ה-סלנג!

../images/Emo124.gifה-סלנג!../images/Emo124.gif

ייאלה לא חושבת שהיה שירשור כזה! שרשרו פה את ת'סלנג שלכם! ואך ורק שלכם.. המילים הכי מוזרות הכי מצחיקות ושאתם הכי אוהבים..
נו? אתם עדיין חושבים?

LipStiK

New member
תשרשרי נושאים...

כי זה נושא ממש מעניין ויש לי הרבה... נראה לי... פשוט קשה לי לחשב ככה בכלליות... אז תני לעשות נושאים שנשרשר אליהם

אהממ נושאים..../images/Emo3.gif

וואלה לא יודעת איך לרכז את כל זה לנושאים... תכתבי כל מיני מילים שאת יודעת שלא הרבה אנשים רגילים לשמוע אותם.. משלי?! אממ זיפ= שתוק.. <אצלי בכל אופן..> שמישו אומר משו.. והוא לא כל כך מצחיק.. צחוקים איתך.. תשארי.. <התשארי סטייל צפונית פרחה..>
סליחה מראש מכל הצפוניות הפרחות שיש בפורום אם יש כאלה..
איכות! אוי מילה אהובה עלי בהחלט..< סטייל מצויין..
> לכי דחפי אצבע..<חח אני אומרת את זה בדרך כלל לאנשים שעולים על עצבי..> וזה לא קורה הרבה.. עד כאן שיעור הסלנג שלי.. ניפגש מחר חחח תזרמי..

LipStiK

New member
חחח יפה יפה..

אז... אצלנו-
היסססססטרי- משהו שווה במיוחד... או סנסציה כלשהי
אינשאללה!!- הלוואי אמן!
בובה- מותק
בייבי (בסגנון אוסטין פאוורס)- ראה ערך בובה
סוסה\ כל חיה אחרת שמתאימה- משהו בהגזמה.. כאילו "יוו איזה מזיעה כמו סוסה" "למה אתה מתנהג כמו סוס?!" וכו' וכו'... וזה מה שהצלחתי לחשוב עליו עד עכשיו...המשך יבוא (כנראה
)

יש הרבה...

למשל "הכל ורוד"=הכל טוב או להפך "הכל שחור"=הכל על הפנים. או כל מיני ביטויים צבאיים... לדוגמא על שביזות... או "האלללו.." זה ביטוי של יאללה דבר כבר... וכל מיני... יש כל כך הרבה...

חחח נחמד.. תמשיכו..

זה יוכל להיות אחלה שירשור... איך שכחתי?! ת'הייייייייילו המפורסם שלי! < רק בזכותו הגעתי למה שאני היום.. חיחיחי..>

No BoDy1

New member
אמממ יש לי אחד או שניים..

יאבלולוווווווווווו (שיא האטרף והשיגעון!!) קועלה ({אם יש תימנים אסלים הם ידעו מה זה..} לבנאדם מגעיל במיוחד קוראים ככה)

i l0ve u

New member
בונבונה?!

וותר חמוד.... חח סתם:) אני מכפר יונה קרוב ל"עיר הפשע".. שבמקרה זאת גם העיר שלך חחח...

גם אני מכפר יונה ואני מבקש....

לא לרדת על הכפר המטופח שלנו
(ואני לא ציני:) שלא נתחיל לשפוך את כל המחשבות והדיעות שלנו על "עיר הפשע של ישראל" (כמו ש'וואלה' קוראים לה) ...

SuGar and SpicE

New member
כמו כמוני מהמחסן של כאילו../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

או שזכרוני בוגד בי
במחסן החדש של כאילו מסתתר, אתם לא תאמינו כוכב טננה נה נה נה כמוני
ככה קוראים לו....

im to hot

New member
. . . .

כולי רועד-גם בנים וגם בנות כשקורה משהו לא צפוי סטמפה-מישהי מטומטמת פקצה-מישהי שלובשת יותר מדי ורוד ובגדרנות קיליש- שאת אומרת למישהו משהו ואת יודעת שלא תקיימי אז אחרי זה אומרים קיליש

תן לי לתקן אותך!

פקאצה< עוד מילה שאני משתמשת בה בקביעות יתרה> היא פרחה קטנה וצעקנית! ולא מישי שלובשת יותר מדי ורוד.. כי אני ממש לא פקאצה אני פשוט מטורפת על ורוד.. <מי אמר אובססיה?! לא אני!>

julietta16

New member
יש גם פאגצה...

שזה פרחה גדולה וצעקנית... (מישהי בביצפר פשוט דרשה שנמציא בשבילה מונח חדש) נעל/ עגלה= מטומטם, דביל וכיוצא בזה...אה ומשו שזז נורא נורא לאט רעות=כשמישו אומר/עושה משו סתם כדי להיות רשע... כוסית= בן שלוקח לו שנה להתארגן ולצאת מהבית בטח יש עוד...אבל אנ'לא זוכרת...התה עלה לי למוח...בעע

למעלה