גן אחד נמצא ברח' יצהר, באיזור קולנוע כוכב, בתפר בין רמה"ש והרצליה.
גן נוסף ברח' בוסתנאי (במערבית).

3 קבוצות גיל - "קטנטנים" (מגיל 1.2 בערך, כלומר צריך "הליכה").
קבוצת צעירים, וקבוצת בוגרים.
3 אנשי צוות על 15 ילדים.

לא יודעת מה ה"אני מאמין" - הגן רגוע ומתנהל באווירת מושב. הילדים מאושרים, מאותגרים ואהובים. אין טלויזיה ומעסיקים את הילדים גם בלי זה.
יש דיווח יומי להורים - לוח המודעות "מה עשינו היום?" ו"מה אכלנו היום"?. בקבוצת הקטנטנים יש דיווח על החלפת חיתולים ומהות הצרכים (קקי / פיפי). במקרים מיוחדים גם מתקשרים להורים (לדווח על שלשולים למשל או על צעד ראשון או מילה חדשה ).
אפשר לקבוע פגישה עם הצוות, הגן דוגל בגישה נגישה ופעילה, ואפשר גם להתקשר בשעות המיועדות לכך (כדי לא להפריע בפעילות).
הגן שקוף, לא חייבים לקבוע פגישה אבל בפעם הראשונה רצוי שכן כדי להבטיח שיהיה מישהו שיוכל להתייחס ולענות לשאלות. אח"כ מעודדים להגיע בספונטניות כדי "לבחון".

חוגים: משתנה משנה לשנה אבל בד"כ יש חוג חיות וחוג מוסיקה ולגדולים גם יש ריתמיקה או פסיכודרמה.

בטיחות: מעקה בטיחות, נהלים מסודרים, שער עם פעמון וזמזם. כשבאים לקחת את הילדים אחה"צ, מרכזים אותם בחדר/ים רחוק מאיזור הכניסה ולמעשה "מוציאים" את הילדים להורה שבא לאסוף וכך אין מצב שילד "יעלם" החוצה לבדו.
יש מטבח נפרד מאיזור פעילות הילדים. מים חמים ומים קרים דרך מתקן של מי עדן שגם מאובטח כך שמים חמים ילד ממוצע בן 4 לא יכול לקחת ובכל מקרה המתקן מרוחק מאיזור פעילות הילדים. כלים חדים וכיוצ"ב במגירות גבוהות.

חופשות: כמו ברוב הגנים הפרטיים, בגדר הסביר. בקיץ הגן מסתיים ב-8.8 אבל יש קייטנה בתשלום נוסף עד ה-15.8.

ארוחות טריות מבושלות כל יום, מקפידים על גיוון ועל כל אבות המזון. לא נותנים "שטויות" אלא בימי הולדת וגם אז ההורים מקבלים רשימה סגורה של ממתקים, כל ילד מקבל צלחת מדודה מראש וזהו.  

מרוצה מאוד מהגן - ציון 10 מבחינתי.
הבת הגדולה שלי היתה בגן ברחוב יצהר שנתיים.
הבן הצעיר שלי מסיים שנה ראשונה בגן בבוסתנאי, רשום כבר לשנה הבאה וימשיך שם הלאה, והגברת שבדרך () רשומה טטנטיבית לעוד שנתיים .
מרוצה מאוד מאוד וממליצה בחום.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מה שעות הפעילות והמחיר בגן הבית שלי?'
מה שעות הפעילות והמחיר בגן הבית שלי?
18/02/2010 | 13:05
2
10
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
18/02/2010 | 13:51
1
15
שעות הפעילות: 7:30 עד 16:00.
ימי שישי: 8:00 עד 12:30.
יש אפשרות להשאיר עד 17:00 (4 ימים בשבוע, או כמה שפעמים שאת רוצה, זה מתומחר בהתאם).

לגבי מחירים, אני לא יודעת עדיין מחירים לגבי שנה הבאה, אבל למיטב זכרוני המחיר הבסיסי (כלומר עד 16:00) הוא כ-2,500 ש"ח (אני פשוט משאירה עד 5 פעמיים בשבוע אז המחיר שונה).
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה על התשובות '
תודה על התשובות
18/02/2010 | 14:38
6
לצפיה ב-'מחפשת מישהי לחלוק איתה מטפלת'
מחפשת מישהי לחלוק איתה מטפלת
18/02/2010 | 17:36
10
מישהי במקרה מעוניינת לחלוק מטפלת עם תינוקת בת 5 חודשים מאפריל?
אנחנו גרים בהרצליה הצעירה...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-''
19/02/2010 | 09:59
6
לצפיה ב-'רעננה- כפר סבא'
רעננה- כפר סבא
15/02/2010 | 11:58
13
24
לצפיה ב-'גן תקווה - כ"ס'
גן תקווה - כ"ס
16/02/2010 | 10:05
15
פעוטון מקסים, ויחסית פחות יקר מכל מה שביררתי בכ"ס.
מנוהל ע"י תקווה עם עוד 3 מטפלות.
סה"כ 16 ילדים ויש הפרדה בין קטנטים וזוחלים לבין הצועדים על 2...
כבר מחליפה לפיצי ארוחות עם מרק/פירות, שמחה לקבל שאוב בלי בעיה,
לא משתמשת במגבונים אלא שוטפת.

מאוד כיף לנו אצלה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מעוניינת לטפל בתינוק/ת'
מעוניינת לטפל בתינוק/ת
16/02/2010 | 12:35
2
12
מחפשת עבודה ליומיים שלושה בשבוע (בקרים) באזור השרון. עדיפות לרעננה. ימים ראשון וחמישי יש אפשרות לשעות יותר ארוכות. ויום נוסף בשבוע עד הצהריים.
מסורה ואמינה, עם הרבה סבלנות, אחראית, רגישה, חמה, בעלת נסיון
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הבית הקסום בכפר סבא'
הבית הקסום בכפר סבא
16/02/2010 | 19:40
11
שני בניי היו שם ואנחנו מאוד אהבנו בעיקר את הצוות.
לדעתי ההרשמה כבר נסגרה, כי שם היא נסגרת מאד מהר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'טיפול בתינוקת'
טיפול בתינוקת
16/02/2010 | 23:28
5
שלום,
שמי מירי, ואני מחפשת מטפלת לביתי הקטנטונת ל- 2-3 בקרים בשבוע, וגם אולי לצהריים אחד.
אנחנו גרים ליד כ"ס, במושב צופית (המושב הראשון אחרי כ"ס, בדרך לבית ברל).
היא עוד קטנטונת, בת חודשיים. אפשר להתחיל עכשיו ואפשר עוד חודש/חודשיים.
אם זה יכול להתאים, אני אשמח אם תשלחי לי את הטלפון שלך, או שלחי לי מייל (או מסר בחזרה) ואשלח לך את הטלפון שלי.
המייל שלי הוא iianmiri62@yahoo.com.
תודה!
מירי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן אורנה (אורנה קרסו) ברעננה'
גן אורנה (אורנה קרסו) ברעננה
16/02/2010 | 14:10
6
155
שני בניי נמצאים אצלה.
הגדול כבר שנה שנייה אצלה, והקטן יותר הצטרף עכשיו.
חמה, אימהית, אכפתית, משקיעה המון בילדים בכל התחומים. היא גננת מוסמכת שנמצאת פיסית כל היום בגן (לא הולכת הביתה בשעה 13:00 כמו הרבה גננות) וזה ניכר בגן.
אוכל שהיא מבשלת בביתה ומחממת בגן, אוכל מזין תפריט מגוון, עשיר ובריא.
אישה שאני משאירה אצלה את ילדיי והולכת רגועה לעבודה.
יש לה סייעת מקסימה!!! בשם אדווה.
ממליצה בחום ומכל הלב
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'וכמובן הפרטים הטכניים כי ברחה לי ההודעה'
וכמובן הפרטים הטכניים כי ברחה לי ההודעה
16/02/2010 | 14:13
1
26
מדובר בגן פרטי.
נמצא ברחוב ארלוזרוב ברעננה
הטלפון שלה:
054-3007367
ובגן - 0774378770
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לפטל2- חייבת לך תודה עד עכשיו!!!'
לפטל2- חייבת לך תודה עד עכשיו!!!
18/02/2010 | 19:11
18
היי,
אני נועה אמא של עמית-מית, לפני כחצי שנה התלבטתי לגבי גן מסויים ברעננה, אמרת שאת לא מכירה אותו ומייד המלצת על גן אורנה, ומייד הלכתי לבדוק, ואנחנו שם כבר 4 חודשים ואני מאוהבת בגן הזה....
עוד אז כבר רציתי לכתוב לך תודה, וזה התפספס...

אז תודה ענקית, שמגיעה באיחור!!!

אני לא יודעת מי את אבל מניחה שאת אמא של ע' ו-י'...

ולכל הקוראות- גן אורנה מדהים מדהים מדהים מדהים, אורנה ואדווה מדהימות
ואני מסכימה עם כל מילה שפטל רשמה...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום על גן אורנה '
ממליצה בחום על גן אורנה
17/02/2010 | 09:48
3
31
לצערי היינו צריכות לעזוב את הגן כי עברתי דירה לעיר אחרת, אבל נראה לי שאיילה עד היום מתגעגעת כי היא הולכת לגן החדש בדמעות כל יום
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'היי POOPI מה שלומכן?'
היי POOPI מה שלומכן?
17/02/2010 | 10:00
2
16
בסופו של דבר לא הספקנו להפגש... הצטערתי מאוד לשמוע שאתם נאלצים לעזוב.
איך ההסתגלות (בינתיים אני קוראת שלא משהו)
מקווה שתלדי ותחזרו אלינו מהר.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'היי '
היי
17/02/2010 | 15:41
1
9
כיףלשמוע ממך.
אמת חבל שלא נפגשנו, הייתי כ"כ עסוקה בלנסות להיות סופר וומן בלעשות שעות בעבודה+טיפול בילדה שכבר לא היה לי כוח לכלום( וחבל כי בעבודה בכל אופן לא הערכיו את זה).
מבטיחה שנפגש בפעם הבאה
איילה מסכנה, היא קורעת לי את הלב כשהיא הולכת לגן, ואני לא יודעת למה...אתמול כבר היה יותר טוב, והיום שוב בכי והיא נצמדת אלי ולא מרפה...לא יודעת, אולי שמים לה גבולות בצורה יותר מידי תקיפה? אין לי מושג...
נקווה שיהיה בסדר
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אל תשכחי שהיא עברה שינוי די גדול עכשיו'
אל תשכחי שהיא עברה שינוי די גדול עכשיו
17/02/2010 | 19:10
18
סביבה, בית, חדר וגן. זה שינוי ענק לילד.
תני לה זמן...היא תהיה בסדר.  ממה שהתרשמתי ממנה היא ילדה חזקה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני יכולה להמליץ על גן בגבעת ח"ן'
אני יכולה להמליץ על גן בגבעת ח"ן
18/02/2010 | 15:18
23
הגן שייך לחבר יקר... אז אני קצת משוחדת אולי... אבל בכל זאת- גן בית בטבע- גן מקסים. אני בספק אם נשארו מקומות לשנה הבאה אבל שווה לבדוק... מי שרוצה- פרטים במסר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מעון ויצו בשיכון ותיקים'
מעון ויצו בשיכון ותיקים
18/02/2010 | 21:41
31
הגננות שם מדהימות (לפחות בקבוצה של הקטנים, אבל שמעתי שגם אצל הגדולים יותר). אין טלויזיה. מתייחסים לילדים מאד יפה, מקנים שפה יפה, תכנים. אצלנו יש ריתמוסיקה פעם בשבוע וחוג חיות פעם בשבועיים. אני לא מתה על נושא התזונה
(אבל זה כי אני פריקית של אוכל בריאות) אין שם בשר (כמו בכל מעונות ויצו אני מניחה).הילדה מאד אוהבת ללכת לגן וזה העיקר מבחינתי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הוד השרון והסביבה+מושבים בשרון'
הוד השרון והסביבה+מושבים בשרון
15/02/2010 | 11:59
30
19
לצפיה ב-'גן תמר - הוד השרון'
גן תמר - הוד השרון
16/02/2010 | 10:15
1
8
שם הגן/משפחתון: גן תמק
מיקום+ טלפון: שמיר 36, מול מתחם 200
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: יש חניה גדולה
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: סגנון כפרי, המון טבע
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7:00-13:00 או עד 17:00
מחיר: 2200 לחצי יום, 2600 ליום מלא
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: כן, 2200 ש"ח
חוגים:
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : 2 ילדים של חברים שם, והילדונת תהיה שם משנה הבאה
טווח גילאים בקבוצה: גילאי 2-3
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): גילאי 10 חודשים עד 5 ב-4 קבוצות גיל נפרדות במבנים נפרדים

כוח אדם: בקבוצה של 2-3 -->> גננת מוסמכת+2-3 סייעות
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?) - מעוגן בחוזה, לפחות 3 מטפלות על 24 ילדים. לרוב יש תגבור של עוד סייעת.
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: לא יודעת
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? לא יודעת
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') - טיפול נטו
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): גננת מוסמכת, לדעתי יום חופש אחד בשבוע.

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם - בגדול כן, החלל המרכזי משמש גם לשינה וגם למשחק
תנאי שינה- מזרנים/מיטות - מזרונים
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? - משטח החתלה קבוע והגייני
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? - חצר עצומה עם דשא ועצים ואזורים מגודרים עם חול ומתקנים

תזונה:
מקור המזון וגיוונו - טרי כל יום, מגוון, אין ממתקים
האם האוכל מבושל במקום? - כן, ע"י מבשלת של הגן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? - בתוך החלל הגדול, סגור עם שער
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: - כולם ביחד סביב שולחנות
מקום האכלה: - בחלל הגדול או במרפסת מקורה

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - יש המון ומגוון
האם ישנו גיוון בצעצועים? בהחלט
האם הצעצועים תקינים ושלמים? לפי מה שראיתי, כן
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? אין לי מושג

שקיפות ונגישות הצוות המטפל להורים: אפשר לשאול הכל תמיד
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): שאלות, יש לוח מודעות בנוסף

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער חשמלי, גדר פנימית
לחצן מצוקה למד"א? לא נראה לי
מתקנים ובטיחותם: הכל נראה תקין ובטיחותי
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): לא ראיתי כאלו, אני מניחה שחלקם במטבח

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): עפ"י איחוד הגנים הפרטיין

סיכום:
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 8
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: הייתי מעדיפה קבוצה קטנה יותר ויחס מטפלות גבוה יותר
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שכחתי חוגים...'
שכחתי חוגים...
16/02/2010 | 10:21
5
יש חוג מוסיקה וחוג דרמה,
ופעילות דו-שבועית בג'ימבורי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'האם מישהי מכירה את הגן -'
האם מישהי מכירה את הגן -
16/02/2010 | 14:45
4
13
שנקרא "הגנים שלנו בטבע"? אני אשמח לשמוע חוות דעת על הגן, המנהלות, בעל הגן וכו'.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תשלחי לי מסר '
תשלחי לי מסר
17/02/2010 | 17:31
3
6
לצפיה ב-'מוגה למה במסר? זה שרשור המלצות\אי המלצות'
מוגה למה במסר? זה שרשור המלצות\אי המלצות
18/02/2010 | 20:03
2
7
מה שיש לך לומר יכול לעזור לכולנו.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'העדפה שלי'
העדפה שלי
18/02/2010 | 20:19
1
8
אי המלצות אני לא אתן פה - זה בטוח.
מבחינתי זה פתח לבעיות בהמשך.
פירוט אחר ספציפי על גנים - מעדיפה לעשות במסר.
זה פורום פתוח - כולם יכולים לקרוא הכל - מעדיפה שלא כל המידע שיש לי יחשף לכולם.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מבינה אותך בכל מקרה דברים כמו'
מבינה אותך בכל מקרה דברים כמו
18/02/2010 | 20:44
9
אהבתי בגלל או לא אהבתי בגלל הם סובייקטיבים ולא נחשבים לדיבה או משהו כזה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מישהימכירה'
מישהימכירה
17/02/2010 | 16:32
1
9
את המשפחתון השקוף-חלומות בהוד השרון?
אשמח להמלצות למשפחתונים לתינוקי, אני נרוצה להכניס אותו בערך באפריל והוא יהי בן 8 חודשים.
אשמח למשפחתון שיש בו גם קבוצה של ילדים גדולים יותר כדי שאפשר יהיה להשאיר אותו שם גם בשנה הבאה ולא העביר בספטמבר למקום חדש...תודה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תשלחי לי מסר '
תשלחי לי מסר
17/02/2010 | 17:31
5
לצפיה ב-'מחפשת דחוף מסגרת לבת שנה בהוד השרון'
מחפשת דחוף מסגרת לבת שנה בהוד השרון
18/02/2010 | 12:44
18
9
מחפשת מקום טוב לאביגיל לסמפטמבר הקרוב
היא תהיה בת שנה וחודשים אז ואני מחפשת לה מקום טוב
אני רוצה מקום שתווך הגילאים אינו גדול - לא רוצה שילדים בני 3-4 ירמסו אותה
מעדיפה גן פרטי
אני מלאה בחששות ופחדים לגבי מסגרת עבורה אבל יודעת גם שזה לטובתה להיות עם ילדים בני גילה מבחינה חברתית והתפתחותית
אז אשמח לכל המלצה טובה
תודה מראש!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'באיזה אזור בהוד השרון?'
באיזה אזור בהוד השרון?
18/02/2010 | 12:53
11
10
לצפיה ב-'אנחנו גרות במערב '
אנחנו גרות במערב
18/02/2010 | 17:51
9
5
אזור בן גוריון, משאבים, הבנים - אבל כל אזור זה בסדר עם המקום ממש ממש טוב
כמובן שמעדיפה קרוב לבית ככה שאפשר לקחת את הבובה ברגל - אבל מקסימום נסע ברכב אם יש לך המלצות דווקא באזור אחר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אתן ממש שכנות שלי..'
אתן ממש שכנות שלי..
18/02/2010 | 21:03
2
12
אז אולי מכירה משפחתון מומלץ לגילאי חצי שנה?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'באמת? - איזה מגניב '
באמת? - איזה מגניב
18/02/2010 | 23:01
1
7
אני לצערי לא יכולה להמליץ לך - אני בבית עם אביגיל מהיום שהיא נולדה והיא בתי הראשונה ככה שאין כל נסיון עם משפחתונים גנים וכו' - המון המון המון בהצלחה בחיפושים!!!!!!!!!!!!!
איזה כיף לגלות שכנה!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-':)'
:)
19/02/2010 | 01:33
2
זה אכן מגניב לגלות שכנה מעל הוירטואליות הזו, ואם מתאים לכן שזה יהיה משהו לא וירטואלי את מוזמנת לשלוח מסר.
אני גם בבית מאז שנועם נולד, זה קרה לא הרבה אחרי שאביגיל שלך נולדה..
שיהיה סוף שבוע נעים וכיפי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לצערי באזור המערבי'
לצערי באזור המערבי
19/02/2010 | 08:52
5
15
אני כמעט ולא מכירה גנים.
שמעתי ביקורות טובות על רב-גן - אני פחות התחברתי אליו
גן דרור בבנים מאוד ותיק - אבל לא בדקתי אותו
ואני מכירה מישהי שמרוצה בגן פינוקיו בבנים - אבל, שוב - לא מהכרות אישית עם הגן.

שיהיה בהצלחה!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה רבה בכל מקרה '
תודה רבה בכל מקרה
19/02/2010 | 10:13
4
6
בכל מקרה רשמתי את שמות הגנים שרשמת כאן - ואבדוק אותם - ומודה לך מאוד על הרצון והנסיון לעזור - סופ"ש מקסים ושבת שלום!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'חמניה יקרה קיבלתי אתמול המלצה חמה חמה חמה'
חמניה יקרה קיבלתי אתמול המלצה חמה חמה חמה
19/02/2010 | 21:25
3
23
על משהו שנקרא גן פאני. הוא נמצא במתחם של פרחי המושב (על דרך רמתיים). לא יודעת אם מתאים לך המיקום אבל הממליצה שהיא שכנה שהיא גננת בעצמה סיפרה שהבן של גיסתה שם ושלמרות שהיא היתה יכולה להעביר אותו לגן שלה, היא בחרה להשאיר אותו עוד שנה שם כי היא כ"כ מרוצה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה מתוקה - תודה גדולה '
תודה מתוקה - תודה גדולה
19/02/2010 | 23:50
2
6
זה קצת רחוק לנו מהבית - אבל רשמתי לי את הפרטים - ובהחלט אבדוק את הגן
את שוקלת אותו גם? איזה מגניב עם הבנות שלנו יהיו יחד בגן
מה שלום אלה? איך הרפלוקס, האכלות ובכלל?
מה איתך - לא דברנו מיליון שנה בערך!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'נכון, נעלמת קצת..'
נכון, נעלמת קצת..
20/02/2010 | 10:45
1
7
אני שוקלת כרגע שלושה אבל עוד לא ראיתי אף אחד ואני בכלל לא יודעת אם נשארו מקומות. הסידור כרגע הוא שאמא שלי תישאר איתה עד גיל שנתיים אבל בגלל שאני חוששת שאולי היא לא תסתדר, אני מעדיפה לרשום ולשריין ומקסימום לאבד את דמי ההרשמה. הגנים שאני הולכת לבדוק הם הגן שסיפרתי לך עליו, גן ויקי בנוה נאמן וגן לילך באלישמע.

אלה בסדר מבחינת הריפלוקסלא עבר אבל יציב. בחודש האחרון היא מצמיחה כנראה שיניים ובנוסף מנוזלת ואני כבר חודש לא ישנה בלילות. זה סיוט מתמשך.
חוץ מזה היא מאוד מתקדמת, זוחלת על שש , יושבת על הברכיים זקופה ונעמדת תוך כדי החזקה של דברים.
איך אצלכם<??? איך אביגיל היפהפיה?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'היי מותק '
היי מותק
20/02/2010 | 11:20
4
וואו איזה יופי אלה מתקדמת לה! טפו טפו טפו בלי עין הרע! שרק תמשיך ככה - ומקווה שהנוזלת כבר תעבור מהר (לנו היה את זה חודש שעבר -איזה סיוט!)
אני כרגע לומדת לבמחן - תקופת מבחנים ערורה ודוחה -אני גם לא הרבה כותבת בפורם - המון קוראת אבל לא הרבה יוצא לי לכתוב -הקצב כאן מהיר פלאים!!! - אני כן קצת כותבת בקומונה "מאמי שלי" אבל באמת שלאחרונה אני עסוקה בעיקר בלימודים.
אביגיל טפו טפו טפו בסדר גמור. יש לה תופעות שיניים חודשים כבר - מגיל חודשיים וחצי ועדין לא יצאה אף שן - ככה זה -מבאס נורא כי זה כל כך מתסכל לראות אותה סובלת.
לגבי ההתקדמות שלה - היא עולה על 6 ומנסה לזחול - היא בעיקר מקפצת -היא גם עולה ל4 ואז עולה על קצוות האצבעות שלה ומרימה טוסיק גבוה ועושה גשר ואז מנסה "ללכת" על האצבעות ויוצא שהיא גם קופצת - היא עוד לא חיברה את הידיים לזחילה - היא עולה  על 6 מתנדנדת קדימה אחורה ואז דוחפת עם הרגליים ומשחחרת ידיים וככה היא מתקדמת קדימה - זה מצחיק נורא לראות - אבל זה מתסכל אותה מאוד כמובן. היא טיפה יושבת על הברכיים אבל זה בעיקר יוצא לה בטעות - לא מכוון. היא מטפסת על דברים, כריות, צעצועים ועליי והיא לאחרונה גם מנסה למשוך את עצמה לעמידה. היא גם מאוד מנסה להתיישב על הטוסיק. היא מבלה המון מהיום על משטח הפעילות הגדול שקנינו לה ומנסה את כל הדברים האלה. אני מפרגנת לה בלי סוף -מוחאת לה כפיים כל הזמן ומתהלבת מכל מה שהיא עושה - גם כשהיא מנסה ולא הולך וגם כשהולך לה.
היא התחילה לאכול ארוחת מוצקים שלמה במקום אחד הארוחות פורמולה שזה מרגש אותי ומשמח אותי (טפו טפו טפו שאני לא יעשה לנו עין!). היא כמובן עדיין מקבל לוסק אבל המינון ירד מאוד -מקווים כל כך  שלאט לאט עם יותר מוצקים נוכל סוף כל סוף להפסיק עם התרופות ולהיפרד לשלום מרפלוקס הדוחה.
היא גם ממלמלת ללא סוף וממש "מדברת" בשפת תינוקות - ממש נשמע כמו שיחה שלמה בשפה המיסטורית והמקסימה שלה (היא עושה קולות טי טי טי, תה תה תה ,דה דהדה גוגוגו גא גאגא באבאבא מה מה מה וכאלה). היא התחילה לצרוח ולצועק בהתלהבות וכל היום היא צועקת ומשתוללת - עכשיו שומעים שיש תינוקת בבית ולשמחתינו שומעים בלי בכי.
זה אנחנו לאחרונה - אני משוגעת על הפוצקה  שלי - ואין יום שאני לא צוחקת בקול רם ממנה - הם כאלה מצחיקים מתוקים קטנים!
די אנחנו חייבות כבר להיפגש מתי שהוא - זה לא לעניין בכלל - צריך לתפוס יום נעים ולהסתובב עם הבנות קצת ואולי לשבת יחד באיזה בת קפה.
מקווה שעובר עליכם אחלה של שבת - אני חוזרת לענייני המבחן הדוחה
נשיקות גדולות גדולות!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אנחנו באזור המערבי '
אנחנו באזור המערבי
18/02/2010 | 17:51
6
אזור בן גוריון, משאבים, הבנים, הסתדרות וכו' - אבל כל אזור זה בסדר עם המקום ממש ממש טוב
כמובן שמעדיפה קרוב לבית ככה שאפשר לקחת את הבובה ברגל - אבל מקסימום נסע ברכב אם יש לך המלצות דווקא באזור אחר.
ותודה רבה מראש!!!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'דווקא לגבי "הוד השרון"'
דווקא לגבי "הוד השרון"
18/02/2010 | 15:01
5
12
יש גם הרבה המלצות מהסקר של השנה שעברה
שווה לבדוק גם את הגנים שהומלצו שם

בבקשה קישור:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה רבה לך - כבר ניגשת לקרוא '
תודה רבה לך - כבר ניגשת לקרוא
18/02/2010 | 17:52
5
לצפיה ב-'לא עזר בסוף '
לא עזר בסוף
18/02/2010 | 23:05
3
9
קראתי את ההמלצות משנה שעברה וצערי זה לא עזר לי כל כך - לא מצאתי שם המלצה על משפחתון או גן שמתאים - אבל המון המון תודה לך!!!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-''
19/02/2010 | 08:03
2
4
מקווה שעוד יעזרו לך
האמת שחיפשתי בשבילך במנוע החיפוש של הפורום ובדקתי אם מישהי המליצה על גן באיזור מרום נווה- מצאתי רק בקשות להמלצות בלי תגובות. אני מציעה לך לצאת לגינה השכונתית ופשוט להתחיל לשאול שם אמהות/אבות -לשמוע את ההמלצות שלהם, לשאול מה הם אהבו/לא אהבו בגן- ככה יהיה לך מידע יותר ממוקד על המסגרות באיזור שלך ותוכלי ללכת לבקר בגנים ולהתרשם בעצמך.
בהצלחה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'המון תודה לך '
המון תודה לך
19/02/2010 | 10:15
1
6
זה רעיון מעולה!
אני אכן יעשה את זה!
תודה רבה רבה
סופ"ש כייפי ביותר ושבת שלום!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם לך '
גם לך
19/02/2010 | 14:20
5
לצפיה ב-'אשמח לחוות דעת על שני גנים:'
אשמח לחוות דעת על שני גנים:
18/02/2010 | 20:06
15
הגן של פאני (נמצא בחנייה של פרחי המושב בהוד השרון) והגן של ויקי בנווה נאמן.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שאלה לגבי גן ליאת בחנקין בהוד"ש'
שאלה לגבי גן ליאת בחנקין בהוד"ש
20/02/2010 | 08:28
7
מישהו יודע אולי אם יש אופציה לחצי יום וכמה זה עולה?
סתם, רצינו לדעת, לשנה הבאה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מחפשת דחוף המלצה לפעוטון מספטמבר בעמק חפר'
מחפשת דחוף המלצה לפעוטון מספטמבר בעמק חפר
16/02/2010 | 14:35
3
7
בעיקר באזור אליכין, חרב לאות וכו'.

תודה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אזור כפר ויתקין'
אזור כפר ויתקין
16/02/2010 | 21:44
2
3
לצפיה ב-'לי זה גם יוכל לעזור'
לי זה גם יוכל לעזור
17/02/2010 | 10:34
1
4
על מה את ממליצה?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
17/02/2010 | 21:55
4
הבן שלי בן שנה וארבע נמצא בגן ליצי בכפר ויתקין. יש להם 2 קבוצות גיל, תינוקייה וגיל שנה +.
במכמורת יש את משפחתון שרונה (אין לי מושג עליו)
בהרחבה של בית חירות יש את המשפחתון של צביה - הייתי שם פעם אחת שחיפשתי גן/משפחתון. נראה מאוד נחמד.
בכפר ויתקין יש גם את דרורה שמטפלת בתינוקות אצלה בבית. בדרך כלל יש לה 2-3 תינוקות.

אם את צריכה עוד פרטים או טלפונים תשלחי לי מסר.

את מהאזור?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ממליצה ברעננה על גן ארז- גננת חדווה'
ממליצה ברעננה על גן ארז- גננת חדווה
23/02/2010 | 15:18
7
זהו גן לטרום חובה וחובה, ממ"ד

הגננת מדהימה, וגם הסייעת רותי.
בתי היתה שם שנה אחת ומה שקיבלה בשנה אחת זה פשוט מדהים.
הגעתי לגן הזה לאחר שגן אחר שרציתי היה מלא, חיפשתי ודי התפשרתי כי לא הכרתי אף אחד שימליץ. בסופו של דבר התמזל מזלנו ונפלנו על הגן הכי טוב שיכולנו לבקש.
ממליצה בחום.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'איזור המרכז'
איזור המרכז
15/02/2010 | 11:59
115
23
לצפיה ב-'תל אביב'
תל אביב
15/02/2010 | 12:00
23
44
לצפיה ב-'מזמינה אלי '
מזמינה אלי
15/02/2010 | 14:00
43
יש תחבורה ציבורית טובה לאיזורי, ואפילו חניה פנויה.

אנחנו בשלבי טרום זחילה, אבל נשמח לפגוש אמהות ותינוקות מכל הגילאים.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פעוטון יולי, תל אביב'
פעוטון יולי, תל אביב
15/02/2010 | 15:43
2
141

שם הגן/משפחתון:פעוטון יולי
מיקום+ טלפון: יהודה מכבי פינת הרב פרידמן
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: לזרום עם הילד בסביבה של הרבה חום ואהבה. האתר של הגן - http://july.dpages.co.il/
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 07:30 - 17:00 ובשישי 08:00 - 12:00
מחיר: 3000 לחודש
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: אני חושבת שכן אבל לא יודעת
חוגים: מוסיקה, ג'ימבורי
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : בני בגן
טווח גילאים בקבוצה: יש שלוש קבוצות:
תינוקיה - 3 חודשים עד שנה וחודשיים
בינוניים - שנה וחודשיים עד שנתיים
בוגרים - שנתיים עד שלוש

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  בתינוקיה יש שתי מטפלות + סיוע אם נזקק בזמן האכלה/החתלה
בבינוניים יש מטפלת אחת ובבוגרים גננת ויש מטפלת שעוזרת לשתי הקבוצות.

האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? כן
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') המטפלת שנודדת היא גם מבשלת
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): כן, בעלת הגן היא גננת מוסמכת והיא הגננת של הבוגרים. אין לה יום חופשי

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל): לא.
תנאי שינה- מזרנים/מיטות:בתינוקיה לולים ובשתי הקבוצות האחרות מזרונים
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? אין משטח קבוע. מחליפים בזמנים קבועים וכן לפי הצורך.

תזונה:
הבעל של בעלת הגן הוא שף והוא מבשל לילדים.
ההאכלה שונה בקבוצות השונות.

טלויזיה יש/אין:אין

מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין: יש
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): דיווח בע"פ
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? כן. בעלת הגן תמיד זמינה לשאלות ופתוחה לקבלת ביקורת

בטיחות ואבטחה:
):

סיכום:
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: היה רצוי שיהיו עוד מטפלות
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני אישית לא אהבתי את הגן....'
אני אישית לא אהבתי את הגן....
16/02/2010 | 16:00
1
83
הלכתי לראות אותו שנה שעברה והזדעזעתי.
תינוקיה-חדר פיצפון עם 6 לולים ורק מטפלת אחת.
בעלת המקום נראת ונשמעת כמו איזה בסטיונרית משוק הכרמל. תחלופת המטפלות שם מאד גבוה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תחלופת המטפלות בתינוקיה באמת מאד גבוהה'
תחלופת המטפלות בתינוקיה באמת מאד גבוהה
17/02/2010 | 08:34
73
שאר הצוות מאד ותיק.
עד כמה שאני יודעת היום יש 10 תינוקות בתינוקיה ושתי מטפלות פלוס עזרה בזמן הארוחות והחלפות.
לאן רשמת בסוף?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פעוטון אביב- רמת אביב הירוקה'
פעוטון אביב- רמת אביב הירוקה
15/02/2010 | 18:04
2
441

שם הגן/משפחתון:  פעוטון אביב
מיקום+ טלפון:: תל אביב רמת אביב ברודצקי 17 0508750269 (חני-מנהלת הגן)
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה:: תחבורה ציבורית מכל תל אביב קווים 27 7 25 24 וקווי אגד 274 74 ועוד...
סוג הגן (פרטי, עיריה):: פרטי
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?::  הרבה חום ואהבה לילדים
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):: 07:30-16:30 שישי עד 12:00
מחיר:: כרגע 2300
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:: לא ידוע
חוגים:: פעם בשבוע ריתמיקה-באה מישהי עם אקורדיון טייפ וכדומה פעם בשבוע- מעין התעמלות
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :: בני בגן
טווח גילאים בקבוצה:: כרגע עד שנה וחצי אבל יפתחו קבוצות עד גיל 3
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): : בספטמבר הקרוב יהיו 4 קבוצות גיל מ3 חודשים ועד 3 שנים

כוח אדם::
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?)  בחוזה רשום 1ל-5 בפועל הובטח 1 ל-4
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים:: ב13:00 הגננת הולכת הבייתה ובאה מישהי אחרת
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות?: לא
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו'): המטפלות גם מבשלות
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?):: יש גננת ראשית עם יום חופשי אחד אבל שאר הצוות גם למד בסמינר למטפלות

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם:: 2 חדרים גדולים אחד לשינה ואוכל ואחד משחקים
תנאי שינה- מזרנים/מיטות:: עריסות ולולים
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים?: יש שידת החתלה מחליפים לפי דרישה וגם בזמנים קבועים
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ?: אין

תזונה:
מקור המזון וגיוונו:: המטפלות מבשלות מגוון...
האם האוכל מבושל במקום?: כן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם?: המטבח מאחורה סגור עם דלת אין לילדים גישה
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד:: אחד אחד המטפלות מאכילות
מקום האכלה: על כסא אוכל
ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים:: הגן חדש אז כל הצעצועים חדשים
האם ישנו גיוון בצעצועים?: כן מגוון רב
האם הצעצועים תקינים ושלמים?: כן
  בקבוקים כל יום וכמובן אחרי כל האכלה. חדרים פעמיים ביום.(כשהילדים ישנים) מצעים זה אחריות ההורים אבל בכל מקרה פעם בחודש מורידים לכולם
טלויזיה יש/אין:: אין

שקיפות ונגישות הצוות המטפל להורים::
מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין:: יש רק עבור עיניה של מנהלת הגן ובמקרים חריגים שיש לברר משהו מיוחד
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):: לכל ילד יש רישום פרטי שניתן בסוף היום להורים
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל?: כן
האם ניתן להגיע בהפתעה?: כן
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? :  לא
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד?: המון מסיבות לכל המשפחה, חנוכה יום המשפחה ועוד הרבה

בטיחות ואבטחה::
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ):: שער עם מנעול ודלת הגן נעולה
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל?: כן לכל הגננות
לחצן מצוקה למד"א?: לא
מתקנים ובטיחותם:: בטוח
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): : במחסן

חופשות: :
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): עפ"י לוח חופשות של גנים פרטיים

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן  מאוד
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות)  9
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן שזה לא אני... כלומר אין כמו יחס של אחד על אחד..
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש: הגן מקסים, צוות חם מאוד!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'רק חשוב לציין...'
רק חשוב לציין...
15/02/2010 | 18:22
1
75
פעוטון "אביב" שייך לעמותה הממומנת ע"י חב"ד, ומטרתה עשיית נפשות והחזרה בתשובה (לא נאמר בשיפוטיות או באופן שלילי, בחיי, זו פשוט המטרה - לטובה או לרעה זה כבר לשיפוטכם).

זה לא בא לידי ביטוי בשום אופן בתכני הגן או ביחס החם של המטפלות (גילוי נאות: אין לי ילד בגן, אבל שמעתי הרבה דברים טובים).

רק שבניגוד לגן חב"ד המוצהר בשכונה, כאן זה לא נאמר במפורש, ויש מי שזה עשוי להיות חשוב לו - לטוב או לרע.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כן התלבטתי איך לומר את זה.. ועם כבר גילויים א'
כן התלבטתי איך לומר את זה.. ועם כבר גילויים א
15/02/2010 | 20:42
66
אז רק אציין שכל הילדים בגן עד כמה שאני ראיתי באים מבתים חילוניים... (:
ושווה לראות למרות שזה נשמע מפחיד והצוות הוא לא תמיד מה"נוף" המוכר אלא חרדי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מחפשת גן באיזור יד אליהו.'
מחפשת גן באיזור יד אליהו.
15/02/2010 | 21:12
2
40
עם עדיפות לגן דתי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'את מיד אליהו? גם אני... איפה?'
את מיד אליהו? גם אני... איפה?
16/02/2010 | 09:05
1
12
ותודה על ההמלצה...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'קרוב להיכל נוקיה.'
קרוב להיכל נוקיה.
16/02/2010 | 10:54
9
לצפיה ב-'מחפשת אמא לחלוק מטפלת'
מחפשת אמא לחלוק מטפלת
16/02/2010 | 14:54
16
הי
מחפשת מישהי שרוצה לחלוק מטפלת החל ממאי.
הילד שלי יהיה בן 4 וחצי חודשים (בערך)
דיברתי עם כמה מטפלות, מדובר בעלות של כ-2700 ש"ח לילד...
אני גרה במרכז ת"א (בן גוריון- דיזנגוף)
אשמח לקבל מסרים אם מתאים למישהי
נראה לי שכך משיגים את היתרון הכלכלי, בלי להפסיד את היחס האישי...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מתלבטת בין פעוטון יולי לגם מלולון לבן שנה'
מתלבטת בין פעוטון יולי לגם מלולון לבן שנה
17/02/2010 | 08:43
6
189
אשמח לשמוע המלצות או ביקורת  לשניהם
תודה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כתבתי קצת יותר למעלה על פעוטון יולי'
כתבתי קצת יותר למעלה על פעוטון יולי
17/02/2010 | 13:27
2
110
גן מלולון מקבלים אני חושבת מגיל שנה וחצי..
אני הייתי לא מזמן במלולון להתרשמות. אני חייבת לציין שכבר מהרחוב שמעתי רעשי צחוק של ילדים וזה מאד חימם את הלב.
הצוות נראה מאד נחמד ויש להם כל מני פעילויות נחמדות.
מה שהפריע לי זה שהמקום עצמו מאד ישן - כלומר הגן נמצא בדירה לא משופצת.
הגן מחולק לשלושה חדרים וגינה. חדר ציור ויצירה, ג'ימבורי ו"מטבח" (מטבח צעצוע לילדים).
יש שתי קבוצות גיל והן עושות רוטציה בין החדרים והגינה. לי הפריע שאין להם כיתה שהם יודעים שהיא שלהם.
אני חושבת שהשינה היא של שתי הקבוצות יחד.
סה"כ זה נראה מקום טוב אם מה שהפריע לי לא מפריע לך.
בהצלחה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'קראתי את מה שרשמת על פעוטון יולי'
קראתי את מה שרשמת על פעוטון יולי
17/02/2010 | 20:28
1
107
וגם קיבלתי מספר המלצות עליהם. הייתי שם והיו מספר דברים שהפריעו לי: העובדה שהפעוטון בדירה בקומה ראשונה ועל מנת לצאת לגינה אז יש צורך לרדת, העובדה שאין ארגז חול כמו במלולון, העובדה שהג'ימבורי (כביכול) נמצא בחוץ (בניגוד למלולון) ועוד דברים קטנים. אשמח לשמוע את דעתם (מניסיון) על הנקודות הללו.

בנוסף, אם יש משהי שמכירה ויכולה לכתוב על גן מלולון מניסיון - יותר מאשמח (ביררתי והם מקבלים מגיל שנה).

תודה...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אגב דבר נוסף שהפריע לי במלולון'
אגב דבר נוסף שהפריע לי במלולון
18/02/2010 | 08:14
103
זה שבלוני הגז נמצאים בגינה שבה משחקים הילדים.

לי אישית לא מפריע שאין ארגז חול בפעוטון יולי אבל אני בהחלט יכולה להבין אחרים שזה מפריע להם.
מה הכוונה שהג'ימבורי בחוץ? מדי פעם הם מביאים מתקני ג'ימבורי ושמים בתוך הגן. זה אחד החוגים.
אגב יש גם חוג טבע שבו הם מביאים לילדים כל מיני חיות
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מלולון'
מלולון
18/02/2010 | 08:22
2
136
לצפיה ב-'את יכולה לפרט בבקשה?'
את יכולה לפרט בבקשה?
18/02/2010 | 08:58
1
63
לצפיה ב-'זה גן ממש טוב ואיכותי'
זה גן ממש טוב ואיכותי
18/02/2010 | 12:45
98
קבלתי עליו המון המלצות והתרשתי לטובה מהצוות ומהבעלים של המקום.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'בנות יקרות'
בנות יקרות
17/02/2010 | 13:59
69
מחפשת עזרה דחוף!!! במציאת גן /פעוטון איכותי לביתי בת השישה חודשים מאיזור צפון ת"א כגון: צהלה, תל ברוך, נאות אפקה .

מישהי מכירה אולי??

אשמח לשמוע המלצות על גנים איכותיים .
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן טליה, תל אביב'
גן טליה, תל אביב
17/02/2010 | 14:47
1942
שם הגן/משפחתון: גן טליה
מיקום+ טלפון: קאנטרי דקל בבבלי
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: יש
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: זורם עם הילד
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):7:30-16:30
מחיר:3200
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:כן
חוגים:התעמלות, מוסיקה
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :בתי היתה בגן
טווח גילאים בקבוצה:1.5-4 (2 קבוצות לפי גילאים)

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), 6 מטפלות:38 ילדים
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: נשארות 3 מטפלות
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות?כולם יחד, לקבוצת הגדולים מוגדרת מטפלת ספציפית ולקטנים כנ"ל
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') לפי סבב
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?):3 גגנים (2 גננות וגנן) לכל אחד יום חופשי אחד

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם:
תנאי שינה- מזרנים/מיטות: מזרנים בג'ימבורי
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ?

תזונה:
מקור המזון וגיוונו:
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? לא, המטבח נפרד לחלוטין
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: ביחד
מקום האכלה: במבנה הגן

טלויזיה יש/אין: יש

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): מענה לשאלות
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? כן, לחצר

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער, אינטרקום
לחצן מצוקה למד"א?
מתקנים ובטיחותם:

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לוח של ארגון גני הילדים הפרטיים

סיכום:
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 8.5
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: יותר מדי ילדים
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): אנשי צוות מקסימים ואיכותיים, הרבה חום ואהבה, זוררמים עם הילד, הגן עצמו מטופח ויפה, הרבה צעצועים מגוונים
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מחפשת גן באזור רמת אביב'
מחפשת גן באזור רמת אביב
17/02/2010 | 19:15
31
אשמח לשמוע המלצות על "הגן של יעלי" באפקה אם מישהי מכירה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מחפשת פעוטון או מטפלת בלב תל אביב'
מחפשת פעוטון או מטפלת בלב תל אביב
20/02/2010 | 10:28
30
לבן שמונה חודשים
מטפלת לשלושה ימים בשבוע.
או פעוטון,
באזור לב העיר - נווה צדק

המון תודה :)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ממליצה על גן נעמ"ת ברחוב למדן בנאות אפקה'
ממליצה על גן נעמ"ת ברחוב למדן בנאות אפקה
20/02/2010 | 18:27
79
צוות מצויין בכל השנתונים.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'בקעת אונו'
בקעת אונו
15/02/2010 | 12:00
30
18
לצפיה ב-'גן במבינו, קרית אונו+תה"ש'
גן במבינו, קרית אונו+תה"ש
16/02/2010 | 09:40
278
בדיוק המלצתי עליו לשתי גולשות...

שם הגן/משפחתון: במבינו
מיקום+ טלפון: יש שני סניפים בקרית אונו ותה"ש, טלפון של המנהלת: 050-7724737, 03-7160300
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: לא ידוע לי לגבי תחבורה ציבורית אבל יש, בקרית אונו חניה ברחוב בכחול לבן, בתה"ש חניה ברחוב בלי סימון.
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי? לא בטוחה שהבנתי, מעתיקה מדף המידע של הגן:

הבלעדיות של bambino"" גן:
 גן שעובד כל השנה: ערבי חג, ללא גשרים וקיצורי דרך, חודש אוגוסט מאורך עד 20 לחודש ללא תשלום נוסף!
 גננת מוסמכת - בכל קבוצת גיל!
 יחס מחנך : ילד- 1 : 6!
 ארוחת צהרים חמה- גם בימי שישי!
 סל החוגים כלול במחיר!
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): תינוקיה 7:15-16:00/17:00 גן מ-7:00.
מחיר: שנה הבאה התינוקיה בתה"ש 2,520 ובקרית אונו 2,680 עד 16:00 (עד 17:00 תוספת של כ-200 ש"ח, יש אפשרות להנחה אם משלמים פעם ברבעון או אם יש יותר מילד אחד)
חוגים:
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : בני בתינוקיה מגיל חמישה חודשים, בהתחלה בקרית אונו עכשיו בתה"ש. האחיינית שלי מגיל שנה וחצי בגן (היא בת 3)
טווח גילאים בקבוצה: משתנה בין שני הסניפים, בגדול התינוקיה עד שנה וחצי.
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): יש עוד כמה קבוצות גיל, משתנה בין שני הסניפים, בגדול: חוץ מהתינוקיה, קבוצות נוספות: 1.5-2, 2-3, 4-3.

כוח אדם:
1:6 לפי החוזה, בפועל בתינוקיה לפעמים יחס יותר טוב כמו 1:5 או 1:4.
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? יש מטפלת שמתגברת איפה שצריך (ממלאת מקום או בנוסף אם יש צורך בעזרה) אבל המטפלות קבועות
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') נטו טיפול בילדים למעט ניקיון בסיסי כמו טאטוא בסוף היום, יש מבשלת.

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: כן, בקרית אונו יותר מרווח בתינוקיה ויש חדר לכל דבר (שינה, אוכל, משחקים, החתלה, מרפסת למשחקים בחוץ), בתה"ש התינוקיה יותר קטנה (חדר שינה, משחקים, חדר החתלה, חצר למטה וג'ימבורי בקומה נפרדת).
תנאי שינה- מזרנים/מיטות: מיטה/עריסה לכל תינוק.
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? משטח החתלה קבוע, מחליפים לפי הצורך.
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? בקרית אונו מרפסת מקורה של התינוקיה, וחצר לגדולים יותר, בתה"ש שתי חצרות כולל לתינוקיה, לא ידוע לי על כיסוי שלא בשימוש.

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: אוכל ביתי טרי ומגוון, כל יום מנה אחרת לצהריים, שילוב של בשר ירקות קטניות פחממות. ארוחת בוקר שמבוססת בדרך כלל על לחם, גבינה, חומוס, ביצים, ירקות, דייסה (גם משתנה מדי יום).
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? בקרית אונו מטבח נפרד ללא גישה לילדים. בתה"ש מטבח פתוח שצמוד לקבוצת הגיל של 3-2.
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: משתנה גיל, בתינוקיה לפי הצורך, הקטנים אחד אחד, הגדולים יושבים ואוכלים ביחד מסביב לשולחן.
מקום האכלה: בקרית אונו בתינוקיה חדר  אוכל עם שולחן וכסאות, לגדולים יותר, ולקטנים כסא אוכל/טרמפולינה.

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - צעצועים רבים ומגוונים המתאימים לגילאים.
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? מאד נקי, לא מכירה גנים אחרים שנראים כ"כ נקי. כמובן שרוחצים את הבקבוקים כל יום, מצעים אנחנו מחליפים פעם בשבוע, לא יודעת באיזו תדירות רוחצים צעצועים אבל כאמור נקי מאד.
טלויזיה יש/אין: בתינוקיה אין, בקבוצת גיל 3-2 יש טלווזיה שדלוקה כחצי שעה בזמן שמלבישים.

מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין: למיטב ידיעתי אין.
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): דיווח ביזמת המטפלות גם אם הכל היה בסדר וכמובן אם משהו לא בסדר, מענה לשאלות.

האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? ניתן להגיע מתי שרוצים, כמובן עדיף בתיאום מראש אבל הגישה מאד פתוחה ומזמינה.
האם ניתן להגיע בהפתעה? כן, יש קוד כניסה שמקבלים ויכולים להכנס מתי שרוצים.
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? יש גדר שלא כ"כ מאפשרת להציץ (אולי למי שגבוה)
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? לא יודעת אם זה רלוונטי לתינוקיה...

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער עם קוד ואינטרקום
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל? מאמינה שכן בעוונותי לא שאלתי (בתה"ש האחראית על התינוקיה אחות במקצועה)
לחצן מצוקה למד"א? לא ידוע לי
מתקנים ובטיחותם:

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה):  פחות חופשים מגן רגיל, עובדים בערבי חג ובמשך רוב חודש אוגוסט.

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: מאד ממליצה, אין כמו התרשמות אישית.
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: התינוקיה בתה"ש קצת קטנה מדי לטעמי.
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): ההנהלה קשובה להורים ותמיד יש תחושה שיש עם מי לדבר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן פינוקי- יהוד'
גן פינוקי- יהוד
16/02/2010 | 09:51
20
שם הגן/משפחתון: גן פינוקי
מיקום+ טלפון: רחוב בר סימנטוב 69 יהוד טלפון: 03-6321190
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: יש הרבה חניה, תחבורה ציבורית במרחק הליכה של 5-7 דקות
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?:המון חום ואהבה כדבר ראשון ובסיסי
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):מ07:00-16:30 או עד 17:00 בתוספת 200 שקלים ימי שישי 07:30-12:00
מחיר:2450
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:כן עד 13:30 לא יודעת מה המחיר
חוגים:כן יש 4, התעמלות, מוסיקה עם ריקודים, הצגה, טבע
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :הבן שלי שנה שניה שם
טווח גילאים בקבוצה:1.5-4
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): לא, כולם יחד אבל בפעילויות כמו חוגים, חצר וכו יש הפרדה חלקית.

כוח אדם: גננת 1 3 סייעות
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), יש 25 ילדים ו4 אנשי צוות תמיד לא משתנה
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים:לא
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות?לא
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו')רק לאחת יש גם תפקיד של מבשלת גם כן
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?):בעלת הגן היא גננת מוסמכת אין לה ימים חופשיים.

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם:הגן נראה כחלל אחד, ובו פינות של כל מה שרק אפשר: בובות, ספרים, יצירה וכו....
תנאי שינה- מזרנים/מיטות:הילדים ישנים על מזרנים עם סדינים וסמיכות אישיים שלהם מהבית
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים?מוחלפים בשכיבה, יש משטח קבוע ועליו דפים חד פעמיים שמוחלפים על כל ילד
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ?החצר מורכבת מהרוב דשא סינטטי עם מתקני פלסטיק מקסימים הקירות מקושטים עם ציורי קיר של מיקי ופו וכו...יש ארגז חול דיי גדול המכוסה כל הזמן רק בשימוש מורם הכיסוי.

תזונה:מעולה!!!! (אני תזונאית, זה חשוב לי מאוד)
מקור המזון וגיוונו:אוכל מבושל יומיומי במטבח הגן, אין גאנק פוד בכלל.
האם האוכל מבושל במקום?כן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם?יש גישה אך השיש מוגבהה והילדים לא יכולים לגשת.
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד:בוקר כולם יחד צהריים קודם הצעירים ואז הבוגרים
מקום האכלה: שולחנות וכיסאות נמוכים

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - מותאמים בהחלט
האם ישנו גיוון בצעצועים?כן
האם הצעצועים תקינים ושלמים?נראה לי שכן, לא עברתי אחד אחד...
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? ההורים מביאים סדין ביום א ומוחזר ביום ה, כוסות שתיה אישיות לכל ילד נשטפות אחת ליום כל יום.
טלויזיה יש/אין:יש רואים חצי שעה ביום בין השיינה לארוחת 15:30

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):לוח מודעות כתוב ובע"פ
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל?בוודאי
האם ניתן להגיע בהפתעה?בוודאי
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? לא ממש בגן מגודר עם גדר לבנה לביטחון הילדים
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד?יש ועד אבל לא ידוע לי על מעורבות נוספת...

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ):גדר לבנה עם שער עם פעמון שנפתח בזמזום של אינטרקום בגן
לחצן מצוקה למד"א?כן
מתקנים ובטיחותם:בטיחותיים ומותאמים לגילאים הנ"ל
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'):יש מתקן מיים של מי עדן בטיחותי שילדים לא יודעים לסובב+ללחוץ חומרי ניקוי נעולים בארון גבוה

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): יש לוח חופשות בתחילת השנה החופשות הן ככל גן פרטי מעטות, רק בחגי ישראל.

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן:כן מאוד!!!
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):9
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן:באמת שאין משהו מיוחד אני אוהבת מאוד את הצוות והגננת והגן מקסים. הילד שלי אוהב ללכת לשם מאוד וזה מה שחשוב.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-' גן בייבי כיף'
גן בייבי כיף
16/02/2010 | 10:35
7
26
שלום,
אני אשמח לשמוע המלצות או ההפך לגבי הגן  בייבי כיף.
אני רוצה לרשום את הילדה לספטמבר היא תיהיה בת שנה.
או אם יש לכם המלצות לגבי גן אחר באיזור מרכז יהוד.
תודה מראש
סנדי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'יכולה להמליץ על "גן עדן ביהוד'
יכולה להמליץ על "גן עדן ביהוד
16/02/2010 | 11:32
6
17
זה ברחוב בן גוריון, רחל היא בעלת המקום וגם הגננת, הילד שלי שם מגיל 5 חודשים ואני מרוצה ברמות שלא יתוארו!! היחס מדהים, תשומת הלב, האהבה שהוא מקבל, הרבה חוגים- מוסיקה, אומנות, טבע, אוכל טרי ובשפע, לגיל הרך יש פיזוטרפיסטית, בקיצור הילד שלי ממשיך שם שנה שנייה והמלצתי להרבה חברות.
הטלפון של הגננת רחל: 052/2383958 או 03-5360079
בהצלחה...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה רבה על ההמלצה אבל זה נורא רחוק לי'
תודה רבה על ההמלצה אבל זה נורא רחוק לי
16/02/2010 | 11:39
13
אני גרה ברחוב מעפילים ואשמח לקבל המלצות לגן שאני יכול להגיע עליו ברגל.
תודה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני מאוד לא ממליצה על הגן'
אני מאוד לא ממליצה על הגן
17/02/2010 | 08:57
4
45
אני בדרך כלל לא מגיבה, אבל מניסיון אישי אני מאוד לא ממליצה.
פרטים במסר למי שמעוניינת.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שלום הייתי מאוד רוצה לדעת למה את לא ממליצה על'
שלום הייתי מאוד רוצה לדעת למה את לא ממליצה על
17/02/2010 | 09:49
2
22
הגן בייבי כיף.
אני קיבלתי עליו מצד אחד ביקורות מעולות מאנשים שהילדים שלהם נמצאים שם עכשיו ומצד שני אנשים אומרים לי לא להתקרב לגן אבל זה אנשים שהילד שלהם היה שם לפני כמה שנים.
תודה מראש
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הדיס המלצה שלי היא עבור גן עדן'
הדיס המלצה שלי היא עבור גן עדן
17/02/2010 | 09:58
1
27
לא מכירה את בייבי כיף..
אבל, תבדקי עם האנשים שהמליצו לא להתקרב מה הסיבות.
האם הסיבות הן עקרוניות - יחס מטפלות לילדים (ואולי אז כבר לא רלוונטי, כי מטפלות כבר לא בגן) או מדיניות מנהלת גן, או חוסר אמון, או ענייני אוכל..
לפעמים מה שמפריע לי לא מפריע להורים אחרים ולהפך..  
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/02/2010 | 10:01
6
לצפיה ב-'את לא ממליצה על גן עדן?'
את לא ממליצה על גן עדן?
17/02/2010 | 10:41
16
אשמח מאוד אם תוכלי לשלוח לי פרטים במסר בבקשה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'היי, אני מחפשת המלצות על גן בנווה סביון'
היי, אני מחפשת המלצות על גן בנווה סביון
16/02/2010 | 12:08
9
308
לצפיה ב-'לאיזה גן? בדקת או שמחפשת המלצה כללית?'
לאיזה גן? בדקת או שמחפשת המלצה כללית?
16/02/2010 | 14:14
8
37
לצפיה ב-'אני בכיוון של גן מלי...'
אני בכיוון של גן מלי...
16/02/2010 | 15:55
7
34
אחרי סיבוב שעשיתי אצל כולם, זה המקום שהכי נראה לי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'את מתכוונת מינימלי?? לא מכירה מקרוב, אבל'
את מתכוונת מינימלי?? לא מכירה מקרוב, אבל
16/02/2010 | 16:56
4
29
שמעתי רק דברים טובים.

אני אישית עזבתי גן שפעם היה נחשב טוב ואפילו הייתה שם גננת נהדרת, שגם עזבה.
התכוונתי דווקא לשים במעון אילן של המתנ"ס. התרשמתי מאוד לחיוב.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שמעתי גם הרבה דברים טובים על המעונות'
שמעתי גם הרבה דברים טובים על המעונות
16/02/2010 | 17:23
3
27
יש לי שכנות שחושבות שהם יותר טובים מהגנים הפרטיים
אני לא שמעתי משהו ספציפי על מעון אילן, אבל שמעתי המלצות על מעון סביונים
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני התרשמתי מאילן.'
אני התרשמתי מאילן.
16/02/2010 | 17:32
2
18
אהבתי את העובדה שיש המון ומכל הסוגים אוכל.
למשל ארוחת בוקר כולל שתי גבינות, ביצה, זיתים, טוסטים או קרקרים, טונה וירקות.

הצהרים בשרי עם תוספת ירק ותוספת פחמימה.

הכל עם אישור ופיקוח דיאטנית.
{עזבנו גן שתמיד הילדים חזרו מורעבים, וגיליתי שהיא באמת התחילה לקמץ בכמויות ובמגוון של האוכל}

כל התכנים הם בשיתוף עם משרד החינוך ובכיתה האחרונה עושים ממש הכנה לגן עירייה.

מינימלי יש המון מהשכונה.

אגב, תשלחי לי במסר מי את, איפה גרה???
אולי היינו שכנות
המון פעילויות חוץ-גניות והעשרה- כל מה שיש למתנ"ס לאחה"צ הם מכניסים בקטן למעונות.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'את בטוחה שיש בשר ולא סויה?'
את בטוחה שיש בשר ולא סויה?
17/02/2010 | 08:35
1
12
וציפי עדיין המנהלת?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ציפי עדיין המנהלת {נכון למרץ 09'}'
ציפי עדיין המנהלת {נכון למרץ 09'}
17/02/2010 | 08:46
11
הוציאו סויה והכניס בשר ועוף בעקבות כל המחקרים על התפתחות מינית מוקדמת.
אגב, זו הנחיה של התמ"ת לכל מעונות היום.

הארוחות מבושלות במקום אחר- אותו ספק של הצהרונים.
והמטבח מופרד- כלים.

אני מאוד התלהבתי.
היינו באחד הגנים הממש נחשבים בשכונה שירד מגדולתו.
ולשם התכוונתי להכניס את הגוצ'ה.
בסוף עברנו לסינגפור
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'חברה שלי הייתה'
חברה שלי הייתה
16/02/2010 | 17:10
1
22
ומאוד מאודמאוד מאוד מרוצה.היא הייתה מהמחזורים הראשונים, ממש הקימו את הגן ושני הבנים שלה היו שם. שנים אח"כ היא עדיין מבקרת את מלי ומהללת אותה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'איזה כיף לשמוע'
איזה כיף לשמוע
16/02/2010 | 17:17
11
הייתי אצלה כמה פעמים והיא באמת נראית אישה מדהימה...מאוד התרשמתי ממנה.
תודה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כותבת שוב- גן בגבעת שמואל'
כותבת שוב- גן בגבעת שמואל
16/02/2010 | 14:36
7
20
בשנה שעברה התגורננו ליד גן בגבעת שמואל שבאופן תדיר שמענו/ראינו צעקות נוסח "נמאס לי ממך" או "תעזוב אותי בשקט", במקביל לבכי של ילדים.
מי שרוצה פרטים נוספים, אם רלוונטי לה- במסר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני אשמח לפרטים'
אני אשמח לפרטים
16/02/2010 | 17:13
12
גיסתי מחפשת שם
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני לא מצליחה לשלוח לך מסר'
אני לא מצליחה לשלוח לך מסר
17/02/2010 | 09:00
12
רלוונטי לי מאד, תוכלי לומר באיזה גן מדובר?
תודה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'המלצות על גנים בגבעת שמואל '
המלצות על גנים בגבעת שמואל
17/02/2010 | 12:42
4
23
למשהי יש המלצות על גנים בגבעת שמואל לילדים בגיל שנה ושמונה חודשים בספטמבר??
שמעתי על גן חבד גן אתי גן ליטוף לטף גן אורנה ודרור......
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'רק יכולה להגיד שאני'
רק יכולה להגיד שאני
17/02/2010 | 12:48
3
23
שוקלת את חבד למרות שאנחנו ממש לא חבדניקים. גם ליד הגן הזה גרתי והיה תענוג- אני לא יודעת איך הם מבחינת סדר יום, חוגים, נקיון ועוד דברים שאני הולכת לבדוק.
אבל מבחינת יחס לילדים? כל היום(!) שמענו שירים, הילדים היו המון בחוץ בימים היפים, הגגנות אמנם גוערות לפעמים(כאילו שיש ברירה) אבל לא יודעת להסביר, הן עושות אפילו את זה בנועם.
זה כלשעצמו חשוב לי לא פחות ויותר, מחוגים ועניינים. אז אני הולכת לבדוק שם בימים הקרובים ב"ה.
וגם הבייבי שלי הולך להיות בן שנה ושמונה בספט'.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם אני לא קשורה לחבד ובכל זאת...'
גם אני לא קשורה לחבד ובכל זאת...
17/02/2010 | 13:45
2
16
אני הייתי שם  ומאוד התשמתי מהצוות
יש לי בעיה לגבי הקבוצות גיל
יש קבוצה משנה עד שנתיים - זה הקטנים
והקבוצה הבאה זה משנתיים עד שלוש - בינוניים

אני לא יודעת לאיזה קבוצה יהיה טוב יותר לשלוח אותם!!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תלוי כמה ילדים'
תלוי כמה ילדים
17/02/2010 | 13:49
1
14
בגיל היחסית מאוחר יהיו איתו בשיכבה. אני ראיתי מעון עם חלוקה דומה, רק שבערך 4 ילדים היו שנה וקצת והשאר יחסית "גדולים". אם יהיו עוד ילדים בגילו, ולא מעט, אני לא רואה בעיה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני גם חושבת ככה...'
אני גם חושבת ככה...
17/02/2010 | 15:44
10
אם יהיו עוד כמה ילדים בגיל קרוב אליהם
שלי זה כבר 2 מתוך 12 !!

אני מחכה לתשובה  ממנהלת הגן לגבי הגילאים של הילדים שנרשמו עד עכשיו כדי לדעת מה מתאים יותר
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן טיף טף - יהוד'
גן טיף טף - יהוד
17/02/2010 | 09:44
27
ממליצה מאוד, זה גם סוג של חוויה מתקנת מבחינתי, בעקבות גן קודם..
מה שאני מאוד אוהבת בגן הזה זה היחס האוהב של המטפלות, הכבוד לילדים, ההתנהלות של הגן, השקיפות מול ההורים, הגננת פנינה (בעלת הגן) מדהימה גם מבחינה אישית וגם מבחינת התכנים והדרך שמעבירים אותם לילדים, פעילויות היצירה והלימוד.
יש אוירה מאוד אינטימית ונעימה גם בין ההורים בגן, הועד פעיל.
הגן עצמו אולי קצת קטן פיזית, אבל די הפסקתי לראות את זה אחרי פעמיים שהייתי שם, מכיוון שכל האיכויות האחרות של הגן עולות על העניין הפיזי.

יש דברים שלא עניתי בסקר מכיוון שלא הייתי בטוחה, למרות שלפני שרשמתי את בתי, בדקתי הכל, אבל אני לא בידיוק זוכרת, ולא רוצה לכתוב משהו לא מדוייק.

שם הגן/משפחתון: טיף טף
מיקום+ טלפון: יהוד, 035362713
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: לא יודעת לגבי תחבורה, כרגע נמצא ליד התיכון, יש צפי שיעברו.
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?:
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7:00-17:00 (עם אפשרות עד 13:00, 16:00, 16:30)
מחיר: יום מלא 2400, לא יודעת לגבי הימים הקצרים יותר
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: נראה לי
חוגים: תנועה, מוסיקה
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : בתי בגן.
טווח גילאים בקבוצה: שתי קבוצות - 1.5-2.5, 2.5-3.5
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): כן

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), בכל קבוצה 2 מטפלות, הקבוצה הגדולה ~18 ילדים, הקטנה ~13 ילדים
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? יש מטפלת חלופית אבל קבועה שמגיעה להחליף מטפלות בחופש/מחלה.
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') נטו טיפול.
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): כן, בקבוצה הגדולה, אבל גם דואגת לתכנים לקבוצה הקטנה

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: כן
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? לא יודעת, שלי התחילה גמולה.
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? חצר חול

תזונה:
מקור המזון וגיוונו:
האם האוכל מבושל במקום?
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? לא
מקום האכלה: חדר עם כסאות קטנים ושולחנות.

טלויזיה יש/אין: אין - היה מאוד חשוב לי, יש מוסיקה, הפעלות, קריאת סיפורים..
יש גם ספרייה פעילה בגן, כל שבוע מחליפים ספרים.

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): לוח מודעות + דיבור כל יום
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? כן, אבל אין צורך, הם נגישים ואפשר לדבר איתם מתי שרוצים
האם ניתן להגיע בהפתעה? כן, לפני שרשמתי את בתי, ביליתי הרבה מאוד שעות בגן, ובניגוד להרבה גנים אחרים שהגבילו בשעות, בפעילויות שאפשר היה להגיע אליהם, כאן פשוט אפשרו לי להיות ולראות את
ההתנהלות. הייתי מאוד מרוצה מהיחס לילדים, מההתנהלות, מהפעילויות שעושים להם.
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? החצר סגורה, אבל אפשר להקשיב, או להציץ מהגדר.
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? מאוד. הועד פעיל, יש הרבה פעילויות, ההורים תמיד מוזמנים ויכולים להגיע לגן.

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער + פעמון
לחצן מצוקה למד"א?
מתקנים ובטיחותם: בטוחים
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): סגור

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לפי לוח הגנים הפרטיים

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: מאוד.
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 10
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן דנה - נווה מונוסון'
גן דנה - נווה מונוסון
17/02/2010 | 09:51
56
036343636
052-2748260
במסגרת החיפושים שלי, ביליתי הרבה שעות גם בגן של דנה, ומאוד התרשמתי.
בעקבות חויות קודמות של חוסר אמון, היה לי מאוד חשוב השקיפות בגן והאמון בגננת, וזה משהו שאני יכולה מאוד להמליץ.
יש שם 3 קבוצות, אהבתי את התינוקיה והקבוצה הקטנה, בקבוצה הגדולה פחות התמקדתי.
האוכל מגוון וטרי, המטפלות חמות וההפעלות טובות. יש הרבה מגוון של משחקים.
כמובן, גם קיבלתי הרבה המלצות מאימהות על הגן.  כמו שכתבתי בהתחלה, בתי לא בגן הזה (לא היה מקום, אבל יצא לטובה, אני מאוד מרוצה מהמקום הנוכחי), אבל עדיין מאוד זוכרת לטובה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'חולון-בת ים'
חולון-בת ים
15/02/2010 | 12:01
13
6
לצפיה ב-'האם אתם מכירים?'
האם אתם מכירים?
15/02/2010 | 17:14
5
משפחתון מוצלח באזור חולון שהיחס בין הילדים למטפלות הוא נמוך מהתקן (1 ל 5), מאוד הייתי רוצה למצוא יחס של 1 ל-3, כלומר מטפלת אחת ל 3 תינוקות והייתי שמחה למצוא מקום שיש בו סה"כ בין 3 ל-10 תינוקות.
בספטמבר הנסיך יהיה בן שנה ו-3 חודשים ויילך (הוא כבר הולך עם עזרה והוא בן 8 חודשים בלבד).
כמובן שגם הקריטריונים של גננת/ מטפלת מעולה, סביבה בטיחותית, מרחב נעים ובלי טלוויזיה חשובים לי מאוד (-:
אשמח מאוד להפניות!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן רונית בחולון .... '
גן רונית בחולון ....
15/02/2010 | 21:25
7
מישהי מכירה את המקום... יש המלצות, תלונות .. כל דבר !!!!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן פיצפון '
גן פיצפון
16/02/2010 | 08:13
3
22
ממליצה בחום רב על גן פיצפון בחולון
נמצא ברחוב גרינבוים. לגילאיי שננה וחצי ומעלה
שתי קבוצות נפרדות 1.5-2.5 ו- 2.5 עד 4
הגן עובד בשיטת אדלר
הצוות מקסים חם ואוהב. בכל יום יש חוג. יש פעילות מגוונת לילדים
ההתפתחות של הילדים ניראת בבירור
ממליצה בחום!

בהצלחה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'האם זה באזור כיכר סטרומה?'
האם זה באזור כיכר סטרומה?
16/02/2010 | 08:39
2
4
אני חדשה באזור ואין לי כ"כ מושג לגבי רחובות...
זה באזור של דב הז/סטרומה?
אני לא בטוחה שאני יכולה לשאול לגבי המחיר? אז אם אסור אשמח אם תשלחי לי במסר מה העלות.
אבל עדיין רק אם זה באזור של דב הז/סטרומה
תודה רבה ויום מקסים
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מותר בהחלט לכתוב מחיר על גבי הפורום'
מותר בהחלט לכתוב מחיר על גבי הפורום
16/02/2010 | 15:30
8
לצפיה ב-'זה לא באזור כיכר סטרומה '
זה לא באזור כיכר סטרומה
21/02/2010 | 07:56
3
זה באזור נאות רחל, ליד רחוב זלמן ארן
באזור כיכר סטרומה יש את מיץ פטל ואצטרובל שהם טובים
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'שמרטפיה ביתית בימי ראשון ושלישי - חולון'
שמרטפיה ביתית בימי ראשון ושלישי - חולון
16/02/2010 | 22:12
5
בת 52, מתנדבת במחלקת יילודים בבי"ח.
לומדת ליווי התפתחותי באוניברסיטת ת"א.
נסיון רב בטיפול בתינוקות, במיוחד בתאומים.

בימי ראשון ושלישי, מקבלת בביתי תינוקות,
גילאי לידה עד שנה.
על בסיס יומי/שעות.

כולל ארוחת פירות, וירקות,

כולל שירים, הפעלה ואהבה רבה.
המלצות יש ובשפע.

בקרבת משרד הרישוי.
לפרטים: 052-8865356
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום על גן לילך בחולון'
ממליצה בחום על גן לילך בחולון
18/02/2010 | 08:58
13
על שדרות ירושלים
גן חדש - שנה
צוות מדהים וגדול יש חלוקה לקבוצות גיל
המון חום ואהבה לילדים לצד טיפוח הלמידה
חצר גדולה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'דרושה מטפלת לבן 4 ח' בחולון-קיבוץ גלויות'
דרושה מטפלת לבן 4 ח' בחולון-קיבוץ גלויות
18/02/2010 | 13:40
1
4
בעלת ניסיון רב, חמה נינוחה ואכפתית , רגועה, שיודעת להקנות שיגרה טובה .
הטיפול אצלנו בבית בין 8-15:00 .

תודה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אולי יתאים לך לחלוק מטפלת?'
אולי יתאים לך לחלוק מטפלת?
19/02/2010 | 13:13
2
אני מחולון ויש לי מטפלת מדהימה לפשוש בן ה 8 חודשים.
אם כן את מוזמנת לפנות במסר
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אשמח להמלצה על גן באזור ק.שרת-ק.גלויות לשנתיי'
אשמח להמלצה על גן באזור ק.שרת-ק.גלויות לשנתיי
18/02/2010 | 13:46
1
היום היא בגן שאני לא מרוצה ממנו.
אשמח להמלצות לגבי שנה הבאה ואולי גם השנה. אזור דוד אלעזר ק.גלויות,שמריהו לוין

תודה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אולי מישהו מכיר את הבית של יעל ???'
אולי מישהו מכיר את הבית של יעל ???
21/02/2010 | 07:58
13
לצפיה ב-'מגע הקסם של לירון'
מגע הקסם של לירון
21/02/2010 | 20:14
4
שם הגן/משפחתון:גן מגע הקסם של לירון
מיקום+ טלפון: הציונות 7 חולון  03-6519941
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: יש הרבה חניה קרוב מאוד לגן
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?:הרבה חום ואהבה, יחס אישי לכל ילד, קבוצות קטנות
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 07.00-17.00
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: אפשר עד 13.00 או עד 16.00, 16.30...
חוגים:כמעט בכל יום- התעמלות, ריתמוזיקה,חשיבה מתמטית\,חמ"ל
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :הילד שלי בגן הזה (מאוד מבסוט)
טווח גילאים בקבוצה:בקבוצה שלו- של הקטנים- שנה וחצי עד שנתיים וחצי.
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): יש 2 קבוצות - שנה וחצי עד שנתיים וחצי, ושנתיים וחצי עד ארבע

כוח אדם:6 כולל הגננת
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), מבוגר על כל 5 ילדים
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') אחת המטפלות היא גם מבשלת כל יום אוכל טרי.
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יש גננת שנמצאת כל יום.

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם:כן, לכל דבר יש פינה או חדר (חצר , חד אוכל, חדר משחקים )
תנאי שינה- מזרנים/מיטות:מזרנים
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? יש זמנים קבועים, מחליפים על שידת החתלה
-חצר\\מרפסת\\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ?
חצר עם דשא מלאכותי וארגז חול מכוסה

תזונה:
האם האוכל מבושל במקום?מבושל כל יום  במקום
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? אין גישה
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד:קבוצות גיל, ומי שצריך עזרה מקבל
מקום האכלה:  חדר אוכל מסודר

ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים
התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - הרבה משחקים, חדשים, פאזלים, מכוניות, כדורים, התאמות, עגלות, בובות.. כל מה שצריך
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים?צעצועים, חדרים-כל יום , בקבוקים כל ילד מביא מהבית בקבוק מים משלו, מצעים-כל שבוע

שקיפות ונגישות הצוות המטפל להורים
מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין:אין מצלמות
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): על לוח המודעות , כל מה שעושים באותו שבוע, ו"דואר" להורים במידת הצורך.
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? כן,
האם ניתן להגיע בהפתעה?כן
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? אפשר להציץ מהחלונות, רק אחרי שנכנסים מהשער-אין גישה מבחוץ.
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד?יש סדנאות, מסיבות, חגים עם ההורים\ ימי גיבוש וכיף.. לא משעמם לנו..

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ):שער עם פעמון, ודלת פלדלת, מקפידים שהדלת תהיה סגורה והשער כמובן כשבאים לקחת את הילדים
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל? כל שנה נערכת סדנת עזרה ראשונה, היתה סדנא כזאת גם להורים.
לחצן מצוקה למד"א?יש
מתקנים ובטיחותם: יש מתקנים בחצר שמתאימים לגילאי הילדים
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): מדף גבוה

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): יש לוח חופשות שמחולק בתחילת השנה, ע"פ איגוד הגנים

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: כן,
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 10, אנחנו מאוד מרוצים, הילד לא רוצה לחזור הביתה...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'פתח תקווה והסביבה'
פתח תקווה והסביבה
15/02/2010 | 12:02
8
16
לצפיה ב-'גן נורית בראש העין'
גן נורית בראש העין
16/02/2010 | 08:53
3
178
רוצה להדגיש- מדברת על הגן הפרטי ולא על גן העיריה

שם הגן/משפחתון: נורית
מיקום+ טלפון: רח' שיר השירים במצפה אפק
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: יש חניה בשפע
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: חום ואהבה
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): אם אני זוכרת נכון 7:30-16:00
מחיר: לא יודע כמה השנה, מניחה שבסביבות ה- 2000-2200
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: אין לי מושג
חוגים: אם אני זוכרת נכון היו 2 חוגים שקשורים למוזיקה ותנועה
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : הבן היה שם 3 שנים
טווח גילאים בקבוצה: שנה וחצי עד 4+
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): לא
כוח אדם: גננת וסייעת
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: יש בגן 12 ילדים ועליהם יש תמיד 2 מבוגרים
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? לא רלוונטי
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו')-
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יש גננת (בעלת הגן) ויש לה יום חופשי אחד

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: הגן אומנם קטן אבל יש מקום להכל
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים?- אין לי מושג
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ?- יש חצר עם משחקים, ארגז החול מכוסה כשאינו בשימוש

תזונה:
מקור המזון וגיוונו:
האם האוכל מבושל במקום?- כן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם?- הגן ממוקם בבית של הגננת (קומה נפרדת). האוכל מבושל במטבח של המשפחה
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: מתיישבים לשולחן וכל אחד מקבל צלחת
מקום האכלה: בגן

ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים: ברמה גבוהה
התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - אין שום בעיה
האם ישנו גיוון בצעצועים?- כן
האם הצעצועים תקינים ושלמים?- כן
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים?- אין לי מושג

שקיפות ונגישות הצוות המטפל להורים:- שקיפות לחלוטין
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): מענה לשאלות פתוח לחלוטין. אן בעיה לקבוע גם שיחות לשעות שאחרי הגן. פעם בשנה (אם רוצים אז יותר) יש אסיפת הורים אישית לגבי אופן ההתפתחות של הילד
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל?- כן
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? - אף פעם לא ניסיתי
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? כן
בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ):- שער חיצוני נעול
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל?- אני חושבת שכן
לחצן מצוקה למד"א?- חושבת שכן
מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): אין בשטח הגן
חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה):

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן:- מאוד ממליצה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 9.5
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: הייתי מעדיפה שיהיה עד 4

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לא הבנתי לגבי השעות'
לא הבנתי לגבי השעות
16/02/2010 | 15:16
2
11
כתבת שהגן עד 16:00 ואחר"כ שהית מעדיפה שיהיה עד 4.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'צודקת...'
צודקת...
16/02/2010 | 15:25
1
13
התכוונתי שהייתי מעדיפה שיהיה עד 5
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה'
תודה על ההמלצה
16/02/2010 | 15:49
11
לצפיה ב-'הגן של אתי בעין גנים (פ"ת)'
הגן של אתי בעין גנים (פ"ת)
17/02/2010 | 22:59
12
שם הגן/משפחתון: הגן של אתי (נקרא גם קינדר גן)

מיקום+ טלפון: רח' כרמלי 22, 03-9347650

תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: יש אוטובוסים ברח' וולפסון הסמוך, אפשר לקחת אוטובוס לעיריה וללכת כ-10 דק' ברגל. זהו רחוב קטן ואין בעיות חניה.

ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: גן באוירה חמה וביתית

שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7:00-17:00

מחיר: 1900 +חוגים (השנה זה יצא כ-70 ש"ח לחודש לקטנים, קצת יותר לגדולים)

חוגים: יש, כל שנה בוחרים עם ההורים. השנה זה היה חיות, מוסיקה ועוד כמה שאני לא זוכרת

אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : הבת שלי בגן כבר חצי שנה (מגיל שנה)

טווח גילאים בקבוצה: 0-4

האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): יש קטנים ויש גדולים, אבל אין הפרדה מוחלטת ביניהם, כלומר זה באותו מתחם, כאשר חלק מהפעילויות הם בנפרד.

כוח אדם:

סה"כ 4 מטפלות/גננות ברוב שעות היום, כאשר אחת מוקדשת לגדולים ושלוש לקטנים, עם סיוע הדדי אם יש בכך צורך. חוץ מזה באופן לא רשמי, בעלה של מנהלת הגן נמצא בבית (מעל הגן) וגם קופץ לפעמים לעזור אם צריך (להרים ילד בוכה, לתת קצת תשומת לב וכו').

האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? יש במידת הצורך

האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו'). המטפלות מנקות את הגן לאחר ארוחת הצהריים. מנהלת הגן מבשלת לאחר שעות העבודה.

האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יש גננת כל יום ברוב שעות היום.

מרחב פעולה וסדר יום –

המרחב בתוך הגן (להבדיל מהחצר) משמש לכל סוגי הפעילויות: שינה, משחק ואוכל וזה נראה סביר.

תנאי שינה- מזרנים/מיטות:
הקטנים ישנים במיטות (חצי לול/עריסה) והגדולים ישנים על מזרונים.

יש משטח בתוך הגן ולפעמים מחתלים גם בחצר. ישנם זמנים קבועים, אבל גם מחליפים בזמנים אחרים אם יש בכך צורך.

חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש חצר בגודל טוב ועם מבחר יפה של מתקנים. בחצר יש דשא מלאכותי.

תזונה:

מקור המזון וגיוונו: האוכל מבושל כל יום ע"י מנהלת הגן, ללא שימוש באוכל קפוא/מעובד. הוא מגוון ויחסית בריא. ארוחת הצהריים תמיד כוללת מנת עוף/בשר, תוספת וירקות מבושלים. אין ממרח שוקולד או ריבה. התפריט השבועי תלוי על לוח המודעות.

האם האוכל מבושל במקום? האוכל מבושל בבית של מנהלת הגן, אשר ממוקם בקומה מעל הגן.

במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? לא

צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: כולם אוכלים פחות או יותר באותה שעה.

מקום האכלה: בתוך הגן

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - נראה לי שזה בסדר, אבל אף פעם לא הסתכלתי על זה יותר מדי.

האם ישנו גיוון בצעצועים? נראה לי שכן.

כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? את הצעצועים הם מנקים מדי פעם. בקבוקי חלב כל יום, בקבוקי מים אני חושבת שקצת פחות. הם מנקים את הגן כל יום. מצעים ההורים מביאים מהבית ובאחריותם להחליף.

טלויזיה יש/אין: יש טלביזיה, אבל בעיקר משתמשים בחורף בין 16:00-17:00.

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): יש לוח מודעות, יש פתקים בתיק, יש דיווח יומי על דברים חריגים, ותמיד אפשר לשאול שאלות.

עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? לא. יש שער שנפתח עם זמזם מבפנים.

האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? יש אסיפת הורים בתחילת השנה, יש ועד הורים, ותמיד אפשר לשאול או להעיר.

בטיחות ואבטחה:

אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): יש שער, צריך ללחוץ על פעמון כדי שיפתחו.

לחצן מצוקה למד"א? אני חושבת שלא.

מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): למיטב ידיעתי אין לילדים גישה לאף אחד מהדברים האלה.

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): מסתמכים על לוח חופשות של הארגון הארצי של גני הילדים. בקיץ יש קייטנה והחופשה נטו ללא קייטנה מסתכמת ב- 4-5 ימים.

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: כן, מאוד מרוצה מהצוות

דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: דבר מאוד קטן, אבל הייתי שמחה אם הייתי יכולה להציץ על הגן או להסתכל במצלמה כדי לראות מה קורה במשך היום כשאני לא שם, איך הבת שלי משתלבת בפעילויות, איך היא באוכל וכו'. אני מאוד סומכת על הגן הזה, זה רק מסקרנות וכדי להכיר אותה ואותם יותר.

הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): בדקתי לא מעט גנים באיזור והגן הזה שבה את לבי. הוא לא מאוד גדול (כ-20 ילדים סה"כ), מאוד ביתי וחם, לא נתקלתי אף פעם בצעקות או במכות (אני מניחה שיש קצת, אבל לא משהו אינטנסיבי ומאוד בעייתי), וכמו שציינתי הצוות מאוד קשוב להורים.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ראש העין-משפחתון'
ראש העין-משפחתון
18/02/2010 | 07:50
112
שם הגן/משפחתון: הבית של כרמית
מיקום+ טלפון: ראש העין השינה , אני חושבת רחוב דוד יוחאי אם מישהי רוצה טלפון שתשלח לי מייל\מסר
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה:יש חנייה
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: הרבה חום ,אהבה, תזונה בריאה ,אוכל מגוון וטעים ,הרבה תשומת לב לילדים
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):7:30-16:45
מחיר:אני חושבת בערך 2100
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:כן אבל לא יודדעת כמה
חוגים: מוזיקה+טבע
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :הבן שלי שם
טווח גילאים בקבוצה:שנה עד שנתיים בערך
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): לא זה כולה 5 ילדים ,קבוצה אחת

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), מטפלת אחת +עזרה של חמותה על 5
מרחב פעולה וסדר יום – בית+חצר
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם:כן ,
תנאי שינה- מזרנים/מיטות:מזרונים
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? מחלליפים כשצריך,שוב רק 5 ילדים כך שניתן להחליף כשצריך

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: בישולים ביתיים
האם האוכל מבושל במקום?כן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? יש, אבל הכל מאוד מפוקח
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד:כולם ביחד,
מקום האכלה: פינת אוכל

ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים: מתחדש כל הזמן
האם ישנו גיוון בצעצועים? כן ,המון לכל ילש
האם הצעצועים תקינים ושלמים? כן ,שוב כל הזמן מתחדש
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? מצעים אני מביאה פעם בשבוע , הכל תמיד מצוחצח להפליא
טלויזיה יש/אין:יש אבל ממש לא חלק עיקרי מהיום שלהם

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):לוח מודעות+דיווח יומי
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל?ברור אבל אין צורך , זה משפחתון חחמים כל יום אני יושבת כמה דקות ומקבלת פירוט מלא על כמה ואיך
האם ניתן להגיע בהפתעה?כן
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד?כן, פעיליות משותפות ,דיווחים מפורטים , תמונות מהפעילות של הגן וכו

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ):שער
לחצן מצוקה למד"א?כן
מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'):לא בסביבה של הילדים

חופשות:
לוח חופשות כמו של כל הגנים הפרטיים
סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן:מאוד!!!
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):10
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן:אין
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש):הרבה ,הרבה מעל למצופה, באמת שלא הייתה לי ולו בעיה אחת מספטמבר ,אישה חמה אוהבת ובעלת סבלנות רבה רבה ,

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מחפשת גן בכפר גנים ג או בגני תקווה'
מחפשת גן בכפר גנים ג או בגני תקווה
20/02/2010 | 09:53
1
8
לבן שנה ושלושה חדשים.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן שרוני ביפה נוף לא מומלץ'
גן שרוני ביפה נוף לא מומלץ
02/03/2010 | 08:40
9
התינוקות שם עם דמעות בעינים, המטפלת לא מדברת איתם בכלל. לא יפתחו לכם את הדלת מייד רק לאחר שמשתקים את הבוכים או לוקחים אותם בידיים, לכבודכם.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ראשון לציון והסביבה'
ראשון לציון והסביבה
15/02/2010 | 12:02
7
16
לצפיה ב-'גן ויצ"ו - בית דגן'
גן ויצ"ו - בית דגן
16/02/2010 | 15:40
57
שם הגן/משפחתון:ויצ"ו בית דגן
מיקום+ טלפון: רח' הערבה בית דגן
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: אין תחבורה ציבורית, יש חניה
סוג הגן (פרטי, עיריה): גן של ארגון ויצ"ו עד גילאי 4
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7 בבוקר עד 4 אחה"צ. ישנה אופציה עד 4 וחצי עם תוספת תשלום
מחיר: לפי תלושי שכר. אני משלמת את הסכום המקסימלי, לילדה בת שנה ו-7 חודשים- 2000 ש"ח. בקבוצה של גדולים יותר המחיר נמוך יותר.
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: לא
חוגים: 3 חוגים: חיות, התעמלות וריתמוזיקה
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : ביתי הולכת לגן הנ"ל מזה כחצי שנה
טווח גילאים בקבוצה: היא הילדה הכי קטנה בקבוצה. מדובר בקבוצה הבינונית. היא בת 1.7, כל שאר הילדים בני שנתיים ומעלה
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): יש קבוצת תינוקות- מגיל 4 חודשים ועד שנה וחצי. קבוצת הבינוניים משנה וחצי ועד שנתיים וחצי. קבוצת הגדולים משנתיים וחצי ועד 3 וחצי- ארבע

כוח אדם: בכל קבוצה 4-5 מטפלות- תלוי לפי כמות הילדים.
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?). בקבוצת הגיל הבינונית ישנן 4 מטפלות על 25 ילדים.
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? לא
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') טיפול נטו בילדים. בנוסף ישנה מבשלת קבועה.
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?):ישנה גננת + מטפלות. לגננת יש יום אחד חופשי בשבוע. כמו כן ישנה מנהלת של הגן שנוכחת 5 ימים בשבוע + מפקחת שמגיעה אחת לחודש.
מרחב פעולה וסדר יום – מרחב פעולה ענק. חדר טלוויזיה, חדר מרכזי מאוד גדול וחצר גדולה. היום מתחיל בארוחת בוקר, שעת ריכוז, פעילות או חוג, חצר, ארוחת צהריים, שנת צהריים (ישנים שעתיים), מפגש נוסף ולאחר מכן בסוף היום - צפייה בטלוויזיה.
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: יש איזור אוכל, איזור משחק ואיזור שינה
תנאי שינה- מזרנים/מיטות: מזרנים. לכל ילד יש את המזרן שלו. יתרון: יש במקום מכונת כביסה ומייבש. הגן מספק את המצעים ומכבס אותם פעם בשבוע.
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? זמני החלפת טיטולים קבועים מראש- 3 פעמים ביום + החלפה נוספת במידה ויש צורך (קקי). ההחלפה נעשית על משטח מסודר בחדר נפרד.
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? ישנה חצר גדולה כמו בגנים של "פעם" עם חול, שמנקים מידי פעם.

תזונה: צמחונית אך מגוונת
מקור המזון וגיוונו: מזון המוכן בגן , בתפריט שנבנה ע"י התזונאית של ויצ"ו. בבוקר גבינות, לחם וירקות. בצהריים מנות כגון קוסקוס, ביצים, קציצות פלאפל, דג וכו'.
האם האוכל מבושל במקום? כן ישנו מטבח גדול ובו נמצאת מבשלת קבועה.
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? המטבח ממוקם באיזור נפרד בגן ולילדים אין שום גישה לשם.
ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים:ישנם צעצועים טובים וגם מתקנים בחצר
התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - נראה לי שמספיק לא שמתי לבל עניין
האם ישנו גיוון בצעצועים? לא יודעת
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? החלפת מצעים פעם בשבוע.

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):יש דף עם "השבוע שהיה". פעם בחודש מקבלים דף ובו מעדכנים מה הילדים למדו במהלך החודש.
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? כן ניתן להציץ מהדלת- יש בה חלון שקוף.
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? כן- אין שום בעיה להגיע במהלך היום, להתקשר וכו'.

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער עם קוד סודי. אין מאבטח
מתקנים ובטיחותם:
אין בקרבת הילדים
חופשות: כמעט ואין מכיוון שמדובר בויצ"ו
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לא יודעת בדיוק כמה אבל ממש מעט

סיכום:
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: מאז שהילדה בגן היא נדבקה למוצץ....
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): מומלץ מאוד

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ראשל"צ -הגן המוזיקלי-מישור הנוף'
ראשל"צ -הגן המוזיקלי-מישור הנוף
16/02/2010 | 16:52
2
144
שם הגן/משפחתון: "הגן המוזיקלי"   (גן פרטי )

מיקום+ טלפון:  גיבשטיין 27 שכונת מישור הנוף

תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: קו 11 א וחניה בצד המדרכה או בחניון בית הספר ממול הגן

שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): מ-7:30 עד 17:00

מחיר: בערך 2000 ש"ח בחודש  (תלוי בכמות השעות)

חוגים: מוזיקה, אנגלית, טבע, שחייה מגיל 4

אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :בתי הגדולה היתה בגן זה זה מגיל שנתיים והיום היא בצהרון שלו
ואילו הקטנה (בת שנה ו-4)  בתינוקייה של הגן.

האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): ישנן מספר קבוצות בגן
כל קבוצה בשם כלי נגינה (מצילתיים -שנה וחצי עד שנתיים וחצי , חלילים-3 עד 4 , תופים- 4 עד 5  ותינוקיה.)

כוח אדם: בכל קבוצת גילאים ישנן שתי מטפלות.
בקבוצה הבוגרת ישנה גננת וסייעת  ועם הצהרון יש סייעת ומורה .
בנוסף ישנו את בעל הגן- שהוא מבשל את כל הארוחות לגן .אוכל טעים טעים !!

מרחב פעולה וסדר יום –  הגן מסודר מאוד ומוגדר מבחינת הפינות שלו. הקבוצות לא מתערבבות זו בזו- גם לא בהפסקה וגם לא באוכל

תנאי שינה- מזרנים/מיטות: לתינוקייה- לולים , לפעוטות מזרנים.

החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? מטפלות התינוקיה מאוד רגישות לענין . מחליפות בשעות קבועות ובנוסף- מתי שצריך.

-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? אין משטחי חול לחלוטין!!!!
החצר מרוצפת ומרופדת בדשא מלאכותי
חצר התינוקיה מרופדת במזרנים

תזונה: בעל הגן מבשל יותר טוב משף! הילדים אוכלים בגן דברים שלא מסכימים לאכול בבית.

טלויזיה יש/אין:יש טלויזיה, משמשת בעיקר בימי החורף, לעיתים רחוקות

מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין:יש

דיווח להורים – יש

האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? לא צריך לקבוע פגישה , הצוות זמין תמיד למענה ולשיחה.

האם ניתן להגיע בהפתעה? בהחלט ניתן להגיע בהפתעה -
עד כמה הגן "שקוף" –הגן אינו שקוף וזאת מתוך מחשבה על בטחונם של הילדים
אבל אם ההורה בתוך הגן ניתן להציץ על הילד מבלי שהוא יבחין.

בטיחות ואבטחה:
אבטחה שער , פעמון ומצלמה בתוך הגן  על השער.
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל?יש
לחצן מצוקה למד"א? גם יש

מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): לא נגיש לילדים

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): הגן מאוד נוח וממעט בחופשות. חופשת הקיץ מתחלקת ל-2 מחזורים: 10 ימים בסוף יולי ו-10 ימים בסוף אוגוסט.

סיכום:
ממליצה בחום להורים להגיע לראות את הגן.
לא חייב לקבוע פגישה , תמיד תתקבלו בשמחה
מוטי- בעל הגן ואסנת הגננת הראשית יקבלו כל הורה בשמחה
הגן ידוע בכללים הברורים שבו . יש הקפדה יתרה על נימוס, תרבות דיבור, שפה , יחסים טובים בין הילדים , מודעות לסביבה, ערכים כגון עלייה, זהירות בדרכים, אהבת הארץ.
אבל בעיקר בעיקר הגן הוא משפחה אחת גדולה ומחבקת.
קשובים לכל ילד וערים לבעיות. מיידעים את ההורים מיידית על כל בעיה ועוזרים בטיפול.

מומלץ בחום
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה '
מצטרפת להמלצה
16/02/2010 | 20:26
1
13
עד עכשיו יכולתי להמליץ על הגן מהיכרות עם מוטי המקסים ומהעבודה שאבא אחד שאני שומרת על שלושת ילדיו הכניס לשם את שלושתם-עם ההמלצה שלו המלצתי להורים נוספים מהבייביסיטר ועכשיו עוד שתי אימהות הכניסו לשם את התינוקות שלהן בעקבות ההמלצה שלי
עכשיו בזכות ההודעה שלך גם יהיה לי מה לפרט
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גם אנחנו מראשון, אתן מכירות פעוטון עוללים?'
גם אנחנו מראשון, אתן מכירות פעוטון עוללים?
24/02/2010 | 08:26
22
אני רוצה להכניס את הבן שלי באפריל לגן (בן שנה ו8)...
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מישהי מכירה משפחתון טוב במערב?'
מישהי מכירה משפחתון טוב במערב?
18/02/2010 | 11:51
16
באזור של נאות שיקמה?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן זיוה - מערב ראשל"צ (כרמים) חמה'
גן זיוה - מערב ראשל"צ (כרמים) חמה
19/02/2010 | 00:11
299
שם הגן/משפחתון: גן זיוה
מיקום+ טלפון: רחוב הגת , שכ' כרמים , מערב ראשלצ
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: יש חניה סמוכה וגם תחבורה קרובה
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: חינוך לערכים חיוביים
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):7-4
מחיר:2300 ש"ח לחודש
חוגים:ריתמוסיקה, ספורט, חיות
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : הגננת קרובת משפחה רחוקה שלי ולגן יש מוניטין של למעלה מ20 שנה כאחד הגנים המוצלחים באזור
טווח גילאים בקבוצה:2-3, 3-4
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים):כן 2 קבוצות גיל

כוח אדם:
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: 30 ילדים, גננת וצוות של 4 מטפלות, הגננת הולכת ב2. לא מעוגן בחוזה
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות?המטפלות מתחלפות במהלך היום בין הקבוצות
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו'): אחת המטפלות היא גם מבשלת
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יש גננת. ללא ימים חופשיים

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: הגן בנוי מכמה מתחמים שמתחלקים לפעילויות.
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? בעמידה בד"כ
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? חול, מנקים מדי יום .

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: מבשלת של אוכל מדהים, תפריט מתחלף כל שבועיים
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? המטבח ממוקם בגן, חוסמים את הגישה עם ארוניות קטנות במהלך היום.
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: כולם בשולחנות
מקום האכלה:בתוך הגן

ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים: יש מבחר רב
התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים -יש
האם הצעצועים תקינים ושלמים?כן
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים?אחת לשבוע
טלויזיה יש/אין:יש - דלוקה רק אחרי שהילדים קמים משינה עד 4

שקיפות ונגישות הצוות המטפל להורים: רבה
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): יש לוח פירוט ארוחות , אני מקבלת דיווח על כל פרט הכי קטן כגון שלשולים, התנהגות, איך אכל , מה וכמה.
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? בהחלט
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? לא, יש שומר בכניסה, אבל לא מונעים כניסה
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? כן, יש ועד פעיל

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ):שער ושומר
לחצן מצוקה למד"א?לא
מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): מוגן

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לפי לוח חופשות של גנים פרטיים

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן:לגמרי!!!
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):11
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: החול בחוץ למרות שהילד חוזר נקי
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): למרות שאני משוחדת בשל הקרבה המשפחתית, לעומת הגן הקודם אין בכלל מה להשוות, בין אם ביחס האישי (תוך 3 ימים יובל אכל שם צהריים) ההתאקלמות שלו היתה ממש מהירה, שמים לב לכל פרט הכי קטן בהתנהגות הילד, הריחות שיש בבוקר מהבישולים עושים חשק לטרוף את הסירים, הכל טרי ומוקפד. הילד חוזר נקי, מחליפים לו ומנקים אותו לפני השינה, במידה והוא לא אוכל משתדלים לתת לו ולהתעקש איתו ואני פשוט שולחת אותו לשם בעיניים עצומות. והכי חשוב, כשלוקחים אותו בבוקר לגן הוא לא שם עלינו והולך.. גם השפה שלו נהייתה עשירה מאוד ורואים לפי איך שהוא מדבר יפה ובהתנסחויות גבוהות שמחנכים אותו כמו שצריך. הוא שר לנו כל הזמן שירים שהוא לומד בגן ורואים שמשקיעים בו. גן מומלץ ביותר!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן זיו (כרמים) מערב ראשלצ'
גן זיו (כרמים) מערב ראשלצ
19/02/2010 | 00:21
30
שם הגן/משפחתון:גן זיו
מיקום+ טלפון: שכונת כרמים מערב ראשלצ
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה:יש חניה ויש תחבורה
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?:לא ברור
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):7-5
מחיר:2100
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:כן
חוגים:יש  - ריתמוסיקה, חיות, ג'ימבורי
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :בני היה בגן
טווח גילאים בקבוצה:יש מספר קבוצות. תינוקיה עד שנה, שנה עד שנתיים, שנתיים שלוש ושלוש ארבע

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?),1:6 במהלך השנה היחס השתנה
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים:כן
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות?לא
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') רק מטפלות
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?):כן. נמצאת חצי יום.

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם:הכל באותו המתחם
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? משטח החלפה. תדירות לדעתי מעטה מדי (היה בין שנה וחצי לשנתיים
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש מרפסת עם דשא סינטטי

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: מזון טרי ומגוון
האם האוכל מבושל במקום?כן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? יש מטבח במתחם נפרד ללא גישה לילדים
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד:יחד
מקום האכלה:שולחנות

ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים:יש מבחר ובמצב טוב
התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים -מותאם
האם הצעצועים תקינים ושלמים?כן ומבחר מתקנים
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים?לא ברור
טלויזיה יש/אין: יש ויותר מדי זמן צפיה

מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין:יש מצלמות עד 12
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):רק אם שאלתי
האם ניתן להגיע בהפתעה?כן
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? יש מצלמות
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד?לא

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): יש דלת עם אינטרקום אבל אין שומר ואין בקשת זיהוי. כל אחד יכול להכנס
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל? לא
לחצן מצוקה למד"א?לא
מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'):בסדר גמור

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה):לוח חופשות של גנים פרטיים

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: לא
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):5
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: חוסר תשומת הלב של המטפלות. כמה פעמים הגעתי לקחת את הילד כשהוא בער מחום ואף אחד לא שם לב, בחורף הוא היה חוזר כולו מרוח בנזלת מלפני כמה שעות למרות שהערתי על כך לא פעם, היו אומרים שהילד אכל כשהיה ברור לי שהוא לא אכל כי הוא היה חוזר מורעב הביתה, קרה לא פעם שלא החליפו לו והיה חוזר עם תפרחת, הצוות מתחלף בתדירות גבוהה. אם זה לא היה למשהו זמני של כמה חודשים הייתי מוציאה אותו קודם לכן.
חוץ מזה היו פעילויות וצוות נחמד, אבל היום בגן הנוכחי אני מרוצה הרבה יותר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'רמת גן- גבעתיים'
רמת גן- גבעתיים
15/02/2010 | 12:03
21
9
לצפיה ב-'גן "הבית של אמא" ברמת גן'
גן "הבית של אמא" ברמת גן
17/02/2010 | 12:19
14
20
אני מאד ממליצה, הבית שלי נמצאת שם כבר כמה חודשים. הצוות מקסים ואווירה אימהית. יש כמה קבוצות לפי גילאים. האוכל, הפעילויות, המבנה עצמו, הציוד - הכל מעולה.
הגן נמצא ברח' משה דיין, בשני מבנים נפרדים (לפי קבוצות גיל), מנהלות את הגן קרן ואמראל, שתיהן בעלות נסיון, והצוות של המטפלות מצויין. אין בכלל בעיית חניה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'יש לך את מספר הטלפון של הגן?'
יש לך את מספר הטלפון של הגן?
17/02/2010 | 12:43
1
12
לצפיה ב-'בטח'
בטח
17/02/2010 | 15:19
10
(הבת שלי בגן הזה) - 0522730767 זה הטלפון של אמראל המנהלת.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה '
מצטרפת להמלצה
17/02/2010 | 14:11
1
10
יסמין, זאת את? אני ליאת מהבניין
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כן... נחמד לפגוש אותך פה '
כן... נחמד לפגוש אותך פה
17/02/2010 | 15:20
7
לצפיה ב-'אפשר עוד פרטים (רק שיהיו לעתיד...)'
אפשר עוד פרטים (רק שיהיו לעתיד...)
18/02/2010 | 14:18
3
13
רוני שלי עוד קטנה (8 חודשים), והיא במשפחתון ותישאר שם עוד שנה אבל נחמד לשמוע.

תוכלי לפרט קצת? כמה ילדים, באיזה גילאים? עד איזה שעה? כמה עולה?

תודה!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'קצת פרטים:'
קצת פרטים:
18/02/2010 | 18:01
2
16
יש שלוש קבוצות, תינוקייה, קבוצת "ביניים" לגילאי שנה ומעלה וקבוצת הגדולים מגיל שנתיים עד 4. המחיר הוא 2650 ש"ח עד 4, ו-2750 עד 16:30 נכון לשנה הבאה (השנה קצת פחות). אלון שלי בקבוצת הגדולים עם גננת מקסימה בשם קרן, ויש בקבוצה הזו 20 ילדים. בקבוצת הביניים יש לדעתי פחות, משהו בין 10 ל-15. כדאי ללכת להתרשם....
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'בביניים יהיו 18 שנה הבאה'
בביניים יהיו 18 שנה הבאה
18/02/2010 | 18:28
8
בשבילנו זה קצת יותר מדי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אם אני זוכרת נכון, בשנה הבאה אצל הגדולים יהיו'
אם אני זוכרת נכון, בשנה הבאה אצל הגדולים יהיו
18/02/2010 | 18:56
7
לצפיה ב-'קטעים, בת של חברה שלי שם'
קטעים, בת של חברה שלי שם
18/02/2010 | 18:27
5
17
היא מאד מאד מרוצה.
אני הלכתי לבקר ולא התלהבתי. הפריע לי מאד שנותנים כל יום סנדויץ עם ריבה/שוקולד אחה"צ.
אבל זו רק דעתי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כבר לא נותנים כל יום ריבה או שוקולד'
כבר לא נותנים כל יום ריבה או שוקולד
18/02/2010 | 18:53
4
14
נותנים גבינה / חומוס / טונה / פירות + פתי בר

ולמי שגם זה לא מתאים, אפשר להביא ממרח מהבית וימרחו לילד בנפרד.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'זה לא מה שאמרו לי.'
זה לא מה שאמרו לי.
18/02/2010 | 19:21
3
12
אמרו לי שזה מה שנותנים ויש הורים שמתעקשים על שוקולד חרובים אז הם מביאים לגן והגננות מורחות את זה במקום...
כאילו שאם אני לא רוצה שהבת שלי שתהיה בתשנה ושלוש תאכל שוקולד וריבה אני בטח מוזרה.
והסייעות שם ממש לא נראו לי. אבל שוב, שכל אחת תלך ותתרשם בעצמה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הבת שלי בקבוצה של הגדולים'
הבת שלי בקבוצה של הגדולים
18/02/2010 | 19:41
2
10

השינוי בריבה ושוקולד בא אחרי בקשות של ההורים (לא שלי דרך אגב, לי זה לא מפריע - אני אישית הייתי מקיאה אם היו נותנים לי כריך עם חומוס אחרי השינה). לא יודעת מי ולמה אמר לך, ומתי. בכל מקרה, בקבוצה של הבינוניים, כשהבת שלי הייתה שם בשנה שעברה, הם אכלו מעדנים אחרי השינה (אולי גם זה לא נראה לך...) ולא כריך.

הסייעות בקבוצה של הגדולים מקסימות, את הסייעות האחרות אני לא מכירה. אבל גם לא הייתי קובעת ש"הן לא נראות לי" על סמך ביקור אחד במקום. נראה לי קצת שטחי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-' היית מבקרת פעם שניה?'
היית מבקרת פעם שניה?
18/02/2010 | 20:50
1
11
באתי, ראיתי שמקריאים את תפילילה באמצע היום, שמפסיקים כל רגע את הסיפור בגלל משהו אחר, שהן נראות מאד צעירות, אני מבינה שזה המקום שאת בחרת ואת סומכת עליהם ואוהבת את הגן,
אבל אם היית מתרשמת לרעה ממקום קשה לי להאמין שהיית מבקרת אותו פעם שניה. אני מאד מאמינה באינטואיציה בעניין הזה.
ומי שאמרה לי זו אחת הגננות.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'את צודקת לגבי אינטואיציה'
את צודקת לגבי אינטואיציה
19/02/2010 | 07:55
9
אני בחרתי גן (בין היתר) גם כשהאינטואיציה שלי "אישרה" אותו.

וכאמור, אני בקיאה רק בקבוצה של הקטנה שלי.

שיהיה בהצלחה..
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אין שום המלצה לרמת גן? מחפשת באיזור מרום נווה'
אין שום המלצה לרמת גן? מחפשת באיזור מרום נווה
17/02/2010 | 13:03
1
7
תינוקיה/ פעוטון, יש אולי המלצות?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'רמת גן'
רמת גן
17/02/2010 | 15:57
20
לא במרום נווה, אבל אני יודעת שגן ליז, גן בתיה וגן נרקיסים באיזור שיכון ותיקים מומלצים
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'המלצה חמה על מטפלת'
המלצה חמה על מטפלת
17/02/2010 | 14:47
8
בגבעתיים, מטפלת בביתה, 2-3 תינוקות עד גיל שנתיים. חמה ומקסימה, משקיעה ופשוט אוהבת את הטיפול בהם...

כמובן שפרטים נוספים וטלפון- אתן במסר.

טיפלה בשני הילדים שלי כשהיו תינוקות והתרשמתי תמיד מהטיפול המסור והאיכפתיות. בקיצור- מומלץ!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן בגבעתייים'
גן בגבעתייים
17/02/2010 | 15:52
13
אשמח מאד לקבל המלצות על גנים בגבעתיים לילד שלנו בן השנתיים. אפשר גם גן דתי
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'"גן שלנו" ברמת גן'
"גן שלנו" ברמת גן
17/02/2010 | 17:27
22
ברחוב פבריגט. הגן לילדים בגילאי 2-4 מומלץ בחום!!!!!!!!!!!!!!!!! צוות מקסים וגננת מדהימה ומנוסה!!!!!!!!!!!!!!!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מעון "בייבי בון"- גבעתיים'
מעון "בייבי בון"- גבעתיים
19/02/2010 | 01:21
35
מישהי אולי שמעה/יודעת פרטיםעל המעון הזה ברחוב גנסין בגבעתיים?
תודה ושבת שלום
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מושבים במרכז'
מושבים במרכז
15/02/2010 | 12:04
13
לצפיה ב-'מותר גם לכתוב דברים שליליים'
מותר גם לכתוב דברים שליליים
16/02/2010 | 09:54
5
15
או שזה בגדר לשון הרע ובעייתי לתפוז?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מותר לתת סקירה לטוב ולרע'
מותר לתת סקירה לטוב ולרע
16/02/2010 | 10:05
4
15
אני, למשל, נתתי כאן לאחד הגנים באשדוד ציון 4- שזה לא ממש אומר שאני ממליצה עליו

כשאת כותבת על הגן שימי לב שאת משתמשת בביטויים כמו: לדעתי....מה שאני ראיתי זה...
ותכתבי כמה שיותר נתונים אובייקטיבים שאת ראית ולא הערות מכלילות
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני לא שלחתי לשם ילד'
אני לא שלחתי לשם ילד
16/02/2010 | 10:14
3
11
פשוט גרתי ליד המעון/גן ויש לי כמה רשמים שלדעתי חשוב שהורים ידעו. לכן אני לא יכולה למלא לפי הסקר.
תראי, אני אכתוב עכשיו ואם זה בעייתי לצערי אעשה לך עוד קצת עבודה ותמחקי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אם זה לא מנסיון אישי שלכם'
אם זה לא מנסיון אישי שלכם
16/02/2010 | 10:16
2
11
הייתי נמנעת מלכתוב.
זה יכול להתפרש כהוצאת דיבה על הגן.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'to late'
to late
16/02/2010 | 10:21
11
לצפיה ב-'במקרה כזה, אפשר לכתוב הודעה'
במקרה כזה, אפשר לכתוב הודעה
16/02/2010 | 10:50
7

בלי שם הגן- רק האיזור- ולהוסיף "פרטים נוספים במסרים".
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ירושלים והסביבה'
ירושלים והסביבה
15/02/2010 | 12:05
17
15
לצפיה ב-'ירושלים'
ירושלים
15/02/2010 | 12:06
3
13
לצפיה ב-'מעו נעמת הר חוצבים'
מעו נעמת הר חוצבים
17/02/2010 | 11:27
2
53
מבחינת מיקום לא כ"כ נוח עבור הורים שלא עובדים בהר חוצבים להורים שהם עובדי הר חוצבים או הסביבה נוח מאוד.
מבחינת התינוקיה במעון התינוקיה מעולה מבחינת המטפלות שהן חמות מאוד לילדים למרות שהיחס מטפלות 1:6 יחסית גבוהה. הדבר לא כ"כ מורגש
המעון נקי מאוד יש פעילויות בנוסף לפעילות השוטפת.
שעות הפעילות נוחות 07-16 וניתן לשלם ולהאריך עד 17.30
בקיצור אני ממליצה מאוד מאוד אנחנו ממשיכים גם בשנה הבאה:)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'האם זו מסגרת דתית או חילונית?'
האם זו מסגרת דתית או חילונית?
18/02/2010 | 19:27
1
9
מאיזה גיל מקבלים בתינוקיה?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מסגרת נעמת'
מסגרת נעמת
20/02/2010 | 17:58
19
ז"א המקום כשר (פרווה בלבד) ויש קבל שבת בגמולים אני יודעת שיש מטפלת שמברכות לפני האוכל אבל זה לא ממש דתי.
מקבלים לתינוקיה מגיל שלושה חודשים
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מודיעין והסביבה'
מודיעין והסביבה
15/02/2010 | 12:07
6
8
לצפיה ב-'משפחתון עדי- מודיעין , קייזר'
משפחתון עדי- מודיעין , קייזר
15/02/2010 | 13:57
17
שם הגן/משפחתון: משפחתון עדי
מיקום+ טלפון: נמצא בקייזר 052-6789958
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: ברחוב
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: עדי מקסימה , חמה ואוהבת , היא בעד קבוצה קטנה ולכן פתחה בביתה משפחתון ל5 ילדים בלבד . משפחתון ביתי עם תכנים של גן
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): המשפחתון יעבוד שנה הבאה עד השעה 1:00
מחיר: 1800 , יש הנחה לתאומים
חוגים: ריטמוזיקה
שמעתי על עדי המון המלצות חמות מחברים, באתי להתרשם ומאוד אהבתי את האני מאמין של עדי, את הרוגע שלה והאהבה שלה לילדים
טווח גילאים בקבוצה:שנה וחצי עד שנתים

כוח אדם:
עדי, גננת במקצועה נמצאת בגן עם קבוצה של 5 ילדים

מרחב פעולה וסדר יום –
המשפחתון נמצא בבית של עדי, המרחב מספק למספר הילדים ,

אין חצר , אבל יורדים כל יום לגינה שנמצאת במתחם הבתים , אין כביש לחצות וגם לא יוצאים לרחוב. מבחינה זאת היה נראה לי מאוד בטיחותי

תזונה:
עדי מבשלת כל יום , אוכל בריא וביתי . אין ממתקים ושטויות.
האוכל מתבשל בערב ליום המחרת.

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים -  מותאם לגיל
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? המקום נקי . מצעים מכובסים פעם בשבוע או בנוסף אם יש צורך באמצע השבוע
טלויזיה יש/אין: לא רואים טלויזיה

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): עונה על כל שאלה . מאוד אמינה

בטיחות ואבטחה:
עדי עברה קורס עזרה ראשונה במדא

חופשות:
לוח חופשות תואם למעונות + 4 ימי בחירה נוספים

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: מאוד
החיסרון של הגן הוא שאין חצר ושצריך לרדת למטה ושכרגע ההרשמה לחצי יום בלבד
חוץ מזה ממליצה בחום רב , עדי מקסימה ואוהבת את הילדים באמת

תודה על שיתוף הפעולה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כנרת ויגאל - מודיעין - שמשוני'
כנרת ויגאל - מודיעין - שמשוני
15/02/2010 | 14:11
שם הגן/משפחתון: כנרת ויגאל
מיקום+ טלפון: רחוב יגאל ידין , טלפון לא עלי כרגע אבל אשמח למסור במסר למי שירצה
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: ברחוב
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: המון חום ואהבה לילדים
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): עד 4
מחיר:2400
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: לא יודעת
חוגים:
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :  שמעתי המון המלצות והתרשמתי מאוד . אחד מהגנים שאני שוקלת להרשם אליו שנה הבאה
טווח גילאים בקבוצה: תינוקות - שנה עד שנתים
בוגרים -שנתים עד שלוש
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): 2

כוח אדם:
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? לא . לכל קבוצה יש את המטפלת והגננת שלה
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו')
מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: כן ,מרחב הגן גדול
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? חצר עם מתקנים וחול

תזונה:
מקור המזון וגיוונו - מבושל בגן
האם האוכל מבושל במקום?
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? לא . נעול
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: יחד
מקום האכלה:

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים -  כן

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):
האם ניתן להגיע בהפתעה?כן

בטיחות ואבטחה:
לחצן מצוקה למד"א?
מתקנים ובטיחותם: נראה בטיחותי

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה):  מחולק לוח חופשות בתחילת שנה .

סיכום:
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):
אהבתי את הגן. היתרון שלו שהקבצות לא גדולות ואין הרבה קבוצות גיל
החיסרון - לדעתי בגיל הזה עדיף יחס אישי יותר . דבר שלא מצאתי שמתאים לי באזור ולכן אני אתפשר על מספר הילדים

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'המשפחתון של צביה בעמק איילון '
המשפחתון של צביה בעמק איילון
15/02/2010 | 14:27
1
היי,

ממליצה על המשפחתון של האפרוחון ... אמנם נמצא שם רק זמן קצר אבל אנחנו מרוצים מהם

שם הגן/משפחתון: המשפחתון של צביה
מיקום+ טלפון: עמק איילון 18, 08-9702145
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: יש חנייה תמיד ברחוב, וגם המקום קרוב למודיעין סנטר כך שלא חסרה חנייה
סוג הגן (פרטי, עיריה): גן פרטי
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: חום ו אהבה תוך כדי למידה (אפילו שמדובר בקטנטנים )
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):07:00-16:30, שישי לסירוגין עד 12:00
מחיר : ?
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: אין לי מושג
חוגים: ריתמוזיקה + תאטרון בובות
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') : האפרוחון שלי שם וממשיך גם לשנה הבאה
טווח גילאים בקבוצה: כרגע מחפשים קטנטנים בגילאי 1.5-2.5 (רצוי בנות ! כי כרגע אחוז הבנים גדול יותר משמעותית )
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): לא ... הקטנטנים גדלים עם הגן

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), עד 9 ילדים, גננת וסייעת
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: יש סייעת בוקר (עד 13 ) וסייעת צהריים (מ-13 עד 16:30 )
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? לא
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') סייעת הבוקר- שרה גם מבשלת לילדים
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): כן, צביה והיא נמצאת כל הזמן

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: בהחלט
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? בוקר, לפני השינה ואחרי השינה וכמובן בשעת הצורך
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ?חצר קטנה שמספיקה בהחלט

תזונה:
מקור המזון וגיוונו:
האם האוכל מבושל במקום? כן ..
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? המטבח ממוקם בקצה הגן. לילדים יש גישה אבל הכל גבוה ומאובטח
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: כולם ביחד סביב שולחן קטן
מקום האכלה: במטבח

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - בהחלט
האם ישנו גיוון בצעצועים? בהחלט, כולל ספרים ופינת מטבחון
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? המצעים חוזרים הביתה לכביסה בכל סוף שבוע. הגן נשטף אחרי כל ארוחה

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): יש לוח מודעות על הדלת וכמובן את צביה שמספרת הכל
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? כן בשמחה
האם ניתן להגיע בהפתעה? מתי שתרצו
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? ניתן להקשיב מבחוץ אבל לא יותר מזה
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? בהחלט, אנחנו משתתפים במסיבות ושותפים מלאים לכל החלטה או מחשבה

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): יש דלת סגורה ומאובטחת
לחצן מצוקה למד"א? קיים

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): ע"פ לוח חופשות

סיכום:

שיהיה בהצלחה  !
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'המשפחתון של פאני'
המשפחתון של פאני
17/02/2010 | 08:07
13
במבצע יהונתן. מטפלת חמה ואוהבת, עם ניסיון של שנים רבות! גילאים 3 חודשים - שנתיים.
לולי שלי אצלה כבר שנה וחצי (יהיה עד סוף השנה) ובע"ה היא כבר שומרת מקום לקטן שבבטן... מומלצת בחום!
טלפונים: 052-5144450, 08-9733037.
אשמח לתת פרטים נוספים במסר
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'יש למישהו המלצות לגן בשוהם?'
יש למישהו המלצות לגן בשוהם?
17/02/2010 | 23:02
6
אנחנו מחפשים לקנות שם דירה וזו נראית לי הזדמנות טובה לשאול ולבדוק.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-''
20/02/2010 | 17:41
לצפיה ב-'בית שמש והסביבה'
בית שמש והסביבה
15/02/2010 | 12:08
2
11
לצפיה ב-'הגן של אילנה סדן'
הגן של אילנה סדן
16/02/2010 | 17:04
97
שם הגן/משפחתון: אילנה סדן
מיקום+ טלפון: רחוב הארזים 029914468
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: לא יודעת לגהי אוטובוס אבל עם רכב יש כמה רחובות שניתן לחנות בהם ואז ללכת לגן- בערך חצי דקה הליכה..
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: אף פעם לא שאלתי, אבל אני חושבת שהמטרה בגן היא לקדם את הילדים כל אחד לפי הקצב שלו, ללמד ערכים ותכנים חינוכיים,
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):7:30 עד 13:00 אפשר עד 16:00. השנה כל ההורים השאירו את הילדים עד ארבע
מחיר:עד אחת 1300 עד ארבע 1600 שווה על שקל
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:עד אחת 1300
חוגים:חיות וריתמיקה- הילדים מאוד מאוד מאוד אוהבים אותם
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :הבן שלי בגן
טווח גילאים בקבוצה:שנתיים עד 3
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): בעיקרון כולם ביחד אבל לפעמים מפצלים אותם לגדולים וקטנים ומתאימים להם את רמת הפעילות

כוח אדם:גננת וסייעת ופעם בשבוע מחליפה
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), היום יש 2 על 14 אבל התפוסה המלאה של הגן היא 17 ילדים
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: כשהם ישנים רק הסייעת או הגננת איתם
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות?לא. הגננת עם קבוצה אחת והסייעת עם השנייה. אבל רוב הפעילויות נעשות לכל הגן
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?):כן. חצי יום חופש

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם:כן. יש מתחם ריכוז, מתחם אוכל מתחפ פעילות ומשחקים בחוץ יש גינה עם מתקנים.
תנאי שינה- מזרנים/מיטות:מזרנים
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים?לא יודעת -אני מאמינה שאחרי האוכל מחליפים להם אבל הרוב גמולים
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ?אין חול. יש שם  בד ירוק (אני לא יודעת איך קוראים לזה) שמכסה את כל החצר. מבחינתי זה ברכה ככה הוא חוזר מסודר ונקי

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: את ארוחת הבוקר אנחנו מכינים- סנדוויץ ופרי או מעדן צהריים היא מכינה- מרקים קוסקוס אפונה גזר שניצלים וכו'
האם האוכל מבושל במקום?כן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? אין גישה היא מבשלת בבית ומביאה את זה לגן
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: כולם ביחד יושבים בשולחנות
מקום האכלה: בתוך הגן

ציוד- כמות, הגיינה ואיכות הצעצועים: יש הרבה צעצועים ומשחקים התפתחותיים ומשחרים למוטוריקה עדינה, מגוון מאוד
התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - מתאים מאוד לטווח הגילאים
האם הצעצועים תקינים ושלמים?כן
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים?לא יודעת
טלויזיה יש/אין:יש מחשב- הם רואים סבא הושע אריאלה סביר דודו פישר

דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):יש דף קשר שמקבלים כל יום שישי עם פירוט של התוכן שלמדו שירים שלמדו וכו' ביום שיש חיות מקבלים דף עם הסבר על החיה
האם ניתן להגיע בהפתעה?כן
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? יחש הצצה לחצר
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד?הגננת מדברת עם כל הורה שבא

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ):שער
לחצן מצוקה למד"א?לא יודעת
מתקנים ובטיחותם:נתקנים מחוברים לאדמה ומותאמים לגיל של הילדים
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'):לא יודעת איפה הם

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): הימי חופש בחגים לא זוכרת תאריכים

סיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן:כן מאוד
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן:שביום שיש הם מסיימים ברבע ל12, ושאני צריכה להביא את ארוחת הבוקר

הערה- הגן הוא גן דתי והתכנים הנלמדים בהתאם, הרמה גבוה, והילדים מאוד אוהבים את הגן, אני סומכת על החינוך שם שישלים את הדברים שאני לא מלמדת אותו( שירים, חגים יצירות, צבעים צורות..)
מומלץ
יעל
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'משפחתון אהובה בבית שמש'
משפחתון אהובה בבית שמש
18/02/2010 | 12:33
4
משפחתון מומלץ ביותר!!
קבוצה של עד 5 ילדים, יחס הכי חם ואישי שהילד יכול לקבל במסגרת!!
מומלץ בחום!!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מושבים באיזור ירושלים'
מושבים באיזור ירושלים
15/02/2010 | 12:09
1
4
לצפיה ב-'יש אולי המלצות לאזור מבשרת ציון? בית זית?'
יש אולי המלצות לאזור מבשרת ציון? בית זית?
21/02/2010 | 08:57
4
מה זה? אף אחת לא גרה בסביבה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'יש לי אי המלצה על שני גנים בבית הכרם'
יש לי אי המלצה על שני גנים בבית הכרם
17/02/2010 | 12:53
6
אחד מתנ"ס ואחד פרטי אך אין מצב שאני מפרסמת את זה כאן כי ישר יתחילו להציק לי (זה כבר קרה לגולשים אחרים).

מי שמעוניינת במידע מוזמנת לפנות אליי במסר.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אזור השפלה והסביבה'
אזור השפלה והסביבה
54
6
לצפיה ב-'נס-ציונה ורחובות'
נס-ציונה ורחובות
9
16
לצפיה ב-'משפחתון לילך בנס ציונה'
משפחתון לילך בנס ציונה
15/02/2010 | 15:08
14
שם הגן/משפחתון: משפחתון לילך
מיקום+ טלפון:נס ציונה, טירת שלום החדשה
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה:קו 13
סוג הגן (פרטי, עיריה):משפחתון פרטי
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: המון חום ואהבה
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):7:30-13:00,16:00,17:00
מחיר:
חוגים:
טווח גילאים בקבוצה:4 חדשים עד שנה ו-4 חדשים.
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): קבוצה אחת של עד 7 פעוטות

כוח אדם:2 מטפלות
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות?

מרחב פעולה וסדר יום –
תנאי שינה- מזרנים/מיטות:לולים
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים?שידת החתלה
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? חצר עם דשא מלאכותי.

תזונה:
מקור המזון וגיוונו:תוצרת בית בלבד
האם האוכל מבושל במקום?כן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם?
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד:קטנטנים-בטרמפולינה, קטנים-בכסא גבוה, גדולים-שולחן וכיסאות.
מקום האכלה:

האם ישנו גיוון בצעצועים?
טלויזיה יש/אין:אין טלויזיה

האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל?
האם ניתן להגיע בהפתעה?

בטיחות ואבטחה:
לחצן מצוקה למד"א?
מתקנים ובטיחותם:

חופשות:
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לוח חופשות כמו של גן פרטי

סיכום:

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'מחפשת מסגרת קטנה לגילאי שלוש ברחובות?'
מחפשת מסגרת קטנה לגילאי שלוש ברחובות?
17/02/2010 | 16:50
10
אשמח מאוד מאוד להמלצה על מסגרת קטנה לגילאי 3 ברחובות.
במסגרת הנוכחית (24 ילדים) הבן שלי חולה, יותר בבית מאשר בגן, והחלטתי לחפש לו אפילו במיידי מסגרת אחרת קטנה יותר עם פחות סיכון למחלות.
אשמח להמלצות, בעיקר במרכז-מזרח רחובות.
תודה
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'האם מישהי מכירה את גן מבראשית ליד הפקולטה?'
האם מישהי מכירה את גן מבראשית ליד הפקולטה?
18/02/2010 | 06:24
1
27
אשמח לשמוע חוות דעת על הגן....
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הבן שלי בגן הזה'
הבן שלי בגן הזה
18/02/2010 | 19:54
18
מזה שלושה שבועות. בהתחלה היה לו קשיי הסתגלות
עכשיו המצב השתפר. כדאי ללכת
לראות ולהתרשם.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'גן ענת ברחובות'
גן ענת ברחובות
20/02/2010 | 11:04
2
20
שם הגן/משפחתון: גן ענת
מיקום+ טלפון: רחובות הולנדית, טל' במסר
תחבורה ציבורית אל הגן / חניה סמוכה: יש את האוטובוס של השכונה, ויש שני חניונים משני צידי הגן.
סוג הגן (פרטי, עיריה): גן פרטי
ה"אני מאמין" המוצהר - מה עומד מאחרי?: מטרה- קידום וחינוך הילדים רגשית, חברתית, מוטורית וכ"ו (מתוך האתר שלה)
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): מ-7.00 עד 16.00 ועד 17.00 בתוספת תשלום
מחיר: 1950 לחודש
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: לא שידוע לי.. תמיד אפשר להוציא את הילדה מוקדם אבל אני לא אשלם פחות. וכששאלתי אם נוכל לשלם פחות כי היא נכנסה לגן רק באמצע השנה נתקלנו בסירוב.
חוגים: ריתומסיקה, תנועה, טבע, אמנות, בישול, ממש מגוון.
אופן הכרות עם הגן (כעובד/ת ,בני/ביתי היו בגן וכו') :הבת שלי שם
טווח גילאים בקבוצה: בקבוצה של הפעוטות איפה שהיא- 1.5 עד 2.5 נדמה לי
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): יש תינוקייה, 3 חודשים עד שהם יודעים ללכת (טווח רחב מדי לטעמי), פעוטות, והגן שזה גיל 3 נראה לי עד 4.  

כוח אדם:
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים  (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), בתינוקיה 23 מטפלות קבועות על כ-10 תינוקות.  בפעוטות מטפלת אחת קבועה שראיתי, עם תגבור כל הזמן של הטבחית (מטפלת בפני עצמה) והמנהלת. יש שם מסתבר 25 ילדים.
והאם ישנם שינויים בשעות הצהריים: שום מושג.
האם ישנו/ה מטפל/ת אחת שנודדת בין קבוצות? לא יודעת
האם תפקיד המטפל/ת מוגדר כטיפול נטו בילדים, או שיש להם/ן תפקידים נוספים (אבטחה, בישול וכו') כן, הטבחית גם מטפלת.
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יש גגנת, בעלת הגן. לא יודעת לגבי חופשים בשבוע.
לא נראה לי שיש.  היא שם יום ראשון עד שישי.

מרחב פעולה וסדר יום –
האם ישנם אזורים מוגדרים לכל פעילות (שינה, משחק, אוכל), והאם לדעתכם גודלם ומיקומם משרתים את מטרתם: יש איזורים מוגדרים לאוכל ולמשחק, למרות שהשולחנות זה גם למשחק וגם לאוכל.
החלפת חיתולים: האם יש משטח קבוע, בעמידה, איזו תדירות? האם ישנם זמנים קבועים? זמני החלפה קבועים ולפי הצורך, יש לם שם שידת החתלה בחדר השירותים.
-חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש חצר עם גגון

תזונה:
מקור המזון וגיוונו: הטבחית מבשלת שם די מגוון.  יש לי בעיה ענקית עם התוספות והכיבודים.
האם האוכל מבושל במקום? בגדול כן
במידה והאוכל מבושל בגן, היכן ממוקם המטבח? האם יש לילדים גישה לשם? לילדים יש גישה אבל משגיחים עליהם שלא יתקרבו.
צורת האכלה - קבוצות/כולם ביחד/אחד אחד: לא יודעת נראה לי כולם יחד. אבל היא בפירוש לא אוכלת מספיק בגן.
מקום האכלה:

התאמת כמות ואיכות הצעצועים לגיל ומספר הילדים - הצעצועים בהחלט מותאמים לה. ויש מהם מספיק.
האם ישנו גיוון בצעצועים?
כל כמה זמן רוחצים צעצועים, בקבוקים, חדרים, החלפת מצעים? אין לי מושג לגבי הצעצועים, בקבוק אין לה, הכוס שלה חוזרת איתה הביתה ונשטפת כל יום, הסדין שלה מוחלף אחת לשבוע.
טלויזיה יש/אין: לא למה שתהיה? יש להם מספיק פעילות.  יש מסך במבואה אבל לא מופעל כל הזמן.

שקיפות ונגישות הצוות המטפל להורים: מאוד שקוף- היא כותבת הרבה דברים באתר שלה ובמייל, וכל הזמן שולחת לנו תמונות.  וכשמשהו נראה להן לא תקין, הן מדווחות.
מצלמות/ טלוויזיות במעגל סגור – יש/אין: לא שידוע לי.
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): יש לוח מודעות בכניסה לחדר, הן תולות פתק עם הודעות דחופות על דלת החדר, והיא במקביל גם שולחת מייל ושמה פתקים בתיקים הילדים לדברים נוספים.
וכמובן שקורה הרבה שהן פשוט מספרות לי דברים כשאני באה.
האם ניתן לקבוע פגישה עם הצוות המטפל? בהחלט.
האם ניתן להגיע בהפתעה? כן.  עשיתי את זה במקרה פעמיים שלוש.
עד כמה הגן "שקוף" – האם ישנה גישה להצצה על הגן מבלי לעורר תשומת לב? כן, יש לכל דלת חלון גדול, ואפשר לראות את החצר מבחוץ לגן.
האם הצוות מעודד מעורבות הורים , ואם כן, כיצד? הן מזמינות אותנו למסיבות בגן, השבוע היה ערב לאמהות בלבד לרגל יום המשפחה...

בטיחות ואבטחה:
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): יש שער עם קוד
האם ישנה הכשרת עזרה ראשונה לצוות המטפל? לא יודעת. מניחה שכן.
לחצן מצוקה למד"א? כן
מתקנים ובטיחותם:
מיקום חומרים מסוכנים (כגון: חומרי ניקוי, קומקום עם מים רותחים, כלים חדים וכו'): הכל בטיחותי לפי מה שראיתי.

חופשות:

סיכום:
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): מרוצות?... המונח הוא שביעות רצון   אצלי הרמה היא 9= לא מתה על הכיבוד שהם מגישים, כאמור.
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: הכיבוד כבר אמרתי?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'וואו'
וואו
20/02/2010 | 11:28
1
16
" 23 מטפלות קבועות על כ-10 תינוקות"- אחלה יחס מספרי

|סתם מתבדחת
ברור לי שהתכוונת ל2-3 ולא ל-23|
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-' רק עכשיו ראיתי.. קטעים איתי'
רק עכשיו ראיתי.. קטעים איתי
20/02/2010 | 11:30
9
וכאמור, יחס המטפלות ילדים לא מטריד אותי.  אותי מטריד ענין האוכל.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'משהי מכירה גן ירדנה וגן חיבוקים בנס ציונה ?:-'
משהי מכירה גן ירדנה וגן חיבוקים בנס ציונה ?:-
22/02/2010 | 00:41
51
האם יש לכן המלצה על גן לבן שנה וחצי בנס ציונה לספטמבר ...?
הורים לתינוקות >>