לימודי אנגלית

מישל12ל

New member
לימודי אנגלית

היי, איפה כדאי יותר ללמוד אנגלית? בברליץ או בברלינגטון אינגליש‏?

tamir183

New member
לא מכיר את ברלינגטון אינגליש אבל

אני עשיתי קורס בוול סטריט ואני ממש מרוצה. אפשר להתאים את השעות והימים לפי הנוחות שלך (לי זה היה ממש חשוב) והאנגלית שלי השתפרה מאוד. ממליץ לך לשקול גם אותם.

ליאור1127

New member
לימודי אנגלית

ברליץ מומלצים מאוד.
אני לקחתי שם קורס אנגלית וקורס בספרדית.
המורים מאוד מקצועיים ובכללי אווירה מאוד טובה.
מומלץ בחום. תוכלי לקרוא פרטים לגבי בית הספר, כאן-
http://www.berlitz.co.il/english-learning-he/

michmich82

New member
איפה כדאי ללמוד

מניסיון אישי שלי ושל חברות, עשינו קורס בוול סטריט ואנחנו מאוד מרוצות מהתוצאות. כל אחת לפי הרמה שלה.לא מכירה את השאר אז פחות יודעת להגיד לך.

burlingtom

New member
לימוד אנגלית בברלינגטון אינגליש

היי מישל,
אני אוכל לספר לך מעט על היתרונות של ברלינגטון אינגליש, בתקווה שזה יקל על ההחלטה.

שיטת הלימוד בברלינגטון אינגליש משלבת לימודים בכיתה קטנה עם מורה דוברת אנגלית שפת אם ותוכנה ללימוד אנגלית שמאפשרת לך לתרגל בכל זמן ובכל מקום (כשאת לא בכיתה).
חשוב לציין, הכיתות מורכבות מתלמידים באותה רמת הלימוד, לכן את תלמדי עם אנשים שבאותה רמת אנגלית כמו שלך.

הקורסים בברלינגטון לא תלויים בסילבוס או בפתיחת קורס, מה שאומר שאת יכולה להתחיל ללמוד אפילו באותו יום בו את נרשמת!
מה גם שהקורסים פועלים בכל הימים והשעות, מה שאומר שאת יכולה להגיע וללמוד בימים ובשעות שנוחים לך ולסדר היום שלך!

לברלינגטון אינגליש סניפים בכ-30 סניפים ברחבי הארץ, כך שאת יכולה ללמוד קרוב לבית.

אחד היתרונות הגדולים של ברלינגטון אינגליש זו האפשרות להתאים לך קורס הרלוונטי לתחום העיסוק שלך.
המערכת מכילה עשרות של קורסים ומערכי שיעור עם דיאלוגים וסימולציות לפי מקצועות שונים - מה שאומר שאת יכולה לתרגל אך ורק את האנגלית העסקית שלך, במקביל לתרגול ושיפור האנגלית הכללית.
מדובר על דבר ייחודי לברלינגטון ודבר שחברות רבות כבר עושות בו שימוש על בסיס קבוע!

מה שכיף שאת תמיד יכולה להגיע לפגישת ייעוץ חינם ואפילו לשיעור ניסיון חינם - כך תוכלי להתנסות בעצמך בשיטה ולראות האם זה מתאים לך (משהו שלא נותנים בחלק מהחברות האחרות בתחום)
כמובן שאת תמיד יכולה לקרוא עוד המלצות תלמידים ובוגרים כאן

אם זה נשמע לך טוב את יכולה להתקשר 5878*
או להיכנס לאתר - https://www.burlingtonenglish.co.il/

*צירפתי תמונה של המבצע הנוכחי.

למעלה