תמונות שוויץ של הילדים

ayeletba

New member
יהלומה..

לצערנו - היא צודקת. אבל כפי שאמרתי התמונה בהחלט לא ממש חשופה.

איילת למרות שכאן זה הבית אני כל

הזמן מתבלבלת בין יושביו הכוונה לאמא שלך ואליך, למה הלינקים שלכם כל כך דומים למה??? הרסתם אותי

ayeletba

New member
הדמיון בלינקים הוא הסטוריה..

ואני שמרנית - לא משנה לינקים. אחרי נישואיי אני בכלל ayeletb בלי ה-a.

איילתתתתתתתתתת../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

סלחי לי רק עכשיו ראיתי את הגוזלים המתוקים שלך איזה חמודים אני קצת עיוורת סורי

יעלי יפים ומקסימים ../images/Emo57.gifוילד מתבגר

יו לנו יש עוד זמן להגיע לזה
אם זה לא אישי מדי, התאומים ספונטני? (את לא חייבת לענות
).

עונה ליהלום שבכתר...../images/Emo140.gif

תודה על המחמאות ולשאלתך , התאומים הם הפריה לאחר 7 שנות טיפולי פוריות מייגעים , הם היו שלישיה ואחד ניפטר לי בלידה. אני מתה עליהם הם האור של חיי , אגב , אני בפורום תאומים ושלישיות מיזה הרבה זמן , פורום מאוד תומך ואוהב.... זה בסדר על השאלה (אני כבר רגילה
).

מצטערת לשמוע על השלישי ../images/Emo16.gif

בסוף עוד נגלה שאנחנו אחיות
עומר ושירי שלי הם ילדי מבחנה אחרי 10 שנים של טיפולים, 4 הפלות, הריון חמישי: שלישיה - דיללתי 2 מאונס, נשאר עומר המלאך שלי. הריון שישי הגיעה הנסיכה שירי שלי. מאז שהגיעו לחיי אני מאושרת וחיי השתנו פלאים

מהיום את אחותי התאומה ../images/Emo24.gif

כבר אמרתי לך שאני אוהבת'ך?
יאלה אני עפה להכין ארוחת ערב , מנש כבר שואג עלי כאן , כבר 8 אוטוטו ואני מכורתתתתתתתתתתתתתתתתתתת אינטרנט , חייבת מכון לגמילה מפורומים. נדבר יותר מאוחר יש לי לקלח ולהאכיל ,,אז ביי בינתיים ואל תכתבו לי כלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםם גם ככה יש לי 340 הודעות במייל ועוד לא פתחתי ... ששששששששששששששששששששששששששש בתאבון לי!!!

ש י א 1

New member
גם לי תאומים לא זהים

לבת שלי תאומות זהות. איזו חוויה זאת, הא?

ש י א 1

New member
היי, לסבתא

אני לא מפרסמת תמונות באינטרנט. אך יש לי אין ספור אלבומים עם תמונות שאני מצלמת. שבת שלום ותודה על תגובתך.

liri לירי

New member
../images/Emo24.gif יקירתי../images/Emo24.gif

מקסימים הילדים ואין פלא עם כזו אמא
הכי כייף זה להעסיק אותם כך, ביצירה ואחר כך להנות מהחיוכים שלהם ומהאושר כשהם רואים מה יוצא מהתנור, פרי יצירתם. תהני מהם ורווי נחת ואושר

ליריקההההה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

תודה מקסימה , אני שמחה שאת שוב עימנו כאן , רק להזכיר לכולםםםםםם כאן שאני הכרתי אותך מפורום אחר , נוצרה ביננו אהבה וחיבור מהסרטים .... ליריקההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אני מתה עליךך. את מגיעה ביום שישי בערב אלי נכון? חסר לך שלא
ליריקה , ללא ספק גם את בשלנית מעולה , לפי הכרות מעמיקה איתך גם אישה ורעיה למופת.... את המודל לחיקוי בשבילי....

liri לירי

New member
../images/Emo24.gif תודה יקירתי

ואת יודעת שזה הדדי. מחוסר זמן אני רק קוראת פה ומעתיקה מתכונים מנצחים. לא כותבת או מצלמת לצערי, שוב, בגלל חוסר הזמן. אבל נהנית מכל דקה שאני קוראת פה ומכל ביס בפה שהתבשל או נאפה ע"פ מתכון מנצח של אחת או אחד מכם. אל תפסיקו מדהימים שכמוכם

אין בעיה עם תמונות ילדים/נכדים|חיבו

המנהלת עצמה משוחדת וחולה על ילדים
אולי (מי שמעוניין) יוסיף את תמונות ילדיו לשירשור זה. את השירשור אשמור בטאגליינס וכשייגדלו נראה אנחנו עד כמה הזדקננו

למעלה