היי יש לי שאלה על שם הפורום ומהותו

lאלינורl

New member
היי יש לי שאלה על שם הפורום ומהותו

האם נשקלה בעבר האפשרות להוסיף גם את נושא האומנה לפורום ולשם שלו?
אני שואלת בגלל המשותף שיש בין השניים, בגלל השינויים הרגולטורים (הן מבחינת אימוץ חו"ל והן מבחינת אימוץ בארץ) וכמובן בגלל שאין בתפוז פורום אומנה.
אשמח לשמוע את דעתכםן

נראה לי רעיון מעולה!

הרבה מהנושאים המעסיקים את ההורים באימוץ ואומנה נושקים וקרובים, והרבה מההתמודדויות היום יומיות זהות או קרובות מאד.

KallaGLP

New member
אני ממש לא מומחית לעניין האומנה, אך לאור כל מה שנכתב כאן

לאחרונה, באמת יש תחושה שהפערים בין אימוץ לאומנה הצטמצמו ושיש הרבה מן המשותף ביניהם, מה גם שלעתים אומנה הופכת לאימוץ בסופו של דבר. לכן אני חושבת שזה רעיון מצוין לאחד אותם לפורום אחד. זה ימשוך יותר משתתפים ויתן מענה ליותר אנשים. אין פה מה להפסיד, רק להרוויח.

Noga Lavie

New member
בעבר

היה דגש על ההבדלים בין אמנה לאימוץ, והמחשבה הייתה שהורי אמנה זקוקים לפורום משלהם (לא שנפתח בתפוז, אך במקומות אחרים).
כיום עם צמצום האימוץ, חלה התקרבות גדולה בין אימוץ לאמנה. נראה שזה, אכן, הזמן לשנות קביעות (וקבעונות) עבר.

אבי351

New member
אני חושב שיש להקים פורום נפרד לאומנה כי לא כל אומנה בכלל מבי

מביאה לאימוץ.הבעיות הן שונות לדעתי וצריך לשמור על צביון הפורום שלנו

lאלינורl

New member
באופן כללי אני פחות מתחברת לעקרון שמירה על צביון

ויותר בעד בחינה מחדש של המצב בהתאם לשינויים, אבל בהחלט אשמח אם מישהו שמבין באומנה יפתח פורום כזה.
השאלות שלי בנושא נערמות ואני מקבלת תשובות נהדרות במסרים.

KallaGLP

New member
מסכימה עם החלק הראשון של דברייך.

באשר לחלק השני - כמות המשתתפים בפורומים כיום קטנה גם כך. לדעתי אין כל טעם להקים פורום נפרד בנושאים כה קרובים שיכולים להתרם זה מזה ולאסוף יחד יותר משתתפים, שחלקם אף בוחנים את שתי האפשרויות או רואים באומנה מקפצה לאימוץ, מאשר כל פורום בנפרד.

מעין686

New member
מסכימה עם Kalla

אין גם ככה הרבה משתתפים בפורום ויש הרבה דברים דומים (וכן גם המון שונים) אבל אפשר להעזר אחד בשני

למעלה