שרשור הכרות

pirge

New member
נעים מאד להכיר. אני פירגה

בת 59 בעל שאת הכינוי פירגה הדביק לי מהיום שהכרנו
3 ילדים
3 נכדות
אוהבת את הפורום ואת כל הקשור בו ובעיקר את כולכם
אוהבת להמציא כל מיני מאפים ובישולים ובעיקר דברים קלים ובחושים חהחהחהחה יום העצמאות
תמיד ממנגלים
בחיק משפחה וחברים

pirge

New member
למי היום הולדת,זיווש?????לא שלי,עדיין לא.../images/Emo6.gif

מצטערת פשוט קישרתי 59לך ולמדינה שתחיי לשנים

רבות וטובות שתבדלי לחיים ארוכים גם אחי היה צריך לחגוג יום הולדת בכל מקרה ההודעה נכתבה באהבה ומכל הלב ערב טוב

anana

New member
וגם ממני קצת

אז אני תיקי..בת 43 במערכת יחסים 5 שנים.. אמא לסיני בן 15 אוטוטו... עוסקת עוזרת טבח בבית מלון בירושלים.. והתחביבים שלי..תשבצי הגיון...גינה...נהיגה...רכיבה על סוסים...סרטי אימה..וטיולי טבע אוהבת את הפורום הזה מהלב ונהנית פה מכל רגע יום טוב

anana

New member
ויום עצמאות שמחחח ורגוע../images/Emo165.gif../images/Emo102.gif

DUKASIT

New member
../images/Emo24.gif

קוראים לי שרון.
נשואה באושר 10 שנים.
ילדה בת 8 ותאומים בן ובת בני 3 וקצת.
טבחית וקונדיטורית - עצמאית.
תחביבים: חולה על קמח ברמות קשות, מאוד אוהבת לאפות. אוהבת את הפורום הזה.
דתיה
אם אולמרט
לא היה גונב את כולנו והנשיא לא היה
את כולנו אז הייתה לנו ארץ נהדרת

kalah

New member
ואני

קאלה, אמא ל 2 ילדים מתוקים ובעל אחד חמוד. יש לי מצלמה דיגיטלית בלי כבל ולכן אני לא מעלה צילומים של האוכל וחבל לי.. הפורום הזה חמים וכייפי, ונעים לגלות כל כך הרבה אנשים שמשתפים במתכוניהם. לכבוד חג ה
כולנו נצא לבמות ונחזור עם
בראש. למחרת, ל
ובגלל שה
לא אוהבים
בשום צורה, הם בטח יחגגו על ה

מרשה לעצמי גם אני זיוי שמי האמיתי

ולמה האחת וזהו כי פעם בצ'אטים חחחח היו ימים חשבו תמיד שאני בן זכר לכן הוספתי לי את המשך הניק נשואה למשה הכי יקר 25 שנים
אמא לויקטור וזיו ה
הכיהכי בעולם
רוב התחביבים הם והעיסוק העיקרי זה מחשבבבב גלישה אין סופית בנט' תשבצים טיולים בארץ נסיעות לחו"ל בישול ואפיה חחח כביסות
נחשב?
שהייה חג שמח
מהנה
ומיוחד
ושנזכה
לשנה הבאה
חחחחח סורי איך אפשר רק אייקון 1 ? סולחת ? שהייה יום נעים ושמח לכולם

בז בעיר

New member
מצטרפת אליכם/ן

למרות שאני בעיקר סמויה, אני קוראת כל יום ומתעדכנת. אני נשואה עם ילדה מדהימה בת שנה ושבעה חודשים. חיה באנגליה היפהפיה. מתה על בישולים בייחוד על קדירות ומאכלים בבישול ארוך. כך גם בתי הקטנה שמעדיפה מאכלים מושקעים כמו פלפלים ממולאים וקציצות מיוחדות על פני סנדוויץ וביצה
קשה לי מעט עם המוצרים כאן, קשה להשיג ירקות מסויימים (ארטישוק ירושלמי, ארטישוקים, זיתים טובים ועוד הרבה אחרים). הייתי צריכה להזמין סילאן מחנות טבע שעשו זאת במיוחד בשבילי. לאחרונה אוהבת לאפות. מכורה לכושית של פירגה, העוגה האהובה עליי. אפיתי אותה ביום שישי האחרון ומאז אני אוכלת כל יום פרוסה לארוחת בוקר. ליום העצמאות - כמה שהייתי רוצה להיות בארץ ביום הזה, אבל שולחת ברכת יום עצמאות שמח לכולכם

מיכל63

New member
ואני....

מיכל בת 44 אמא לשלושה
לילך בת 17 אורן בן 15 נופר בת 5
סיימתי ללמוד במיכללה למינהל ויש לי תעודת טכנאי PC + ניהול רשתות.
תחביבים במקום הראשון המחשב !!! אחר כך ריקודי עם בישול ואפייה קריאה סריגה ים וה"תחביב" הכי הכי.... כביסות.... כל יום ....כל השבוע... כל השנה...
ביום העצמאות אני לא מתכוונת לאכול
או
כי נדבקתי מיעלי בחיידק הדיאטה.... אנחנו נעשה
והילדים יאכלו
ואני אשאר עם
..... חג
שמח
לכולם

ליאתפ29

New member
נעים מאוד

שמי ליאת בת 30 חיה בחול (לונדון) אמא של איתן ותמיר אוהבת לבשל, לקרוא ולישון עקרת בית
כל הארץ דגלים דגלים

anana

New member
ליאת ובז..אולי תמצאו קשר יחד?

שתיכן באנגליה...אולי אתן שכנות ולא יודעות:) ? אחלה רעיון ההכרות הזו..יעלי..שיחקת אותה:)

למעלה