בוקר טוב (עוד מעט צהריים) של יום שלישי

שי1951

Member
בוקר טוב (עוד מעט צהריים) של יום שלישי

אתמול הבאתי תמונה של נרקיסים היום אני אצרף תמונות של פרחים נוספים - להנאת כל מי שאוהב פרחים בתקווה שהצפייה בפרחים יקלו (ולו במעט) על הסבל מהחום שבחוץ. מצרף בנוסף גם קובץ עם תוכן לשיפור מצב הרוח

yaely222

New member
חם, חם, חם, בוער
תודה שי על ההצחקה, אתה לבסוף תצטרך לממן לי אורולוג.
גיורא, אני מקווה שתעמוד בדבורך ותכתוב היום יומיים, כפי שהמלצת.
אני כבר כמה ימים מסתובבת עם אי נוחות בטן.
ביום שישי האחרון הפקדתי בבנקט של בנק הפועלים ברחוב חובבי ציון בפתת תקווה 7,500ש"ח באמצע ההפקדה עצרה המכונה עם הכסף והכרטיס שלי בפנים. צלצלתי למספר שהיה כתוב על הבנקט למקרה של תקלה, לאחר אין ספור נסיונות אמרו לי שאגש ביום ראשון לסניף.
ביום ראשון בלאגן, נתנים להיכנס רק לפי הזמנה.ירקתי דם עד שנכנסתי אמרה לי הפקידה שתוך יומיים היא תתקשר אלי.
לא התקשרה, הזמנתי תור לגשת מחר לסניף לברר, עכשיו התקשרה הפקידה אליואמרה שזה לוקח שבועיים.
לא מבינה, פותחים את הבנקט ביום ראשון ורואים שיש 7,500 ש"ח מיותרים. למה שבועיים??
את הכרטיס קיבלתי כבר ביום ראשון, אולי רצו שאוכל שוב פעם להפקיד עם הכרטיס?

tamarsharoni

New member
יעלי , צרות של עשירים .

אם יש לך אפשרות להתקשר לפועלים בטלפון , הם יכולים לראות על המסך אם הכסף נכנס לחשבון שלך . אם החשבון לא שלך המצב קצת יותר מסובך , אבל עדין יכולים לראות לאיזה סניף בנק הכסף הועבר . בכל מקרה , דברי איתם אם אין שתוף פעולה מצד הפקיד/ה , תמיד אפשר להשתמש ב"נשק יום הדין " הגיל , אני "מרשה" לך להשתמש בקבוצת הגיל שלי 80+ זה תמיד עובד , בפרט עם את מוסיפה את משפט הקסם , אני בגילי , לא כל כך מסתדרת אם הטכנולוגיה המודנית,[מה שמאוד נכון לגבי] . את תראי שפתאום יש להם את כל הזמן והסבלנות שצריך . מי אמר שלגיל השלישי אין יתרונות .

yaely222

New member
תמר יקרה,
הלוואי וידעתי איך מתקשרים להנהלת הפועלים. הכול זה טלפונים ממוחשבים שבזוף מחזירים אותך להתחלה. אולי מישהו יודע?

גיורא126

New member
ערב טוב יעלי,

ערב טוב כולם,
מקווה מאוד שהכסף יימצא. להבא אם מפקידים כסף צריך לדאוג שהסניף יהיה פתוח,
אז אם קורית תקלה מישהו מהסניף פותר אותה. ושוב אני מקווה מאוד
שהכסף יימצא
במהרה. כפי שהבטחתי אשתדל להיכנס שוב מאוחר יותר.

טובי1952

New member
ליבי איתך יעלי,

ערב טוב לכולם, ממש לא נעים הסיפור אבל פה יש רוב הסיכויים שהכסף יוחזר. חוץ מזה ספרי על כול הדברים היפים שאת עושה, תמיד תענוג לקרוא אותם ואפילו לקחת דוגמה.

tamarsharoni

New member
לא להנהלה , לפועלים בטלפון .

אנלא זוכרת איך התחברתי בפעם הראשונה . תנסי מחר בבוקר , בשעות העבודה .1700.700.700 . , אבל אם לא היית מחוברת כשהתעוררה הבעיה , אינני יודעת אם הם יכולים לראות את החשבון שלך בדיעבד .

גיורא126

New member
הבטחה זו הבטחה
שי, אתה יכול לכתוב 10 פעמים תמיד יהיו לך בדיחות וסיפורים. אני קצת שאלתי על
הסיפור של יעלי עם הבנק ואמרו לי שכול הסיפר של הכסף לא שייך לבנק הפועלים אלא לחברת "ברינקס". בנק הפועלים כבר לא מתעסק בכלל עם כסף.
יעלי, אמרו לי שאין לך מה לדאוג ברינקס מצלם כול הפקדה ומחזיר את הכסף ברגע שיש תקלה. זה לוקח באמת עד שבועיים אבל זה בטוח יחזור.

למעלה