חיסון מחומש של גיל חודשיים-למה לצפות???

SandraSG

New member
../images/Emo53.gifחיסון מחומש של גיל חודשיים-למה לצפות???

היי בנות, אנחנו עומדים בתחילת ינואר לעבור חיסון מחומש של גיל חודשיים ויש לי כמה שאלות לבנות שכבר עברו את זה:
האם היו תופעות לוואי, ואם כן איזו?
אחרי איזו פרק זמן התחילו התופעות?
כמה זמן נמשכו? מה עשיתן כדי להקל לתינוק? אני ממש מפחדת מהחיסון כי מחיסון צהבת היו לנו שילשולים למרות שזה חיסון "ללא תופעות"

ק ש מ י ר

New member
../images/Emo20.gif

האחות בטיפת חלב אמרה לנו שעלול להיות אודם מסביב למקום הזריקה ויכול להתפתח חום, בנוסף הילדה יכולה להיות באותו יום או ישנונית מדי או להיפך...אצלנו לא היו שום תופעות לוואי

SandraSG

New member
הפחידו אותי עם חום...

40 שעולה תוך שעה אחרי חיסון ועוד תופעות.

א ג מ י ם

New member
זה לא נכון

אם עולה חום זה עד 38.5 ויש תופעות כמו אחרי כל חיסון אין לך מה לדאוג אתם תעברו את זה בגדול בהצלחה

אימאמי

New member
החיסון עבר יחסית בקלות

אחרי כמה שעות מיכאל נהיה טיפה קווץ ועשה רושם שכואב לו אז נתתי לו טיפטיפות נובימול (לשכוח כאבים) מה שהקל על העניינים. מעבר לזה לא היו תופעות לוואי חריגות.

מקסי2

New member
אמלנו היה חום והיא הייתה קצת נודניקית

באותו היום ויום למחרת. הורדנו בעזרת מקלחות וקצת אקמולי.

לנו לא היה כלום

בחיסון של חודשיים. בחיסון של ארבעה חודשים חום נמוך ובחיסון של חצי שנה חום נמוך וכמה ימים של הרגשה לא כל כך טובה.

nushkaa

New member
אצלנו.... דווקא ב-4 חודשים היו סרטים!!

בחיסון של גיל חודשיים הוא ישן כל היום! חוץ מזה שום דבר מיוחד. בגיל 4 חודשים עלה לו החום כמעט ל-40 מעלות במשך 3 ימים! הוא הלך לישון בערב עם 38.5 ובאמצע הלילה הערתי אותו למדוד חום והיה 39.5! היה קשה מאוד להוריד לו את החום - אחרי שנתנו אלדולור וקלחנו היה 38.8, היינו אצל רופאת ילדים ביום השני שאמרה שזה חריג ויותר מידי בשביל חיסון ובקשה שנשוב למחרת אם לא ישתפר אבל למזלנו ביום השלישי החום היה יותר שפוי ובערב כבר ירד לגמרי. שיעבור לכם בקלות!!!

תופעות לוואי אפשריות לחיסון

הן: חום, אדמומיות/נפיחות במקום ההזרקה, נג'זיות, ישנוניות תופעות הלוואי יכולות להופיע 3-48 שעות לאחר מתן הזריקה. שירה הייתה קצת נג'זית בערב שלאחר החיסון. נתנו לה אקמולי (למרות שלא היה חום) וישנו איתה במיטה. ישנה יופי כל הלילה ובבוקר קמה כמו חדשה

למעלה