בית ישן

בית ישן

יש לנו ב"ה 5 ילדים שתי בנות ושלושה בנים, 15 נכדים שם הבנות הן הרוב.4 נינים שם הבנים הרוב.

yaely222

New member
אשרך יצחק שזכית, ושתזכה תמיד
שלום יצחק ושלום כולם,

ככתוב בספר תהלים קכח פסוק ג -
"אשתך כגפן פריה בירכתי ביתך בניך כשתלי זיתים סביב לשלחנך:" הרבה בריאות לך ולסימה. נשמח לקרוא גם את דברי סימה פה.

הניה 8

New member
יצחק התיחסו לביתך ולבני ביתך במה שכתבת ,כמדומני

שהבאת את ביתך כמוצג והשואה למדינה וזה למעשה הפואנטה שאליו התיחסת, להראות את המדינה באיזה מצב שברירי היא נמצאת ושקשה לדור בה וביתך הבאת רק לשם דוגמא והשואה,,וספסו את העיקר, איפא נגור בינתים?? באמת רק בינתים,כי אני מאמינה שהיא תתוקן ועל אויבינו נגבר

yaely222

New member
הניה8
מי התייחס למה שכתב יצחק על ביתו? ומי אמר שהדברים הם כמוצג והשוואה..?
אני,ביקשתי ממך מספר פעמים לדבר בשם עצמך וגם זאת לעשות במגבלות הרשומות בתקנון.

גיורא26

New member
ברוך הבא ר' יצחק

שימחת אותי. מקווה שיהיו כאן דברי חוכמה בזכותך. לכול שאר החברים בואו נשתדל יותר ונביא עוד חברים לכאן.

טובי1952

New member
ערב טוב כולם וברכה מיוחדת ליצחק,

יצחק, המון הנאה משותפת לנו ולך בפורום. גם לי לא היה ברור הקטע שהכניסה הניה8 מה עניין הבית למדינת ישראל? ומי הם האויבים בקטע שלה?

הניה 8

New member
אני אסביר לך טובי , הוא השוה את הבית שלו

שמתפורר למדינה שלנו שמתפוררת , הן מבחינת הממשלה ששריה מושחתים ובראשה ראש הממשלה שעומד עכשיו לדין על שחיתות כמו כן על האנשים שמתפוררים, מבחינת פשעים כל יום רציחות אונסים, תאונות דרכים וכו" ככה שכמו הבית שלו שמתפורר המדינה מתפוררת והולכת פייפן וחוץ מזה אין לי שום אויבים מאיפה הוצאת את זה?? מקוה שהבנת ואם לא אל תתבישי אסביר עוד פעם,

הניה 8

New member
אה עכשיו הבנתי מאיפא הוצאת אויבינו הכונה לערבים+

הם לא אויבים רק שלי, אלא של כל עם ישראל,שאנחנו נגבר וננצח אותם

הניה 8

New member
יעלי על תחפשי בכח להתנגח,,לא הזכרתי שום שם וגם לא

פגעתי באף אחד כתבתי את דעתי ומותר להביע דיעה ללא התנגחות בשני לדעתי הפואנטה התמוססה,,הוא לא בא להציג את ביתו אלא את המדינה לא מוצא חן בעיניך?? את מוזמנת למחוק,

למעלה