אתם מקבלים חדשים

aaotaf

New member
אתם מקבלים חדשים ../images/Emo24.gif

שמי עוואטף , אני בת לעדה הדרוזית גרה לדעתי במקום הכי יפה בארץ ....בבית ג'אן אמא ל 3 ילדים , 1.5 , 6, 10 מורה במקצועי עומדת לסיים תואר שני בטכנולוגיית למידה מלבד בישול אני אוהבת לכתוב ספרים לילדים והוצאתי עד היום 6 ספרים לטפח את הגינה והבית להאזין למוזיקה ועוד התיירות באיזורנו הולכת וגדלה , ותושבי בית ג'אן פותחים את בתיהם לארוח ולארוחות לאור הדרישה בנינו לאחרונה 2 צימרים בביתנו ואתם מוזמנים להתארח אצלנו ולהנות מהארוח הדרוזי הלבבי. . מאחלת לכולנו חג עצמאות שמח

אירובי

New member
ברוכה הבאה אלינו

נשמח לשתף, וכמובן נשמח אם תשתפי במתכונים שלך.

Y A E L I 37

New member
בטח שמקבלים../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה. דעי לך שאני מתה על העדה הדרוזית. אנשים חמים ומארחים למופת. הבוס שלי בצבא היה מבית ג'אן . שרתתי ברפיח שנים 88-90 . אשמח לקבל פרטים לארוח דרוזי ללא לינה. אשמח לקבל מתכונים מהעדה שלך. חג עצמאות שמח יעלי

aaotaf

New member
תודה ליעל, אירוח דרוזי

תודה ליעל בקשר לאירוח ללא לינה אנחנו בד"כ מקבלים עם לינה, זה עולה די זול 350 ש"ח ללילה לזוג כולל ארוחת בוקר אך אם תרצי אירוח ללא לינה אפשר לדבר אני שולחת קישור של הצימרים http://www.zimmer.co.il/galil.asp?site_id=2272 המשך ערב מהנה

תודה על הקישור לצמרים קבלו הקישור כקיצור דרך

>> צימר בית גאן << מקום מקסיםםםם איזו שלווה איזה יופי תמונה מתוך הקישור >>>>>>>>>>>>>>>>>>> בהצלחה

למעלה