סיר הסירים לשבת

MAORBIKE26

New member
מושטים ענקים בסגנון מרוקאי,שורש

פטרוזיליה עם עוף,נודלס,חמין ולקינוח פירות טרופיים (מנגו,פסיפלורה,קiבi)

מיכל63

New member
קוסקוס לפי מתכון של יניבניב

המתכון בלוח מתכוני הפורום וכמובן מרק ענקי עם המון ירקות חומוס ועוף

חלילית1

New member
אצלנו-

חוץ מהמנה הראשונה, שהיא סטנדרטית לפי בקשת המשתתפים (בורקסים+3 סלטי ירקות) יהיה:
כבדים מטוגנים על סלט ירוק, לצערי לא מצאתי תאנים יפות עדיין, אולי אצא לירקן השכונתי היום או מחר.
לילדים-עוף ברוטב של קולה+ריבת משמשים+משמשים מיובשים עם תוספת של אורז לבן.
בשבילנו-עדיין לא החלטתי על תוספת, כנראה שבסוף זה יהיה שוב אורז...
עוגת מייפל שראיתי כאן שהיא מומלצת שוב ושוב-ננסה השבוע ושיהיה שבת שלום ובתאבון!

חלילית1

New member
עוף בקולה-

אני לא מכינה עם דיאט, בגלל התפרקות הממתיק בחימום. אם כבר מכינים עם קולה-אז רק עם רגיל. המתכון המקורי הוא עם חצאי פרגיות. אני מכינה עם שוקיים לילדים. ומתחת לחתימה-מתכוני פרגיות ועופיונים מאתר על השולחן-מצאתי שם דברים מעניינים.

עוף בקולה מצוין שהכנתי בשבת שעברה

הוספתי גם הערות שלי עוף בקולה פשוט וטעיםו vakesh / פורום מתכונים הכנתי ליד אורז לבן עם אטריות דקות והיה פשוט מ ע ו ל ה הכמויות ל- 5 כרעי עוף 1/2 1 כוסות קולה 1/3 כוס סויה 1/3 כוס דבש 1/3 כוס קטשופ אני הוספתי גם ראשי שום ובטטה. השרתי את העוף למשך שעה במשרה. מסדרים את העוף בתבנית, מערבבים כל החומרים יחד ויוצקים על העוף. מכסים את התבנית בנייר כסף לאפיה של שעה וחצי, מוציאים והופכים את העוף, ממשיכים לאפות עד להשחמה ללא נייר כסף

לפי המצרכים המתכון הזה הכי מתאים לי

מלבד הדבש על מה את ממליצה במקום או פשוט לא לשים כלום. (אני עדיין לא רוצה לתת לקטנה שלי דבש)

חלילית1

New member
אם הקטנה מעל גיל שנה-אני חושבת

שכבר אפשר דבש. אם מטעמי גיל את לא רוצה לשים דבש, גם לא הייתי ממליצה על סירופ מייפל. כדאי לשים במקום משהו אחר שימתיק-אין לי מושג מה אם לא מייפל ולא דבש.

חושחושה

New member
אני מקווה שאני עונה במקום הנכון,

שימי במרינדה מולסה, במקום דבש, זה טעים, זה מותר, וזה מלא ברזל, אני נותנת לבן שלי כל יום יוגורט עם כפית גדושה מולסה, רצוי לקנות בבית טבע!

חלילית אל תגידי עוד פעם אורז, אולי

הפעם תכיני מג'דרה - עדשים עם אורז? יש מתכון שלי במאמרים , תוסיפי למתכון מעט בצל מטוגן מעל התבשיל ( לאחר גמר הבישול).

חלילית1

New member
איזה יופי של רעיון!!!

אצלי אוהבים את העדשים גם בנפרד וגם עם האורז. תודה!

limim

New member
תכננתי לעשות מחר את העוף

במילוי תפוז שלום (של רותי?) וליד זה בטח נאכל איזה סלט מגניב. עוד לא החלטנו איזה...

למעלה