שרשור התפקדות 2016

מעין686

New member
בדרך לאימוץ

שמי מעין, אני אחות ומתגוררת עם בעלי והכלבה בצפון הארץ
לפני מעל שנה וחצי התחלנו תהליך של אימוץ פה בארץ ובהמשך פתחתי בלוג על התהליך (ברקיע החיים) כרגע אנחנו בשלב ההמתנה לקורס הורות מאמצת ולשיחת הטלפון שהופך אותנו להורים!
אני מרגישה שהפורם נותן לי "בית" לכול שאלה או תחושה בדרך שמרגיש מאוד לבד ואני אשמח לעזור לכול מי שבתחילת התהליך פה בארץ כי עברתי את הכול לא מזמן...
&nbsp

נוני261

New member
גם אני

אם יחידנית, סופרת לנוער , אימצתי את בני מרוסיה בשנת 2012 כשהיה בן שנה ורבע .היום אוטוטו בן 6 ועלה לכיתה א'. הייתי קוראת פאסיבית בפורום הרבה זמן לפני האימוץ קיבלתי המון עידוד (תודה לך אבי!) ולאחר האימוץ נעזרתי לא פעם בכם. אני עדיין נכנסת, קוראת, מקווה לקרוא על בשורות טובות .שרשור נפלא !

fatfat

New member
אם יחידנית לשתי שוקולדיות

מהממות בנות 10 ו- 11 שהן אחיות ביולוגיות.

זואילי

New member

אני אמא יחידנית לבתי בת העוד מעט 5. אימצתי אותה מרוסיה לפני 3 שנים.
מתפעמת בכל יום מהילדה שלי, נהנית מאוד מההורות על אף המותשות, והיא ממלאת אותי ואת הוריי באושר ונחת שאין כמותו.

lאלינורl

New member
גם אנחנו ממתינים טריים!

רוצים לאמץ ילדים מהארץ. שלחנו את הטפסים לפני כמה שבועות, מחכים לשיחה...
אולי בהמשך ננסה גם אומנה. עד אז, נעזרת מדי פעם בידע ובנסיון של חברי הפורום.

KallaGLP

New member
רעיון מבורך! אז הנה אני:

נשואה, מתגוררת בשנתיים וחצי האחרונות בקליפורניה. עוסקת כעת בעיקר בעריכה ספרותית. יש לנו 4 ילדים, מתוכם מאומצת אחת מרוסיה בת 15 וחצי, שאומצה בגיל שנה. עוד יש לי בן בארץ, בן 22, בוגר תלפיות שמשרת עכשיו בקבע, עוד אחד בן 15 וחצי (שגדול מאחותו המאומצת בפחות מחודש וחצי) ובת רבע ל-13. בני משפחה נוספים: כלב ענק ושני חתולים.
אני מניחה שאני אחת מוותיקות הפורום, נמצאת פה מסביבות 2001 או 2002.
אגב, היה שרשור התפקדות גם ב-2013. הוא כנראה באמת האחרון עד הנוכחי.

lalyli

New member
גם אנחנו בהמתנה

עונה קצת באיחור כי רק אתמול חזרנו מחופשת חגים אבל בד"כ קוראת קבוע בפורום
אנחנו בשלב ה"המתנה לטלפון המיוחל" שיבשר על ילד/ה שיצטרף למשפחתנו - אימוץ בארץ
אנחנו עצמאים ומתגוררים בצפון עם כלב ו 2 חתולים

גם אנחנו כאן

את מיקה בת ה 8 אימצנו בסוף אפריל 2010 מאוקראינה דרך עמותת מזל

מאושרים מאוד. אנחנו מצור יגאל

Noga Lavie

New member
מוטב מאחר

לא נכנסתי לתפוז מעל לשבוע, בעיקר בגלל עומס החיים, כך שלא שמתי לב להתפקדות החדשה.

אנו נגה ואוריאל (עדין שמות בדויים) אימצנו את זיו (גם שם בדוי, מוכרת גם בכינוי כאוס) באביב 2009, כשהייתה כבת 3, מקזחסטן אל מדינת מגורינו - בלגיה, כתוספת לשייקה החתול, שאז היה כבן 5.
כיום כאוס בת רבע ל-11, תלמידת כיתה ה', דוברת פלמית ועברית, לא זוכרת רוסית (למעט מילים ספורות, בעיקר טופוי), לומדת צרפתית בביה"ס ואנגלית מהאינטרנט.

KallaGLP

New member
מקסים! הם ממש תאומים.

אם כבר הגענו לתחפושות, הנה תחפושת שבתי יצרה בעצמה.

למעלה