בוקר טוב. אני הולכת עוד מעט למחלקת החניה של העיריה.

תודה יעל

הדסהש1

New member
בוקר אור אני אצל ביתי בגנות

ואולי שינוי השכיבה במיטה שונה לא יכולתי להרדם.גם המזרן שונה
ואני ישנתי לסירוגין.הם מנויים ביס וזה שינוי גדול.אני נרדמת עם התוכניות הקבועות שלי.היום העוזרת שלה לא הגיעה .היא תגיע רק ביום חמישי.נשתדל לשמור על נקיון הבית.לרמי לא משעמם יש לו את החיות לטפל בהם.אני עושה תשבצים.הבאתי לי כמה של סופי השבוע שאספתי.דיי משעמם לי.אבל מה לא עושים בשביל הבנות.שעוזרות לנו רוב השנה ושהן זקוקות לעזרה אנו באים לכאן.כי לא כל אחד יכול להסתדר עם 2 כלבים ענקיים.וצפורים.אמנם הם בכלוב גדול.ויש מספיק עבודה שם.להתראות מחר.

מינהר

New member
הדסה, אפשר צילום של הכלבים והציפורים?

אני מקווה שאותם מותר לצלם.

מינהר

New member
בוקר טוב. אני הולכת עוד מעט למחלקת החניה של העיריה.

הם דורשים שנחדש את תו התושב לשנתיים הבאות. איזה נודניקים.

צהריים טובים

עכשיו חזרתי מטיפול של שיננית, אני עושה את זה במרפאת סמיילי בסניף
של קופת חולים שלי,עד עכשיו הייתי זכאית פעם בשנה לטיפול חינם,
עכשיו יש סידור חדש, החל מ-1/2/19 זכאים אנשים מעל 75 לכמה טיפולי
שיניים דחופים ושיקומיים בחינם או בעלות של השתתפות עצמית מאד נמוכה
וגם פעמיים בשנה טיפול של שיננית, החל מה-1/10/19 יתחילו גם לתת טיפולים
יותר רציניים, תותבות וכו' וגם זה בעלות נמוכה מאד של השתתפות עצמית,
זה מיועד לאנשים מגיל 80 ומעלה, זה גם כולל צילומים פנורמיים וכדומה,
אני מתאימה מבחינת הגיל לשני הדברים, אז אמתין בסבלנות עד חודש
אוקטובר ואתחיל לנצל את זה, אפשר להשיג במרפאת השיניים, חוברת
הסבר.

tamarsharoni

New member
ציפי , תודה על האינפורמציה .

יש לי תור אצל רופא שיניים מחר אחה"צ . רופא השיניים שלי , שהשתיל לי את כל הפה , יצא לפנסיה . סידרתי תור אצל רופא אחר שגם הוא מומחה להשתלות . אני רוצה בדיקה , לברר מה מצב השיניים המושתלות באופן כללי , ולקבל חוות דעת , האם יש מהשהו לעשות במקום השן העקורה, [נמצאת במקום שאינו נראה , יעני חסוי] והאם כדאי לעשות או מיותר . הבדיקה מחר תעלה לי 350 ש"ח. מחר בבוקר אתקשר לסמיילי אברר איתם , אם האינפורמציה שנתת נכונה גם לגבי , אבטל את התור שיש לי באמתלה של מחלה , מה שבאמת נכון .
ולמי שמתענינת , כבר יותר משבועיים אני סובלת מהרפס זוסטר שהתחיל בגב והתפשט לחזית .מקו אורך עמוד השדרה עד קו אורך סנטר- פופיק , קו רוחב צלעות תחתונות כ15 ס"מ כלפי מטה . זה מאוד מאד כואב .הדוד רופא רשם לי טרמדקס בבוקר וגיבוי של רוקסט פלוס שלוש פעמים ליום .קצת עוזר .
היום הלכתי לברר על מקררים מצאתי 2 שיכולים להתאים לנו . יש אצלי המטבח מגבלה של מקום העומק לא יותר מ77 ס"מ , הרוחב 80 ס"מ . לפחות בגובה אין בעיה .גם תנור אני צריכה , הגז הגדול בתנור הנוכחי מאד חלש ,לא מצליחה לטגן הכל מתבשל לפני הטיגון .
מזל שעשיתי הגהה מצאתי הרבה טעויות .
אם לטעות בכתיבה קוראים טעות סופר . לטעות בהקלדה אפשר לקרוא טעות אצבע ?

למעלה