בצער רב וביגון קודר הנהלת הפורום מודיעה...

בצער רב וביגון קודר הנהלת הפורום מודיעה...

היום התבשרתי כי כבר אין תקווה לפורום ותפוז יסגרו אותו מחר בערב. ניסיתי ככל יכולתי, מתחתי את הקץ ככל שהתאפשר לי, אבל כנראה שזה לא הספיק. מצטערת שלא הצלחתי. כואב לי שלא יהיה לנו את הבית הזה יותר. אבל לפחות הכרנו אחד את השני ואנחנו נמשיך במקום אחר. תודה לכולם על ששיתפתם, כתבתם, עניתם, התווכחתם, כעסתם והשלמתם. תודה על שהייתם פה גלויים ואנונימים. ובעיקר, תודה על מקום לחלוק בו את האהבה הכי גדולה שלנו. עינת

hrgo

New member
תודה על הרבה שנים חשובות ומעניינות, ויש תקווה

נתחיל בתודות, ואח"כ בתקווה. תודות לעינת ולכל מי שהיה מנהל הפורום (אורית וג'יליאן בטח זוכרות את כל השמות. כולל האנשים שבביתם נפגשנו בעבר וערכנו הקרנות ומרתונים, כמו שי, אסתי). אני בפורום הזה עוד כששם משפחתי היה "אטיה". כלומר הרבה מאוד זמן. אף על פי שבזמן האחרון לא כתבתי כאן רבות, הייתי קורא, מציץ, ובעיקר שמח שיש אי של תיקים באפלה בשמים האינטרנטיים הישראליים. תקווה אמנם סוגרים את השמים הללו, אבל הם עוברים לשמים החדשים - לפייסבוק. זה הדבר הבא מבחינת פורומים (כך נראה לי). מיד מקבלים הודעה על פרסום רשומה, קל להעלות תמונות וקישורים לסרטונים. מה גם שהפורום הזה יישאר כארכיון ולא ייעלם לחלוטין. אז נתראה בפייסבוק
ירעם

Gilliana

New member
ויי ירעם!

כתבתי את התגובה שלי עוד לפני שראיתי מה כתבת אתה, מדהים כמה שחשבנו דומה.

שכחת לכתוב "בתדהמה"...

מתחשק לי לכתוב פה מסר למקבלי ההחלטות. אני אכתוב אותו: this is where you pucker up and.... טוב. אני רק אורח לרגע פה. הייתי מכור ל XF בתחילת הדרך. בערך עד הסרט. צר לי על סגירת הפורום שאני יודע שהיה קרוב לליבה של המנהלת לפחות כמו הנושא. אל תתפזרו. תמשיכו במקום אחר. אה. וספויילר לסיום |ספויילר|: בסרט הראשון מאלדר כמעט מנשק את סקאלי אבל דבורה קטלנית מפריעה לו.

1Shir

New member
מה?! אבל אני כל יום כותבת

מצד שני לדעתי עדיין אפשר יהיה לכתוב ולעשות הכל, פשוט לא יהיה מנהל/ת והוא לא יופיע ברשימה הראשית של תפוז. הפורום לא "נמחק". (אני קוראת המון בפורומים שכביכול סגורים, 24 למשל
) אני בעד להמשיך לכתוב כאן.... עצוב לי.

Gilliana

New member
לא, ממש לא

הפורום אמנם לא יימחק אך אי אפשר יהיה לכתוב בו יותר.

אני לא מאמינה..

זה פשוט עצוב. אני מרגישה רע על כך שלא פעלתי יותר למען הפורום, זה היה כמעט מובן מאליו שהפורום הזה יהיה חי לנצח. אני חייבת להיות מעט רגשנית, זאת בכל זאת תהיה ההודעה האחרונה שלי כאן (
), אבל הפורום הזה היה חלק מאוד גדול מהחיים שלי לפני כמה שנים. אני לא אשכח איך הגעתי לכאן לראשונה בכיתה ז', אפילו בחופש שלפניו, כשהתחלתי לצפות בסדרה בפעם הראשונה. איך התלהבתי שאנשים מדברים על הסדרה בשפה העברית! אנגלית היתה כמו סינית בשבילי אז. צפיתי בכל האלבומים של הפורום, עיינתי בקישורים ובהודעות נבחרות, ובכל זמן פנוי פשוט רצתי לבדוק מה חדש. לא ידעתי מה לכתוב, ואם כן, זה היה מסתכם בפאדיחה אחת גדולה
הפורום הזה פשוט תיעל את ההתרגשות ואת העוצמה הרבה שהיתה לי כלפי הסדרה ממש כשרק התחלתי לצפות בה, עונה 2, כשהיא שודרה בערוץ אקשן. כל הדיבורים על הסדרה (אז לא חששתי כל כך מספוילרים כמו היום
) ועל העובדה שיש המון הפתעות בדרך, פשוט דרבן אותי להמשיך לצפות. גם כשהסדרה נגמרה (למה הם לא רכשו את העונה הרביעית
), בשבילי לפחות (פעם לא היתה צפייה ישירה לכל דבר בערך
), הסדרה המשיכה בין ההודעות שלכם כאן. עברו שש שנים מאז. נכון, התשוקה כבר לא אותו הדבר, אבל זה תמיד היה מקום של נחמה להכנס ולבדוק מה חדש. אם זה עם ג'יליאן, דיויד או הסרטים החדשים, ובין אם לדעת מה קורה אתכם. אני יודעת שהכרתי כאן את גילי, עינת ותמי, ואני מעריכה ומוקירה אתכן מאוד. במיוחד את גילי, שעברה איתי את השנים האלה במסנ', ובעצם גידלה אותי בצורה מסוימת. אפשר להתנחם בזה שיש לי אותן בפייסבוק. איזה הזוי, במיוחד עוד שרציתי להתחיל את הסדרה מחדש לפני הצבא. עם מי אני אדבר על זה עכשיו
בכל אופן, תודה רבה לכולם, היה באמת תענוג להיות אתכם במשך כל הזמן הזה. אני מקוה שתמשיכו לאמץ לחיקכם את הסדרה המופלאה הזאת ואת החברים שרכשתם לכם.

Gilliana

New member
תודה מתוקה

ואין לך מה להרגיש רע. זה בדיוק העניין - פורום לא קיים כדי לעשות רייטינג לתפוז, ולא צריך לחיות ב-"מרדף סביב השעון" כדי לקיים אותו. לכן אין על מה להצטער אלא אולי אפילו לשמוח. ומה זאת אומרת עם מי תדברי??? אנחנו לא הולכים לשום מקום, להיפך!

orityemini

New member
נפרדים מהפורום- קשה לי להאמין שהגענו ליום הזה

הפורום הזה היה חלק מהחיים שלי תקופה כל כך ארוכה. הכרתי כאן אנשים נפלאים שלעד ישארו חבריי ועל זה אני אסירת תודה. אני אתגעגע לעשות את החיפוש הרגיל שלי בגוגל "תיקים תפוז" שהיה מביא אותי הישר לפורום הזה (משום מה אף פעם לא הכנסתי אותו לפייבוריטים שלי, למרות שבדקתי אותו באפן כמעט יומיומי). קשה לי לדמיין לא להכנס יותר לפורום ולקרוא את התגובות המעניינות של כולם ועל הדרך לחלוק את מחשבותיי. הפורום הזה הפך להיות משפחה, הרבה אחרי שהסדרה הלכה לעולמה. מצד אחד, אני אסירת תודה לתפוז על כך שהביאו לנו את המקום הזה לחלוק את המחשבות שלנו על הסדרה שכולנו אהבנו (ותוך כדי גם דיברנו על החיים שלנו ועל הדברים החשובים לנו). מצד שני, אני חשה תחושת פספוס שזה נעשה דווקא עכשיו, לפני הסרט השלישי. אומנם אין עדיין אישור לסרט, אבל יש סיכוי לא קטן שזה יקרה, ואם זה יקרה, אז זה יקרה בקרוב. ועל זה לצערי הרב לא נזכה לדבר בפורום (אירוע שללא ספק היה מחזיר את הפעילות לפורום בדומה לסרט השני). מה עוד? הפורום עצמו אולי ייסגר, אבל אנחנו מעבירים את הפעילות לפייסבוק. יש לנו קבוצה די מחתרתית בשם תיקים באפלה- למכורים בלבד. אנחנו בכוונה לא פותחים אותה לציבור ומשאירים אותה סגורה כדי שטרולים לא יפריעו לפעילות שלנו, אבל מאחר והפורום הזה נסגר, אני מרשה לעצמי לנצל את הבמה הזאת ולהזמין את כל מי שכותב בפורום הזה ורוצה להמשיך לקחת חלק בפעילות שלנו להציע מועמדות לחברות בקבוצה. גם מי שלא כותב פעיל ועדיין רוצה לקחת חלק בקבוצה מוזמן לשלוח הודעה לאחד מאיתנו (לא להתבייש). אני יודעת שיש פה חברים ותיקים שכותבים פה ולא חברים בקבוצה הזאת (מאיר? דרור?), אז יאללה, להצטרף לפעילות שלנו בפייסבוק. ולמי שאין פייסבוק, פויה! זה הזמן ליצור חשבון... ועינת, את היית המנהלת פורום הכי מדהימה שיכולנו לקבל. אל תצטערי על כך שלא יכולת למנוע את סגירת הפורום, זה היה קורה בסופו של דבר כי הפורום היה בסכנת סגירה תקופה לא קצרה, ובזכותך היו לנו עוד כמה רגעי חסד עם הפורום שלנו. תודה רבה על המאמצים ועל הניהול הבלתי מתפשר שלך, אנחנו לא לוקחים שום דבר כמובן מאליו! תודה רבה לכל החברים שפגשתי כאן, היה לי כיף וכמובן שנתראה בפייסבוק! תם לו עידן. נ.ב. אני גם אתגעגע לצבע האדום שקישט את הכינוי שלי בשנים האחרונות, כבר התרגלתי אליו לגמרי

תודה רבה על המחמאה

וכתבת יפה, ריגשת אותי בכל מה שכתבת. והאדום, האדום שהיה צריך להיות רק לפסח אחד ונשאר לכמה שנים...

Gilliana

New member
ממש ממש לא אסון

ואין על מה להצעטער. כמו כל דבר טוב - הגיע לסיומו, וכל סוף הוא גם התחלה חדשה. אני כבר שנים אומרת שאיננו צריכים את תפוז עבור הקהילה הקטנה והחמה שלנו. גם אין צורך במילות פרידה משום שאיננו נפרדים, נהפוך הוא. להתראות בפייסבוק.
(רצוי לשים מודעה עם קישור לקבוצה למי שכן יגיע איכשהו הנה גם לאחר שהפורום ייסגר, ושידע היכן למצוא אותנו).

aerynsun

New member
עצוב

היה חוויתי להיות כאן. למרות שמבחינת תיקים די כבר איבדתי את המומנט. לא זוכרת כלוםםםםם אבל היה כיף לדבר כאן עם האנשים . והחוויות והנוסטלגיה והפגישות מחוץ לפורום. בזמן האחרון לא יצא לי להיות כאן , עד כדי כך ששכחתי את הסיסמא...לקח לי זמן להירשם חזרה. בכל אופן, תודה עינת על העבודה שעשית כאן ושהתאמצת להחזיק את המקום עוד טיפה יותר. נתראה בפייסבוק ותודה ענקית למולדר וסקאלי שאותם לא אשכח לעולם.

aerynsun

New member
פתאום נתפס לי שלא אוכל להגיב כאן יותר

כמה שאני לא סובלת את הפורום הישן והמיושן הזה (התצורה שלו בתפוז , לא הפורום שלנו) יהייה חסר לי לענות כאן. אתגעגע. למרות שנוכל לדבר בפייסבוק

סגירת הפורום

נוכח רמת פעילות נמוכה של הפורום ועקב סיום הסדרה, הוחלט על סגירת הפורום. אנו מודים ל האוקינוס השקט על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

למעלה