אנגלית עסקית

אנגלית עסקית

החברה בה אני עובד רוצה שאשפר את האנגלית העסקית שלי כדי שאוכל להמשיך לעבוד,
השאלה מה זה בכלל אנגלית עסקית ובמה שונה מהשפה האנגלית?
איך אני יכול לשפר ?..
הם זרקו לי לאוויר כל מיני שמות של מקומות שאיני זוכר כלום ולא נעים לי לשאול שוב את הבוס כי יחשוב שלא הקשבתי לו בכלל

אז ככה:

"החברה בה אני עובד רוצה שאשפר את האנגלית העסקית שלי כדי שאוכל להמשיך לעבוד,"
&nbsp
- סימן שאתה עובד מוערך!
&nbsp
"השאלה מה זה בכלל אנגלית עסקית ובמה שונה מהשפה האנגלית?"
&nbsp
- היא לא שונה מהשפה האנגלית. אנגלית עסקית זה שם שנתנו ישראלים לערימה של מונחים וצורות התבטאות שימושיים לתכתובות עסקיות והתנהלות עסקית. כמו שבעברית לא תכתוב ללקוח "מה המצב, גבר?!" ו"יאללה ביי" אלא "בברכה", כך גם באנגלית.
זהמושג "אנגלית עסקית" כולל גם מונחים מקצועיים (כלכליים וארגוניים), אבל זה תלוי כבר באיזה סקטור אתה עובד.ובאיזה תפקיד.
&nbsp
"איך אני יכול לשפר ?.."
&nbsp
- יש קורסים בהרבה מקומות.
&nbsp
"הם זרקו לי לאוויר כל מיני שמות של מקומות שאיני זוכר כלום ולא נעים לי לשאול שוב את הבוס כי יחשוב שלא הקשבתי לו בכלל"
&nbsp
- נראה שהוא צודק. באמת לא הקשבת לו. תתגבר על הלא-נעים ותשאל אותו שוב, הפעם עם עט ונייר.

maoraris

New member
זה שמאפשרים לך זה כבר סימן חיובי

כמו שרשמו לך אני חושב שבאמת זה שמאפשרים לך ללכת לקורס כזה זה סימן שאתה מוערך וזה מעולה,אנגלית עסקית זה בסוף אנגלית, אבל יש קורסים שמתקדמים יותר בתכנים שקשורים לאנגלית בעסקים, אני אישית מכיר את הקורס של וול סטריט שאני יודע שהוא מעולה, הם עובדים שם על ניסוח מיילים ועל הכנות מצגות, אני חושב שהכי נכון זה תמיד ללכת לשמוע מה מציעים לך ולראות אם זה כיוון שיכול להתאים לך

למעלה