סיר הסירים לשישבת של סתיו

תלתל לא מזהה מה יש כאן בתמונה הראשו

הראשונה זה הבצל???? ואשמח מאוד לקבל את המתכון לתבשיל המיוחד הזה אורז עם בשר נראה כמו אושפלאו רק עם בשר תודה ויום טוב

../images/Emo27.gif

לטגן המון בצל להוסיף בשר ולהמשיך לטגן להוסיף מקלות גזר תבלינים מלח פלפל שחור גרוס וחוואג'

חמין אורז

חמין אורז מקור המתכון אמא שלי ז"ל מאת : תלתל5 היחידה מצרכים: 1 ק"ג אורז 1/2 .1 ק"ג בשר 8 גזרים חתוך למקלות 3 בצלים גדולים מלח, פלפל שחור גרוס,חוואג' (אפשר להכין בכמות קטנה יותר רק חשוב שהאורז יכסה את הבשר למעלה ולמטה ) אופן ההכנה: לשים בסיר גדול מים ולהרתיח כשהמים רותחים להוסיף את האורז ולבשל כמו שמבשלים פסטה ולאחר שהאורז כמעט מבושל אבל לא לגמרי שופכים את האורז למסננת ושותפים ומסננים (כמו תהליך הכנת הפסטה ) מעבירים לקערה מתבלים במלח וכמון לא לפחד מהכמון להוסיף בנדיבות, ומעט שמן (3 כפות ) בסיר ניפרד מטגנים כ4 בצלים גדולים כשהבצל נהיה זהוב מוסיפים בשר ואם יש לי אז מוסיפה גם בשר כבש וממשיכה לטגן מעט מוסיפה את מקלות הגזר ומערבבת מוסיפה מלח פלפל שחור גרוס וחוואג' סידור הסיר: בתחתית הסיר שמים חצי מכמות האורז באמצע שמים את הבשר עם הגזר והבצל ובסוף שמים את האורז הנותר מכסים בנייר כסף (לא חובה עם הסיר אטום) ומכניסים לתנור לכל הלילה אפשר להכין רק עם עוף ואורז בתאבון

תודה תודה תודה רבה יקירתי../images/Emo140.gif

נהדר פשוט נהדר את מקסימה מודה לך מאוד אהבתי ותודה גם על ההסבר המצויין ותודה על פיענוח התמונה
אהבתי מאוד מאוד ותרשי לי לאמר שזה ממש כמו אושפלאו תודה רבה

מתכון לעוגת פרג

עוגת פרג טעימה וקלה קלהו edens [מצורף קובץ jpg] ו 21:33 | 18/10/06 בסוף הכנתי את העוגה הזו עם שינויים קלים: במקום כוס מיץ תפוזים כוס חלב חצי כוס קוקוס וחצי כוס אגוזי מלך קצוצים נושא : עוגת פרג תאריך : 19/07/06 08:15 מחבר/ת : מלי עשיתי עוגת פרג מדהימה...ורציתי לשתף אתכן...ואני אפילו קצת מתביישת כי היא כל כך קלה אבל בטעם...מדהימה... אי אפשר להאמין ....אז ככה : 3 ביצים כוס סוכר 2/3 כוס שמן כוס מיץ תפוזים(קניתי מוכן סחוט) כוס קמח 1 אבקת אפיה 1 סוכר וניל כוס פרג כוס קוקוס זהו...מערבבים... שמתי בתבנית עגולה 26 ובערך חצי שעה....אבקת סוכר למעלה...ומהר לתת לשכנים אחרת אוכלים בלי להפסיק..... תהנו!....

תודה../images/Emo140.gifעל מתכון הטעים של עוגת הפרג

אהבתי מאוד בעיקר בגלל שהיא קלה מאוד איזה פרג רצוי להשתמש שלם או טחון? תודה בוקר טוב יום מקסים ושבוע מעולה

מתכון לעוגת תפוזים

עוגת תפוזים נ. שחר מאת: תלתל 5 היחידה 5 חלבונים 1 כוס סוכר 5חלמונים 1/2 כוס סוכר 2/3 כוס מיץ תפוזים +1/3 כוס שמן (אני מוסיפה חצי כוס שמן) 1 סוכר וניל 1 קליפה תפוז או לימון מגוררת 1.1/2 כוסות קמח תופח אופן ההכנה : להקציף חלבונים עם כוס סוכר בקערה נפרדת לערבב את כל החומרים הנוספים (קמח, קליפת תפוז, סוכר וניל, סוכר ,מיץ תפוזים, ושמן,וחלמונים ) לקפל פנימה את הקצף ולהעביר לתבנית לא משומנת ואופים מוציאים את העוגה מהתנור ותולים אותה הפוך מגישים עם אבקת סוכר וכך אני תולה את העוגה

לי את 34

New member
תלתל איזו תוצרת ../images/Emo106.gif

ואצלי מתבשל לאיתו הטבית של סימונה שהביא מוטי נחזיק לו אצבעות שיצא טעים

למעלה