שרשור הכרות

Y A E L I 37

New member
איילתתתתתתתתתתת

וואלה שנים. איפה את? מזל שפתחתי שרשור הכרות. שלא תעזי לזוז מכאן שמעת? כייף לראותך, ומתגעגעת. נשיקות יעלי

Y A E L I 37

New member
הא ולגבי השמלה האדומה

ששוש תפרה לי חחחחחח אין לי מושג למה אני עוד איתה. לדעתי מגיע גם לגולשים אחרים ללבוש את השמלה המכובדת. ותודה על המחמאה .... מסמיקה

ayeletba

New member
בוקר אור ../images/Emo42.gif. קראו לי אז באתי.. ../images/Emo24.gif

שמי איילת. מראשוני הפורום. קצת נעלמתי לאחרונה.. ופרטים עליי תמצאו בקישור הבא משרשור ישן. מאז הזדקנתי בשלוש שנים.. השאר כמעט לא השתנה.שלכם,וסחתיקה יעלי על האדום. הולם אותך.והנה: איילת.

בדיוק שחזר אלי המחשב...

אני שרית בת 35 אמא לילדה מקסימה בת 3 ועובדת ביחסי ציבור אני אוהבת לבשל ולאפות (וגיליתי את זה רק אחרי שנולדה לי הילדה) המטבח מרגיע אותי לפחות כמו שיעור יוגה... חוץ מזה אני אוהבת לטיייל (בעולם במיוחד) ולהנות מהחיים הטובים.

דנייאלה

New member
../images/Emo6.gifוהנה גם אני פה../images/Emo6.gif

לאחר תקופה ארוכהההההה של העדרות לאחרונה שקועה בלימודים+ עבודה ולכן ממעטת להיכנס לפורום שמי ענת, גרה ביישוב קהילתי בצפון הארץ אם לשלושה בן 14 בת 11 וחצי ובן 7 וחצי מחוברת למטבח מתוך אהבה אמיתית לבישולים ובעיקר לאפייה
אוהבת את הפורום ואת החברים פה
חג שמח לכל החברים
ולכל מדינת ישראל

עכשיו אני.

שם : שי נ + 3 בנות ( שירי, דנה וליהי (בת 10 ימים...)) מקצוע : טבח על עצמי : החלטתי לחיות. אחרי שנים במקצועות ובעבודות שעשו לי רע בנשמה עברתי לעבודה במטבח ומאז השמש זורחת והחיים צנצנת סילאן...

זיו 59

New member
גם אני רוצה

אני רוב הזמן סמויה נהנת מהפורום אלפיי שנים שמי זהבה בת 47 עובדת בנק אמא ל 2 ילדים בני 25 ו 19 אוהבת לבשל ולאפות

למעלה