רציתי לשאול אני רוצה לעזור ולתמוך בילד/ילדה (בריאים )

alto4

New member
רציתי לשאול אני רוצה לעזור ולתמוך בילד/ילדה (בריאים )

לעזור להם בלימודים,בספורט ובכל דבר שיעזור להם להתקדם.
אני רווק בן 46, לא משנה לי מצב משפחתי מי יודע מה ,נגיד הורים גרושים/לא גרושים או מישהי גרושה/רווקה (עם ילד/ילדה)
אוכל להפגש כמובן בנוכחות ההורים/הורה עם הילד, להיכן לפנות?
מה שכן, אני לא פנוי רוב הזמן, כי אני עובד במשרה מלאה , אבל אפשרי מדי פעם, וגם בשישי/שבת.
אני גר בראשון לציון ,נייד אבל בגלל מגבלות הזמן, זה צריך להיות באזור ראשלצ בערך.

alto4

New member
אגב למען הסר ספק אני מוכן לתת פרטים מלאים עלי

אם זה יקרה כמובן.
מי אני , מה , מו מי.
ללא עבר פלילי וכאלה.

fatfat

New member
קודם כל, כל הכבוד על הרצון להתנדב, להעניק ולתרום

יש את עמותת אח בוגר/אחות בוגרת שמחפשת תמיכה כמו זו שאתה מדבר לילד/ילדה שחסרה להם דמות הורית או בגלל פטירה או בשל הורות יחידנית או שההורה ניתק מגע מהילד. http://www.bigbrothers.org.il/

אפשרות נוספת זו אירוח של ילד מפנימייה שאין לו לאן לצאת בסופי שבוע וחגים כשילדי הפנימייה יוצאים לסופ"ש http://www.the-expert.org/משפחה-מלווה-ככה-נותנים-לילדים-סיכוי/

ולבסוף אני בטוחה שאם תפנה ללשכת הרווחה בראשל"צ הם ישמחו להעסיק אותך כמתנדב וישבצו אותך לתפקיד שתואם לאפשרויות שלך.

alto4

New member
תודה, אגב פעם מזמן ,שאלתי בקשר להתנדבות בעיריית ראשון לציון

ועד כמה שאני זוכר , זה היה רק לשעות ספציפיות וקשור לאנשים מבוגרים.
היה עוד משהו שהלכתי פעם לפני איזה 7 שנים , רק למפגש 1 , אבל זה משהו אחר וזה היה בפתח תקווה כשגרתי באותה תקופה באזור הזה, אבל לא הסתדר לי המיקום שלהם, זו היתה כיתה של ילדים עם האמהות שלהם, בקיצר זה לא הסתדר לי המיקום.
אני הצצתי באתר הזה שרשמת כאן, אבל אגב אני כבר רואה שאין בראשון לציון.
טוב אני אנסה בכל זאת.

alto4

New member
נירשמתי לאתר של ההתנדבות, לפני יותר משבוע ולא חזרו אלי

לדעתי אין צורך במתנדבים כנראה

alto4

New member
אגב התקשרו אלי אתמול, (כלומר לאחר 12 יום מפנייתי)

בגדול אמרתי שאני עובד רוב הזמן אבל אוכל לעזור לאמא פלוס ילד/ילדה מדי פעם, לא בצורה קבועה, כי הרי אני לא יכול להתחייב לשעה מסויימת ,אבל בכל מקרה זה בטוח יעזור .
&nbsp
הם אמרו שזה לא מתאים להם.

&nbsp
בחיי אני לא צוחק...

KallaGLP

New member
ייתכן שכשמדובר בילדים, יש צורך בקביעות ויציבות,

ולכן צריך מישהו שיכול להתחייב לזה. המטרה היא שכל הסיפור הזה יהיה לטובת הילד ומשפחתו, ואם לדעתם זה לא יתקיים במסגרת מה שיש לך להציע, זה באמת עלול לא להתאים.

alto4

New member
אין שום בעיה, אם לא מתאים להם ,אז שימצאו מישהו מתאים

למעלה