שחזור מערכת הדרכה בתמונות

MAORBIKE26

New member
שחזור מערכת הדרכה בתמונות ../images/Emo91.gif

מכיוון שלרוב חברי הפורום יש בעייה במחשב במיוחד לימי שזה עבורך אני מכין שרשור בתמונות איך מבצעים שחזור מערכת מה זה שחזור מערכת? כל אחד כמובן שואל, ובכן שחזור מערכת זה דבר נפלא שקיים במערכת חלונות XP וגם 2000 שפשוט מאוד מחזיר את המחשב כמה ימים \חודשים אחורה וכך לחזור ליום שבו המחשב היה טוב השחזור לא מוחק שום קובץ מהמחשב אלא רק תוכנות שהותקנו בזמן האחרון ולאלה שהמחשב שלהם תקין ועובד טוב מומלץ ליצור נקודת שחזור אם בעתיד יש בעייה במחשב (וירוס שהרס משהו וכו..) במקום ללכת לטכנאי פשוט מחזירים ליום שבו יצרתם את נקודת השחזור והמחשב עובד פלא
בכל מקרה של בעייה תפנו אלי במסר

MAORBIKE26

New member
שלב א ../images/Emo22.gif

ללחוץ -התחל אחרי זה לבחור- כל התוכניות ואחרי זה -עזרים לבחור -כלי מערכת ואז ללחוץ על שחזור המערכת יופיע לכם חלון כזה להגדיל את התמונה

MAORBIKE26

New member
שלב 2 ../images/Emo22.gif

קודם כל מי שהמחשב שלו תקין ללחוץ על צור נקודת שחזור ולתת שם לנקודת שחזור ובזה הסתיימה הפעולה של ייצירת הנקודה ועכשיו בקשר לשחזור לבחור שחזר את המחשב שלי למועד מוקדם יותר וללחוץ על הבא

MAORBIKE26

New member
שלב 3 ../images/Emo22.gif

עכשיו יופיע לכם חלון כזה (להגדיל את התמונה שימו לב ללוח יש תאריכים מודגשים בכחול לבחור תאריך (רצוי לפני שבוע או כמה ימים לפני) ולהמשיך

MAORBIKE26

New member
שלב אחרון ../images/Emo22.gif ../images/Emo24.gif

ללחוץ על הבא ולחכות המחשב יפעיל את עצמו מחדש וגם הכניסה לוינדוס תהיה טיפה ארוכה 3-5 דקות לא להילחץ
וזהו אם תופיע הודעה שהשחזור לא הצליח אז לנסות תאריך אחר אפשר לדפדף בתאריכים אחורה ולבחור את התאריך המודגש אם מופיעה הודעה השחזור בוצע בהצלחה המחשב שלכם חזר לקדמותו מומלץ להדפיס את ההדרכה כל טוב ויום טוב מאור

korkusal

New member
עצה מומלץ לעשות גיבוי מראש

אני מציע לעשות גיבוי את מה הכי חשוב ביותר כגון מסמכים ותמונות. במהלך השחזור לפעמים נמחקו התמונות לידיעתכם שלך אלון הטכנאי

limim

New member
תודה נשמה, אבל אין לנו חלונות XP

אז אני לא יודעת אם זה יעבוד אצלנו. אני אנסה בכ"ז.. שוב תודה

wan

New member
מאור בוקר טוב

תודה על ההסבר המלומד. לי יש XP. אין סכנה שזה ימחק חומרמהמחשב? האם פעולה זו בטוחה גם לאנשים פשוטים כמוני? ועוד בקשה. מכיוון שהXP שלי הוא אנגלית עברית. השמות של הפעולות בעיברית לא כל כך דומות באנגלית. יש מצב שתוכל להעלות את השמות'/מונחים באנגלית גם? תודה ושבת שלום

MAORBIKE26

New member
כמו שאמרתי שום דבר לא ימחק חוץ

מתוכנות, בקשר לאנגלית נראה אם אצליח למצוא דרך, אני לא כל כך מבין טוב אנגלית אוכל לעזור לך במסר או בתפוזון רק מיום ראשון כי אני לא ליד המחשב

wan

New member
מאור

המון תודות. הצלחתי לעשות את השחזור.

למעלה