לכל אחת מאיתנו

../images/Emo187.gifלכל אחת מאיתנו ../images/Emo187.gif

יש משהו שהיא מכינה הכי טוב. מאכל שכשהיא מכינה כל המשפחה עוצרת חצי שעה לטעימה
מהוא המאכל שלכן + מתכון

איזה סקר נהדר!!!../images/Emo140.gif

אין לי מאכל אחד מוצלח.. אני טובה בכל מה שקשור בפסטות (כנראה כיוון שאני מאוד אוהבת), במתוקים: ללא ספק-עוגיות "מקלות". (נו, תשאלו מה זה "עוגיות מקלות".............) עוגיות מקלות זה בעצם גלילי בצק עלים (כמו קונוסים אבל ישרים) שממלאים אותם בקצפת או במוסים למיניהם. עכשיו כשהזכרת לי- אני אכין ואצלם לכם.. זה טעים ונחטף כמו גרעינים, אוכלים אחד אחרי השני "ולא נודע כי בא אל קירבו".. אחד מ-12569853 חטאי העולם הזה

ady18

Well-known member
אצלי שלושה דברים

לביבות בננה מתכון שכבר פרסמתי ביום שישי אומנם לא שלי אבל רעיון תרצי אתן בכייף ושני סלטים להיטים טובים לכול השנה סלט אחד עגבניות פטריות בזילקום אין לי כמות מדויקות תלוי במספר האנשים ולוקחים עגבניות שרי חותכים אותן לחצי פטריות לחלקים שווים ומספר עלי בזילוקם מלח מעל ויש מתכון די דומה עגבניות רגילות הצל כוסברה \נענע ושוב מלח והבסיס למתכונים זה שום כשני שינים קטנות יאמי וסלט שני יותר מנה ראשונה תאמת לוקחים מוצרלה כדורים פורסים אותם עגבניות פרוסות ועליהם בזילוקם שמן זית חומץ בלסמי ומלח גס

liat94

New member
אלונה הייתי בטוחה שתהמרי על

הלחמים המדהימים היוצאים תחת ידייך.... יבורכו ידייך ליאתי אמא של דניאל ועידן

silvey

New member
אצלי זה געפילטע פיש. אני מכינה רק

4-5 פעמים בשנה. אולי בגלל זה הם מטורפים עליהם...

silvey

New member
וביומיום-ת"א ובטטות בתנור;כמעט כל

שישי... יש גם את העוף במלח שכולם אוהבים לפרק ישר אחרי האפיה, את מרק העוף הפולני שלי...הצלי ברוטב פטריות שנגמר מהר...וזה רק על קצה המזלג...

ak5

New member
אני לא יודע אם מותר לי גם לשרשר

או שהניסוח היה לגברים ונשים כאחד

al55

New member
../images/Emo6.gif מצחיקול אחד ../images/Emo89.gif../images/Emo90.gif

ak5

New member
בסדר אז: ג'חנון קובנה ולחוח - בתחום

התימני. ועוגות גבינה, שוקולד ואחרות בתחום המתוק.

דנייאלה

New member
וואלה קשה לי להחליט...

האמת, הדבר הראשון שחשבתי עליו היה- שניצלים... כל יום ויום בשבוע מכינה טרי, ויוצא כל כך רך שנמס להם בפה, והבת שלי מוכנה לאכול רק את שלי
אבל אם זה יותר "מתוחכם" אז פאדג' שוקולד מטריף (שממעטת להכין בגלל שלא יכולה להתאפק עם שוקולד וצריכה לרזותתתתתתת) וגם מרקים סמיכים- בלי מתכון- כל פעם מה שבא..

silvey

New member
../images/Emo6.gifואני ממש לא יודעת להכין...תמיד

נשרף לי מבחוץ.

בבקשה המתכון

פרגיות עם אורז, קבנוס ופסטרמה ההכנה היא במספר שלבים שכל שלב מטגנים לחוד. 1. לטגן 2 בצלים קצוצים ולהוציא. 2. לטגן חתיכות פרגיות עם פרוסות פסטרמה ועיגולי קבנוס ולהוציא. 3. לטגן רצועות מפלפל אדום אחד גדול עם 3 שיני שום כתושות ולהוציא. 4. לטגן מעט 2 כוסות אורז. להוריד מהאש ולהוסיף- אבקת מרק עוף, פלפל שחור ופפריקה מתוקה. עכשיו מעבירים הכל לתבנית חסינת אש מערבבים ומשטיחים בתבנית מעל הכל שופכים מים שיכסו את הכל, מכסים בנייר כסף ולתנור בערך כשעה. חשוב לערבב ולבדוק מה מצב האורז- לטעום אותו. אם הוא עדיין קשה ואין נוזלים אפשר להוסיף קצת מים. בתיאבון!!!

בעיניים עצומות לחמים ובוואריה

אהההה ושכחתי... פשטידות ובצקים ממולאים מתוק/מלוח להוסיף את ה
וה
שלי

למעלה