בצק פסטלינה של יעלי37

בצק פסטלינה של יעלי37

שימו לב איזה בצק עולמי חבל"ז. הכנתי כמות אחת מכל צבע וחילקתי כל צבע ל-2 (שיהיה לכל 4 הנכדים) בתמונה 2 הקופסאות לשתי המשפחות

הכנתי עם צבע נוזל ממש כמו יעלי.

את הצבע ג'ל אני שומרת לדברים אחרים כמו - מרציפן וכו' הבצק ממש משגע, תראי איזו כמות ענקית יצאה לי , כך שיכולתי לחלק לשתי קופסאות. עשיתי 4 צבעים ז"א 4 מתכונים כל פעם בצבע אחר וכל צבע חילקתי ל-2 קופסאות (שקלתי )

לא ממש משחק ילדים

על השיש את מערבבת את כל המרכיבים היטב ואחר"כ על אש בינונית כל הזמן את מערבבת עם כף מעץ עד שהבצק מתגבש ואין רטיבות כל הפעולה הזו לוקחת 5 דקות. לא רחצתי את הסיר בין צבע לצבע כי הבצק כולו יוצא מהתחתית ולא נידבק.

Y A E L I 37

New member
מדהימה אחתתת../images/Emo221.gif../images/Emo106.gif

ניראה מדהים.. נכון שזה פשוט? גאה בך... תהנו יקירה שמחה שתרמתי משהו לפורום המקסים הזה.

Y A E L I 37

New member
כמה צבעים שמת בכל נגלה? פשוט יצא לך

בעצםהכל אצלך משגע... אין מילים אני חייבת להראות לחמותי שתהנה גם. הרי ממנה יש לי ת'מתכון. מדהיםםםםםםםםםם

יעלי תודה חמודה על המתכון המדהים

והקל כ"כ. השתמשתי בדיוק כמוך , 2 בקבוקי צבע לכל מתכון

מצרפת לך את השירשור להכנת בצק

של יעלי בדיוק כזה הכנתי, אין צורך להכניס למקרר או למקפיא. מצורף גם הבצק של זושי 1 שמיכל הכינה, והבצק של איילת.

Y A E L I 37

New member
שושי מתוקה שלחת את שרשור השבת שלי

אין שם את המתכון. את יכולה בבקשה לשלוח רק את הלינק להכנת הבצק? אני לא יודעת איך לשלוח קישור במתכונת החדשה שתפוז עשה. תודה חמודה

chanit

New member
יעלי,אנא צרפי את הקישור למתכון שלך

של בצק לילדים, רוצה להכין ולהעביר לקטנים, המון תודה אגב, הכינוי החדש מקסים

Y A E L I 37

New member
הי חניתי מתוקה

הרגע התעוררתי. מצטערת שלא יכולתי לעזור אבל שמחה שמצאת בהצלחה ותעדכני איך יצא יום נעים לך

למעלה