אנגלית עסקית - קורס

Sharoman

New member
לא הבנתי...

מה מורה מטעם בית ספר נותן שמורה פרטי לא נותן?
לפחות בכל הקשור לביטחון?

ronitcohen1

New member
Silly Bill זה הקורס אנגלית עיסקית שלהם?

כי פעם עבדתי בחברה של תמיכה טלפונית באנגלית ואני יודעת שכמה אנשים מהחברה הלכו לקורס הזה בשביל לשפר את האנגלית והיה מרוצים

Sharoman

New member
שכנעת אותי

למרות שמורה פרטי יכול בקלות להכין קבוצת דיבור שמורכבת מכמה מהתלמידים שלו/ה.
זה בהחלט יתרון אחד שיש לבית ספר כמוסד או ארגון שלמורה פרטי קצת חסר.
אבל לדעתי עדיין מורה פרטי משתלם יותר, ואם מדובר במורה טוב מספיק ניתן להמשיך גם לבד עם קבוצות דיבור משלכם.

רינת00777

New member
אנגלית עסקית - קורס

מה ההבדלים בין קורס אנגלית רגיל לקורס אנגלית עסקית? מתלבטת אם לעשות בוולסטריט... מישהו מכיר? עשה?
זה משהו שכותבים בקו"ח?
תודה

Sharoman

New member
מנסיוני המועט ועם כל "חיבתי" לוולסטריט

אוכל להגיד שקורסים למזגר העסקי (בעיקר בוולסטריט) הם היחידים שעוד איכשהוא שווים איזשהוא סכום כסף.
מדובר בקבוצות נורא קטנות, או אפילו שיעורים של אחד על אחד, עם הרבה יותר תשומת לב ותרגול עם המורה עצמו (לעומת קורסים אחרים שהתרגול הוא בעיקר עצמאי).
אם זאת אני מרגיש (שוב) צורך לציין שכשאת הולכת ל"בית ספר" ללימוד אנגלית את משלמת שכר לא רק למורה אלא גם למוסד עצמו ולכן המחיר גבוהה משמעותית מעלות של שיעור פרטי רגיל אצל מורה פרטי.
שנית, מורה פרטי נגיש לך יותר, מתקדם לפי הקצב שלך ושלך בלבד, מתאים את תכנית הלימודים אליך בהתאמה של כפפה ליד ונשאר איתך לאורך כל זמן שתרצי/תצטרכי.
כך שבמקרה שאת לא מרוצה תוכלי להפסיק מבלי לשלם על קורס שלם מראש או להמשיך למס שיעורי חיזוק לאחר שהקורס היה אמור כבר להסתיים.

למעלה