סיר הסירים לשישבת של סתיו

../images/Emo45.gif יפה יפה אפשר לשנות גם צבע

ובתוכנת וורד ישנם יותר אפשרויות כיתוב אצלי לא עולה הבן שלי יתקין לי מחדש שבוע טוב

ש ר ו ן2

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשאלה בקשר לעוף במלח

ראשית, תודה על המתכון, נראה נהדר! אפשר להוסיף תפו"א ביחד עם העוף ?

silvey

New member
זה מופיע בסדנה-ת"א עטופים בנייר כסף

מונחים בצידי העוף, ליד המלח.

DUKASIT

New member
החצילים האלה ../images/Emo3.gif ואצלינו

עוף עם אפונה, אורז לבן, סלט ירקות, מרק עדשים וג'חנון (של אלונה). עדיין לא אפיתי שום עוגה
בעצם עכשיו נזכרתי שנכנסתי לפורום כדי לקבל רעיון . שבת שלום לכולם

הפרעצלס יוצאים לכם דקים?

כי לי יוצאים שמנים כמעט כו לחמניות לא כמו בחנות שקונים

צריך לחתוך את הבצק לחתיכות קטנטנות

וכל חתיכה ליצור ממנה שרוך ארוך ודקיק שממנו יוצרים את הצורה של הפרעצל.

pirge

New member
פיצה,יש לרדד את השרוכים ממש דקיקי

דקיקים,בעובי של עפרון ולא יותר. כשמכינים את השרוכים עבים,יוצאים לחמניות. בתמונה פרעצל שמיניות שהוכן משרוכים דקיקים. בבקשה.

אז כמה פרצעלים יוצאים מכל הבצק?

והאם הוא אכן אמור להיות דביק ולא נוח לעבודה? אפשר להוסיף קמח?

pirge

New member
פיצה תשובות

רשום במתכון 21 יחידות. במידה והבצק ממש דביק,תוסיפי כף אחת קמח בזמן הלישה. כשאני מכינה את השרוכים על השיש ומגלגלגת את הבצק,אני לא מוסיפה קמח. כמובן,שאם עד כדי כך דביק,יש לקמח טיפונת רק את השיש ולא את הבצק. בבקשה.

ליז זה יצא ממש ....

דביק.. והוספתי מעט יותר מכף קמח, ועוד משהו, אני ניסיתי לעשו אותם ענקיים כמו שקונים אותם בחוץ ולדעתי אתן עשיתן אותם ממש קטנים??

אצלי השבת

מרק ירקות קובה צהובה עוף ותפ"א וסלטים למחר אורז עם בשר וגזר כל הלילה בתנור עוגת תפוזים עוגת פרג לחם מקמח מלא והמרק

מתכון למרק

תפ"א גדול 2 גזרים 2קישואים 4 עלים של כרפס מעט שמיר (לא היה לי טרי שמתי יבש) חצי כוס עדשים כתומים (בשבת אנחנו לא אוכלים עדשים) שמתי חצי כוס גריסי פנינה אבקת מרק עוף חופן קטנה של אטריות להוסיף בסוף לגרר את כל הירקות את העלים של הכרפס לקצוץ קטן להוסיף עדשים/גריסים להוסיף מים ולבשל 10 דקות לקראת הסוף אני מוסיפה אטריות המרק סמיך וטעים ואת יכולה להוסיף כל העולה בדמיונך

קוסונו

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif אפשר מתכון

לתבשיל המיוחד עם הבשר הגזר והאורז (מעין חמין מיוחד) נראה מעולה. תודה מראש

למעלה