שרשור הכרות

אני

זהבית בת 30.5 נשואה אוטוטו 6 שנים אמא למעיין המדהימה שלי
שבעוד חודשיים בת שנתיים גרים בפתח תקווה ואני מנהלת חשבונות

תעשו לי מקום....../images/Emo24.gif

היי ....סמויה רוב הזמן..... אני שוקו מהבנין ליד אמא ל 3 סבתא ל 3 גוזלים מדהימים........איך לא אוהבת מאד לבשל .......במיוחד להם לטייל .........במיוחד בארץ קניות.........רצוי מציאות לקרוא לשמוע מוזיקה ........בעיקר ישראלית גנון ...ולהכין תכשיטים . עוסקת בתחום הקשור לתרבות וארועים במגזר הציבורי. סוף שבוע נעים וטעים

לפyמים

New member
אני כאן לפעמים..........

פעם הייתי פעילה מאוד בפורום מתכונים (הישן מאוד) כיום מטיילת בפורומים אחרים ונעזרת בכם יותר מאשר תורמת, מתביישת בקצת שלי לעומת הידע הרב של כולם אוהבת לבשל ולאפות, רק דברים קלים, מהירים ועם חומרים בסיסיים. מי שאוכל אצלי תמיד רוצה עוד, אותי זה משמח, כל פעם מחדש, שמצליח לי.

חכו לי, חכו לי......../images/Emo8.gif

אני מיכל עו"ד במקצועי (ששמחה מאוד לא לעסוק במקצוע
). אני אמא לשניים (בת 8 ובן 5)ץ אוהבת לקרוא, אוהבת סרטים ועוד. וגם אוהבת את הפורום הזה (ועוד כמה). מזל טוב למדינה, נראה לי שהיא בתהליך התבגרות עכשיו, נקווה שתסיים את גיל ההתבגרות מהר....

פנינה ט

New member
רגע רגע גם אני כאן לא לסגור הדלת בבקשה

ובכן נתחילה שמי פנינה היום חל יום הולדתי ואני בת 58 נשואה לבעלול המתוק שלי א. כבר 35 שנה (באוגוסט 36) ואי איך שהזמן רץ אמא לשני בנים מקסימים וכלה מדהימה ונהדרת אוהבת לבשל ולאפות, לעבוד בגינה, ולקרוא (בעיקר באנגלית) וביום
גם אנחנו כמו כל עם ישראל ואשתו
על הדשא בגינה בחברת המשפחה המורחבת
חג שמח
ישראל

ak5

New member
אני גם אצטרף לחגיגה

נשוי זה 17 שנה ואב לשלשה (14.5, 12 פלוס, וחמש) עוסק בתחום המחשוב והאיכות אופה בעקר בלילות ומשתדל כל פעם למצוא מתכונים שעוד לא ניסיתי. ואם הייתי הולך להנהתי סביר שהייתי פוגש את efiBA, נכון אפי? חג עצמאות שמח,

../images/Emo140.gifשבת שלום לשוש ודרי הפורום

יעלי איזו יוזמה מבורכת . אז ככה שמי יהודית בת 49, נשואה כ-10 שנים לחצי (פרק ב') החצי הביא איתו 3 ילדים ואני 1 ויש לנו 1 משותף. עוסקת בייצור איטריות ביצים . אוהבת מחשב, פאזלים (הפסיכאטר הכי טוב)
ומטבח(הפסיכולוג הכי טוב)
במטבח נהנת מכל רגע לפנק את בני ביתי. למדינתינו מאחלת
השבויים יחזרו הביתה בריאים ושלמים
וןהרבה הרבה אוכל כמנהג החג ושיהיה שמח כל השנה ורק דברים טובים שיקרו למדינתינו.

בז בעיר

New member
איזה עיסוק מעניין

את עוסקת בייצור איטריות במסגרת חברה או באופן עצמאי?

היי יהודית

זכור לי שבזמנו ביקשת ממני את המתכון של אמא שלי הבולגריה את מכינה את המתכון הזה?

../images/Emo140.gifהיי שוש שבת שלום../images/Emo140.gif

לא שוש זה לא מהמתכון שלך. זה מתכון שיש לי מהרבה הרבה שנים. לפני 15 שנה בערך עבדנו בזה אני ואחותי והפסקנו. לפני 3 שנים בערך התחלתי שוב כעסק עצמאי מסודר בדירת הורי בעלי שהכנו וסידרנו אותו לתנאי העבודה שמתאימים לנו כמו פינת לישה, חדר השינה פותחים את הבצק לעלים חדר הילדים מיבשיים עלים והסלון והפינת אוכל מלא שולחנות מכוסים בסדינים לצורך יבוש האיטריות ובמרפסת יש שתי מכונות לחיתוך האיטריות. חשבנו להכין גם קוקוס (טרנה) בטוח את יודעת מה זה אבל זה פי שלוש עבודה ויצא יקר מידי למכירה אז ויתרנו במקום הכנסתי עוגיות כרגע 2 סוגים שיש להם דרישה כעכים, והעוגיות מכונה המרוקאיות. שבת נפלאה.

קצת מאוחר אבל גם אני רוצה...

היי, סמויה בפורום אבל קוראת כמעט כל יום ונעזרת במתכונים לניסיונות חדשים על הבייבי בן השנתיים שלי (אתמול יום הולדת!) בת 29 וחצי, נשואה כ- 3 וחצי שנים הפורום מקסים ושיהיה לכולם חג עצמאות שמח

simad1

New member
../images/Emo49.gif לקטנצ'יק ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif

כנראה שאני אחרונה....

שם או כינוי - אביבשלמתןו2 או עפ"י ת"ז - אביבית, נשואה 8 שנים לנפתלי, אמא של מתן (7), צור(4) ועוז(4).
עיסוק -
תחביבים בשעות הפנאי - לחלום על שעות פנאי זה תחביב
וברצינות - חובבת מטבח מגיל קטן. מילדות לקחתי אחריות על העוגות בבית, עם הזמן על פשטידות ובהמשך - היתר. גם היום - לא מבשלת בגלל צורך (כל השבוע אוכלים בגנים/עבודה) אלא בגלל ההנאה. למזלי - יצא לי ילדון אחד שאוהב לנסות הכל והוא מתווה את התפריטים לשבת (אין משפט נעים כמו : "אמא, אני רוצה פלפל ממולא לשבת עם אורז צהוב ושעועית ירוקה".). בעיקר נעזרת במתכוני הפורום (
פירגה), עדיין לא בשלה בשיתוף מתכוני הבית...

ayeletba

New member
בוקר אור ../images/Emo42.gif. קראו לי אז באתי........../images/Emo8.gif

שמי איילת. מראשוני הפורום. קצת נעלמתי לאחרונה.. ופרטים עליי תמצאו בקישור הבא משרשור ישן. מאז הזדקנתי בשלוש שנים.. השאר כמעט לא השתנה. שלכם, וסחתיקה יעלי על האדום. הולם אותך.

למעלה