שרשור הכרות

m i t a l y

New member
ואני

מיטלי (חיבור של מיכל וטלי - בנותיי הנפלאות) בת 38 מחפשת עבודה ב-
רוב הזמן קוראת פסיבית ושומרת מתכונים במועדפים "לעת מצוא".

DUKASIT

New member
השירשור הזה מדליק - תודה יעלי אהבתי

מאוד נהנת ליקרוא על כולם ושמחתי לכתוב על עצמי.
חוץ מדודו שהוא באמת חמוד רק הנשים כתבו...

nrya

New member
אפשר דחוף קישור לעוגת הקוקוס עם נגיעות שוקולד

של פירגה??????? תודה

טוב, אני אהיה בין האחרונות....

אני שרית, אמא ל-בת בת-7.5 ובן בן 1.5. מתה על הפורום הזה, חמתי כבר לקחה ממני כמה מתכונים תודות לכם (בעיקר פירגה וניקי) עד לפני מס' חודשים לא הייתי מבשלת, רק אצל אמא, אבל התחלתי תודות למקסימות שיש פה מתכונים עם כל ה -
נשואה כבר כמעט 20 שנה לבעל שלשמחתי לא רואה את כל הניסויים שאני עושה במטבח אבל נהנה מהם אח"כ
שתהיה לנו שנה נפלאה עם הרבה אוכל ואהבה - אמן

12רוניתי

New member
טובבב גם אני כאן כמו תמיד

שמי- רונית בת 47 אמא ל -4 ילדים ספרנית ומורה מחנכת ביסודי בכתות הגבוהות ספרנית אוהבת ספורט את פורום בישול!! ה-פורום !!! בישול כמובן קריאה !!!!!!!!! ובילויים עם החברות. בעצמאות נמנגל עם המשפחה
מאחלת לכל עם ישראל ביטחון, שלום ושנה נהדרת.

ניליא

New member
גם אני מהחדשות...

שמי נילי, אני נשואה לגדול מכולם ומגדלת באהבה את 3 ילדי. אני מורה בתיכון ונהנית מההוראה, אבל לא מכל מה שמסביב לה. תחביבי הם קריאה , קריאה קריאה, לעיתים אני גם מבשלת ואופה, אוהבת לסרוג ואת חסרות המנוח.. חג עצמאות שמח.

T noki

New member
../images/Emo26.gif שמחה להצטרף "רשמית"../images/Emo13.gif

למרות שמסתובבת פה מדי פעם (ובפורומי מתכונים ובישול חלבי). שמחה לראות כאן פנים מוכרות..
ו
לפורום החביב על שלל משתתפיו על תשובות מהירות ונעימות, בכל פעם שאני נעזרת בכם. אני שלי, בת 32, אמא ל-2 קטנים, בן 4.5 שנים, ובת שנה ו-4 חודשים, רופאה במקצועי. חובבת בישול מכל הסוגים, אוהבת מאד לאכול במסעדות, אוהבת מאד לאפות. יש לי אוסף גדול של ספרי בישול מכל הסוגים (אני אוהבת לקרוא אותם להנאתי). אוהבת גם לסרוג, לשיר (באמבטיה
) , לצייר ועוד. חבל שאין לי זמן לעסוק בכל התחביבים... מאחלת לכולם חג עצמאות שמח, ושנזכה לשחרר את חיילנו החטופים במהרה

bigjack

New member
../images/Emo9.gif קצת מאוחר אבל הנה אני

צחי בן 43 נשוי ואב לאלון בן 13.5 ואוהד בן 9.5 עובד כטכנאי של ציוד למפעלי מזון בתחום הבצק כמו: תנורים, מלושים, מרדדות, קווי יצור לבצק ועוד ועוד משוגע על בעלי חיים ומגדל כרגע בוקסרית לבנה, פינצ'רית מעורבת, חתולה פחיסטנית
ותוכים ודגי קוי בחצר. אוהב טיולי שטח וקמפינג חובב מושבע של בישול ולאחרונה גם אפיית לחמים ביחוד אוהב מאכלים טריפוליטאים ותבשילי קדירה.
יום עצמאות שמח לכולם

המבשלת

New member
איזה כייף ככה להכיר את כולם אז גם אני

שמי אלה( המבשלת) מתגוררת בקריות נשואה למיכאל כבר 15 שנה, אמא ל שני בנים 7,10 שמעבידים אותי יפה במטבח, אבל אני אוהבת. אוהבת גם סתם להתבטל ולא לעשות כלום, סליחה לגלוש בפורום המדליק הזה. לבשל לאפות וגם עבודות יצירה למיניהם, לשיר ולקרוא ולשחק עם הילדים. לחג אני מאחלת הרבה אושר לכולם בריאות ויכולת להמשיך " לעבוד" במטבח. ביי

Y A E L I 37

New member
היי צחינ'קה טוב שחזרת אלינו../images/Emo9.gif

המדור לחיפוש קרובים מדווח על העילמות ודאגה של הגולשים הבאים: דנייאלה אלונה טימי - רונית איילת צ'ופי מיכל[רונירון] מוטי ברון ליכלוכית וסליחה אם שכחתי מישהו/הי.... אנא, חיזרו אלינו בכייף.... מתארגנים למפגש מגה אחרי העצמאות....

anana

New member
איילת שכחת את ניקיייי :(

מעניין איפה היא נעלמה... מישהו יודע משהו? חבל שהיא יצאה משורותינו פתאום...חיבבתי אותה

דוריתתת

New member
לא עומדת בפיתויי של השירשור המקסים הזה...

שמי .....דורית בת 42 אמא של.. נדב בן 12, שי בת 5 ועדי בן 3 ...האושר של חיי!!!!!! גרה בהרצליה ונשואה לאבא המקסים של ילדיי...:))) יש לי תואר במינהל עסקים...עובדת הייטק ,לשעבר...כרגע מבחירה= בבית....! נעזרת בפורום ה מ ו ן ...מקסים פה! אוהבת...את החיים הטובים...חו"ל...סרטים...ועכשיו בזמן האחרון...המון כושר וריצה! חג עמצאות שמח...לכולנו...

נדושי

New member
למרות שלא יוצא לי לכתוב הרבה אבל

לוקחת מכאן המון מתכונים נפלאים. אני נדושי בת 26 אמא לפעוט מקסים בן שנתיים ומצפה בכל רגע לנסיכה נוספת (שבוע 40
) נעים מאוד

נעים לי מאוד ../images/Emo13.gif

שמי גאיה, בת 45 אך צעירה במטבח, אמא של זיו בן 5 ועוד 3 אחים בוגרים (22,21,14.5), התאהבתי במטבח לפני כשלוש שנים וקשה לי להפסיק מאז. במקצועי מפתחת מוצרים, אוהבת לגלוש בפורומים, אוהבת לקרוא ומתעניינת בעיקר בבישול בריא, אולם התחביב העיקרי שלי הוא זיו הגוזל שלי.

למעלה